18 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

18 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Suna Pekuysal Hastaneye Kaldırıldı ! Tiyatro Sanatçısı Suna Pekuysal, Hastanede tedavi Altına Alındı
Nü Tablolara Protokol Sansürü Ressam Sema Sanal Öncülüğünde Hazine Müsteşarlığı Hikmet Esen Konferans Salonu?ndaki Karma Resim Sergisinde Yer Alan ?nü? E..
Yabancı Öğrenciye Dekolte Uyarısı Başbakan Erdoğan Bugün Türkiye'de Staj Yapan 19 Ülkeden 100 Öğrenciyi Kabul Etti. Başbakan'ın Elinden Hediyesini Alan Bayan Öğrenciye İse Dekolte Uyarısı Gel..
Adapazarının En Güzel Manzarası Teras Parktan İzlenecek
Adapazarı'nın En Güzel Manzarası Teras Park'tan İzlenecek
Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi Son Toplantısında Şehre Yeni Bir Park Kazandırılması Konusunda Karar Aldı.
Batmanda Kuraklık Sonucu Akarsular Kuruyunca Yetkililer Tasarruf Tedbirlerine Başvurdu
Batman'da Kuraklık Sonucu Akarsular Kuruyunca Yetkililer Tasarruf Tedbirlerine Başvurdu
Batman'daki Garzan Çayında Su Seviyesinin Azalması ve Beşiri Uzantısının Kuruması Üzerine İl Yöneticileri ve Kaymakamlar Toplantı Yaptı.
Çiftlikköy'ün Kuruluş Şenlikleri Başlıyor Yalova'nın Çiftlikköy İlçesinde Her Yıl Geleneksel Olarak Yapılan Çiftlikköy Belediyesi Kuruluş Şenlikleri, Bu Akşam Başlıyor. Şenlikler Kapsamında K..
Deniz Feneri, Gülnar Yangınında Evleri Yananlar İçin Prefabrik Evler Kurdu
Deniz Feneri, Gülnar Yangınında Evleri Yananlar İçin Prefabrik Evler Kurdu
Mersin Gülnar İlçesinde Evleri Zarar Gören Köylüler İçin Deniz Feneri Derneği Tarafından 61 Prefabrik Ev Kuruldu. Tamamen Yanmış Olan Gülnar İlçesine Bağlı Delikkaya Köyünde 46 Prefabrik Evin Kurulumu Tamamlanarak...
Hatayın Belen İlçesinde 20 Kaçak Yakalandı
Hatay'ın Belen İlçesinde 20 Kaçak Yakalandı
Hatay'ın Belen İlçesinde Yurda Kaçak Yollarla Giriş Yapan 20 Kişi Emniyet Ekiplerince Yakalandı.
Tasarımın Ünlüleri Ekranda
Tasarımın Ünlüleri Ekranda
Tasarım Dünyasının İki Ünlü Türk İsmi ve Koleksiyonları Bu Hafta Tasarım Dükkanı'nda Buluşuyor.
Vali Miroğlu, Hatayın Tanıtımın İyi Yapılmadığından Dert Yandı
Vali Miroğlu, Hatay'ın Tanıtımın İyi Yapılmadığından Dert Yandı
Hatay Valisi Nusret Miroğlu, Şehrin Tanıtımının Yeterince Yapılamadığını Söyledi. Hatay'a Turist Çekebilmek İçin Tarihi Değerlere Büyük Önem Verilmesi Gerektiğini Dile Getiren Vali Miroğlu, Tarihi ve Turistik Yerlerin En...
Batmanlılar TOKİnin Belirlediği Fiyata Tepki Gösterip Eylem Yaptı
Batmanlılar TOKİ'nin Belirlediği Fiyata Tepki Gösterip Eylem Yaptı
Batman'da Kiracı Oldukları İçin Konut Verilmeyen Aileler Konut Verilmedi Diye Tepki Gösterirken, Konutlarda Oturmaya Hak Kazananlar İse TOKİ'nin Belirlediği Fiyata Tepki Gösterip Eylem Yaptı.
Kırıkhan Lisesi'nin 12 Derslik Ek Bina Yapımı İçin Onay Çıktı Hatay'ın Kırıkhan İlçesindeki Kırıkhan Lisesi'ne 12 Derslik Ek Binanın Yapılması İçin Onay Çıktı.
45 Yıldır Yapılamayan Nebyan İçme Suyu Projesi, Hayata Geçiyor
45 Yıldır Yapılamayan Nebyan İçme Suyu Projesi, Hayata Geçiyor
Samsun'un Bafra ve 19 Mayıs İlçelerine Bağlı 51 Köyün İçme Suyunu Sağlamak Amacıyla 1963'te Temeli Atılan Nebyan Grubu İçme Suyu Projesi'ne Yeniden Başlandı. Ödenek Aktarılamadığı İçin Tamamlanamayan Proje, AK Parti...
Mısır Ekili Arazide Kenevir Ele Geçirildi
Mısır Ekili Arazide Kenevir Ele Geçirildi
Adana'nın Ceyhan İlçesinde Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği Tarafından 10 Kilo Esrar, 3 Bin Kök Kenevir Ele Geçirildi.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 18 Temmuz 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Yayını Durdurulan Hayat Televizyonu Çalışanları Eylem Yaptı Bölücü İçerikli Yayın Yaptığı İddiası ile Türksat Tarafından Frekansları İptal Edilen ve Yayınları Durdurulan Hayat Televizyonu Çal..
Sevgi Eli Köy Muhtarlıklarına Yardım Malzemesi Verdi
Sevgi Eli Köy Muhtarlıklarına Yardım Malzemesi Verdi
Denizli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Bünyesindeki Sevgi Eli, Vatandaşlara Ulaştırmaları İçin Tavas'ın Köy Muhtarlıklarına Yardım Malzemesi Teslim Etti.
Dışişleri Başakın Babacan: 'Çözüm İçin Güven Unsuru Pekiştirilmeli'
Dışişleri Başakın Babacan: "Çözüm İçin Güven Unsuru Pekiştirilmeli"
Dışişleri Bakanı Ali Babacan, İran'ın Nükleer Faaliyetleri ile İlgili Yaşanan Uluslararası Gerginliğin Çözümü İçin Taraflar Arasındaki Güven Unsurunun Pekiştirilmesi Gerektiğini Kaydetti. Babacan, "Diyalog ve İstişare...
Kto Başkanı Üzülmez, Abdüllatif Şeneri Desteklediği İddialarını Yalanladı
Kto Başkanı Üzülmez, Abdüllatif Şener'i Desteklediği İddialarını Yalanladı
Konya Ticaret Odası (Kto) Başkanı Hüseyin Üzülmez, Eski Devlet Bakanı Abdüllatif Şener'in Katıldığı Konya Elektrikçiler Odasının Organizasyonuna Katkı Sağladığı İddialarını Sert Bir Dille Yalanladı. Üzülmez, Söz Konusu...
Vakfıkebirde Elektrik Telleri Yer Altına Alınıyor
Vakfıkebir'de Elektrik Telleri Yer Altına Alınıyor
Trabzon'un Vakfıkebir İlçesini Modern Bir Görünüme Kavuşturmak İçin Çalışmalar Sürüyor. İlçede Daha Önce Doğu Tarafında Tamamlanan Elektrik Tellerinin Yer Altına Alınma Çalışmaları Şimdi de Batı Tarafında Başladı.
Vali Erkmen: 'Uluslararası Organizasyonlar Dünya Barışına Katkı Sağlıyor'
Vali Erkmen: "Uluslararası Organizasyonlar Dünya Barışına Katkı Sağlıyor"
Denizli Valisi Yavuz Erkmen, Uluslar Arası Organizasyonların Dünya Barışına Katkı Sağladığını Belirterek, "Değişik Ülkelerden ve Coğrafyalardan Gelen Misafirler, Türkiye'nin Kültürünü ve Sosyal Hayatını Tanıma Fırsatı...
Frekansı İptal Edilen Hayat Tv'ye Kesk ve Çağdaş Hukukçular Derneği'nden Destek Kesk İstanbul Şubeler Platformu ve Çağdaş Hukukçular Derneği Üyeleri, "Bölücü İçerikli Yayın Yaptığı" Gerekçesi..
İran, PKKya Göz Açtırmıyor
İran, PKK'ya Göz Açtırmıyor
Terör Örgütünün İran'daki Kolu Pjak'a Yönelik İran Ordusunun Geniş Çaplı Operasyon Başlattığı Bildirildi.
İzmir'de Birbuçuk Günlük Su Kesintisi İzmir'in Bazı Bölgelerinde, Birbuçuk Günlük Su Kesintisi Uygulanacak. İzsu Genel Müdürlüğü'nden Yapılan Açıklamada, Menemen Acil İsale Hattında Yapılacak..
İzmir Valiliği, Su Faturalarına "İçilebilir Nitelikte Değildir" İfadesinin Eklenmesini İstedi İzmir Valiliği, Arsenikli Şebeke Suyu Konusundaki Gelişmelerle İlgili Bir Açıklama Yaptı. Son Tah..
Suna Pekuysal Hastaneye Kaldırıldı Tiyatro Sanatçısı Suna Pekuysal, Hastanede Tedavi Altına Alındı.
Canlı Yayında Striptiz! Canlı Yayında Soyunan Sunucudan Şok İtiraf: '7 Yıldır Kimseyle Seks Yapmadım!'
Cuma Hutbelerinde Sigaranın Zararları Anlatıldı Adana Müftülüğü, Bu Haftaki Cuma Hutbesinde "Sigara ve Zararları" Konusunu İşledi. Camilerde İmam -Hatipler Tarafından Okunan Hutbede, Tütün Ku..
Dışişleri Bakanlığı: "Ermenistan ile Görüşmelere Farklı Anlamlar Yüklemeyin" Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Burak Özügergin, Ermenistan ile Görüşmelere Farklı Anlamlar Yüklenmemesini İstedi. Özü..
Seyhan Beledilyesi, Engellilere Meslek Edindirme Merkezi Açtı
Seyhan Beledilyesi, Engellilere Meslek Edindirme Merkezi Açtı
Adana'ya Bağlı Seyhan Belediyesi Engellilere Meslek Edindirme Merkezi Açtı.
Başkan Turan, Başarılı Öğrencileri Altınla Ödüllendirdi
Başkan Turan, Başarılı Öğrencileri Altınla Ödüllendirdi
Pamukova Belediye Başkanı Feridun Turan, Oks'de Pamukova'da Dereceye Giren 8 Fem Anafen Öğrencisini Makamında Kabul Etti.
Ereğli Tso Meclis Başkanı, Dinleme Cihazı ile İlgili Basın Toplantısı Düzenledi
Ereğli Tso Meclis Başkanı, Dinleme Cihazı ile İlgili Basın Toplantısı Düzenledi
Zonguldak Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası'nda Tespit Edilen Dinleme ve Görüntüleme Cihazı ile İlgili Olarak Oda Başkanlığınca Basın Toplantısı Düzenlendi. Toplantıyı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Cem Karadeniz...
Başbakan Erdoğan Şehit Askerler İçin Genelkurmay Başkanı Büyükanıt'a Başsağlığı Mesajı Gönderdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şırnak ve Bingöl'de İki Askerin Şehit Olması Nedeniyle Genelkurm..
Anıtkabir'i 17 Günde 253 Bin Kişi Ziyaret Etti Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Naaşının Bulunduğu Anıtkabir'i, 17 Günde 253 Bin Kişinin Ziyaret Ettiği Bildirildi. Bu Ziyaretlerden, 18 Bin ..
Diyarbakırda Bayrağa Saldıran 6 Kişi Tutuklandı
Diyarbakır'da Bayrağa Saldıran 6 Kişi Tutuklandı
DTP Diyarbakır'daki Basın Açıklamasından Sonra Bir Okulun Bahçesindeki Türk Bayrağına Saldırıda Bulunan ve Polis Tarafından Gözaltına Alınan 11 Kişiden 6'sı Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.
Manavgat Irmağında Kadın Cesedi Bulundu
Manavgat Irmağı'nda Kadın Cesedi Bulundu
Manavgat Irmağı'nda Kadın Cesedi Bulundu. Antalya'nın Manavgat İlçesi Çevre Yolu Köprüsü'ne 200 Metre Uzakğında Boğulmuş Kadın Cesedi Irmak Kenarına Vurdu.
Büyükşehir Belediyesi İlk Etapta 125 Kilometre Yol Asfaltlayacak
Büyükşehir Belediyesi İlk Etapta 125 Kilometre Yol Asfaltlayacak
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, Yaz Sezonunda İlk Etapta 125 Kilometrelik Yol Asfaltlayacaklarını Söyledi. Duran, İlçe Merkezlerinde ve Bağlı Köylerde İş Makineleri ile Yapacakları Sıcak Asfaltlamada Üç...
MHP Milletvekili Tanrıkulu: Arsenikli Su Konusunda Kimin İhmali Varsa Yakasını Bırakmayacağız
MHP Milletvekili Tanrıkulu: Arsenikli Su Konusunda Kimin İhmali Varsa Yakasını Bırakmayacağız
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, İzmir'in Suyunda Arsenik Çıkmasından Kim Sorumluysa Yakasını Bırakmayacaklarını Açıkladı.
Prim Borçlularına Halk Bankası'ndan Düşük Faizli Kredi Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Halk Bankası arasında imzalanacak protokol ile prim borçlularına düşük faizli kredi verilecek.
SGK..
AK Parti Siirt İl Başkanı Kızılay: 'Görevi Aldığımız Yerden Hizmete Devam Edeceğiz'
AK Parti Siirt İl Başkanı Kızılay: "Görevi Aldığımız Yerden Hizmete Devam Edeceğiz"
AK Parti Siirt İl Teşkilatı'nın İstifasının Ardından Teşkilatı Kurmakla Görevlendirilen Bayram Kızılay, Görevi Aldıkları Yerden Hizmete Devam Edeceklerini Söyledi.
Hatayda 12 Bin Hektarda Ağaçlandırma Yapılacak
Hatay'da 12 Bin Hektarda Ağaçlandırma Yapılacak
Hatay Valisi Nusret Miroğlu, Hatay'da Bu Yıl Yaklaşık 12 Bin Hektarlık Alanda Ağaçlandırma Çalışmasının Yapılacağını Söyledi.
Gül: AB'ye Üyelik Süreci Öncelikli Olmalı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye'nin AB Üyeliğine İlişkin Çağdaşlaşma Projesinin Daha da İleriye Götürülmesinin Türk Diplomasisi ve Diğer Devlet K..
Terhisine 25 Gün Kala Şehit Olan Er Yılmazın Baba Ocağında Yas Var
Terhisine 25 Gün Kala Şehit Olan Er Yılmaz'ın Baba Ocağında Yas Var
Terhisine 25 Gün Kala Şırnak Kırsalında Teröristlerle Girdiği Çatışmada Şehit Olan Piyade Er Mesut Yılmaz'ın Antalya'nın Gazipaşa İlçesine Bağlı Yakacık Köyündeki Baba Evinde Yas Var. Şehit Haberini Öğrenen Köylüler,...
Mehmet Topal: Şampiyonluğu Yeniden İstiyoruz Galatasaray'ın Genç Futbolcusu Mehmet Topal, Yeni Sezonda da Hedeflerinin Şampiyonluk Olduğunu Söyledi.
İzmir Valiliği: Hıfzıssıhha Güvenilir İzmir Valiliği, 'İl Hıfzıssıhha Müdürlüğü'nün Güvenilirliği Konusunda Hiçbir Kişi ya da Kurumun Tereddüte Düşmesine Gerek Olmadığını' Bildirdi.
Ankart Fişini Saklamayanlara Ceza Yağacak, Vatandaş Tepkili
Ankart Fişini Saklamayanlara Ceza Yağacak, Vatandaş Tepkili
Antalya'da Yılbaşından Beri Kullanılan Antkart'ın Yeni Uygulamaları Vatandaşlar Üzerinde Baskı Aracı Olmaya da Başladığı Gerekçesiyle Tepki Topluyor. Daha Önceleri Kartı Olmayanların Araçlardan İndirilmesinin Ardından...
Adana Barosu Başkanı Gazioğlu: 'Dikkat, Ergenekon Davası Toplumu Bölünme ve Kutuplaşmaya Götürüyor'
Adana Barosu Başkanı Gazioğlu: "Dikkat, Ergenekon Davası Toplumu Bölünme ve Kutuplaşmaya Götürüyor"
Adana Barosu Başkanı Av. İbrahim Gazioğlu, Günlerde Ülke Gündemini İşgal Eden ve Medyada 'Ergenekon' Diye İsimlendirilen Davanın Dikkatli Analiz Edilerek, Objektif Değerlendirilmesini İstedi.
CHP, Partiyi Küçük Düşürenleri Disiplin Kuruluna Verecek
CHP, Partiyi Küçük Düşürenleri Disiplin Kuruluna Verecek
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Milletvekili Suat Binici, Partide Kavga Eden, Partiyi Küçük Düşürücü Hareketlerde Bulunan ve İtibarını Zedeleyici Davranış Sergileyen Üyelerin Disiplin Kuruluna Sevk Edileceğini...
Diyanet İstedi, Müftülükler Kardeş Oldu
Diyanet İstedi, Müftülükler Kardeş Oldu
Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Türk Cumhuriyetleri, Kafkaslar ve Balkanlar'daki Şehirleri Türkiye'deki Şehirlerle Kardeş Yapma Projesi Kapsamında Bursa Müftülüğü ile Sofya Müftülüğü Kardeş Müftü Protokolü İmzaladı....
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10