2 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

2 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ergenekon'a Jet Yargılama Hazırlığı 'Ergenekon' Davasına Bakacak Olan Mahkemeye 2009 Yılı Nisan Ayına Kadar Başka Dosya Gönderilmeyeceği Öğrenildi.
Ceyhanda 'Türkiye Okuyor' Kampanyası
Ceyhan'da "Türkiye Okuyor" Kampanyası
"Türkiye Okuyor" Kampanyası Ceyhan'daki Aile Sağlık Merkezlerinde Başlatıldı.
Zorkun Yaylası Yolu Asfaltlanıyor
Zorkun Yaylası Yolu Asfaltlanıyor
Osmaniye'de Karacalar Köyü ile Küllü Köyü Arasında Ulaşımı Sağlayan Karacalar Köyü-zorkun Yaylası 1. Etap Asfalt Kaplama Çalışması Başladı.
Uşak'ta Tarihi Eser Operasyonu Uşak'ta Jandarma Ekipleri Aldığı Bir İhbarı Değerlendirerek Düzenlediği Operasyonda Tarihi Eser Kaçakçılığı Yaptığı İddia Eden Bir Kişiyi Yanında Bulunan Çok Sa..
Kayıp Şahsın Cesedi Bulundu Aydın'ın Kuyucak İlçesi'ne Bağlı Kurtuluş Beldesi'nde Bir Hafta Önce Plakasız Motosikleti ile Birlikte Kaybolan 27 Yaşındaki Mustafa Kapka'nın Cesedi Bulundu.
CHPli Başkanlar Cumhuriyet Gazetesini Ziyaret Etti
CHP'li Başkanlar Cumhuriyet Gazetesini Ziyaret Etti
İzmir'in CHP'li Belediye Başkanları, Cumhuriyet Gazetesini Destek İçin Ziyaret Etti. Ergenekon Soruşturması Kapsamında Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilciliğine Baskın Yapılması ve Ankara Temsilci Mustafa Balbay'ın...
Deva Holding, 16 Roche Ürünü İçin Son İmzayı Attı
Deva Holding, 16 Roche Ürünü İçin Son İmzayı Attı
Deva Holding'in Yüzde 82.24 Oranında Hissesine Sahip Olan Eastpharma S.a.r.l ile F. Hoffmann-la Roche Arasında 16 Yeni Ürün İçin 'Satınalma Sözleşmesi' ve 'Lisans Sözleşmesi' İmzalandı.
Esnaf, Yabancılar Çarşısına Taşındı
Esnaf, Yabancılar Çarşısı'na Taşındı
Samsun Büyükşehir Belediyesi Tarafından Yapımı Tamamlanan, Ancak Mimarlar Odası'nın Başvurusu Üzerine Samsun 2. İdare Bölge Mahkemesi'nin Yürütmeyi Durdurma Kararı Vermesi Nedeniyle Yeni Yerlerine Taşınması Geciken...
Aksarayda PTT Bank Şubesinde Hırsızlık
Aksaray'da PTT Bank Şubesi'nde Hırsızlık
Aksaray'da, PTT Bank Şubesi Görevlilerinin Dalgınlığından Faydalanıp 2 Kez Aynı Yöntemle 12 Bin YTL Para Çaldıkları İddia Edilen 3 Kişi, Denetimler Sırasında Yakalandı.
İzmir Seyreklilerin Karadeniz Gezisi
İzmir Seyreklilerin Karadeniz Gezisi
İzmir'in Menemen İlçesine Bağlı Seyrek Beldesi Belediye Başkanı Nurgül Uçar ve Beraberindeki 44 Kişi Ordu'yu Ziyaret Etti.
Türkiye, Unesco İçin Astronomi Miras Listesi Hazırlıyor
Türkiye, Unesco İçin Astronomi Miras Listesi Hazırlıyor
Türkiye, Birleşmiş Milletler (BM)'in 'Dünya Astronomi Yılı' Olarak İlan Ettiği 2009 Yılı İçin, Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu (Unesco)'nun Hazırladığı 'Dünya Astronomi Mirası' Arasında...
Uzmanlardan 'İshal' Uyarısı
Uzmanlardan "İshal" Uyarısı
Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Dr. Fettah Oğuz, Basit Bir Hastalık Gibi Görünen İshalin Tüm Dünyada Olduğu Gibi Türkiye'de de Öldürücü Etkisi Olduğunu Söyledi.
Dağılcak Piknik Alanının İşletmesi Belediyeye Geçti
Dağılcak Piknik Alanının İşletmesi Belediyeye Geçti
Adana Çevre ve Orman Müdürlüğü'nün Açtığı İhaleyi Kazanan Kozan Belediyesi, İlçedeki Ünlü Dağılcak Piknik Alanı'nın İşletmesini Yapacak.
Tatilcilerin Buluşma Adresi Yakakent
Tatilcilerin Buluşma Adresi Yakakent
Samsun'un Turizm Potansiyeli Yüksek İlçesi Yakakent, Sahilleri, Ormanları ve Güneşi ile Bütün Güzellikleri Bir Arada Toplayarak Farklı Bir Gün Geçirmek İsteyenlere Alternatif Sunuyor.
Düşen Fiyatlar Domates Üreticisini Üzdü
Düşen Fiyatlar Domates Üreticisini Üzdü
Rusya'nın İlaç Kalıntısı Olduğunu İddia Ederek 7 Haziran'dan İtibaren Bazı Ürünlerde İhracatı Durdurması Üzerine, Ülke Genelindeki Sebze ve Meyve Üreticileri Sıkıntıya Düştü. Birden Düşen Fiyatlar Nedeniyle Üreticiler...
Add İzmir Şubesi Gözaltıları Protesto Etti
Add İzmir Şubesi Gözaltıları Protesto Etti
Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) İzmir Şubesi Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gerçekleştirilen Gözlatıları Protesto Etmek Amacıyla Yürüyüş Düzenledi. Konak Meydanı'nda Toplanan Kalabalık Cumhuriyet Gazetesi Önüne...
Zonguldakta Psikolojik Tedavi Gören Şahıstan 8 Gündür Haber Alınamıyor
Zonguldak'ta Psikolojik Tedavi Gören Şahıstan 8 Gündür Haber Alınamıyor
Zonguldak'ın Devrek İlçesinde 8 Gün Önce Kaybolan Şahıstan Haber Alınamıyor. Devrek'e Bağlı Hışıroğlu Köyündeki Evinden 8 Gün Önce Ayrılan ve Kendisinden Bir Daha Haber Alınamayan Muhterem Elibaş'ın (34), Psikolojik...
Hindistan'da BM Alt Tabakadaki İnsanların Hayat Seviyelerini Yükseltmek İçin Seferber Birleşmiş Milletler, Kast Sisteminin Kanunen Yasak Olsa da Fiilen Halen Yürürlükte Olduğu Hindistan'da Al..
Nihat Kahveci, Avrupa'da Kalmayı İstiyor İspanya'nın Villarreal Takımında Forma Giyen Milli Futbolcu Nihat Kahveci, Türkiye'de Başarının İstenildiği Ölçüde Reyting Getirmediğini Söyledi.
Diyarbakırda 224 Kadına Okuma Yazma Sertifikası Verildi
Diyarbakır'da 224 Kadına Okuma Yazma Sertifikası Verildi
Diyarbakır Yenişehir Belediyesi ve Avusturya Leeza Derneği Tarafından Hazırlanan 'Kadınlar İçin Bir Umut Projesi' Kapsamında Eğitim Gören 224 Kadına Okuma Yazma Sertifikası Verildi.
Rusya ile Türkiye Arasındaki Domates Krizinde Mutlu Son Rusya'nın 7 Haziran Tarihinden İtibaren Türk Domates, Üzüm, Patlıcan ve Patatesine Karşı Uyguladığı İthal Yasağı İki Ülke Tarım Bakanla..
Filistinliler Refah Sınır Kapısına Akın Etti Yüzlerce Filistinli Bugün Gazze Şeridi'yle Mısır Arasındaki Refah Sınır Kapısına Akın Etti. Dün Sınır Kapısının Geçici Olarak Açılmasından Sonra G..
Elektrik Zamlarını Ampülleri Kırarak Protesto Etti
Elektrik Zamlarını Ampülleri Kırarak Protesto Etti
Türkiye Kamu Sen Bursa İl Temsilciliği, Elektriğe Gelen Son Zamları Ampülleri Kırarak Protesto Etti.
Irak Dışişleri Bakanı Zebari: "Recep Tayyip Erdoğan'ın Ziyareti Bekleniyor" Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari, Türkiye Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, Ürdün Kralı Abdullah ve Almanya Ekonom..
Ak Partili Doğan: "Devlet Gücünü Gösterdi" AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan, Ergenekon Operasyonu Kapsamında Gerçekleştirilen Gözaltına Almaların Devletin Gücünü Gösterdiğini Sö..
'İlçe Emniyet Müdürlüğü Binası Canik'te Olmalı' Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Özellikle Güvenlik Konusunda Hizmet Verecek Olan İlçe Emniyet Müdürlüğü Binasının Kesinlikle Canik'te Olması..
Denizi Kirleten Gemiye 41 Bin YTL Ceza Kesildi Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğü Ekipleri, Denizleri Kirletenlere Müsaade Etmiyor. Müdürlük Bünyesinde Kurulan Deniz B..
TRT Genel Müdürlüğü'nden Makas İddialarına Yalanlama TRT Genel Müdürlüğü, Halit Refiğ'in Yönetmenliğini Yaptığı Kırık Hayatlar Adlı Filmde Yer Alan Kimi Sahnelerin Makaslandığı Yönündeki Habe..
Ağızdan Sıvı Tedavisi Haftası
Ağızdan Sıvı Tedavisi Haftası
Bitlis Sağlık Müdürü Dr. Mehmet İzgi, Ağızdan Sıvı Tedavisi Haftası Nedeni ile Çeşitli Çalışmalar Yaptıklarını Söyledi.
Sakaryada Jandarma 5 Bin 155 Kök Keneviri İmha Etti
Sakarya'da Jandarma 5 Bin 155 Kök Keneviri İmha Etti
Sakarya İl Jandarma Alay Komutanlığı Ekipleri Yasa Dışı Yollardan Ekilen 5 Bin 155 Kök Keneviri İmha Etti. Olayla İglili Olduğu Tespit Edilen 4 Kişiden 1'i Göz Altına Alınırken, 2 Kişinin Uyuşturucu Madde Kaçakçılığı...
Niğde İl Jandarma Komutanı Aydın, Başkan Zerene Veda Etti
Niğde İl Jandarma Komutanı Aydın, Başkan Zeren'e Veda Etti
Siirt İl Jandarma Komutanlığı Görevine Atanan Niğde İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Naci Aydın, Niğde Belediye Başkanı Murat Zeren'e Veda Ziyaretinde Bulundu.
Okan Bayülgen Esprileriyle Kırıp Geçirdi
Okan Bayülgen Esprileriyle Kırıp Geçirdi
'Hürriyet Hakkımızdır/tren Özgürlüktür' Projesine Destek İçin Dün Kars'a Gelen Ünlü Şovmen Okan Bayülgen, Esprileriyle Herkesi Gülmekten Kırıp Geçirdi. Ünlü Şovmen Kısa Süreliğine Kaldığı Kentte Vaktini Fotoğraf Çekmeye...
Köprü Altı Serinlik
Köprü Altı Serinlik
Erzurum'un Oltu İlçesinde Sıcak Havadan Bunalan Hayvanlar, Su İçmek İçin İndikleri Derede Bulunan Köprü Altına Sığınarak Serinlediler.
Türofed: "Elektrik Zammı Otelcileri Olumsuz Etkileyecek" Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Ahmet Barut, Tesislerinin Önüne Şezlong ve Güneşlik Koymaktan Dolayı TCK'nın 154. Maddesiyle Yar..
Add Maltepe Şube Başkanı: "Gözaltına Alınmadım" Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Maltepe Şube Başkanı Dursun Ali Toraman, Ergenekon operasyonu kapsamında gözaltına alındığına ilişkin haberleri..
Üniversite Kadrolarına Yapılacak Atamalar Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Üniversitelerin Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Belirleyecekleri Ek Koşulların Uygul..
Tes -İş, Bedaş ve Sedaş Özelleştirmesi İçin Dava Hazırlığında Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası, Dün İhalesi Yapılan Başkent ve Sakarya Elektrik Dağıtım Anonim Şirketlerine İlişkin..
Ankaradan Vana Gönül Köprüsü
Ankara'dan Van'a Gönül Köprüsü
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Başlattığı Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında Ankara'dan Van'a Gelen 390 Kişilik Son Öğrenci Kafilesi Van'ın Tarihi ve Turistik Yerlerini Gezdi.
Sivas Olaylarının 15. Yıldönümü CHP Ordu Gençlik Kolları, Sivas Olaylarında Hayatını Kaybedenlerin Acılarını Hissetmek Adına Bir Dakika Boyunca Ellerini Kibritle Yaktı.
Aysader: "Hükümetin Yüzde 30 Fark Ücreti Uygulamsını Destekliyoruz" Ayakta Teşhis ve Tedavi Yapılan Özel Sağlık Kuruluşları Derneği Başkanı Uzman Dr. Kürşad Özdemir, Sosyal Güvenlik Kurumu'nu..
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: "Patlamanın Rus Üssünde Olduğunu Duymadım" Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanı Sergei Lavrov, Abhazya'da Meydana Gelen Patlamanın Rus Üssünde Olduğu Yönünde Bir ..
Niğdede Trafik Kazası: 2 Yaralı
Niğde'de Trafik Kazası: 2 Yaralı
Niğde Bor Karayolunun 5'inci Kilometresinde 2 Aracın Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Kazada 2 Kişi Yaralandı.
Cumhuriyet ve Tercüman Gazetesi Önünde Protesto Aralarında İşçi Partisi, Atatürkçü Düşünce Derneği, Eğitim-İş, Türkiye Gençlik Birliği ve Cumhuriyet Okurlarının (CUMOK) olduğu bir grup, Cumhu..
Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Kanunu Değişiyor: Koleksiyoncular Elindeki Eseri Değiştiremeyecek ve Satamayacak Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair..
Diyanet İşleri Başkanı'ndan Regaib Kandili Mesajı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Vatandaşların Regaib Kandili'ni Kutladı.
BBP Lideri Yazıcıoğlu, ÖSYM'nin Büyük Hatasına Dikkat Çekti Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, 2008 Yılının 3. KPSS Yerleştirme Sonuçlarında ÖSY..
Başkan Gökçek, Üstün Zekalı ve Yetenekli Gençlerle Biraraya Geldi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Üstün Zekalı ve Yetenekli Çocuklar Derneği'nin, Teorik ve Uygulamalı Yönetim..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10