16 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

16 Temmuz 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara'da Sağanak Yağış Uyarısı Ankara'nın kuzey ve batı ilçelerinde önümüzdeki iki saatlik periyotta, kuvvetli rüzgar ile birlikte gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak.
Devlet Met..
Evren: Ortak Örgütlenme Konusunda Mutabakat Sağladık Kesk Genel Başkanı Sami Evren, Başbakan Erdoğan'ın Talimatıyla İşçi ve Kamu Çalışanlarının Ortak, Aynı Sendikalarda Örgütlenmesini Önümüz..
Turist Otobüsünde Yangın Mersin'in Anamur İlçesinde Turistlerin Bulunduğu Yolcu Otobüsünde Yangın Çıktı, Olayda Ölen ya da Yaralanan Olmadı.
Amerikan Güçleri 9 Askerin Öldürüldüğü Üssü Terk Etti ABD ve Afgan Güçleri, Bu Hafta 9 Amerikan Askerinin Öldürülmesiyle Sonuçlanan Baskının Düzenlendiği Üssü Boşalttı. Çekilmenin Ardından Di..
İsrail Ordusu, Teslim Aldığı Askerlerin Rütbesini Yükseltti İsrail Ordusu, Hizbullah Tarafından Bugün Kendilerine Teslim Edilen Askerlere Uygulanan Kimlik Tespit Çalışmalarının Ardından İlk A..
Türkiye İlk Lazer Güdümlü Füzesi Cirit'i Görücüye Çıkarıyor Türkiye Kendi Geliştirdiği ve 6 Km Menzili Olan Lazer Güdümlü İlk Füzesi Cirit'i Bu Ay Sonunda Ankara, Şereflikoçhisar'da Gerçekleş..
Mersin Belediyesine Kurşun Yağmuru Görevlilerle Tartıştı, CHP'li Başkanın Makam Odasında Olduğu Bir Sırada Belediye Binasını Kurşun Yağmuruna Tuttu Foto Galeri
İki Numara Ekle Mağduru! Dinlenme Paronayası Başına İşler Açtı
Natalie Cole'a Hepatit C Teşhisi Koyuldu Grammy Ödüllü Amerikalı Şarkıcı Natalie Cole'a (58), Hepatit C Teşhisi Koyulduğu Bildirildi.
Şırnaka Komandolar Sevk Ediliyor
Şırnak'a Komandolar Sevk Ediliyor
TSK'nın Şırnak Kırsalında Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Operasyonları Devam Ediyor. Operasyon Bölgesine Askeri Araç ve Personel Sevk Ediliyor.
Çelebi Sivil Havacılık Okulu Kuruyor
Çelebi Sivil Havacılık Okulu Kuruyor
Çelebi Holding 50'inci Yılında 5 Milyon Dolarlık Bir Yatırımla Sivil Havacılık Yüksekokulu Kuracak.
CHP İl Başkanı Kalkavan İstifa Etti
CHP İl Başkanı Kalkavan İstifa Etti
CHP Samsun İl Başkanı İhsan Kalkavan, Görevinden İstifa Ettiğini Bildirildi.
Yeni Kesk Yönetiminden AKPye Destek
Yeni Kesk Yönetiminden AKP'ye Destek
Kesk'in Yeni Yönetimi, Kapatma Davası ve Ergenekon Soruşturmasında Hükümete Destek Mesajsı Verdi.
Elektronik Müziğe Sıcak Bakıyor Funda Arar Elektronik Müziğe Sıcak Baktığını Söyledi
Ergenekon Davası Finlandiya'da da Takip Ediliyor Amerika ve Avrupa'da İlgi Çeken Ergenekon Soruşturması, Fin Medyası Tarafından da Takip Ediliyor. Fin Devlet Kanalı Yle, Ergenekon Soruşturmas..
Continental Satılmamak İçin Direniyor Araba Parçaları Üreticisi Continental Hisselerinin Yüzde Otuzunu Almak İsteyen Schaeffler Grubu'na Karşı Direniyor.
ABD Güçleri, Bir Eyaletin Kontrolünü Daha Irak'a Devretti Irak'taki Amerikan Ordusu Bağdat'ın Güneyinde Bulunan Hadisiye Eyaletinin Güvenliğini Iraklı Güçlere Devretti. Bu Eyalet, Amerika'nın..
Mersin Belediyesini Kurşun Yağmuru Görevlilerle Tartıştı, CHP'li Başkanın Makam Odasında Olduğu Bir Sırada Belediye Binasını Kurşun Yağmuruna Tuttu Foto Galeri
Kızılırmak Kuruyor, Gökçek İddialı Türkiye'nin En Uzun Nehri Olan Kızılırmak'ın sivas Bölümünde, Yaz Kuraklığı Nedeniyle Debi Büyük Oranda Düştü.
İşte Agarta'yı Uyduran Rus Kadın ! İddianamede Savcılar Ergenekon?u 600 Yıllık Geçmişi Olan Agarta Efsanesine Dayalı Tarikatvari Bir Örgütlenme Olarak Tanımlıyor
Türk Bayrağına Saldırıya Tepkiler Dinmiyor ! Diyarbakır'da Sivil Toplum Kuruluşları, Ortak Bir Açıklama Yaparak Türk Bayrağına Yapılan Saldırıyı Kınadı Foto Galeri
Can Arat: Hedefimiz Şampiyonlar Ligi Finali Fenerbahçeli Futbolcu Can Arat, En Büyük Hedeflerinin Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Final Oynamak Olduğunu Söyledi.
İstanbul'da Sağanak ve Dolu Etkili Oldu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (Akom), 08.00 -14.20 Saatleri Arasında Büyükçekmece'ye 35,6, Kurtköy'e 23,4, Hadımköy ve Kamil..
Irak Yeni Bayrak İçin Yarışma Açtı Irak Parlamentosu Kültür ve İletişim Heyeti Başkanı Müfid Aljazairi, Yeni Irak Bayrağı Seçmek İçin Yarış Başlattıklarını Bildirdi.
En Seksi Sunucu Seçildi
En Seksi Sunucu Seçildi
Programını Sunarken Bacaklarını Sergileyerek Tepki Çeken Fiona Bruce En Seksi Haber Sunucusu Seçildi.
Nuhun Gemisi Maketi Çöplüğe Döndü
Nuh'un Gemisi Maketi Çöplüğe Döndü
Dünya'nın En Önemli Çevre Örgütlerinden Biri Olan Greenpeace'in Küresel Isınma ve Çevre Sorunlarına Dikkat Çekmek İçin Ağrı Dağı'nda Yaptırdığı Nuh'un Gemisi Maketi, Bir Yıl İçinde Bakımsızlıktan Adeta Çöplüğe Döndü.
Zonguldak Ereğli Tsoda Dinleme Skandalı
Zonguldak Ereğli Tso'da Dinleme Skandalı
Zonguldak'ın Ereğli İlçesindeki Ticaret ve Sanayi Odasının (Tso) Başkanı Ahmet Likoğlu'nun Makam Odasındaki Tavan Lambasında Ses ve Görüntü, Elektrik Buat Kutusunda da Ses Aktarıcı Olduğu İddia Edilen Cihaz Bulundu.
Dijital Teknoloji Gelen Ruhsuzluk! 35 Yıldır Müzik Dünyasının İçinde Olan Nilüfer, Eski ve Yeni Şarkılar Arasındaki Farkı Tanımladı: Eskilerde Ruh Vardı. Şimdi Pek Çok Sektör Gibi Müzikte de ..
Sayıştayın Altyapı Raporu Açıklandı
Sayıştay'ın Altyapı Raporu Açıklandı
Sayıştay, 'Büyükşehir Belediyelerinde Altyapı Faaliyetlerinin Koordinasyonu' Konulu Bir Performans Raporu Hazırladı. Rapora Göre Kaçak Yapılaşmada İlk Üçe İstanbul, Ankara ve İzmir Girdi.
İsrail, Cesetlerin Kimliklerini Doğruladı İsrail Yönetimi, Hizbullah'la Yapılan Esir Değişimi Kapsamında Kendilerine Teslim Edilen İki Cesedin, İsrailli Askerler Ehud Goldwasser ve Eldad Rege..
Rusya, Özbekistan'dan Doğal Gazı Zamlı Alacak Rusya, Temmuz Ayı İtibariyle Özbekistan'dan Alacağı Her Bin Metreküp Doğal Gaz İçin 160 Dolar Ödeyecek.
İsrailli Asker Ehud'un Babası: Oğlumuzun Cesedini Görmek İstemiyoruz Hizbullah Tarafından Bugün İsrail'e Teslim Edilen Askerlerden Ehud Goldwasser'in Ailesi, Oğullarının Cesedini Görmek İstem..
Mevsimlik Tarım İşçileri, Yerleştikleri Dere Kenarından Kaldırıldı
Mevsimlik Tarım İşçileri, Yerleştikleri Dere Kenarından Kaldırıldı
Fındık Toplamak İçin Gelen Mevsimlik Tarım İşçileri, Alınan Karar Doğrultusunda Konakladıkları Irmak Kenarından Kaldırıldı. 150 Kadar Tarım İşçisinin Melet Irmağı Yatağına Konaklamasına Olası Bir Selden Zarar Görmeleri...
Alanyada Arazöz ve Araçlar Uydu Kanalı ile Takip Ediliyor
Alanya'da Arazöz ve Araçlar Uydu Kanalı ile Takip Ediliyor
Antalya'nın Alanya İlçesi Orman İşletme Müdürlüğü'ne Bağlı Bütün Arazöz ve Araçlar Uydu Kanalı ile Takip Ediliyor. 'Arvento' Adı Verilen Yangın Takip ve Yönetim Sistemi ile Gözetlenen Araçların Plakası, Nerede Oldukları...
DSP'li Birgün: "Operasyonun Farkındaydık, Önlem Alamadık" DSP İzmir Milletvekili Recai Birgün, Kendilerine Yönelik Bir Operasyon Yapıldığının Farkında Olmalarına Rağmen Gerekli Önlemi Almakta..
'Lüks Hayat' Yaşayan Kasa Hırsızları Yakalandı
"Lüks Hayat" Yaşayan Kasa Hırsızları Yakalandı
Adana ile Birlikte 7 İlde Onlarca Ev ve İşyerinden "Kasa Hırsızlığı" Yaparak Lüks Bir Hayat Yaşadıkları Belirlenen 11 Kişilik Hırsızlık Şebekesinin Elebaşı ile 1'i Kadın 4 Üyesi Yakalandı. Polis, Bugüne Kadar 20'ye...
Mersin Çevre ve Orman Müdürü Saday: "Gürültü, Birçok Hastalığa Neden Oluyor" Mersin Çevre ve Orman Müdürü Hasan Saday, Gürültünün Strese ve Birçok Hastalığa Neden Olduğunu Söyledi.
Dinlendiğinden Şüphelenen Herkes Onu Arıyor
Dinlendiğinden Şüphelenen Herkes Onu Arıyor
Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili Osman Paksüt'ün 'Dinleniyorum' İddiasından Sonra Dinlenme Paranoyası İlginç Bir Boyuta Taşındı. Türsab Akdeniz Yürütme Kurulu Başkanı ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (Atso) Yönetim...
Niğdenin 2008 Yılı Oks Başarı Durumu Değerlendirildi
Niğde'nin 2008 Yılı Oks Başarı Durumu Değerlendirildi
Milli Eğitim Müdür Vekili Mesut Alkan Başkanlığında Yapılan Toplantıda, Niğde Geneli 2008 Yılı Oks Sonuçları Masaya Yatırıldı.
Beşiktaş, Avusturya'dan Döndü Yeni Sezon Öncesi Hazırlıklarını Sürdüren Beşiktaş Futbol Takımı, 15 Günlük Avusturya Kampını Tamamladı.
Offshore Heyecanı Van Gölünde...
Offshore Heyecanı Van Gölü'nde...
Architon Türkiye Offshore Şampiyonası'nın 9. ve 10. Yarışlarına Bu Yıl Van Evsahipliği Yapıyor. 19 -20 Temmuz Tarihlerinde Van Gölü'nde Düzenlenecek Offshore Yarışları Farklı Bir Heyecanı Beraberinde Getiriyor.
Volkan Işık Öğrencileriyle İddialı Hazırlanıyor
Volkan Işık Öğrencileriyle İddialı Hazırlanıyor
Bu Yıl 35. Kez Düzenlenecek Olan Hitit Rallisi, Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Şampiyonası'nın Dördüncü Yarışı Olarak Organize Ediliyor. Ankara Otomobil Sporları Kulübü Anok Tarafından Düzenlenen Ralli Bu Sezon Yine Ankara...
Türkiye İkincisi Minik Hentbolcular, Ödüllendirildi
Türkiye İkincisi Minik Hentbolcular, Ödüllendirildi
Türkiye Hentbol Federasyonu Tarafından Alanya'da Düzenlenen Turnuvada İkinci Olan Antalyalı Hentbolcular, Ödüllendirildi. Genç Sporcuları Ödüllendiren Antalya Gençlik ve Spor Müdürü Nadir Yapsakaloğlu, Önümüzdeki Yıl...
Minderin Şehzadeleri Güç Depoluyor
Minderin Şehzadeleri Güç Depoluyor
Manisa Özel Şehzade Mehmet Koleji Güreş Takımı, 2008 -2009 Eğitim Öğretim Yılında Yapılacak Güreş Müsabakalarına Hazırlanmak Maksadıyla 1 -15 Temmuz Arasında Gümüldür'de Birinci Etap Hazırlık Kampını Tamamladı.
Barcelonalı Eto'o, Yarın Özbekistan'a Geliyor Özbekistan'ın Kuruvçi (Kuruvchi) Kulübü ile Anlaşan Barcelona'nın, Kamerunlu Yıldız Forveti Samuel Eto'o, Yarın Özbekistan'a Gelecek. Tatilini Ge..
Grekoromen Güreş A Milli Takımı Kampa Girdi
Grekoromen Güreş A Milli Takımı Kampa Girdi
Grekoromen Güreş A Milli Takımı, Sarıyer Mersinli Ahmet Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde Bugün Kampa Girdi. 16 Temmuz, 2 Ağustos Tarihleri Arasında Kampta Bulunacak Olan Grekoromen Güreş Milli Takımı, Pekin Olimpiyatları...
Güiza İlk Antrenmanını Yaptı Fenerbahçe'nin Malarco'dan Transfer Ettiği Daniel Gonzalez Güiza İlk Antrenmanına Çıktı.
'12 Dev Adam' Çalışmalara Başladı 2009 Yılında Polonya'da Düzenlenecek Olan Avrupa Şampiyonası'na Katılabilmek İçin Eylül Ayı İçinde Eleme Grubu Maçları Oynayacak Olan Amilli Erkek Basketbol ..
Manisaspor'da Kombine Bilet Fiyatları Açıklandı Manisaspor'da 2008 -2009 Futbol Sezonunda Uygulanacak Kombine Bilet Fiyatları Açıklandı. Buna Göre Vıp Tribünü 500, Kapalı Tribün 105, Açık Tri..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10