19 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

19 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yeni Tabakhane Isparta'yı Çirkin Görüntü ve Pis Kokudan Kurtaracak Isparta'da Yeni Tabakhanenin 2 Ay Sonra Hizmete Girmesiyle Birlikte Çirkin Görüntü ve Pis Koku Tarih Olacak.
Cono Aşiretleri Kavgasında 3 Kişi Yaralandı
Cono Aşiretleri Kavgasında 3 Kişi Yaralandı
Adana'da Cono Aşirtleri Arasında Çıkan Kavgada 3 Kişi Yaralandı.
İngiltere Grand Prixsi Hamiltonın
İngiltere Grand Prix'si Hamilton'ın
Formula 1'de Sezonun 9. Yarışı Olan İngiltere Grand Prix'sini, Mclaren Mercedes'in İngiliz Pilotu Lewis Hamilton Kazandı.
Doç.dr.gavgalı: 'Erzurum Yapı Denetimi Kampasına Alınmalı'
Doç.dr.gavgalı: "Erzurum Yapı Denetimi Kampasına Alınmalı"
Makina Mühendisleri Odası (Mmo) Erzurum İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı Doç. Dr. Mehmet Gavgalı, Kış Aylarının Uzun Sürdüğü Erzurum'un Yapı Denetimi Kapsamındaki Belediyeler Arasında Yeralması Gerektiğini Söyledi.
Baykal'ın Mitinginde Eski Vekil Yankesici Kurbanı Oldu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Dünkü Mudanya Mütareke Meydanı'ndaki Mitingi Sırasında 22. Dönem Bursa Mille..
Gölyazı Belediye Başkanı Baş: 'Beldemize Sarı Tabela Verilmesi Lazım'
Gölyazı Belediye Başkanı Baş: "Beldemize Sarı Tabela Verilmesi Lazım"
Samsun'un Terme İlçesine Bağlı Gölyazı Belediye Başkanı İsa Baş, Beldelerine Sarı Tabela Verilmesi Gerektiğini Söyledi.
Muğla'da Hayatını Kaybeden 2 Yaşındaki Lucy İngiltere'de Toprağa Verilecek Tatil İçin Geldiği Muğla'nın Dalyan Beldesinde Başını Çarparak Havuza Düşen ve Hayatını Kaybeden Lucy Cardwel(2) İng..
Dp, Genel Başkanı Soylunun Memleketi Ofta 1. Olağan Kongreyi Yaptı
Dp, Genel Başkanı Soylu'nun Memleketi Of'ta 1. Olağan Kongreyi Yaptı
Demokrat Parti (Dp), Trabzon'un Of İlçesinde 1. Olağan Kongresi'ni Gerçekleştirdi.
Batı Anadoluyu 602 Yılında Yerle Bir Eden Depremin İzleri Bulundu
Batı Anadolu'yu 602 Yılında Yerle Bir Eden Depremin İzleri Bulundu
Denizli Merkeze Bağlı Eskihisar Köyündeki Laodikya Antik Şehrindeki Kazılarda, Ms 602 -610 Yıllarında Batı Anadolu'yu Yerle Bir Eden Depremin Kalıntıları Bulundu.
Tarım ve Hayvancılık Fuarının İkincisi Açıldı
Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nın İkincisi Açıldı
Bu Yıl İkincisi Düzenlenen Samsun Tarım Hayvancılık, Zirai Donatım ve Gıda Fuarı'nın (Sa -Tarım) Açılışı Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi.
Irak Başbakanı El -Maliki, Obama'nın Irak Planına Destek Verdi Irak Başbakanı Nuri El -Maiki, Demokratların ABD Başkan Adayı Barack Obama'nın Amerikan Askerlerini 16 Ay İçinde Çekme Planına D..
Kuzey Kıbrısa Deniz Altından Su Borusu Döşenecek
Kuzey Kıbrıs'a Deniz Altından Su Borusu Döşenecek
Başbakan Erdoğan, Kuzey Kıbrıs'a Deniz Altından Su Verilmesi Yönündeki Çalışmanın Bir Yıl İçinde Biteceğini Belirterek, Projenin Bitiminden Üç Yıl Sonra Boru Hattının Tamamlanacağını Söyledi.
Erdoğandan 25 Temmuz Zirvesi Öncesi Rum Yönetimine Çağrı: 'Çözüm Tek Taraflı Olmaz, Müzakere Masasında Sorunları Çözelim'
Erdoğan'dan 25 Temmuz Zirvesi Öncesi Rum Yönetimi'ne Çağrı: "Çözüm Tek Taraflı Olmaz, Müzakere Masasında Sorunları Çözelim"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 25 Temmuz'da Yapılacak Talat -Hristofyas Görüşmesi Sürecinde Türkiye'nin KKTC'ye Desteğini Yineledi. Adada Barışın Sağlanması İçin Türk Tarafının Bugüne Kadar Birleşmeden Yana Çaba Sarf...
Çin Polisi Saldırganlara Ateş Açtı: 2 Ölü, 13 Yaralı Çin Polisinin Kendisine Saldıran 400 Çiftçiye Açtığı Ateş Sonucu 2 Kişinin Öldüğü, Olaylarda Bir Çiftçi ile 13 Polisin Yaralandığı Bildir..
Belediye, Bir Köprü İçin 121 Ağacı Orman Müdürlüğü'nün İzniyle Kesmiş Antakya Belediye Başkanı Mehmet Yeloğlu, Kentin Trafik Sorununun Çözümüne Yönelik Yapımı Devam Eden Köprünün Güzergahında..
CHPli Özkan: 'Gölcük Dershanelerinin ÖSS ve Oksde Gösterdiği Başarı Takdiri Hak Ediyor'
CHP'li Özkan: "Gölcük Dershaneleri'nin ÖSS ve Oks'de Gösterdiği Başarı Takdiri Hak Ediyor"
CHP Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, Burdur'un ÖSS ve Oks'de Türkiye Derecesi Elde Etmesinde Gölcük Dershaneleri'nin Önemli Payı Olduğunu Söyledi. Burdur'un Son Yıllarda Elde Ettiği Başarılarla Önemli Bir Eğitim Kenti...
Gülben Benim Kardeşim! Mehmet Ali Erbil, Kendisiyle Barışmak İçin Kıbrıs Programı Sırasında Sahneden İnip Kucağına Oturan Gülben Ergen'i Savundu.
Şirankes Şenlikleri'nde Şenkayalılar Doyasıya Eğlendi Geleneksel Olarak Bu Yıl Üçüncüsü Düzenlenen Şirankes Şenlikleri'nde, Erzurum Şenkayalılar Doyasıya Eğlendi.
Sanayi Bakanlığı, Plastik Kahve Pişiricilerini Toplatacak Sanayi Bakanlığı, Suya Doğrudan Elektrik Akımı Geçiren Kahve Pişiricilerinin Toplatılacağını Açıkladı.
Afyonkarahisar Kapalı Pazaryeri Hizmete Girdi
Afyonkarahisar Kapalı Pazaryeri Hizmete Girdi
Afyonkarahisar Belediyesi Tarafından Yaptırılan Kapalı Pazar Yeri Hizmete Girdi. Kültür Park ve Fuar Alanı'ndaki Pazar Yeri Esnafın Talepleri Doğrultusunda Genişletilerek Yeni Satış Üniteleri Eklendi.
Terör Örgütü 6 Ayda 3 Bin 121 Kilogram Patlayıcı Madde Kullandı Son Günlerde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Tarafından Sürdürülen Operasyonlarda Büyük Kayıplar Veren PKK Terör Örgütü Uzaktan K..
'Ergenekon' Protesto Edildi
"Ergenekon" Protesto Edildi
Atatürkçü Düşünce Derneği'nin Kadıköy'de düzenlediği "Atatürk ve Demokrasi" mitinginde, Ergenekon soruşturması protesto edildi.
Hak -Par, Parti Meclisi Toplantısının Değerlendirme Raporunu Kamuoyuyla Paylaştı Genel Merkezi Diyarbakır'da Olan Hak ve Özgürlükler Partisi (Hak -Par), Van'da 2 Gün Süren Parti Meclisi Topla..
Antakya Belediyesi, Yol ve Peyzaj Çalışmalarına Ağırlık Verdi
Antakya Belediyesi, Yol ve Peyzaj Çalışmalarına Ağırlık Verdi
Antakya Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarının Yanı Sıra Peyzaj ve Çevre Düzenlemesi Çalışmalarını Sürdürüyor.
MHP Niğde Milletvekili İnan, Ulukışla'da Çifçilerin Sorunlarını Dinledi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Niğde Milletvekili Mümin İnan, Ulukışla'da Çifçilerin Sorunlarını Dinledi.
Manavgatta Sıcaktan Bunalan Turistler ve Yerli Halk Denize Akın Ediyor
Manavgat'ta Sıcaktan Bunalan Turistler ve Yerli Halk Denize Akın Ediyor
Manavgat'ta Nem Oranı Yüzde 70'in Üzerine Çıkınca İlçe Halkı ve Turistler Soluğu Denizde Aldı. Saat 10:30'dan Sonra Etkisini Hissettirmeye Başlayan Nemle Birlikte Side Plajı Kısa Sürede Doldu.
Bakan Sarhoş Fransa'nın Güzel Adalet Bakanı Rachida Dati, Kör Kütük Sarhoş Oldu....fransa'nın Güzel Adalet Bakanı Rachida Dati, Kör Kütük Sarhoş Oldu....
Tolon Paşaya 'Neden Balık Tutmadın' Sorgusu Cezaevinde Koceli Gazetesi'ne Konuştu ?ergenekon?a Baş Arıyorlardı, Bizi Buraya Monte Ettiler?
Kaptan Alex: 10 Numara Bana Uğur Getirecek
Kaptan Alex: 10 Numara Bana Uğur Getirecek
Fenerbahçe Futbol Takımı Kaptanı Alex de Souza, Sarı -Lacivertli Takımda İlk Kez Sparta Prag ile Yapılan Hazırlık Maçında Giydiği 10 Numaralı Formanın Kendisine Uğur Getireceğine İnandığını Söyledi.
Şok Eden Mesaj! Hüsnü Şenlendirici ile Deniz Seki Arasındaki Fırtına Dinmek Bilmiyor. İkili, 'Dayak' Dedikodusunun Hemen Ardından, Bu Kez de Telefon Mesajındaki 'Skandal' Diyalogla Gündemde...
Kazak Dansçılara 'İzinsiz Çalıştın' Gözaltısı Antalya'daki Otellerde Gösteri Yapmak için Gelen Kazakistan Devlet Dans Topluluğu'nun 10 Üyesi, İzinsiz Çalıştıkları Gerekçesiyle Gözaltına Alınd..
Çözüm Şartlarını Açıkladı
Çözüm Şartlarını Açıkladı
Başbakan Erdoğan, "Kıbrıs'ta Çözüm Konusunda Cumhurbaşkanı Sayın Talat'a ve Ekibine Olan Güvenimiz Tamdır" Dedi.
İşte Bikinili Ayşe! Son Zamanlarda Ekranlardan Hiç Eksik Olmayan Ayşe Özyılmazel, Gani Müjde'nin Teknesiyle Güzel Bir Seyahat Yaparken, Denizin de Keyfini Çıkarttı. Ayşe'nin Bikinili Görüntül..
En Kısa Zamanda Irakı Terk Etsinler
En Kısa Zamanda Irak'ı Terk Etsinler
Irak Başbakanı Nuri El Maliki, Amerikalıların Mümkün Olan En Kısa Zamanda Ülkesini Terk Etmeleri Gerektiğini Belirtti.
Bild: Galatasaray Meira İçin 3 Milyon Avro Teklif Etti Alman Bild Gazetesi, Galatasaray'ın, Almanya Birinci Ligi (Bundesliga) Takımlarından Vfb Stuttgart'ta Oynayan Portekizli Fernando Meira'..
Deivid: Kısa Dönemde Çok Fazla Zorlukla Karşılaştım Yeni Sezon Hazırlıklarına Şanssız Bir Şekilde Başlayan, Önce Sol Ayak Bileği Kırılan, Ardından da Annesini Kaybeden Fenerbahçe'nin Brezilya..
Aragonesten Maç Öncesi Taktik Ders
Aragones'ten Maç Öncesi Taktik Ders
Avusturya'da Yeni Sezona Hazırlık Çalışmalarını Sürdüren Fenerbahçe'de, Teknik Direktör Luis Aragones Bugünkü Son Hazırlık Maçı Öncesi Öğrencilerine Taktik Dersi Verdi.
"Albelda'nın Fenerbahçe'ye Gitme Olasılığı Yüksek" İspanya'nın Valencia Kentinde Yayın Yapan Spor Gazetesi Super Deporte, Valencia ile Yollarını Ayırmak Üzere Olan Orta Saha Oyuncusu David Al..
Beckham'ın Ayağını Öptü! Genç Kızların Sevgilisi Justin Timberlake, Canlı Yayında Karizmayı Çizdirdi, David Beckam'ın Ayağını Öptü!
Antalya Değil samsun Festival için Samsun'a Gelen Dans Çılar, Plajları Doldurdu. Samsun Sahilleri Antalya'yı Aratmadı
Cumhuriyet'ten Bomba Gibi Haber: Bombaların Kaynağı Araştırılmadı Cumhuriyet Gazetesi Dün Gazeteye Atılanlarla, Ergenekon Soruşturmasında Ele Geçen Bombalar Arasındaki Bağlantıyı Haber Yaptı.
Çağlayan: "Siyasi Mecralar, Hukuki Konular Kendi Yolunu Bulur, Bizim Gündemimiz Ekonomi" Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Ankara Sanayi Odası 2. Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 10 Fabri..
Senaryo İyiyse Açılacak! İpek Özkök, Reklam Filmleri, Diziler, Futbol Programı Derken Sinemaya da Göz Kırpıyor. Eylül Ayında Vizyona Girecek Olan Filmi 'Çıngıraklı Top' ile Gündemde Olan Özkö..
Töreye Karşı Silahlı Çatışma Evlenmelerine Karşı Çıkan Kız Babası Evi Bastı, Genç Aşıklar Silahla Karşılık Verdi
Erdoğan TSKya Sahip Çıktı
Erdoğan TSK'ya Sahip Çıktı
Erdoğan, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne Yönelik Hukuk Dışı Saldırılara Sıcak Bakmayacaklarını Bildirdi.
Çameli, Yeni Ürünü Kirazla Marka Olmak İstiyor
Çameli, Yeni Ürünü Kirazla Marka Olmak İstiyor
Cevizi, Çabuk Pişen Kuru Fasulyesi ve Elmalarıyla Şöhreti Denizli Sınırları Dışına Taşan Çameli İlçesinde Kiraz Yetiştirilmeye Başlandı. Çameli, Râkım ve İklim Şartları Dolayısıyla Hasadı Geç Yapılan Kirazın Bu Dönemde...
Çağlayandan Sanayicilere: 'Yatırım Yapmaya Devam Edin Suni Gündemlere Aldırmayın'
Çağlayan'dan Sanayicilere: "Yatırım Yapmaya Devam Edin Suni Gündemlere Aldırmayın"
Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan Sanayicilere, "Sizler Suni Gündemlere Aldırmayın. Türkiye İstikrarlı Bir Şekilde Büyüyor. Yatırımlarınıza Devam Edin" Çağrısında Bulundu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10