18 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

18 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çatalhöyükün Ziyaretçi Sayısı Deneysel Evler Kurularak Artırılacak
Çatalhöyük'ün Ziyaretçi Sayısı Deneysel Evler Kurularak Artırılacak
Konya'nın Çumra İlçesi Yakınlarında Bulunan İnsanlığın En Eski Yerleşim Yerlerinden Biri Olarak Gösterilen Çatalhöyük'ün Ziyaretçi Sayısı Deneysel Evler Yapılarak Artırılacak. Yıllık 13 Bin Kişinin Ziyaret Ettiği...
BBP Genel Başkan Yardımcısı Efe: 'Kanun Çıkarmakla Övünen Hükümet Baltayı Taşa Vuruyor'
BBP Genel Başkan Yardımcısı Efe: "Kanun Çıkarmakla Övünen Hükümet Baltayı Taşa Vuruyor"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Efe, Hükümetin Çok Kanun Çıkarmakla Övündüğünü Ancak Baltayı Taşa Vurduğunu Savundu.
Toplum Destekli Polis, Çöpçatanlık Yaparak İki Kişiyi Evlendirdi
Toplum Destekli Polis, Çöpçatanlık Yaparak İki Kişiyi Evlendirdi
Kayseri'de Polis, Aynı Mahallede Birbirinden Habersiz Yaşayan Evlilik Çağındaki İki Genci, Tanıştırarak Evlenmelerine Aracılık Etti. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 2 Yıl Önce 'Her Mahallenin Polisi Olacak' Sloganıyla...
Vali Bilgin: 'Kırşehir Eğitimde Marka Olarak Anılacak'
Vali Bilgin: "Kırşehir Eğitimde Marka Olarak Anılacak"
Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan ve Kırşehir Valisi Lütfullah Bilgin ÖSS ve Oks de Dereceye Giren ve İl Çapında Birinci Olan Öğrencileri Altın ile Ödüllendirdi.
Tam Teşekküllü Hastanenin Personeli Geçici
Tam Teşekküllü Hastanenin Personeli Geçici
Denizli'nin Çardak İlçesinde Tam Teşekküllü Bir Hastane Olmasına Rağmen Personel Yokluğu Sebebiyle Vatandaşlara Yeterli Hizmet Verilemiyor.
Polise Linç Girişimi Çöp Atan Kızı Uyarınca, 30 Kişilik Grubun Saldırısına Uğradılar !
Bingöl'de Çatışma: 2 Şehit Bingöl'ün Genç İlçesinde Çıkan Çatışmada 1 Üsteğmen Şehit Oldu, 2 Terörist Silahlarıyla Birlikte Ölü Ele Geçirildi
Başbakan Erdoğan Mottaki'yi Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İran Dışişleri Bakanı Manuçehr Mottaki'yi kabul etti. Başbakanlık yeni binada gerçekleşen kabul yaklaşık 1 saat 45 dakika..
Vergi Daireleri Haftasonu da Çalışacak 2008 Yılına Ait Motorlu Taşıtlar Vergisi İkinci Taksidini Ödeme Süresinin 31 Temmuz'da Sona Ermesi Sebebiyle Önümüzdeki 2 Hafta Sonunda Vergi Daileri Me..
Başkent Üniversitesi'nden "Ecevit'in Tedavisi" Açıklaması Başkent Üniversitesi, Bülent Ecevit'in tedavisiyle ilgili iddialar üzerine bir açıklama yaparak, bu konudaki yayınlarla ilgili olarak..
İmib Eski Başkanı Keleş: "İleriye Baktığımızda Belirsizlik Görüyoruz" İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İmib) Eski Başkanı Ahmet Keleş, Merkez Bankası'nın Son Faiz Artırımı ile İlgili Ola..
Eti Grubunda Sürpriz Ayrılık
Eti Grubu'nda Sürpriz Ayrılık
Eti Grubu, Yaklaşık İki Yıldır Ceo Olarak Görev Yapan Hazım Ellialtı ile Yollarını Ayırma Kararı Aldı.
Citigrup'tan 2,5 Milyar Dolarlık Zarar Citigroup İkinci Çeyrekte 2,5 Milyar Dolar Zarar Etti.
30 Yıl Hiç Dışarı Çıkmadı
30 Yıl Hiç Dışarı Çıkmadı
17 Yaşında Bir Eve Kapandı 30 Yıl Boyunca Hiç Dışarı Çıkmadı. Saçları İse 3 Metre Uzamıştı.
Cahide'de Eğlendiler Okan Bayülgen, Erkan Petekkaya ve Mustafa Altıoklar Önceki Gece Erkek Erkeğe Cahide'de Eğlendiler
Haremlik Selamlık Bakan Karşılama Kuyruğu
Haremlik Selamlık Bakan Karşılama Kuyruğu
Sivas'a Gelen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Partililer Tarafından Coşkuyla Karşılandı. Bakanı Karşılama Kuyruğunda Partilililerin Erkek ve Kadınlar Olarak İki Grup Halinde Sıraya Girdikleri Dikkat Çekti.
Yılan Yemeye Kalkınca.. İzmir'in Menemen İlçesinde 1,5 Metre Boyundaki Yılanı Yutmaya Kalkan Yavru Leylek Yaşamını Yitirdi
Baykal Saran Ödülü Durukan Ordu'nun Sanatçı Baykal Saran Adına Düzenlenen 'En İyi Oyuncu Ödülü' Durukan Ordu'ya Verildi.
"Pen Duygu Asena" Ödülü İçin Son Başvuru Tarihi 29 Ağustos Uluslararası Yazarlar Birliği (PEN) Türkiye, gazeteci-yazar Duygu Asena adına her yıl verdiği "Duygu Asena Ödülü" için bu yılki son ..
Bakan Çağlayan: Faiz Artırımlarına Karşın Hedefimizi Tutturduk Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Ostim Yönetimi ve Sanayicilerle Bir Araya Gelerek, Sanayicilerin Sorunlarını Dinledi.
Geri Dönmek İstemedi! Kate 'İstanbul'dan Gitmek İstemiyorum' Dedi
Broadway'i İstanbul'a Getirecek Önceki Gün Başrol Oynadığı 'Usta' Adlı Sinema Filminin Çekimlerine Başlayan Fadik Sevin Atasoy, Çok Yakında Ülkemizde İlk Kez Yapılacak Bir Projeyle Adından Sö..
Başesgioğlu: Çalıştığımız Husus Eşit Ücret Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Aynı Unvana Sahip, Aynı İşi Yapan Kamu Personelin Eşit Ücrete Kavuşması İçin Çalıştıklarını Belirterek, 'Denge Tazm..
45 Derece Sıcaklıkta Ekmek Parası İçin Ter Döküyorlar
45 Derece Sıcaklıkta Ekmek Parası İçin Ter Döküyorlar
Dünya Kültür Mirasına Aday Şehir Gösterilen 7 Bin Yıllık Tarihi Mardin'de, İnsan Yaşamına Etki Edecek Pek Çok Mücadele Azmi Var. Araç Trafiğine Açık 3 Kilometrelik Tek Çarşısı Bulunan Tarihi Kentte, Para Kazanmanın...
Üç Bin Evin Musluğundan Çamur Gibi Su Akıyor
Üç Bin Evin Musluğundan Çamur Gibi Su Akıyor
Köydes Kapsamında Oluşturulan Şebekenin Musluklarından Su Yerine Çamur Akıyor.
Öldürülen Şahsın Kontörleri ve Kredi Kartları Çalındı Sakarya'da, Vatandaşların İhbarı Üzerine Öldürülmüş Halde Bulunan Şahsın Telefon Kontörleri ve Kerdi Kartları Çalındığı Belirlendi.
Zeytinde Teşvik Vurgunu Tarım Bakanlığı'nın Zeytin Üreticiliğini Teşvik Etmek Amacıyla Üreticilere Verdiği Dönüm Başına 250 YTL Dolandırıcıların İştahını Kabarttı.
Yalova'da Yafem Şenliği Başlıyor Yalova Folklor Eğitim Merkezi (Yafem)'in Bu Yıl 11. Gerçekleştireceği 11.türk Boyları Kültür Şenliği Katılımcı Ekiplerin Yalova'da Gerçekleştirdiği Yürüyüş Ko..
Türk -İş 9. Bölge Temsilciliği'nden Emniyete Kınama Türk -İş 9. Bölge Temsilcisi Orhan Gözgeç, Dün İstanbul'da Greve Giden Büyükşehir Belediyesi İşçilerinin Çevik Kuvvet Tarafından Zor Kullan..
Yenice Belediye Başkanı Yücel: "Espiri Olsun Diye Söyledim" Malatya'nın Darende İlçesi Yenice Belediye Başkanı Mehmet Yücel, Espiri Olsun Diye Yemek Duasının Arkasına Eklenen Bir Sözün Bu Kad..
Bu Kazaya 'Güler Misin Ağlar Mısın?' Tem Otoyolu Çamlıca Gişelerinde İnanılmaz Bir Kaza Meydana Geldi.
Başbakan Erdoğan: "Türkçe Ticaret Dili Haline Gelmeye Başladı" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkçe'nin Kültürel ve Sosyal Boyutu Yanında Ticaret Dili Durumuna da Geldiğini Söyledi.
Volkswagen Golfü Yeniliyor
Volkswagen Golf'ü Yeniliyor
Avrupa'nın En Büyük Otomotiv Üretici Olan Volkswagen Ag, En Çok Satan Modellerinden Biri Olan Golf'ün Yüzünü Değiştirmeye Hazırlanıyor. Yeni Jenerasyon Golf Ekim Ayında Görücüye Çıkacak.
Dünyanın En Küçük Oteli
Dünyanın En Küçük Oteli
Dünyanın En Küçük Otelinin Kaç Metrekare Olduğunu Duyanlar Şaşkınlığını Gizliyemiyor.
Ergenekonun En Ateşli Savunucusu
Ergenekon'un En Ateşli Savunucusu
Baykal, AK Parti'yi Kapatma Davası Sonucu 'Kıyamet Kopar' Yönündeki Açıklamalara Tepki Gösterdi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: 'Türkiyenin İmarıyla Uğraşırken Birilerinin Hangi Işıkları Karartmayla Meşgul Oldukları Ortada'
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Türkiye'nin İmarıyla Uğraşırken Birilerinin Hangi Işıkları Karartmayla Meşgul Oldukları Ortada"
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Dış Krizlere Rağmen Ülkede Siyasi İstikrarla Ekonomi İstikrara Kavuştuğunu Belirterek, Bunun Yanında Ay Işığı, Güneş Işığı, Yıldız Işığı, Gündüz Işığı, Gece Işığı Gibi...
Şırnakta Şehit Olan Askerin Cenazesi Antalyanın Gazipaşa İlçesine Götürüldü
Şırnak'ta Şehit Olan Askerin Cenazesi Antalya'nın Gazipaşa İlçesine Götürüldü
Şırnak'ta Güvenlik Güçleri ile PKK'lı Teröristler Arasında Çıkan Çatışmada Şehit Olan Piyade Er Mesut Yılmaz'ın Cenazesi Antalya'ya Getirildi. Şehit Erin Cenazesi Askeri Havalimanında Düzenlenen Törenin Ardından,...
Niğdede Dokunan Dünyanın En Büyük Halılarından Birisi Guinnese Aday
Niğde'de Dokunan Dünyanın En Büyük Halılarından Birisi Guinnes'e Aday
Niğde Valiliği Halıcılık, El Sanatlarını Geliştirme Mahalli İdareler Birliği Tarafından Dikilitaş Halı Atölyesinde Sayın Burku Aracılığı Kuveyt Sarayı'na Dokunan Dünyanın En Büyük Halılarından Birisi Tezgahtan...
DTPli Yıldız: 'Devlet En Büyük Ağa'
DTP'li Yıldız: "Devlet En Büyük Ağa"
Demokratik Toplum Parti (DTP) Batman Milletvekili Ayla Akat ve Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan ile Birlikte Basın Toplantısı Düzenleyen DTP Milletvekili Bengi Yıldız, Ülkedeki Toprakların Yüzde 60'nı Elinde Bulunduran...
Ortak Akıl Mitingi Yarın Bursada Yapılacak
Ortak Akıl Mitingi Yarın Bursa'da Yapılacak
Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı, Memur -Sen ve Hak -İş Öncülüğünde 400'ün Üzerinde Sivil Toplum Kuruluşu Tarafından Desteklenen 'Ortak Akıl Hareketi'nin 'Demokrasiye Saygı ve Yeni Anayasa' Adı Verilen Mitinglerinin...
Babacan: "Ermenistan ile Temas Trafiği Önemli" Dışişleri Bakanı Babacan, Türkiye ile Ermenistan Arasında Temaslar Yapılması ile İlgili Olarak, "Kuşkusuz Bu Temas Trafiği İki Ülke Arasındaki İ..
Başbakan Erdoğan'dan, Orgeneral Büyükanıt'a Başsağlığı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl ve Şırnak'ta iki askerin şehit olması nedeniyle Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'a ba..
Babacan: Ermenistan'la Temaslarda Bulunuluyor Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Türkiye ile Ermenistan Arasında Zaman Zaman Temaslarda Bulunulduğunu Söyledi.
Fenerbahçe Taktik Çalıştı
Fenerbahçe Taktik Çalıştı
Fenerbahçe, Yarın Çek Cumhuriyeti'nden Cska Budejovice ile Yapacağı Son Hazırlık Maçı Öncesi 90 Dakikalık Taktiksel Bir Antrenman Gerçekleştirdi.
Tarkan Yapımcıların Gözdesi Son Zamanlarda Gözünü Şarkıcılara Diken Dizi Yapımcılarının Yeni Gözdeleri Tarkan Oldu!
Efsane Devam Ediyor Sinema Tarihinde Çığır Açmış Olan Terminator Serisinin 4. ve Şimdilik Son Halkası Olan 'Terminator Salvation' Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı.
Bingöl'deki Operasyon Sürüyor Bingöl'ün Genç İlçesi Kırsalında Güvenlik Güçlerince Etkisiz Hale Getirilen 2 Teröristten Birinin Kadın Olduğu Bildirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10