18 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

18 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şahin: Okkır'ın Ölümü Konusunda 2 Müfettiş Görevlendirdim Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Tutuklandıktan Sonra Sağlık Sorunları Nedeniyle Tahliye Edilmesin..
Amerikan Sınır Eyaletleri, 'Pasaport Ehliyet' Düzenliyor Amerika'da Federal Yönetimin Kanada ve Meksika da Dahil, Yurt Dışına Giriş Çıkışlarda Pasaport Bulundurma Zorunluluğu Getiren Düzenlem..
Antunes: "AB, Müzakerelere Devam Etmek Zorunda" Portekiz Hükümetinin AB ile İlişkilerden Sorumlu Devlet Sekreteri Manuel Lobo Antunes, "AB, Türkiye ile Müzakerelere Devam Etmek Zorunda" Dedi.
Kendimi Rock Yıldızı Olarak Görmüyo Lenny Kravitz, Tüm Dünyanın 'Rock Yıldızı' Olarak Tanıyıp Hayran Olduğu Bir İsim...
'CIA Ajanı Olabilirdim' "Çocuklar Duymasın"ın Mary'si Demet Tuncer, Şaşırtıcı Bir Açıklamada Bulundu.
Yabancılara Mülk Satışı Yeniden Başladı
Yabancılara Mülk Satışı Yeniden Başladı
Yabancılara Gayrimenkul Satışı ile İlgili Yeni Yasal Düzenlemenin Uygulamasına İlişkin Genelge Dün Yayımlandı.
Freddie Mac Hisse Senedi Satacak Ekonomik Zorluk Çeken ABD'nin Tutsat Kredisi Firması Freddie Mac'ın, 10 Milyar Dolarlık Yeni Hisse Senedi Satarak Sermaye Yapısını Güçlendirmeyi Planladığı Bi..
Merrill Lynch Zarar Etti ABD'li Merrill Lynch Bankası İkinci Çeyrekte 4,89 Milyar Dolar Zarar Etti.
Dünyanın En Büyük 86'ıncı Bankası Türkiye'nin En Büyük Özel Bankası Olan Türkiye İş Bankası, The Banker Dergisi Tarafından Yapılan "Dünyanın En Büyük 1000 Bankası" Sıralamasında İlk 100 İçind..
Petroldeki Düşüş İnşallah Devam Eder
Petroldeki Düşüş İnşallah Devam Eder
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Petrol Fiyatlarındaki Düşüşle İlgili Olarak "İnşallah Devam Eder. Dedi.
Kız mı Maliyetli Erkek mi
Kız mı Maliyetli Erkek mi
Çocuk Yetiştirmek Pahalı Bir İş. Araştırma Kızların mı Yoksa Erkeklerin mi Maliyetli Olduğunu Açıkladı.
İtalyanlar Dünya Gündemindeki İki Kadına Fena Taktı Carlo Bruni ve İngrid Betancourt'un Aforoz Edilmesi İstendi. İtalyanlar, Bir Süredir Dünya Gündemine Oturan İki Kadın Carla Bruni ve İngrid..
Beşiktaş'ta İzin Bitiyor Yeni Sezon Hazırlıkları Kapsamında Avusturya'daki İlk Kamp Dönemini Tamamlayan ve İstanbul'a Dönüşünün Ardından İki Gün İzin Yapan Beşiktaşlı Futbolcular, Hazırlıklar..
AKP Kapanacak, Erdoğan Nobel Alacak
AKP Kapanacak, Erdoğan Nobel Alacak
Kapatma Davasıyla Paralel Bir Şekilde Süren Türkiye'nin Diplomatik Atakları, Ankara Kulislerinde Başbakan Erdoğan'la İlgili İlginç Bir İddianın Ortaya Atılmasına Neden Oldu.
Amerika'da Seçim Gündeminin Yıldız Ülkesi Çekoslovakya! ABD Başkanlık Seçimindeki Dış Politika Tartışmalarına Son Günlerde Bir Ülke Irak'tan Bile Fazla Damga Vurmuş Durumda. Tek Sorun Aslında..
Amerika'da Fbı, Bir Banka Hakkında Soruşturma Başlattı Amerika'nın Riskli Mortgage Piyasasında Yaşanan Çöküşün Son Kurbanı Olan Indymac Bancorp, Şimdi de Federal Soruşturma Bürosu'nun (Fbı) S..
Amerikan Havacılık Sektörü Sıkıntıda: İki Büyük Şirket 3 Ayda 1'er Milyar Dolar Zarar Etti ABD'nin En Büyük İki Havacılık Şirketinin Açıkladığı Zarar, Sektörün İçinde Bulunduğu Girdabı Gözler..
Rus Müzelerinde 50 Bin Tarihi Eser Kayıp Rusya'da Son İki Yılda Ülke Genelindeki Müzelerde Yapılan Araştırma Sonucu 50 Bin Tarihi Eserin Kayıp Olduğu Ortaya Çıktı.
DTP'nin "Birlik -Beraberlik" Kongresi Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Anayasa Mahkemesi'ne Kapatılması İstemiyle Dava Açtığı Demokratik Toplum Partisi, 2. Olağan Kongresini Pazar Günü Y..
Beypiliç: Piliç Eti Sektörü Dört Bir Yandan Kuşatma Altında, Kene Krizi İlave Oldu Beypiliç Genel Müdürü Dr. Sait Koca, Beyaz Et Sektörünün Dört Bir Yandan Kuşatıldığını, Ekonomik Durgunluk, ..
Gazprom 500'den Fazla Çalışanını İşten Çıkaracak Rusya Enerji Devi Gazprom'un, Çalışanlarının Yüzde 10'unu İşten Çıkaracağı Bildirildi.
Hüsnü Deniz'in Kafasını Yardı Deniz Seki'nin Kıskançlık Krizi, Kendisine Pahalıya Patladı
İş Bankası Dünyanın En Büyük 86. Bankası The Banker Dergisi'nin "Dünyanın En Büyük 1000 Bankası" Sıralamasında İş Bankası 86'ncı Oldu. İş Bankası, Sıralamada Geçen Yıla Göre 16 Basamak Birden..
New York Belediye Bloomberg'in Serveti Ortaya Çıktı: 17 Milyar Dolar Amerika'da Merrill Lynch Yatırım Bankasının Finans Haberciliğinin Önde Gelen Kuruluşu Bloomberg Lp'deki Hisselerini Satışa..
Gazeteci Metin Toker Anıldı Gazeteci Yazar Metin Toker, Ölümünün 6. Yılında Anıldı.
Yahoo'dan Microsoft'a: "Hisse Başına 33 Dolar Ver Senin Olayım" Microsoft'un Tüm Tekliflerini Reddeden Yahoo, İlk Defa Satışı Düşünebileceği Bir Fiyat Verdi. İnternetin En Büyük Arama Motorla..
Amerika'daki Ekonomik Sıkıntı, İşsizlerin Sayısının da Artmasına Sebep Oldu Amerikan Piyasalarında Yaşanan Ekonomik Kriz, Ülkede İşsizlerin Sayısının da Artmasına Yol Açıyor. Sadece New Jerse..
Flaş! Altısı Kurmay Albay, 20 Subaya Ergenekon Sorgusu Akşam Gazetesi'nin Haberine Göre İşçi Partisinin Bilgisayarlarında Çıkan Belgeler Üzerine Hava Kuvvetleri'nde Görevli 20 Subay Hakkında ..
Borsa 611,71 Puan Arttı İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 611,71 Puan Artarak 38.306,97 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 1,62 Değer Kazan..
Kesk'ten Belediye İş Üyesi İşçilere Destek Kamu Emekçileri Sendikası (KESK), İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne grev kararını asmak amacıyla Saraçhane'ye yürümek isteyen Belediye-İş üyesi işçi..
Gül, Soğukluk Söylentilerini Boş Çıkardı
Gül, Soğukluk Söylentilerini Boş Çıkardı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Harp Akademileri Komutanlığı mezuniyet törenine katılacağı bildirildi.
Add'den "Atatürk ve Demokrasi" Mitingi Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) yarın İstanbul'da Kadıköy İskele Meydanı'nda "Atatürk ve Demokrasi" mitinginde düzenleyecek.
ADD'nin düzenleyeceği..
İki Parmağın Zaferi Sadece İki Parmağını Kullanabilen Tibet Sanal Dükkan Kurdu
Msn'li Tecavüz Davası Internetten Tanıştığı Kızla Buluşup Tecavüz Ettiği İddia Edilen Gençler Yargı Önüne Çıktı
YÖK'ün Eski Başkanı Ergenekon Hakkında İlk Kez Konuştu 'Hukuki Düzene Yön Vermek Mümkün Değil'
Hayrünnisa Gül: Başımı Örtüyorum, Beynimi Değil
Hayrünnisa Gül: Başımı Örtüyorum, Beynimi Değil
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Eşi Hayrünnisa Gül, İngiliz The Times Gazetesi ile Yaptığı Söyleşide, Türbana İlişkin "Ben Başımı Örtüyorum, Beynimi Değil" Dedi. The Times Muhabirinin "Laikler, Sizden Korkuyorlar" Demesi...
Economist "Türkiye Ne Ölçüde İslamcılaştı" Sorusuna Yanıt Aradı The Economist Dergisi, Türkiye'nin Ne Kadar İslamcılaştığı Sorususuna Yanıt Aradığı Geniş Yazısında Türkiye'nin Kapatma Davasın..
DSP Lideri Sezer Kıbrıs'ta : "Tek Devlet Anlayışı Kaygı Verici" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 34'ncü Yıl Dönümü Nedeniyle KKTC 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ı Ziyare..
Çevre ve Orman Bakanlığı: "81 İlimizin Su Sıkıntısı Yok" Çevre ve Orman Bakanlığı, başta büyük şehirler olmak üzere 81 ilin içme ve kullanma suyu sıkıntısı olmadığını, çalışmalar sonucunda 20..
Seki'nin Kıskançlık Krizi! Deniz Seki; Hüsnü Şenlendirici Eşi Nazire Hanım ile Görüşmeyi Sürdürünce Kıskançlık Krizine Girdi Çıkan Tartışmada Hüsnü, Seki'nin Kafasını Yardı!..
Yabancılara Mülk Satışı Yeniden Başladı Yabancılara Gayrimenkul Satışı ile İlgili Yeni Yasal Düzenlemenin Uygulamasına İlişkin Genelge Dün Yayımlandı. Genelgenin Yayımlanması ile Birlikte, An..
Ergenekon'da Tahliye Edilen Özdemir Evinde Dinleniyor 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Tutuklanan ve Sağlık Sorunları Nedeniyle Tahliye Edilen Ayşe Asuman Özdemir'in Evinde Dinlendiği, Ted..
DSP'li Yağız'dan Soru Önergesi Bombardımanı DSP İstanbul Milletvekili Süleyman Yağız, Başbakan Erdoğan, İçişleri Bakanı Beşir Atalay ile Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ı Soru Önergesi..
Türk Harb -İş'ten Polise Tepki İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne grev kararını asmak için Edirnekapı'da toplandıktan sonra Saraçhane'ye yürümek isteyen Türk-İş'e bağlı Belediye-İş üyesi işçil..
Tembelliğin Nedeni Bulundu
Tembelliğin Nedeni Bulundu
Yürümenin Bazılarına Basit, Bazılarınaysa Üstesinden Gelinemeyecek Kadar Zor Gelmesinin Nedeni Bulundu.
Yaşlı Kurdun Dönüşü
Yaşlı Kurdun Dönüşü
Sevgilileri Arasında Heidi Klum, Naomi Campbell Vardı. Şimdi İse Ünlü Bir Mankenle Evlendi.
Nazi Karikatürleri
Nazi Karikatürleri
Nazi Rejiminin Altın Çağını Yaşadığı Dönemde Adolf Hitler Berlin'i Dünya Başkenti Yapmak İçin Dev Bir Proje Hazırladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10