17 Temmuz 2008 Perşembe Günü Haberleri

17 Temmuz 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Polis Boşalt Dedi, Geceyi Komşularda Geçirdi
Polis 'Boşalt' Dedi, Geceyi Komşularda Geçirdi
Bursa'nın Merkez Yıldırım İlçesinde, Evinin 20 Metre Ötesindeki Bir İnşaatın Üzerindeki Asfaltın Yağmur Nedeniyle Çökmesi Sonucu Polisin Uyarısıyla Evini Boşaltan 2 Aile Geceyi Komşularında Geçirdi. Sadece Polislerin...
Çırağan'da Konser Verecek Latin Müziğinin Önemli İsimlerinden Gloria Estefan, Çırağan Sarayı'nda Konser Vermek Üzere İstanbul'a Geliyor.
Meltem ve Okan'ın Yeni Filmi 17 Ağustos Marmara Depremini Konu Alan 'Her Şeyin Bittiği Yerden' Adlı Filmin Çekimleri Başlıyor.
Niğde Valisi Öztürk: 'ÖSSde İyiyiz Ama Oksde Çok Kötüyüz'
Niğde Valisi Öztürk: "ÖSS'de İyiyiz Ama Oks'de Çok Kötüyüz"
Niğde'nin Ortaöğretim Kurumları Sınavı'nda (Oks) Her Yıl Olduğu Gibi Yine Başarılı Olamaması Vatandaşlarda Hayal Kırıklığına Sebep Oldu.
Uluslararası Nakliyeciler Derneği Üyesi Hazırlar: 'Nakliyecilerin Kazandıkları Üç Beş Kuruşu Suriye Alıyor'
Uluslararası Nakliyeciler Derneği Üyesi Hazırlar: "Nakliyecilerin Kazandıkları Üç Beş Kuruşu Suriye Alıyor"
Uluslararası Nakliyeciler Derneği Üyesi Mehmet Hazırlar, Suriye'nin Başta Mazot Fiyatı Olmak Üzere Ek Fon Adı Altında Keyfi Para Almasından Dolayı Çok Sıkıntı Çektiklerini Söyledi. Hazırlar, Suriye Üzerinden Türkiye'ye...
İzmirde 6 Kilogram Esrar Ele Geçirildi
İzmir'de 6 Kilogram Esrar Ele Geçirildi
İzmir Narkotik Timleri Tarafından Uyuşturucu Tacirlerine Yönelik Düzenlenen "Orkide -35" Kod Adlı Operasyonda, 6 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirilirken Beş Kişi Gözaltına Alındı.
Kocaeli, Su Sıkıntısını Altyapıyı Değiştirerek Giderdi
Kocaeli, Su Sıkıntısını Altyapıyı Değiştirerek Giderdi
Türkiye'nin Dört Bir Yanı Su Sıkıntısı Çekerken Kocaeli, Aldığı Önlemle Bunun Önüne Geçti. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin Altyapı Alanında Köklü Kuruluşu Olan İsu Genel Müdürlüğü, İşletmesini Yaptığı 5596 Km...
Başörtüsünden Dolayı Hastasını Aşağılayan Doktor İçin Soruşturmaya Gerek Duyulmadı Başörtüsünden Dolayı Hastasını Aşağılayan Doktor İçin Konya İl Sağlık Müdürlüğü İdari Soruşturmaya Gerek Duy..
Yurt, Burs, Öğrenim ve Katkı Kredisi Başvuruları İnternetten Yapılacak Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (Yurtkur) Genel Müdürü Hasan Albayrak; Bir Yükseköğretim Programına Girmeye Hak K..
Devrilen Traktörün Altında Kalan Çocuk Öldü Erzurum'un Horasan İlçesine Bağlı Kepenek Köyünde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Öldü, Bir Kişi de Hafif Şekilde Yaralandı.
Kars'ta Fuhuşa Yer Temin Etmekten İki Kişi Tutuklandı Kars'ta Faailiyet Gösteren Bir Otelde Fuhuş Yapıldığına Dair İhbar ve İstihbarat Alınması Üzerine, Kars Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müd..
Yalova'da 21 Bin 500 Kişi Doğalgaz Kullanıyor Yalova'da Yıllardır Beklenen Doğalgaz Projesi ile Hayat Standartlarının Yükselmesi ve Yaşam Kalitesinin İyileşmesi Sağlandı. Daha Tasarruflu ve P..
İzmirde Gümrük Kaçağı Cep Telefonları Ele Geçirildi
İzmir'de Gümrük Kaçağı Cep Telefonları Ele Geçirildi
İzmir Polisi Tarafından İzmir Merkez, Torbalı İlçesi ve Manisa İlinde Eşzamanlı Olarak Düzenlenen "Şaphane -35" Adlı Operasyonda, Gümrük Kaçağı Cep Telefonlarını Klonlayarak Sattıkları İddia Edilen 8 Kişi Gözaltına...
Ellerinin Hamuruyla Çamura Hayat Veriyorlar
Ellerinin Hamuruyla Çamura Hayat Veriyorlar
Hatay'ın Samandağ İlçesinin Birçok Köyünde Kadınlar, Yüzyıllardır Çamurdan Çanak, Çömlek ve Tandır Üretiyor.
Trabzonspor'da Geleceğe Yönelik Transfer Transferde Bu Sezon Öncesi 23 Oyuncu ile Sözleşme İmzalayan Trabzonspor, Geleceğe Yönelik de Transferler Yapıyor. Bordo -Mavili Kulüp, Belçika Ümit Mi..
Diyarbakırda Bayrağa Saldıranlar Mahkemeye Çıkartıldı
Diyarbakır'da Bayrağa Saldıranlar Mahkemeye Çıkartıldı
Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Diyarbakır'daki Basın Açıklamasından Sonra Bir Okulun Bahçesindeki Türk Bayrağı'na Saldırıda Bulunan ve Polis Tarafından Gözaltına Alınan 4 Kişi Adliyeye Sevk Edildi.
Kuran Hafızları: 'Temel Dini Bilgileri ve Kuran Elifbasını Yaz Kurslarında Öğrendik'
Kur'an Hafızları: "Temel Dini Bilgileri ve Kur'an Elifbasını Yaz Kurslarında Öğrendik"
Okulların Tatil Edilmesinin Ardından Başlayan Yaz Kurân Kurslarının İyi Değerlendirilmesi İçin Yurt İçi ve Yurt Dışında Derece Alan Kur'an Hafızları Çağrıda Bulundu. Türkiye 1.si, Türkiye 3.sü ve Dünya 3.sü Olan...
Birecik Organize Sanayi Bölgesi'ne Ek Ödenek Tahsis Edildi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cenap Gülpınar, Birecik İlçesindeki Fırat Küçük..
Tapuda Çalışanların Yüzde 79'una Rüşvet Teklif Edilmiş Tapuda Çalışanların Yüzde 79'una Rüşvet Teklif Edildiği Ortaya Çıktı. Çalışanların Yüzde 41'i Ondan Fazla, Yüzde 38'i Beşten Fazla, Yüzd..
ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı  Hadley: 'Ortak Düşmanımız Olan PKK ile Mücadele ve Irak Meselesinde Türkiye ile Çalışmaya Karalıyız'
ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Hadley: "Ortak Düşmanımız Olan PKK ile Mücadele ve Irak Meselesinde Türkiye ile Çalışmaya Karalıyız"
ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Stephen Hadley, "ABD, Ortak Düşmanımız Olan PKK ile Mücadele Konusunda da, Irak Meselesi Konusunda da Türkiye ile Çalışmaya Kararlıdır "Dedi.
Alanyada Dev Alanya Ormanı Projesiyle Her Turist Bir Ağaç Dikecek
Alanya'da 'Dev Alanya Ormanı Projesi'yle Her Turist Bir Ağaç Dikecek
Orman Yangınlarında Zarar Gören Alanların Yeşillendirilmesi İçin Antalya'nın Alanya İlçesinde 'Dev Alanya Ormanı Projesi' Hazırlandı. Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan Tarafından Oluşturulan Projeyle İlçeye Tatil İçin Gelen...
Ürünlü Gençlik Kampında İkinci Dönem de Bitti
Ürünlü Gençlik Kampı'nda İkinci Dönem de Bitti
Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Bu Yıl 8.'si Düzenlenen Kent Gönüllüleri Gençlik Kampı'nın İkinci Dönemi, Coşkulu Bir Törenle Sona Erdi. Gençler, Ayrılığın Hüznünü, Azazel Grubunun Konseriyle Attı.
Türkiyede Modifiye Edilen İlk Havadan Erken Uyarı ve Kontrol Uçağı Test Edildi
Türkiye'de Modifiye Edilen İlk 'Havadan Erken Uyarı ve Kontrol' Uçağı Test Edildi
Türkiye'de Modifiye Edilen "Havadan Erken Uyarı ve Kontrol" Uçağının İlk Test Uçuşu Boeing Yönetiminde Başarıyla Gerçekleştirildi. Ankara'da 16 Temmuz'da Pilot Ron Hohnston ve Subay Mark Mitchell Tarafından...
Bitlis Valisi Atbaş: 'Bir Şehirde Kasap Temiz Et Satmazsa, Lokanta Temiz Yemek Yapmazsa Orada Turizm de Olmaz'
Bitlis Valisi Atbaş: "Bir Şehirde Kasap Temiz Et Satmazsa, Lokanta Temiz Yemek Yapmazsa Orada Turizm de Olmaz"
Bitlis Valisi Mevlüt Atbaş, Konaklama Tesisi ve Lokanta Sahiplerine, Tesislerini Düzenli ve Temiz Tutmalarının Yanında Hizmet Yönünden Eksikliklerini de Tamamlamalarını İstedi.
Domates Kutularının İçerisinde Eroin Ticareti Bursa'nın Gemlik İlçesinde Düzenlenen Operasyonda 500 Bin Euro Değerinde Eroin Ele Geçirildi.
Başbakan Erdoğan, Afrika Birliği Başkanı Ping'i Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Birliği Komisyon Başkanı Jean Ping'i Kabul Etti.
'Saçma Bir İddianame Olmuş'
"Saçma Bir İddianame Olmuş"
Şule Perinçek, Ergenekon Operasyonu Kapsamında Tutuklanarak Cezaevine Konan Eşi İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'i Ziyaret Etti.
Üst Geçitte Çalışma Yapan İşçilerin Kullandığı Demir, Vatandaşların Üzerine Düştü: 2 Yaralı Gaziantep'te Balıklı Parkı Yanındaki Üst Geçitte Çalışma Yapan İşçiler, Demir Kaynağı Yaparken Demi..
Dışişleri Bakanı Babacan: "İran'la Nükleer Sorunun Diyalogla Çözümünden Yanayız" Dışişleri Bakanı Ali Babacan, İran'ın Nükleer Programıyla İlgili Krizin Diyalogla Çözümü İçin ABD ile İranlı Y..
Alkollü Araç Kullanmaktan Ceza Yedi, 15 Dakika Sonra Öldü Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde, Alkollü Araç Kullanmaktan Ehliyetine El Konulan ve Aracı Bir Arkadaşına Teslim Edilen Sürücü, A..
Bilim Adamları Yeni Geometri Teorilerini Uludağda Tartıştı
Bilim Adamları Yeni Geometri Teorilerini Uludağ'da Tartıştı
Dünyanın Matematik Alanında Önde Gelen Ülkelerinin Bilim Adamları Uludağ'da Toplanarak Matematik Bilimine Yeni Yaklaşımları Tartıştı.
İşçiler, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Kapısına Grev Kararı Astı
İşçiler, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Kapısına Grev Kararı Astı
Toplu Sözleşmelere İlişkin Görüşmelerin Anlaşmazlıkla Sonuçlanması Üzerine Eylem Yapan Belediye İşçileri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Binasına Grev Kararı Astı. İşçiler, Önerilen Yüzde 8'lik Zammı Kesinlikle Kabul...
Belediye Binasına Grev Kararı Asmak İsteyen Gruba Polis Müdahale Etti (1)
Belediye Binasına Grev Kararı Asmak İsteyen Gruba Polis Müdahale Etti (1)
Toplu Sözleşmelere İlişkin Görüşmelerin Anlaşmazlıkla Sonuçlanması Üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi Binasına Grev Kararı Asmak İsteyen Yaklaşık 2 Bin İşçiye Polis Müdahale Etti. Biber Gazı ve Tazyikli Su ile...
MEB'den Başarısız Öğrencilere Yeni Sınav Hakkı Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 2007 -2008 Eğitim Öğretim Yılına Mahsus Olmak Üzere, İkinci Defa Sınıf Tekrarı Durumuna Düşen Öğrencilere İki..
DTP'den, Hayat Tv'nin Yayınının Durdurulmasına Tepki DTP, Hayat Televizyonu'nun yayınının dün Türksat tarafından "bölücü içerikli yayın" yaptığı gerekçesiyle durdurulmasını kınayarak, hükümet..
Konak'ta 21 Bin Yeşil Kartlı Var AK Parti Konak İlçe Başkanı Ali Gönen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Konak Sağlık Grup Başkanı İbrahim Padır ve Konak Kaymakamı Ali Muhsin Nakiboğlu'nu Ziyaret Et..
Devlet Eski Hükümlüye Sepetli Motosiklet Alarak Sahip Çıktı
Devlet Eski Hükümlüye Sepetli Motosiklet Alarak Sahip Çıktı
Kilis'te Eski Hükümlü Bilal Daldaban'a Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Sepetli Motosiklet Alındı. Daldaban, Bu Motosiklet ile Hurda Alıp Satarak Geçimini Sağlayacak.
Niğde İl Tarımı Müdürü Cemil Usanmaz: 'Süt Üreticilerine Litre Başına 4 Ykr Destek Verilecek'
Niğde İl Tarımı Müdürü Cemil Usanmaz: "Süt Üreticilerine Litre Başına 4 Ykr Destek Verilecek"
Niğde İl Tarım Müdürü Cemil Usanmaz, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'ndan Süt Teşvik Kod Numarası Almış, Gıda Sicili ve Çalışma İzni Olan Süt İşleme Tesislerine Satan Süt Üreticilerine, Litre Başına 4 Yeni Kuruş Destekleme...
Çermik'teki Terör Örgütü Operasyonu Sona Erdi Diyarbakır'ın Çermik İlçesinde Terör Örgütüne Yönelik Düzenlenen Operasyonda 1 Terörist Ölü Ele Geçirildi.
Oliver Kahn'ın Jübilesinin Biletleri Bitti Alman Milli Futbol Takımının Eski Kalecisi Olan Bayern Münih'in File Bekçisi Oliver Kahn'ın, 2 Eylül'de Alman Milli Takımı ve Bayern Münih Arasında ..
Türkiye Stratejik Ortak
'Türkiye Stratejik Ortak'
ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Stephen Hadley, Türkiye'yi stratejik ortak olarak gördüklerini belirtti.
Eğitim -Sen'den 3 Kat Artan İlahiyat Kontenjanlarına Tepki Eğitim Sen Genel Başkanı Zübeyde Kılıç, geçen yılın İlahiyat Fakültesi kontenjanlarının 813'den 2 bin 724'e arttığını belirterek, sö..
Başbakan Erdoğan, Afrika Birliği Komisyon Başkanı Jean Ping'i Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Birliği Komisyonu Başkanı Jean Ping'i kabul etti.
Başbakanlık Merkez Bina'd..
Siirt  Üniversitesinin Öğrenci Kontenjanları Yüzde 100 Artırıldı
Siirt Üniversitesi'nin Öğrenci Kontenjanları Yüzde 100 Artırıldı
Siirt Üniversitesi'nin Öğrenci Kontenjanları Yüzde 100 Artırıldı. 2008 -2009 Eğitim Öğretim Yılında Üniversiteye Yaklaşık Bin 600 Yeni Öğrencinin Kaydı Yapılacak.
Şanlıurfa'da Çıkan Kavgada 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı Şanlıurfa'da Bir Parkın İçinde Henüz Nedeni Belirlenemeyen Sebepten Dolayı Çıkan Kavgada 1 Kişi Öldü, 1 Kişi de Yaralandı.
Aracıyla Çarptığı 2 Kişinin Ölümüne Neden Olduktan Sonra Kaçan Sürücü, Yakalanarak Cezaevine Gönderildi Erzurum - Erzincan Karayolunun 45. Kilometresinde Yol Kenarında Yürümekte Olan 2 Kişiye..
Hisarcıklıoğlu: 'Rahatsızlığım Nedeniyle Katılamadım' Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Sanayi Odasının (Aso) Dün Gerçekleştirilen Hizmet Binasını..
Çeşme'de Tatil Yapıyor Ödüllü Yönetmen Fatih Akın, Yeni Çekeceği Film Öncesi Ailesiyle Birlikte İzmir'in Gözde Tatil Beldesi Çeşme'de Tatil Yaptı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10