19 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

19 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
1000 Uzman Komando Alınacak
1000 Uzman Komando Alınacak
TSK, PKK ile Mücadele Kapsamında 1000 Uzman Komando Erbaş Alacak. Alınan Komandoların Çoğunlu Doğu ve Güneydoğu'daki Birliklerde Görevlendirilecek.
Kayseri'de Trafik Kazası; 5 Ölü 3 Yaralı Kayseri'nin Tomarza İlçesi Yakınlarında Yolcu Minibüsüyle Kargo Kamyonun Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 5 Kişi Öldü 3 Kişi Yaralandı..
Eryılmaz'dan Gökçek'e: "Yüreğin Yetiyorsa Bunları da Yık" "Gerekirse ODTÜ'yü yıkarım" diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e, Çankaya Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz, bu k..
Nehirde Can Pazarı Araçları Nehre Uçan İki Kişi, Saatlerce Kurtarılmayı Bekledi
Amerikan Vatandaşlığı Yolu Açıldı 'Yeşil Kart' Başvurusu Reddedilen Gülen Açtığı Davayı Kazandı
İllerin Milletvekili Sayıları Değişti: İstanbul'un Milletvekili Sayısı 15 Arttı . ANKARA (ANKA) Yüksek Seçim Kurulu, illere göre milletvekilli sayılarını yeniden belirledi. Buna göre, 46 ili..
DSP Genel Başkanı Sezer, KKTC Başbakanı Soyer'le Görüştü Çağdaş Özer Bildiriyor- DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Kıbrıs sorunu konusunda Türkiye ile KKTC arasında diyalogun önemine işaret etti.
Yargıtay'dan İmam Nikahlı Eşe Vize Yargıtay Ceza Genel Kurulu, İmam Nikahlı Eşini Kaybeden Kadının Açılan Davada "Müdahil' Olabileceğine Karar Verdi. Yargıtay, Ölen Kişinin Gayri Resmi Eşi Ol..
Baykal'dan Talat'a Kutlama Mesajı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Kıbrıs Barış Harekatının 34. Yıl Dönümü Dolayısıyla KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat'a Kutlama Mesajı Gönderdi.
Çiftçilere 'Kuraklık' Yardımı '2008 Yılı İlkbahar Döneminde Türkiye'de Meydana Gelen Kuraklık Nedeniyle Zarar Gören Çiftçilere Nakdi Desteğin Hibe Olarak Verilmesine ve Bu Çiftçilerin T.c. Zi..
Muratpaşa'nın Hentbol Takımında Transfer Atağı Başladı Önümüzdeki Sezon Bayanlar Hentbol Süper Ligi'nde Mücadele Edecek Olan Muratpaşa Belediyespor Hentbol Takımı, 4 Yeni Oyuncuyla Anlaşma Sa..
Dünyanın Koltuk Örtüleri Denizliden
Dünyanın Koltuk Örtüleri Denizli'den
Denizli'de Halı ve Koltuk Örtüsü İmal Eden Bir Firma Romanya, Almanya, Rusya, Avustralya, Belçika, Polonya ve Ukrayna'ya İhracat Yapıyor. Firmanın Hedefi, Mamullerini Diğer Ülkelere de Satabilmek.
Adana En Fazla İhracatı Iraka Gerçekleştirdi
Adana En Fazla İhracatı Irak'a Gerçekleştirdi
Adanalı İhracatçı 2007 Yılında En Çok İhracatı Irak'a Gerçekleştirdi.
Türkiye, Haydarabad'da Ticaret Ofisi Açıyor ABD'nin Konsolosluk Açmasının Ardından Türkiye ve Kanada'nın, Hindistan'ı Haydarabad Kentine Ticaret Ofisi Açmayı Planladığı Bildirildi. Hindistan'..
Erdoğan Kıbrıs'ta Meclis Başkanı Ekenoğlu ile Görüştü Başbakan Tayyip Erdoğan, Kıbrıs'taki Temaslarına Başladı. Erdoğan Bugün İlk Olarak Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Devlet Bakanı ve Başbaka..
Plastik Kahve Pişiricilerde Elektrik Çarpma Tehlikesi Var AB Hızlı Alarm Bilgi Sistemi, Küçük Plastik Kahve Pişiricileri, Elektrik Çarpma Tehlikesi Taşıması Sebebiyle Rapex (Sakıncalı Ürünler..
Benzin Satışları Düşüyor, Taşıt Sayısı Artıyor Artan Ham Petrol Fiyatlarının Yanı Sıra Yüksek Vergi Oranları Nedeniyle Dünyanın En Pahalı Benzinini Tüketen Ülkelerden Biri Olan Türkiye'de Yıl..
İstanbul Boğazı'nda Su Sporları Şöleni Yarın Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (Tmok) Tarafından Geleneksel Olarak Düzenlenen 20. Asya'dan Avrupa'ya Uluslararası Yüzme, Kürek, Yelken ve Kano Y..
Cumhuriyet'in Bomba Haberi Cumhuriyet Gazetesi Dün Gazeteye Atılanlarla, Ergenekon Soruşturmasında Ele Geçen Bombalar Arasındaki Bağlantıyı Haber Yaptı.
İngiltere Başbakanı Brown Irak'ta İngiltere Başbakanı Gordon Brown, Irak'ın Başkenti Bağdat'a Geldi.
Erdoğan, Ekenoğlu ile Görüştü Bilal Yakınbaş Bildiriyor - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Fatma Ekenoğlu ile Görüştü.
TBMM Genel Sekreteri Meclis Personelini Uyardı: "Çocuklarınızı Meclis'e Getirmeyin" Meclis'in Çalışma Takviminin AKP'nin Kapatma Davasına Endekslenmesi Milletvekillerini Olduğu Kadar Meclis P..
Key Ödemeleri 28 Temmuz'da Başlayacak, 2.8 Milyar YTL Dağıtılacak Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar, Konut Edindirme Yardımı (Key) Ödemelerinde Tarih ve Ödenecek Tutarların Belirlen..
Bu Bir Çocuk Programı ! 'Şeytana Uyup' Hırsızlık Yapan 'Tavşan Assud'un Cezası, Şeriat Hükümlerine Göre Elinin Kesilmesi..
'Çay Döktü' Şikayetini Geri Aldı Eski Eşine 'Beni Dövdü ve Üzerime Çay Döktü' Diye Dava Açan Tuğba Özerk, Şikayetinden Vazgeçti.
Denizde Aşk! Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan Bodrum'da Aşk Tazeledi. Bebek Bekleyen Çift Denizde Öpüşürken Görüntülendi..
Çin, Olimpiyat Metro Hattını Açtı
Çin, Olimpiyat Metro Hattını Açtı
2008 Pekin Olimpiyatlarına Hazır Olan Çin, Pekin'de Oyunların Yapılacağı Ana Tesislere Giden Metro Hattını Hizmete Açtı.
Bruno Gollnisch, Irkçı Lider Le Pen'in Tahtına Göz Dikti Yaşadığı Sağlık Sorunları Nedeniyle Siyasete Bir Süreliğine Ara Veren Ulusal Cephe Partisi'nin (Fn) İki Numaralı Adamı Bruno Golnisch ..
Milli Eğitim Personeline İnternet Üzerinden Mesleki Eğitim Verilecek Anadolu Üniversitesi (Aü), Öğrencilerden Sonra Şimdi de Uzaktan Eğitim Yöntemiyle Milli Eğitim Bakanlığı Personeline Yöne..
Çerkezköy Belediyesi 80 Fakir Çocuğu Sünnet Ettirdi Tekirdağ'ın Çerkezköy Belediyesi İlçede Yaşayan Ailelerin Çocuklarını Ücretsiz Sünnet Ettiriyor. Şuana Kadar 80 Çocuğu Sünnet Ettirdiklerin..
Ceyhanda Atıl Durumdaki Afet Evleri Lojmanları Devlet Memurlarına Tahsis Edilecek
Ceyhan'da Atıl Durumdaki Afet Evleri Lojmanları Devlet Memurlarına Tahsis Edilecek
MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı , Gündeme Getirdikleri Ceyhan Afet Evleri Lojmanlarındaki 70 Konutun Faal Duruma Geldiğini Söyledi.
Araç Kiralama Sektörüne Kdv Düzenlemesi Teslimleri Kdv'den Müstesna Olan Araçların, Faaliyetleri Kısmen veya Tamamen Bu Araçların Kiralanması veya Çeşitli Şekillerde İşletilmesi Olan Mükellef..
Anayasa Mahkemesi, Makine Mühendisi Alacak Anayasa Mahkemesi, makine mühendisi, makine ve elektrik teknikeri alacak. <
Rektör Adayları Belirleniyor
Rektör Adayları Belirleniyor
Yükseköğretim (YÖK) Genel Kurulu'nun 21 -22 Temmuz 2008 Tarihlerinde Yapılacak Toplantısında, 21 Üniversitenin Cumhurbaşkanına Sunulacak Rektör Adayları Belirlenecek.
Osmaniye Askf İl Başkanı Öztürk: 'Amatör Takımlar Güçlendirilmeli'
Osmaniye Askf İl Başkanı Öztürk: "Amatör Takımlar Güçlendirilmeli"
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Osmaniye İl Başkanlığının (Askf) 5.olağan Genel Kurulu Sonucunda Tekrar Başkanlığa Seçilen Levent Öztürk, Profesyonel 3.lige Çıkmanın Her Yeni Sezonda Daha Zorlaştığını Bu Sebeple Amatör...
Kadirlideki Karpuz Hasadı İçin Güneydoğudan İşçi Geliyor
Kadirli'deki Karpuz Hasadı İçin Güneydoğu'dan İşçi Geliyor
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Başlayan Karpuz Hasadı, Güneydoğudan Gelen İşçiler İçin Ekmek Kapısı Oluyor.
Almanya Federal Cumhuriyeti Ankara  Büyükelçisi Cuntz: 'AK Parti ile İlgili Verilecek Kararın AB Kriterlerine Uygun Olmasını Bekliyoruz'
Almanya Federal Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Cuntz: "AK Parti ile İlgili Verilecek Kararın AB Kriterlerine Uygun Olmasını Bekliyoruz"
Almanya Federal Cumhuriyeti'nin Ankara Büyükelçisi Eckart Cuntz, AK Parti'nin Kapatılma Davasında Verilecek Kararın Avrupa Birliği Açısından Kriterlere Uygun Verilmesini Beklediklerini Söyledi.
Kapkaç Mağduru Rus Turistlere Gece Kulübünden Tercüman
Kapkaç Mağduru Rus Turistlere Gece Kulübünden Tercüman
Tatilini Geçirmek Üzere Türkiye'ye Gelen Rus Aile, Otomobillerini Park Ederek Dinlenmeye Çekildikleri Otobanda Kapkaça Uğradı. Aracın Camını Patlatan Hırsızlar, Bu Sırada Uyumakta Olan Rus Ailenin Çantasını Alarak...
Osmaniyeye Bir Radyo Kanalı Kuran - Kerim Hediyeleşme Kampanyası Başlattı
Osmaniye'ye Bir Radyo Kanalı Kur'an - Kerim Hediyeleşme Kampanyası Başlattı
Osmaniye'ye Bir Radyo Kanalı Kur'an - Kerim Hediyeleşme Kampanyası Başlattı. "1001 Kur'an, 1001 Hatim" Sloganı ile İçerisinde Bulunduğumuz Üç Aylarda Başlatılan Kampanya ile Hem Kur'an -I Kerim Dağıtılacak Hem de Hatim...
Kazada Yaralanan Kadın Kocasının Elini Bir An Olsun Bırakmadı
Kazada Yaralanan Kadın Kocasının Elini Bir An Olsun Bırakmadı
Bakırköy'de Aşırı Hız Yapan Bir Otomobil Tarafından Sıkıştırılan Aracın Takla Atması Sonucu 4 Kişi Yaralandı. Feci Kazanın Ardından Araçtan Fırlayan Bir Çocuk Kanala Düşerken, Yaralı Bir Kadın da Yattığı Yerden Kalkıp...
Prof. Dr. Mustafa İlhan Yeniden YÖK Üyesi Prof. Dr. Mustafa İlhan yeniden YÖK üyeliğine seçildi.
Prof. Dr. Mustafa İlhan'ın görev süresinin 17 Haziran'da sona ermesi nedeniyle boşalan YÖ..
'Bikini Giymek Cesaret İster' Seda Ertan, Bir Mayo Firması İçin Objektif Karşısına Geçti ve Birbirinden Çarpıcı Pozlar Verdi.
Jandarma Genel Komutanlığı'na 'Uzman Komando' Jandarma Genel Komutanlığı, 'Komando' Branşında 1000 Uzman Erbaş Alacak.
MEB 'Öğretmenlik Bursu' Verecek Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Üniversitelerin Öğretmenlik ile İlgili Programlarını İlk 5 Tercihinde Kazanan 1500 Adaya Burs Verecek.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10