21 Temmuz 2008 Pazartesi Günü Haberleri

21 Temmuz 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dink Davasında Şok Gelişme Dink?in Öldürülmesinde İhmali Olduğu İddia Edilen Albay Ali Öz Hakkında Soruşturma İzni Verildi
Cumhurbaşkanlığı: Meslek Kuruluşları Denetlenmiyor, İnceleniyor Cumhurbaşkanlığı, Devlet Denetleme Kurulu'nun, Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşlarının Hesaplarını İncelemeye Aldığı Yö..
Disk'in Kurucu Genel Başkanı Kemal Türkler Anılıyor DİSK, Konfederasyonun kurucusu ve ilk Genel Başkanı ve T.Maden İş Sendikası Başkanı Kemal Türkler'i öldürülüşünün 28'inci yılında yarın Top..
Sunexpress, 2008in İlk Yarısında Üçte Bir Oranında Büyüdü
Sunexpress, 2008'in İlk Yarısında Üçte Bir Oranında Büyüdü
Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın Ortak Kuruluşu Sunexpress, Yılın İlk 6 Ayında, Geçtiğimiz Yılın Aynı Dönemine Oranla, Yolcu Sayısını Yüzde 35 Artırarak 1 Milyon 776 Bin 834'e, Gelirini Yüzde 31.3 Artırarak 161.6...
Ünyede Meydana Gelen Trafik Kazasında Aynı Aileden 6 Kişi Hayatını Kaybetti
Ünye'de Meydana Gelen Trafik Kazasında Aynı Aileden 6 Kişi Hayatını Kaybetti
Ordu'nun Ünye İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Aynı Aileden 6 Kişi Hayatını Kaybetti.
Burdur Gölünün İmajı Değişiyor
Burdur Gölünün İmajı Değişiyor
Burdurluları Gölle Buluşturma Çalışmaları Çerçevesinde Kano ve Yelkenli Yarışları Düzenlenirken, Gölün Tadını Bedelli Askerler Çıkarttı. Çarşı İzninde Soluğu Göl Kenarında Alan Gurbetçiler, Sıcak Havada Gölde Yüzerek...
Alanyada Fıçıda Toplanan Atık Yağlarla Biyodizel Üretilecek
Alanya'da 'Fıçı'da Toplanan Atık Yağlarla Biyodizel Üretilecek
Antalya'nın Alanya İlçesinde 'Bitkisel Atık Yağların Kaynağında Ayrı Toplanması' Projesi Başlatıldı. Ekonomilerinin Sağlam Olmasını Geri Dönüşüme Borçlu Olan Avrupa Ülkeleri Örnek Alınarak Hazırlanan Proje Sayesinde,...
'Dava Ülke Lehine Sonuçlanacak'
"Dava Ülke Lehine Sonuçlanacak"
AKP'li Dişli, Partinin Kapatılması Beklentisi İçerisinde Olmadıklarını Belirtti. Dişli, Kapatma Davasının AK Parti ve Ülke Lehine Sonuçlanacağına İnandıklarını Kaydetti.
Kırgız Öğrenciler Gebzede Ağırlandı
Kırgız Öğrenciler Gebze'de Ağırlandı
Gebze ile Arasında Birçok Bağ Bulunan Kırgızistanlı Üniversite Öğrencileri Gebze'yi Ziyarete Geldi. İşadamları Tarafından Kabul Edilen Gruba Gebzespor Başkanı Ali Rıza Demirçeviren ve Gebze Ziraat Odası Başkanı Ersan...
Kalbi Delik Çocuk, Estetik Kalp Ameliyatıyla Sağlığına Kavuştu
Kalbi Delik Çocuk, Estetik Kalp Ameliyatıyla Sağlığına Kavuştu
Denizli'de Doğuştan Kalbi Delik Olan Elif Beyzova (12), Estetik Kalp Ameliyatıyla Sağlığına Kavuştu.
Karşı Şeride Geçen Otomobil Kamyonla Çarpıştı: 1 Ölü, 4 Yaralı
Karşı Şeride Geçen Otomobil Kamyonla Çarpıştı: 1 Ölü, 4 Yaralı
Kayseri'de Meydana Gelen Trafik Kazasında, Bir Başka Otomobilin Sıkıştırması Sonucu Karşı Şeride Geçen Araç Kamyonla Çarpıştı. Kazada, Aynı Araçta Bulunan 1 Kişi Hayatını Kaybederken, 3'ü Çocuk Toplam 4 Kişi Yaralandı.
Kamyonun Devrilmesi Sonucu 1 Kişi Ağır Yaralandı
Kamyonun Devrilmesi Sonucu 1 Kişi Ağır Yaralandı
Konya'da, Kapuz Yüklü Kamyonun Devrilmesi Sonucu 1 Kişi Ağır Yaralandı. Yaralı, Vinç Yardımı ile Sıkıştığı Yerden Uzun Uğraşlar Sonucu Çıkarıldı.
Denizde Kalbi Duran Adamın İmdadına Kurtarma Timi Yetişti
Denizde Kalbi Duran Adamın İmdadına Kurtarma Timi Yetişti
Kocaeli'nin Kandıra Sahillerindeki Boğulma Olaylarına Karşı Kurulan Kurtarma Timi, 48 Yaşındaki Mehmet Kabalak'ı Kandıra Sahillerinden Kumcağız'da Girdiği Denizde Boğulmaktan Kurtardı.
Mahalleye 300 Bin YTL Değerinde Kültür Merkezi Kazandırdılar Kahramanmaraş'ın Pazarcık İlçesine Bağlı Bozlar Kasabasının Bayırlı Mahallesi'ne 300 Bin YTL Değerinde Bir Kültür Merkezi Açıldı.
Borsa 2. Seansa Artışla Başladı İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 222,66 Puan Artarak 38.572,97 Puandan Başladı.
Kırkağaç'ta İshal ve Kusma Şikayetleri Sürüyor Manisa'nın Kırkağaç İlçesinde İshal ve Kusma Şikayetiyle Hastaneye Başvuranların Sayısı 800'e Ulaştı.
Ağrı Dağı'nda Kaçırılan Almanlar Ankara'da Ağrı Dağı'ndaki Kamp Yerinde 8 Temmuzda Terör Örgütü PKK Mensuplarınca Kaçırılan ve Daha Sonra Serbest Bırakılan 3 Alman Dağcı, Anadolu Jet'e Ait Ta..
Lıncoln: İstediğim Gibi Bir Sezon Yaşayamadım Galatasaray'ın Brezilyalı Futbolcusu Casio Lincoln, Kendisine Yapılan Çok Sert Fauller Nedeniyle Yaşadığı Sakatlıklar Yüzünden Geçen Sezonun İste..
Plötner: İşbirliği Çok İyi İşledi Almanya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Jens Plötner, Türkiye'de Terör Örgütü PKK Tarafından Kaçırıldıktan Sonra Serbest Bırakılan Alman Dağcılarla İlgili Olarak..
Mehmet Çakır Ankaraspor'da Ankaraspor, Gençlerbirliği'nden Transfer Ettiği Mehmet Çakır ile 3 Yıllık Sözleşme İmzalandı.
Chelsea, 5 Yıl Daha 'Cech' Dedi İngiltere Premier Lig Takımlarından Chelsea'nin Kalecisi Petr Cech, Sözleşmesini 5 Yıl Daha Uzattı.
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Yarın Toplanıyor Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'in başkanlığında yarın toplanıyor.
Terörle Mücadele Yüks..
Meksikalı Uyuşturucu Tacirleri Malı Denizaltıyla, Parayı Çocuk Beziyle Taşıyor Meksika'da Uyuşturucu Tacirlerinin Uyuşturucu ve Uyuşturucu Parasını Taşımak İçin Buldukları Yöntemler Güvenlik ..
Kaçırma Eylemi PKK İçin Fiyasko
Kaçırma Eylemi PKK İçin Fiyasko
Ağrı Dağı Eteklerinde İki Hafta Önce Kaçırılan Üç Alman Dağcının Serbest Bırakılması Almanya'da Geniş Yankı Uyandırdı.
New York Belediyesi Kalori Cezası Yazmaya Başladı Ülke Genelinde 15'ten Fazla Şubesi Olan Tüm Restoran ve Kafelere, Ürün Tabelalarına ve Menülerine Ürünün Yanında Görünür Şekilde Kalori Değer..
Sırbistan, Elçilerini Geri Göndermeyi Düşünüyor Kosova'nın Bağımsızlık İlanını Tanıyan Ülkelerden Elçilerini Çeken Sırbistan, Artık Elçilerini Geri Göndermeyi Düşünüyor.
Türkmenistanda Buğday Bayramı Etkinlikleri Renkli Görüntülere Sahne Oldu
Türkmenistan'da Buğday Bayramı Etkinlikleri Renkli Görüntülere Sahne Oldu
Türkmenistan'da Geleneksel Olarak Kutlanan Buğday Bayram'ında Bu Yıl Renkli Görüntüler Yaşandı. Bağımsızlıktan Sonra 'Galla Bayramı' Adıyla Ülke Genelinde Çeşitli Etkinliklerle Kutlanan Buğday Bayramı'nın Resmi...
New York Metrosu, Servis Değişikliklerini Kısa Mesajla Bildirecek New York Metrosunu İşleten Mta Şirketi, Eylül Ayından İtibaren Metro Yolcularına Ani Servis Değişikliklerini Email ya da Cep ..
Sarkozy'i, İrlanda'da Anlaşma Karşıtları Karşılayacak Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanlığı Görevini Devralan Fransa'nın Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Lizbon Anlaşması'na 'Hayır' Diyerek 27 Ü..
Alman Turistler Vıp Muameleyle Ankaraya Gönderildi (2)
Alman Turistler Vıp Muameleyle Ankara'ya Gönderildi (2)
PKK Terör Örgütü Tarafından Ağrı Dağı'nda Kaçırılan ve Dün Serbest Bırakılan 3 Alman Turist Erzurum Hava Limanı'nda Vıp Bölümünden Geçirilerek Ankara'ya Gönderildi.
'Cepte Adil Rekabet için Biri Masaya Yumruğunu Vurmalı' Avea Genel Müdürü Türktan, Şebeke İçi-Dışı Fiyat Farkının Mahkemelik Olduğunu, Ara Bağlantı Ücretleri Konusunda Karar Olduğunu Belirter..
'Gönül Köprüsü ile Bu Yıl Denizi Gördüler, Sırada Avrupa Var Milli Eğitim Bakanlığı ile Turkcell"in Ortaklaşa Yürüttüğü Gönül Köprüsü Projesiyle 100 Bin Öğrenci Yaşadıkları Şehirden İlk Kez D..
Kadınlar 50 Bin Liradan Fazla Risk Almıyor, Bu Cesaret Sınırını Kıracağız Kasım Ayında Kadın Girişimcilere A"dan Z"ye Yol Gösterecek Bir Merkez Kuracaklarını Söyleyen Kagider Başkanı Gülseren..
Petrol 130 Dolara Yaklaştı Asya"nın Önde Gelen Petrol Borsalarından Singapur"da Petrol Fiyatları Yükselerek 130 Dolara Yaklaştı.batı ile İran Arasında Bu Ülkenin Nükleer Programına İlişkin Ol..
İMKB'ye Delgado Açıklaması Beşiktaş, Dün Sözleşmesini Uzattığı Arjantinli Futbolcusu Matias Emilio Delgado için İstanbul Menkul Kıymetler Borsası"na (İMKB) Açıklamada Bulundu.beşiktaş Futbol ..
Prim Affından Faydalanacaklar Dikkat SSK ve Bağ-Kur Prim Borcu Olan İşveren ve Sigortalılardan Prim Affından Faydalanmak İsteyenlerin Başvuru için Bir Hafta Süreleri Kaldı. Alınan Bilgiye Gör..
Key'de Kim Ne Kadar Alacak? Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar, İlgili Kanunu Cumhurbaşkanı"nın Onaylaması Halinde Konut Edindirme Yardımı (Key) Ödemelerine 28 Temmuz"da Başlayacakla..
Kredi Kartı Aidatında Tüketiciye Kötü Haber Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Tevfik Bilgin, Kredi Kartları ile İlgili Olarak Tüketiciye Bir İyi Bir de Kötü Haber Verdi...
Adil Serdar Saçan, Kendisi Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün Eski Müdürlerinden Adil Serdar Saçan, Fatih Adliyesi'ne Gelerek Kendisi ile ..
CHPden, Bakana 10 Soru
CHP'den, Bakan'a 10 Soru
CHP, Yarın TBMM Genel Kurulu'nda Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Hakkında Verilen Gensoru Görüşmeleri Öncesinde Bir Basın Toplantısı Düzenleyerek, Binali Yıldırım'a 10 Soru Yöneltti.
Dink Bilgisini Hatırlamıyormuş
'Dink Bilgisini' Hatırlamıyormuş
Hrant Dink'in Öldürülmesiyle İlgili Trabzon 2. Sulh Ceza Mahkemesi'nin İsteği ile Dönemin Trabzon İl Jandarma Komutanı Albay Ali Öz, Bursa 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nde 'Tanık' Olarak İfade Verdi.
Bilge'yle Aldatıldı! Birkaç Gün Önce Bergüzar Korel ile Mutluluk Pozları Veren Tan Sağtürk, Tarkan'ın Eski Aşkı Bilge Öztürk ile Yakınlaştı
Nehir Görmesin! Güzel Oyuncu Nehir Erdoğan ile Evlenmek için Gün Sayan Yönetmen Mustafa Altoklar, Nişanlısını Kızdıracağa Benziyor
Polemik Fitilini Ateşledi Demet Akalın, Ebru Gündeş'e Sataştı!
Ex Sevgilisinden Yazlığı Kaptı! Evlilik Planı Yapan Ebru Akel ile Can Ateş, Geçen Yıl Bodrum'da Ortak Bir Ev Almışlardı Ancak...
Teoman Bu Kez Aşk Sarhoşu! teoman, Bodrum'da Aşka Geldi. Artık Alkol İçmeyeceğini Söyleyen Teo'nun Ayakları Bu Kez de Yeni Sevgilisi Sayesinde Yerden Kesildi
Aşk Dedikodularından Kaçtı Dedikodulardan Sıkılan Tuba Ünsal ABD'ye Gitti
İstanbul?u Felaket Bekliyor! İTÜ Meteoroloji Mühendisliği Bölümü?nden Prof. Dr. Orhan Şen?den Acı Sözler...
ağır Silahlarla düğün Kutlaması! Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde, Kato Dağındaki Süryani Düğünü Tam 6 Gün Sürdü Düğünde Silahlar H..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10