18 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

18 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Nişanlısına Laf Atan Genç Tarafından Bıçaklandı Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Bir Kişi, Yolda Yürüdüğü Sırada Nişanlısına Laf Atan Genç Tarafından Bıçaklanarak Hastanelik Oldu.
Erdoğan'dan Mutteki'ye Müzakere Tavsiyesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile İran Dışişleri Bakanı Manuçehr Mutteki Arasındaki Görüşmede, Enerji, Ticaret ve İran'ın Nükleer Enerji Programıyla ..
Manavgat Suyuna Yoğun İlgi
Manavgat Suyuna Yoğun İlgi
Bir Zamanlar İsrail'in Talip Olduğu Ancak Maliyetli Bulunduğu İçin Almadığı Manavgat'ın Barış Suyu, Yapılan Anlaşma ile Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne Verildi.
Bankaların Kredi Mesajları Sanayicileri Usandırdı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(müsiad) Kayseri Şube Başkanı Şaban Çopuroğlu, Bazı Bankalardan İşadamlarının Cep Telefonlarına Gönder..
İş Bankası, Dünyanın En Büyük 86. Bankası Türkiye'nin En Büyük Özel Bankası Olan Türkiye İş Bankası, The Banker Dergisi Tarafından Hazırlanan "Dünyanın En Büyük 1000 Bankası " Sıralamasında ..
ATO Başkanı Baş: "Kriz Gerekçesiyle Bankalar Bu Dönemin Faturasını Bize Çıkartmasın" Adana Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Baş, Doların Hızla Gerileyerek 1.19 YTL'ye İnmesiyl..
İcra Yoluyla Hammadde ve Makinelerine El Konulan Uzel Otomotiv İşçisi Sokağa Çıktı
İcra Yoluyla Hammadde ve Makinelerine El Konulan Uzel Otomotiv İşçisi Sokağa Çıktı
Kocaeli'nin Çayırova İlçesine Bağlı Şekerpınar'da Bulunan Uzel Otomotiv Sistemleri Üretim Fabrikasında Çalışan İşçiler, Fabrikanın Hammadde Dahil Tüm Makinelerine El Konulduğu İçin İşsiz Kaldı.
Obama: Hedefim Nükleer Silahsız Bir Dünya Amerika'da Kasım Ayında Yapılacak Başkanlık Seçimleri İçin Demokrat Parti'nin Adayı Olan Barack Obama, Dünyayı Nükleer Silahlardan Arındırmak İstediğ..
Ukrayna Cumhurbaşkanı Yuşçenko'dan Kırım'ın Özerklik Statüsünün İptali İstendi Ukrayna Devlet Yetkililerine Müracaat Eden Siyasi Partiler, Ülkenin Toprak Bütünlüğüne Dil Uzatmaları Durdurmak ..
Türk Jetleri Irak'ın Kuzeyindeki Hedefleri Vurdu Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Terör Örgütü PKK'yla Mücadelesi Ülke İçerisinde ve Sınır Ötesinde Devam Ediyor. Türk Jetleri Bugün Amediye Kasabas..
'Her Sene Bir Kriz Yaşadık'
"Her Sene Bir Kriz Yaşadık"
Olli Rehn, Türkiye ile Müzakerelerin Başladığı 3 Ekim 2005'ten Bu Yana Her Sene Bir Kriz Yaşadıklarını Söyledi.
Dava Güçlü Delillere Dayanmıyor
Dava Güçlü Delillere Dayanmıyor
Bu Haftaki Sayısında Türkiye'ye Geniş Yer Ayıran İngiliz The Economist Dergisi, AK Parti Hakkında Açılan Kapatma Davasını Değerlendirdi.
Tayvanı Kalmagei Tayfunu Vurdu: 7 Ölü, 6 Kayıp
Tayvan'ı Kalmagei Tayfunu Vurdu: 7 Ölü, 6 Kayıp
Tayvan'ı Vuran Kalmaegi Tayfununda 7 Kişinin Öldüğü, 6 Kişinin de Kayıp Olduğu Bildirildi.
Amerikan Ordusu, Halepçe'de Üs Kuracakları İddiasını Yalanladı ABD Ordusu, İran Sınırındaki Halepçe'de Kurulması Planlanan Havaalanını Askeri Üs Olarak Kullanacakları İddiasını Yalanladı. Ord..
Belçika Kralı 2. Albert, Leterme'nin İstifasını Kabul Etmedi Belçika Kralı 2. Albert, Başbakan Yves Leterme'nin İstifasını Kabul Etmedi. 2. Albert, Üç Bakanın, Uzun Süredir Devam Eden Siyasi ..
İsveç Müzesinden Warhol ve Lichtenstein'in Eserleri Çalındı İsveç'in Başkenti Stockholm'deki Bir Müzeden Andy Warhol ve Roy Lichtenstein'in Yaptığı Eserler Çalındı.
Çin, Salgın Hastalık Haberlerini Yapan Yabancı Medyayı Şiddetle Kınadı
Çin, Salgın Hastalık Haberlerini Yapan Yabancı Medyayı Şiddetle Kınadı
Çin Sağlık Bakanlığı, Bazı Yabancı Medyanın 2008 Pekin Olimpiyatlarında Yelken Yarışlarının Yapılacağı Qingdao Şehrinde Salgın Hastalık Görüldüğü ve Bunun Oyunları Tehdit Edebileceği Şeklindeki Haberlerin Gerçeği...
Heavy Metal Düşkünü Rahip, İkinci Albümünü Çıkardı Heavy Metal Düşkünü Rahip Cesare Bonizzi, İkinci Albümünü Çıkardı. Bonizzi, Grubun Solisti. Fildişi Sahilleri'nde Misyonerlik Yapan Bonizzi,..
Bangladeş'te Eski Başbakan Halide Ziya Tahliye Ediliyor Bangladeş'in Ordu Destekli Geçici Hükümeti, Eski Başbakan Begüm Halide Ziya (63) ve Büyük Oğlunu Tahliye Etmeye Hazırlandığını Açıkladı..
Dünya Aıesec'e Katılıyor Projeleri ve Faaliyetleriyle Ulusal ve Uluslararası Alanda Adını Duyuran Aıesec İzmir Şubesi, "Myself My World -Dünya Bize Katılıyor" Projesi Kapsamında 12 Ülkeden Ge..
'Kıl Keçileri Günah Keçisi Olmamalı' Çevre ve Orman Bakanlığı Tarafından Keçi Zararlarının Azaltılması Amacıyla Hazırlanan Eylem Planıyla 2012 Yılında Keçi Sayısının 6 Milyondan 2 Milyona İnd..
Baydemir: 'Yeniköy Mezarlığı 30 Yıllık İhtiyacı Karşılayacak Kapasitede'
Baydemir: "Yeniköy Mezarlığı 30 Yıllık İhtiyacı Karşılayacak Kapasitede"
Mezarlık İçinde Yapılan Cami, Alo 188 Mezarlık Hattı ve Mezarlık Hizmet Binalarının Açılışında Konuşan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Baydemir, Yeniköy Mezarlığı'nın 30 Yıllık İhtiyacı Karşılayacak Kapasitede...
Başkan Topbaşın Mimarlığını Yaptığı Termal Otel Açılıyor
Başkan Topbaş'ın Mimarlığını Yaptığı Termal Otel Açılıyor
Balıkesir'in Sındırgı İlçesine 6 Kilometre Mesafede Bulunan Emendere Kaplıcası'na İnşa Edilen Emendere Termal Otel Açılışa Hazır Hale Geldi. Dış Mimarisini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın Hazırladığı...
Kadirlide Ekmeğe Zam Geldi
Kadirli'de Ekmeğe Zam Geldi
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde 300 Gram Ekmek 60 Ykr Oldu. 300 Gramlık Belediye Halk Ekmeği İse Encümen Kararı ile 40 Ykr'den 50 Ykr'ye Yükseldi.
Trabzon Baro Başkanı Malkoç: 'Siyasetin Yargıya Müdahalesi Kabul Edilemez, Yargı da Siyasallaşmamalı'
Trabzon Baro Başkanı Malkoç: "Siyasetin Yargıya Müdahalesi Kabul Edilemez, Yargı da Siyasallaşmamalı"
Trabzon Baro Başkanı Avukat Veysel Malkoç, Siyasetin Yargıya Müdahalesinin Kabul Edilemeyeceği Gibi Yargının da Siyasallaşmaması Gerektiğini Söyledi.
Türkiye'ye Bahar Temmuzda Geldi! Global Krizin Başlamasından 1 Yıl Sonra 17 Temmuz"da Piyasalarda Bu Kez Kriz Değil Bahar Havası Esti. Piyasa Düşerken Sıralanan Nedenler Birer Birer Tersine D..
Mardinde Vatandaşlar Yapılan Hizmet Ayrımına Tepki Gösterdi
Mardin'de Vatandaşlar Yapılan Hizmet Ayrımına Tepki Gösterdi
Mardin'de Bir Grup Vatandaş Bakırkıre, Alımlı Köy Yolu Asfaltlanmadığı İçin Protesto Gösterisi Düzenledi.
Yeni Tüccarlar Türedi, Uçuş Milini Satan Parayı Kapıyor Bankaların Kredi Kartı Harcamalarını Uçuş Miline Çevirmesi, Turizm Acentelerine Yeni Bir Uygulamanın Yolunu Açtı. "Mil Tüccarı" Olan Ac..
Toyota'dan Takas Kampanyası Toyota, Takas ve Multimode Şanzımana Özel İndirimler Uygulamaya Başladı. 23 Temmuz"a Kadar Devam Edecek Kampanya Çerçevesinde Dizel ve Benzinli Seçenekleri ile Toy..
Öğrenciye 10 YTL'ye Tatil! Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Okuliçi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik Dairesi Başkanlığı"na Bağlı Türkiye"nin 8 Ayrı Noktasındaki Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesislerind..
Artvin'de Yolunu Kaybeden Çoban Erzurum'un Olur İlçesinde Bulundu Artvin'in Yusufeli İlçesine Bağlı Aşağı Maden (Hod) Köyü Yaylasında Koyunlarını Otlatmaya Götüren Çoban, Erzurum'un Olur İlçe..
İşte Teknoloji Şirketlerinin Karları Dünyanın En Büyük Yazılım Şirketi Microsoft, Kendi Mali Yılının Dördüncü Çeyreğinde Karını Yüzde 29 Artırdı. Microsoft, 30 Haziran"da Sona Eren Dördüncü Ç..
Çiftçilere Su Uyarısı Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Vahap Tuncer, Aşırı Sıcaklarda Tarım Alanlarında Olumsuzlukların Yaşanmaması için Çiftçilerin Sulama Konusunda Gerekli Önl..
IMF Avrupa Bölümü Başkanlığına Yeni Atama Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Dominique Strauss-Kahn, Fon"un Avrupa Bölümü Başkanlığına Polonya Eski Başbakanı Marek Belka"yı Getirmeyi Planlı..
Yatırımcıların Gözü Anadolu'da Yerli ve Yabancı Yatırımcıların, Perakende ve Alışveriş Merkezleri Yatırımları için Yeni Gözdesi Anadolu Oldu. Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (A..
Bozüyükte Tren Yolculuğuna Büyük İlgi
Bozüyük'te Tren Yolculuğuna Büyük İlgi
Havaların Isınmasıyla Birlikte Tatildeki Öğrenciler ve Tatil Planı Yapan Vatandaşlar, Bilecik'in Bozüyük İlçesinde Bulunan Tcdd Garı'nda Hareketli Günlerin Yaşanmasına Sebep Oluyor.
Yaz Tatiline Gelen Aile Kaza Yaptı: 1 Ölü, 3 Yaralı Erzurum'da Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 3 Kişi de Yaralandı.
Aynadan Yansıyanlar, Ali Güvenin Katılımı ile Gümüşhanede Yapıldı
Aynadan Yansıyanlar, Ali Güven'in Katılımı ile Gümüşhane'de Yapıldı
TRT İnt Kanalında Canlı Olarak Yayınlanan ve Ayna Grubunun Solistlerinden Erhan Güleryüz'ün Sunuculuğunu Yaptığı Aynadan Yansıyanlar Programı Bu Hafta Gümüşhane'de Yapıldı.
Şehit Üsteğmen 10 Gün Önce Eşyalarını Tayininin Çıktığı Muğlaya Göndermiş
Şehit Üsteğmen 10 Gün Önce Eşyalarını Tayininin Çıktığı Muğla'ya Göndermiş
Bingöl'de Şehit Düşen Jandarma Özel Harekat Komutanlığı'nda Görevli Kırkkaleli Üsteğmen Serkan Gençer'in Baba Ocağına Ateş Düştü. Şehit Üsteğmen Serkan Gençer'in 3 Yıldır Bingöl'de Görevli Olduğu, 10 Gün Önce Muğla'ya...
Manisa Çöplüğü Sabaha Kadar Yandı Manisa Çöplüğü Yine Yandı. İtfaiyenin Güçlükle Kontrol Altına Aldığı Yangın, Çevrede Oturanları Korkuttu. Dün Gece Başlayan Yangın, Sabaha Kadar Devam Etti.
Egelliler Derneğinin Açılışında Belediye Başkanı Kurban Kesti
Egelliler Derneği'nin Açılışında Belediye Başkanı Kurban Kesti
Konya'nın Ilgın İlçesinde Yeni Faaliyete Başlayan Mavi Hayat Engelliler Derneği'nin Açılışına Katılan, Ilgın Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Akıncı Açılış İçin Getirilen Kurbanı Kendi Elleriyle Kesti.
Bitlisteki 2 Bin 267 Afet Konutu Çürümeye Terk Edildi
Bitlis'teki 2 Bin 267 Afet Konutu Çürümeye Terk Edildi
Bitlis ve İlçelerinde Afetten Zarar Gören Köylüler İçin 8 Yıl Önce Yaptırılan ve Binlerce YTL Harcanan 2 Bin 267 Afet Konutu Çürümeye Terk Edildi.
Başkan Şengöl: " Arazi Bol Olduğu İçin Vermişim, Ancak Durum Şimdi Öyle Değil" Eğirdir'de Bulunan Sağlık Kuruluşlarına 16 Yıl Sonra 33 Milyon YTL'lik Haciz Yazısı Gönderen Belediye Başkanı Öm..
Mut Kaymakamı Osman Yenidoğan, Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi
Mut Kaymakamı Osman Yenidoğan, Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi
Mersin'in Mut Kaymakamı Osman Yenidoğan, Orta Öğretim Kurumları Sınavı'nda (Oks) Başarı Gösteren Öğrencileri Ödüllendirdi. Törene Milli Eğitim Müdürü Osman Kuzu, Şube Müdürü Osman Okur, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma...
Araban Stadını Çimlendirmek İçin Sondaj Çalışması Başlatıldı
Araban Stadını Çimlendirmek İçin Sondaj Çalışması Başlatıldı
Gaziantep'in Araban İlçesindeki Stadı Çimlendirmek İçin Sondaj Çalışması Başlatıldı. Arabanspor'a Destek Olmak İçin Stadı Çimlendirme Sözü Veren Şehitkamil Belediye Başkanı Metin Özkarslı, Yaptıracağı Çimlendirme...
Yalova'nın Kurtuluşu Görkemli Bir Gece ile Kutlanacak Yalova'nın Kurtuluşunun 87. Yıldönümü Yalova Belediyesi'nin Düzenleyeceği Muhteşem Bir Geceyle Kutlanacak. Cumhuriyet Meydanı'nda Düzenle..
Türk Boyları Gemlik'te Buluşuyor Gemlik Ülkü Ocakları Tarafından Düzenlenen 3. Türk Boyları Halk Oyunları Şenliği, Yarın Akşam İskele Meydanı Festival Alanında Yapılacak.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10