16 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

16 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
SHP'li Cilasun : "AKP'ye Açılan Kapatma Davası ile Laiklik Karşıtı Eylemlerde Azalma Var" SHP Genel Sekreteri Uğur Cilasun, AKP'ye açılan kapatma davası sonrasında laiklik karşıtı eylemlerde..
Ülker'den Fonksiyonel Gıdaya 15 Milyon YTL Yatırım Ülker Gıda ve İçecek Grubu Başkanı Mehmet Tütüncü, "Kolestrol Düşürücü" Özelliği ile Kalp Sağlığına Katkı Yapmayı Amaçlayan "Kalbim Benecol"..
Ölü Askerler Eve Döndü
Ölü Askerler Eve Döndü
Lübnan'daki Şii Hizbullah, İsrail'le Varılan Esir Değişimi Anlaşması Uyarınca İki Yıl Önce Esir Aldığı 2 İsrailli Askerin Cenazesini Kızılhaç Yetkililerine Teslim Etti.
Balkonda Uyuyan Kadına Taciz Antalya'da 3'üncü Kattaki Dairelerinin Balkonunda Kocasıyla Birlikte Uyuyan Kadın, Üst Kat Balkonundan İnen Komşusunun Akrabasının Elle Tacize Uğradı. Polis Taraf..
Soma'daki Orman Yangını: 1 Gözaltı Manisa Valisi Celalettin Güvenç, Dün Akşam Saatlerinde Soma'da Çıkan ve Sabaha Karşı Kontrol Altına Alınan Orman Yangınıyla İlgili Bir Kişinin Gözaltında Ol..
Bakan Çağlayan: "Sinan Aygün Kırgın Değil" Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün'ün Ankara Sanayi Odası'nın (Aso) Yeni Hizmet Binasının Açılı..
Sezerden Şok Açıklama
Sezer'den Şok Açıklama
Ergenekon Örgütünün AKP'den Önceki Bülent Ecevit Koalisyon Hükümeti Döneminde de Darbe Planları Olduğu İddialarına DSP Genel Başkanı Zeki Sezer'den Yanıt Geldi. Sezer Ecevit'e Baskı Yapıldığını Doğruladı.
IMF: Merkez Bankalarının Enflasyon Beklentisi Çıpasına İhtiyaçları Var Uluslararası Para Fonu (IMF) Para ve Sermaye Piyasaları Bölümü Yöneticisi Jaime Caruana, Özellikle Yükselen Piyasalardak..
Guiza Kamptaki İlk Çalışmasını Bugün Yaptı Avusturya'nın Kış Sporları Merkezi Kitzbühel'de Yeni Sezona Hazırlıklarını Sürdüren Fenerbahçe, İkinci Hazırlık Maçını, Bu Akşam Çek Cumhuriyeti'nin..
Borsa 2. Seansa Düşüşle Başladı İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 167,62 Puan Düşerek 35.463,11 Puandan Başladı.
THYde Pilot Krizi
THY'de Pilot Krizi
Pilot Krizi, THY'yi Fena Karıştırdı. Aralarında AKP Yöneticilerinin de Bulunduğu Vıp Yolcularını Önceden Uçağa Almadığı Gerekçesiyle Pilotun İşten Çıkarılması THY'de Huzursuzluk Yarattı.
Tıp Fakültesi Kontenjanları Yüzde 27 Arttı Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Üniversitelerin Tıp Fakültesi Kontenjanlarını Yaklaşık Yüzde 27 Artırdı. 2008 -2009 Eğitim Öğretim Döneminde Tıp Fakültel..
Genelkurmay: "Son 5 Günde Etkisiz Hale Getirilen Terörist Sayısı 33'e Yükseldi" Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak İli İncebel Dağları Bölgesinde 11 -14 Temmuz Tarihleri Arasında Gerçekleştirilen..
Canlı Yayında Striptiz Yaptı Kadın Programında Şok ! Sunucu Canlı Yayında Striptiz Yaptı Seyirci Tempo Tuttu !
Ecevit'e Çekil Baskısı Vardı DSP Genel Başkanı Zeki Sezer 'Emekli Generallerin Ecevit'e Çekil Baskısı Vardı' Dedi.
'Ortadoğu?dan ya Taliban, ya da Atatürk Çıkıyor' Fransa Cumhurbaşkanı Nicholas Sarkozy Haddini Aştı ve Bu Şok Sözleri Sarfetti
THY'de Pilot Krizi AKP Yöneticilerini Vaktinden Önce Uçağa Almadı İşinden Oldu
Guiza, İlk Antrenmanını Yaptı Fenerbahçe'nin Malarco'dan Transfer Ettiği Daniel Gonzalez Güiza İlk Antrenmanına Çıktı.
ABD'den Spor Hocası Getirtti! Yeni Bir Film Çalışmasına Başlayan Meltem Cumbul Form Tutmak İçin ABD'den Spor Hocası Getirtti.
'Barış İçin Buluşmadık' Ata Demirer, Geçtiğimiz Günlerde Avrupa Yakası'ndan Ayrılmasından Sonra Dizinin Yaratıcısı Gülse Birsel ile İlk Kez Objektiflerin Önünde Buluşmuştu.
Üniversitelerde "Mühendislik" Kontenjanları Yüzde 31 Arttı Rektörlerin "Yüksek Kontenjan Artışı Zararlı Olur" Dediği Mühendislik Bölümlerindeki Kontenjan Artışı da Yüzde 30.7'yi Buldu. Geçen ..
Türk -İş'ten Şeker Fabrikalarının Özelleştirilmesine Tepki Türk -İş Genel Başkanı Mustafa Kumlu, Özelleştirme İdaresi'nin Türkiye Şeker Fabrikaları'na Ait 25 Fabrikanın Özelleştirileceği Açık..
Büyükelçiler Konferansı 2. Gününde Devam Ediyor Yurt Dışında Görevli Büyükelçiler, Daimi Temsilciler ve Merkezde Görevli Büyükelçilerin Geniş Katılımıyla Türk Dış Politikasının Masaya Yatırıl..
Kılavuzdaki Puan Türü Değişikliklerine Dikkat Üniversite Tercihi Yapacak Adayların, Bazı Bölümlerin Puan Türleri Değiştiği İçin Dikkatli Olmaları Gerekiyor.
Aso'nun Yeni Hizmet Binası Başbakan Erdoğan Tarafından Açıldı(2 -Son) Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Aso'nun Kobi'ler ile İlgili Sorunların Çözümüne İlişkin Önemli Açılımlar Yaptığı..
İngilterede Alarm Zilleri Çalıyor
İngiltere'de Alarm Zilleri Çalıyor
İngiltere'den Gelen İki Olumsuz Ekonomik Veri Soğuk Duş Etkisi Yarattı. Ülkede Enflasyon Son 11 Yılın Zirvesine Çıkarken, İşsizlik Oranı İse 1992 Yılından Bu Yana En Büyük Artışını Kaydetti.
Türk Kolejine Saldırı
Türk Kolejine Saldırı
Avustralya'da Türk Asıllı Öğrencilerin Eğitim Gördüğü Koleje Saldırı Düzenlendi.
Akademi İksev Yıldızları, Ahmet Piriştina Anısına Çalacak İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı (İKSEV) tarafından düzenlenen "22. Uluslararası İzmir Festivali", Akademi İKSEV yıldızları Alican ..
Kate Moss Keyfine Bakıyor Geçtiğimiz Günlerde Rockçu Sevgilisi Jamie Hince ile Yollarını Ayıran Kate Moss, Ayrılıktan Pek Fazla Etkilenmemişe Benziyor.
DTP'den Yüzde 10 Barajı Düşürülsün Teklifi DTP Diyarbakır Milletvekili Gültan Kışanak, Ülke Genelindeki Yüzde 10'luk Seçim Barajının Yüzde 3'e Düşürülmesi, Yüzde 1 Oy Alan Partilerin Devlet Y..
Çelebi 50.yılında 5 Milyon Dolarlık Yatırımla Erzincan'da Sivil Havacılık Okulu Kuruyor Türk Sivil Havacılık Sektörünün Önde Gelen Kuruluşlarından Çelebi Hava Servisi A.ş., 50'nci Kuruluş Yıl..
TRT için Anayasa Mahkemesinde
TRT için Anayasa Mahkemesi'nde
CHP, büyük tartışmalara neden olan Türkiye Radyo ve Televizyon Kanunu ile Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayınları hakkındaki yasanın iptali istemiyle Anayasa Mahkemesi'ne gidiyor.
İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Greve Doğru Türk -İş'e Bağlı Tüm Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası (Belediye -İş), Örgütlü Olduğu İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Bağlı İşt..
Yolcu Otobüsü Devrildi: 1 Ölü, 3 Yaralı Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Yolcu Otobüsünün Devrilmesi Sonucu 1 Kişi Öldü, 3 Kişi Yaralandı.
Yatırım Programı Genelgesi Yayımlandı Orta Vadede 2009 -2011 Yıllarını Kapsayan Yatırım Programında Uyulması Gereken Esas ve Usuller Belli Oldu.
Ödp Genel Başkanı Uras'tan "Darbe Girişimi" İddialarıyla İlgili Meclis Araştırma Önergesi Ödp Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Ufuk Uras, Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gündeme Gelen..
'Minderden Çekilmiyoruz'
"Minderden Çekilmiyoruz"
Erdoğan, "Ankara'nın Bitmek Tükenmek Bilmeyen, Ucu Sonu Belli Olmayan Tartışmalarıyla" Vakit Yitirmek İstemediklerini İfade Ederek, "Bunlar Ülkemiz için Bir Kayıptır.
Şehit 3 Polis Memuru İçin Hesap Açıldı
Şehit 3 Polis Memuru İçin Hesap Açıldı
ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu Önündeki Silahlı Saldırıda Şehit Olan 3 Polis Memuru İçin Bir Banka Şubesinde Hesap Açıldı.
Erdoğan: 'Çetelere Arka Çıkan Siyaset Tasfiye Edildi' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Çetelere, Mafyaya, Karanlık Odalara Arka Çıkan Siyaseti' Millet Tasfiye Ettiğini,elinin Tersiyle İttiğini..
Futbolda Fikstür 23 Temmuz'da Çekilecek Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig Fikstürleri 23 Temmuz Çarşamba Günü İstanbul'da Çekilecek.
SHP'den "Laiklik Karşıtı Eylemler Kataloğu" SHP'nin Laiklik İzleme Masası'nca Hazırlanan 'Laiklik Karşıtı Eylemler Kataloğu'nun Üçüncüsü Açıklandı.
Turistler Coştu! Bodrum'da Hafta Sonlarında Düzenlenen Köpük Partisinde Rus, Ukrayna ve Moldovyalı Dansçılarının Seksi Gösterileri Nefesleri Kesti.
Tercihi Dizi Değil Sinema Özgün, İkinci Albümü 'Nöbetçi Aşık'a Adını Veren Şarkıya Klip Çekti. Kariyerinin 11'inci Klibinde Farklı Bir İmaja Bürünen Özgün, Çekim Sonrası Verdiği Röportajda Şa..
Aso'nun Yeni Hizmet Binası Başbakan Erdoğan Tarafından Açıldı(1) Ankara Sanayi Odası'nın Toplam 17 Kattan Oluşan ve Akıllı Bina Olarak Tasarlanan Yeni Binası Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Tar..
En Güzel Anadol
En Güzel Anadol
Anadol Otomobil Derneği Tarafından Düzenlenen 3.anadol Festivali İstanbul Samandıra'daki Serdivan Tesislerinde Gerçekleştirildi.
İngiltere'de 600 Bin Çalışan Grevde İngiltere'de Son Yılların En Büyük İşçi Eylemi Olarak Kabul Edilen, 600 Bin Belediye İşçisinin 48 Saatlik Grevi Bu Sabah Başladı.
Tayvan 'Beyaz Terör' Dönemi İçin Özür Diledi Tayvan Devlet Başkanı Ma Ying -Jeou, Yaklaşık 140 Bin Kişinin Öldürüldüğü ya da Hapsedildiği "Beyaz Terör" Dönemi İçin Özür Diledi.
Fransa İki Fasıl Açacak
Fransa İki Fasıl Açacak
AB Dönem Başkanı Fransa'nın Dışişleri Bakanı Bernard Kouchner, Türkiye ile 2 Fasılda Müzakereleri Başlatma Kararı Aldıklarını Söyledi.
İran ABD ile Masaya Oturuyor
İran ABD ile Masaya Oturuyor
İran'ın Nükleer Enerji Programı ile İlgili Müzakerelere İlk Kez ABD'nin de Katılacağı Açıklandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10