2 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

2 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fotoğraf Sanatçısı Doktor Erdal Kınacı Tutuklandı
Fotoğraf Sanatçısı Doktor Erdal Kınacı Tutuklandı
Mersin'in Anamur İlçesinde 18 Yıldır Doktor Olarak Çalışan ve Aynı Zamanda Fotoğraf Sanatçısı Olan Erdal Kınacı, Mayıs Ayında Düzenlenen Afsad 7. Fotoğraf Sempozyumu'nda Sergilediği "Gir -Geç Pansiyonlar" Adlı...
Başbakanlık, Orgeneral Başbuğ ile Ergenekon'un Konuşulduğunu Yalanladı Başbakanlık, Ergenekon Operasyonu Kapsamında Dün Gerçekleşen Gözaltıların Başbakan Erdoğan ve Kara Kuvvetleri Komutanı O..
Güpegündüz PTTyi Soyan Soyguncular Üç Saat Sonra Yakalandı
Güpegündüz PTT'yi Soyan Soyguncular Üç Saat Sonra Yakalandı
Aksaray Merkez Çarşı'da Bulunan Merkez PTT Şubesi, Mesai Saati İçinde Veznedar Memurun Dalgınlığından Yararlanılarak Soyuldu. Yaklaşık 12 Bin YTL'yi Çalan Zanlılar Pozantı'da Yakalandı.
Tatvanda 29 Kaçak Yakalandı
Tatvan'da 29 Kaçak Yakalandı
Bitlis'in Tatvan İlçesinde 29 Kaçak Yakalandı.
Malatya Fuarı ve Kayısı Festivali Programı Belli Oldu
Malatya Fuarı ve Kayısı Festivali Programı Belli Oldu
Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, Amaçlarının Malatya Fuarı ve Kayısı Festivalini Her Yıl Bir Adım Daha İleriye Götürmek Olduğunu Söyledi.
Başbakanlık: "Erdoğan ile Başbuğ Görüşmesinde Ergenekon Soruşturması Gündeme Gelmedi" Başbakanlık, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kara Kuvvetleri Komutanı İlker Başbuğ'la Görüşmesinde Ergen..
Cumhurbaşkanı Gül, Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'u Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanı Sergei Lavrov'u Kabul Etti.
Tarım Kredi Hububat Alımlarına Başlıyor
Tarım Kredi Hububat Alımlarına Başlıyor
Samsun Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Birliği Müdürü İbrahim Türkyılmaz, Çiftçilere Destek Olmak İçin Tarım Kredi'nin Hububat, Çeltik, Ayçiçeği ve Fındık Alımı Yapacağını Söyledi.
Çatışmada Ölen PKKlının Babası: 'Çanakkalede Ailemizden 4 Kişi Şehit Oldu'
Çatışmada Ölen PKK'lının Babası: "Çanakkale'de Ailemizden 4 Kişi Şehit Oldu"
Şırnak'ın Uludere İlçesinde 2007 Ağustos'ta Çıkan Çatışmada Ölü Ele Geçirilen 11 PKK'lının Aileleri, İnsan Hakları Derneği'ndeki (İhd) Basın Toplantısında Dna Testiyle Doğrulanan Çocuklarının Cenazelerinin Kendilerine...
Otomotivde Hızlı Artış
Otomotivde Hızlı Artış
Ekonominin Lokomotifi Konumundaki Otomotiv Sektörünün İhracatı, Yılın İlk Yarısında Yüzde 42,4 Oranında Artarak 13 Milyar 623 Milyon Dolara Ulaştı.
Yağlı Direk Yarışması Paraya Takıldı
Yağlı Direk Yarışması Paraya Takıldı
Kabotaj Bayramı'nda Her Sene Yapılan Yağlı Direk Yarışması Bu Sene İptal Edildi. Ödül Olarak Verilecek 3 Bin YTL'yi Yarışmacıların Az Bulması Üzerine Yarışmanın İptal Edilmesi Alanı Dolduran Binlerce Kişiyi Hüsrana...
Son 6 Ayda Elektriğe Yüzde 45 Zam Yapıldı
Son 6 Ayda Elektriğe Yüzde 45 Zam Yapıldı
Elektrik Mühendisleri Odası (Emo) Samsun Şube Başkanı Suat Yılmaz, 2008 Yılından İtibaren Son 6 Aylık Süre İçerisinde Elektriğe Yüzde 45 Oranında Zam Yapıldığını Söyledi.
Denizlide Ergenekon Soruşturmasını Protesto Eden Eylemciler, TBMM Üyelerini Hainlikle Suçladı
Denizli'de Ergenekon Soruşturmasını Protesto Eden Eylemciler, TBMM Üyelerini Hainlikle Suçladı
Denizli'de İşçi Partisi (İp) ve Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Üyelerinin Ağırlıkta Olduğu Bir Grup, TBMM'yi Hainlikle Suçladı. Delikliçınar Meydanı'nda Toplanan Bazı Sivil Toplum Örgütü ve Siyasi Parti Üyeleri,...
Ergenekon Soruşturması Gözaltılarına Tepkiler Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (Çgc), Ergenekon Soruşturmasında Gazetecilerin Gözaltına Alınış Şeklini Kınadı.
Başbakanlık: Konu Gündeme Gelmedi Başbakanlık Basın Merkezi'nden, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ Arasında Gerçekleşen Görüşmede, 'Savcılık S..
Mahalle Baskısı Rize'de Mağazasının Vitrininde Bikini ve Kara Çarşafı Yan Yana Sergileyen İşyeri Sahibi Muzaffer Aşar, Aldığı Tehdit ve Tepkilerden Dolayı Kara Çarşafı Çıkardığı Cansız Manken..
Sivas Olaylarının 15. Yıldönümü Sivas'da Madımak Oteli Yangınında Hayatını Kaybeden Edebiyatçı Asım Bezirci, Sevenleri Tarafından Mezarı Başında Anıldı.
Karamürselliler Kutsi ile Coştu
Karamürselliler Kutsi ile Coştu
Kocaeli'nin Karamürsel İlçesinde Başlayan, 4 Temmuz Kurtuluş Şenlikleri Çok Renkli Geçiyor. Şenliklerde Çocuklar Kurulan Oyun Standlarında Gönüllerince Eğleniyor.
Türofed Başkanı Ahmet Barut, Turizm Sektörünü Değerlendirdi Türkiye Otelciler Federasyonu (Türofed) Başkanı Ahmet Barut, Turizm Sektörünün İyi Bir Sezon Geçirdiğini Belirterek, Haziran Sonu İ..
Her Yıl 200 Kişi Töre ve Namus Cinayeti Kurbanı Başbakanlık İnsan Hakları Başkanlığının '2007 Türkiye İnsan Hakları Raporu'na Göre, Her Yıl Yaklaşık 200'ü Aşkın Kişi, Töre ve Namus Cinayetler..
CHP İzmir İl Başkanı'ndan Cumhuriyet'e Ziyaret CHP İzmir İl Başkanı Kemal Karataş Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay'ın Gözaltına Alınması Sebebiyle Cumhuriyet Gazetesi Ege ..
'Paşa Dağlarda Yattı, Bu Ortama Dayanır'
"Paşa Dağlarda Yattı, Bu Ortama Dayanır"
Emekli Org. Hurşit Tolon'un Avukatı Müvekkili ile Görüştükten Sonra Durumuyla İlgili Açıklama Yaptı.
Ulaştırma Bakanı Yıldırım: 'Türkiyede Denizcilik Son 5 Yılda Yüzde 360 Büyüme Gerçekleştirdi'
Ulaştırma Bakanı Yıldırım: "Türkiye'de Denizcilik Son 5 Yılda Yüzde 360 Büyüme Gerçekleştirdi"
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Gemi Trafik Bilgi Merkezini İstanbul ve Çanakkale Boğazlarından Sonra Mersin'e Kuracaklarını Söyledi.
Es1rg: Semih, Popülerliği En Fazla Artan Futbolcu İspanya'daki Navarra Üniversitesi'nin Spor, Ekonomi Araştırma Merkezi 'Eslrg'nin Yayınladığı Avrupa Futbol Şampiyonası ile İlgili Bir Araştır..
Diyarbakır'da Teröristler 40 Kilo Amonyum Nitratla Patlayıcı Tuzağı Kurdu Teröristler Güvenlik Güçlerine Vurkaç Taktiğiyle Zayiat Vermek Amacıyla 40 Kilo Amonyum Nitrat ile Hazırlanmış Patlay..
Tekstil İşçisi Parasız Kalınca Gasp Yaptı
Tekstil İşçisi Parasız Kalınca Gasp Yaptı
İzmir'de Biri Öğretmen İki Kadının Bıçak Tehdidiyle Para ve Cep Telefonlarını Gasp Ettiği İddia Edilen M.b. (34), Vatandaşlar Tarafından Yakalandı. Parasız Kaldığı İçin Gasp Yaptığını Öne Süren Zanlı, İşlemlerinin...
Başbakanlık: "Erdoğan -Başbuğ Görüşmesinde Ergenekon Gündeme Gelmedi" Başbakanlık, Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gerçekleştirilen Gözaltıların, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Kara Kuvve..
Başkent Elektriği 1.2 Milyar $'a Sabancı-Verbund'a Emanet Hükümetin, Seçim Öncesinde Ani Kararla Ertelediği Elektrik Dağıtım Özelleştirmeleri Başkent ve Sakarya ile Başladı. Başkent için Yapı..
Karanlığın Adı 'Bakım ve Onarım' Oldu! Başta İstanbul Olmak Üzere Bir Çok İlde Bakım ve Onarım Gibi İsimlerle Yaşanan Kesintiler, "Karanlık Gezdiriliyor" Değerlendirmelerine Yol Açtı * İstanb..
'Sabiha Gökçen Bizimle En Büyük Havalimanı Olacak' Sabiha Gökçen İhalesinde Limak"ın Ortağı Gmr"ın Ceo"su Murugason, "Sabiha Gökçen"i Türkiye"nin En Büyük Havalimanı Yapacağız" Derken, Enerji..
Dışarıda İran Krizi, İçeride Ergenekon Piyasayı Çarptı İsrail"in İran"ı Vuracağı Söylentisi ile Avrupa Borsaları Yüzde 2 Değer Yitirirken, İstanbul Borsası, Ergenekon Kapsamında Yapılan Yeni ..
Ötv'de Düzenleme Bazı Tütün ve Yağların Özel Tüketim Vergisi (Ötv) Oranları ve Tutarlarında Değişikliğe Gidildi. ""özel Tüketim Vergisi Kanununa Ekli (I) ve (Iii) Sayılı Listenin (B) Cetvelle..
"Coca Cola Reçetesinin Koruyucusu Şimdi Bir Türk" Almanya"nın Önde Gelen Gazetelerinden ""die Welt"", Dünyanın En Büyük İçecek Şirketi Olan Coca-Cola"nın Dün Resmen Yönetim Kurulu Başkanlığın..
"Türkiye Çok Sağlıklı Büyüyor" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye"nin Yılın İlk Çeyreğinde Yüzde 6.6 Oranında Büyüdüğünü Belirterek, ""türkiye Çok Sağlıklı, Çok Sağlam Bir Zeminde Büyümey..
Türofed: "Devletin Otellere 3 Yıllık Elektrik Faturası Borcu Var " Türkiye Otelciler Federasyonu(türofed) Başkanı Ahmet Barut, Mayıs Sonu İtibariyle Sektörün Yüzde 15 Oranın da Büyüme Kaydett..
Key Hesapları Bu Adreste 7 Temmuz"dan Sonra Ödenmesi Beklenen Key Hesapları ile İlgili Bilgilere Www.keyodemeleri.com Adlı İnternet Adresinden Ulaşılabilecek. Konut Edindirme Yardımı (Key) He..
Turkcell'den Yeni Çalışma Merkezi Turkcell'in Ar -Ge Üssü Konumundaki Teknoloji Araştırma ve Geliştirme A.ş, Çalışmalarını Yeni Binasında Sürdürmeye Hazırlanıyor. Yeni Kurulacak Merkez, 6000 ..
Ttb Meclis Başkanı Cirav, Fındıktaki Rekoltenin 900 Bin Tonun Üzerinde Olmasını Beklediklerini Söyledi Trabzon Ticaret Borsası (Ttb) Meclis Başkanı Mehmet Cirav, Bu Yıl Fındıktaki Rekoltenin ..
Erdoğan'ın Bağdat Gezisi Ertelendi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Önümüzdeki Günlerde Yapması Beklenen Irak Gezisinin Türkiye'de Yaşanan Gelişmeler Nedeniyle Ertelendiği Bildirildi. İsminin..
Hastane Acil Servis Önüne Park Edilen Plakasız Otomobil Polisi Alarma Geçirdi
Hastane Acil Servis Önüne Park Edilen Plakasız Otomobil Polisi Alarma Geçirdi
Van'da Hastane Acil Servis Önüne Park Edilen Plakasız Otomobil Polisi Alarma Geçirdi.
Kosova'nın Geleneksel Festivalinin Sponsorluğunu Türk Bankası Yaptı Kosova'nın Prizren Şehrinde Geleneksel Olarak Düzenlenen "Prizren Zambağı" Müzik Festivali Dün Gece Türk Ekonomi Bankası'nı..
Kayseride Trafik Kazası: 1 Yaralı
Kayseri'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
Kayseri'de, Yolu Karşıdan Karşıya Geçmeye Çalışan 1 Kişi, Otomobilin Çarpması Sonucu Yaralandı.
Kosova Türkiye Ticaret Odası Kuruldu Kosova Türkiye Ticaret Odası, Başkent Priştine'de İmzalanan Protokolle Kuruldu.
Bismil Kaymakamı Tanrısevenden Veda Yemeği
Bismil Kaymakamı Tanrıseven'den Veda Yemeği
Diyarbakır'ın Bismil Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven Tarafından Görev Yerleri Değişen Hakim ve Savcılar ile Emniyet ve Jandarma Mensuplarına Veda Yemeği Verildi.
Norveçli Politikacılar İngilizce Konuşmada Sınıfta Kaldı Norveçli Üst Düzey Politikacılar, İngilizceyi Akıcı Konuşamadıklarından Dolayı Eleştirilere Maruz Kalıyor. Oslo Üniversitesi'nden Bir ..
Mmo Şube Başkanı Ali Periden Elektrik Zammına Tepki
Mmo Şube Başkanı Ali Peri'den Elektrik Zammına Tepki
Makina Mühendisleri Odası (Mmo) Gaziantep Şube Başkanı Ali Peri, Türkiye'de Artan Nüfus ve Sanayileşmeden Kaynaklanan Enerji Gereksiniminin Gün Geçtikçe Arttığını, Enerji Üretimi ve Tüketimi Arasındaki Açığın da Hızla...
Rusya ile Tarım Anlaşması İmzalandı
Rusya ile Tarım Anlaşması İmzalandı
Rusya, Türkiye'den İthal Ettiği Domates, Patlıcan, Patates, Üzüm ve Limonda Tarım İlacı Kalıntısı Olduğu Gerekçesi ile 7 Haziran'dan İtibaren Uygulamaya Koyduğu Yasağı Kaldırdı. 20 -24 Haziran Tarihlerinde İki Ülke...
Sakaryada Mtsk Sınavına 6 Bin 210 Sürücü Adayı Katılacak
Sakarya'da Mtsk Sınavına 6 Bin 210 Sürücü Adayı Katılacak
Türkiye Genelinde 5 Temmuz Cumartesi Günü Yapılacak Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları (Mtsk) Sınavına Sakarya'da 6 Bin 210 Sürücü Adayı Katılacak.
Kod Adı: Yavuz İşte Ergenekon Soruşturmasının Başındaki Savcı...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10