15 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

15 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gazü, Genç Mühendisleri Almanyaya Gönderiyor
Gazü, Genç Mühendisleri Almanya'ya Gönderiyor
"Leonardo da Vinci -AB Mesleki Eğitim Programı Hareketlilik Projeleri" Çerçevesinde, Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr Akif Kütük Tarafından Hazırlanan, "Mühendislik Alanında...
PKKnın Tepe İsimleri de Öldü
PKK'nın Tepe İsimleri de Öldü
Genelkurmay Başkanlığı, İnternet Sitesinden Yaptığı Açıklamada 11 -14 Temmuz Tarihleri Arasında 22 Teröristin Etkisiz Hale Getirildiğini Duyurdu.
Leyla Zana, Savcılıkta İfade Verdi İngiltere Parlamentosu'ndaki Konuşmasında 'Silahlı Terör Örgütü Propagandası Yaptığı Gerekçesiyle Hakkında Soruşturma Başlatılan Dep'in Eski Milletvekili Le..
Afganistan'da Kaçırılan Türk Mühendisin Çalıştığı Firmada Sessizlik Hakim Afganistan'ın Batısındaki Herat Vilayetinde Kaçırılan Türk Mühendislerden Gökhan Gül'ün "Gülsan İnşaat Sanayi Turizm ..
Cumhuriyet Savcısı Başverdi Şikayetinden Vazgeçti Kartal Cumhuriyet Savcısı Refik Hakan Başverdi'nin, 'Adına Kayıtlı Cep Telefonu ile Malatya'daki Yayın Evi Cinayeti Sanıklarından Biri ile Me..
Baykal: İddianame Başbakan'ın Tezini Sahipleniyor CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Ergenekon İddianamesinin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Tezini Sahiplenen Bir İddianame Olduğunu İleri Sür..
Maaş Zammı ve Enflasyon Farkına Tepkiler Memura Yılın İkinci Altı Ayı İçin Verilen Maaş Zammı ve Enflasyon Farkı, Yurdun Çeşitli Yerlerinde Protesto Edildi.
İşte Yeni Emekli Maaşları Memur Emekli Maaşlarında Yüzde 4 Dolayında Artış Sağladı
Galatasaray Yöneticisi Işın Çelebi: "Stat 2009 Aralık'ta Hazır" Galatasaray'ın Seyrantepe'den Sorumlu Yöneticisi Işın Çelebi, Aslantepe Projesiyle İlgili Dedi -Koduları ve Asılsız Haberleri Y..
ABD'de Haziranda Üretici Fiyatları Yüzde 1,8 Arttı ABD'de Üretici Fiyatları, Enerji Maliyetlerinin Yükselmesi Nedeniyle Haziran Ayında Yüzde 1,8 Arttı.
Yalovanın Vergi Rekortmenleri Ödüllerini Aldı
Yalova'nın Vergi Rekortmenleri Ödüllerini Aldı
Yalova Ticaret ve Sanayi Odası(tso)'nın 2007 Kurumlar ve Gelirler Vergi Rekortmenlerine Ödülleri Verildi.
MHP İl Başkanından Hükümete Fındık Eleştirisi
MHP İl Başkanı'ndan Hükümete Fındık Eleştirisi
MHP Düzce İl Başkanı Kenan Ilgaz, Geçen Yıl 11 Temmuz'da Açıklanan Fındık Fiyatının Hala Açıklanmamış Olmasını Eleştirerek, Bunu Bu Yıl Genel Seçim Olmamasına Bağladı.
Sırp Polisi, Bosnalıların, Katliam Bölgesini Ziyaretine İzin Vermedi Bosna Hersek'teki Sırp Polis, Srebrenitsa'da Katliama Uğrayanların Yakınlarını, Katliam Bölgelerinden Birini Ziyaret Etmel..
Vali Çiçek: 'İş İçin Başvuranlar, Beğenmedikleri İçin Çalışmıyor'
Vali Çiçek: "İş İçin Başvuranlar, Beğenmedikleri İçin Çalışmıyor"
Yozgat Valisi Amir Çiçek, İş Talebinde Bulunan Vatandaşlar İçin Özel Sektörle Görüşülerek İş İmkanı Sağladıklarını, Ancak Talepte Bulunanların İşi Beğenmeyerek Çalışmadıklarını Belirtti.
Sıkı Kundaklama Kalça Çıkığı Riskini Artırıyor
'Sıkı Kundaklama Kalça Çıkığı Riskini Artırıyor'
Batman Farabim Hastanesi Ortopedi Uzmanı ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Abubekir Şeramet, Bölgede Yeni Doğan Çocukların Sıkı Bir Şekilde Kundaklanmasının, Kalça Çıkıklığı Riskini Arttırdığını Belirtti.
Mehmetçik, 3 Yıl Aradan Sonra İncebel'in Derin Vadilerine İndi Güvenlik Güçlerinin Güneydoğu Kırsalında Başlattığı Operasyonlar Tüm Hızıyla Devam Ediyor. Operasyonların Yoğunlaştığı Şırnak Kı..
Denemeç: Bırakın Çalışalım AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Reha Denemeç'in Zaman Zaman Taktığı 'Bırakın Çalışalım' Rozeti, AK Partili Milletvekillerinden Yoğun İlgi gördü.
Tedaşa Borçlarını Ödeyemeyen 3 Köy, 15 Günden Beri Susuz
Tedaş'a Borçlarını Ödeyemeyen 3 Köy, 15 Günden Beri Susuz
Gaziantep'in Araban İlçesine 3 Köy Tedaş'a Olan Borçlarını Ödeyemeyince Susuz Kaldı. Yaylacık, Sarıkaya ve Emirhaydar Köyü Halkı İçme Suyu İhtiyaçlarını Pınarlardan Karşılıyor. At ve Eşekler Su Taşıyan Köylüler, Bir An...
Tema Vakfının Aladağlarda Düzenlediği Çevre Eğitim Kampı Sona Erdi
Tema Vakfı'nın Aladağlar'da Düzenlediği Çevre Eğitim Kampı Sona Erdi
Tema Vakfı'nın Bolu Aladağlar'da Düzenlediği Çevre Eğitim Kampı Sona Erdi. Üniversite Öğrencilerine Yönelik Olarak Düzenlenen Kampa Davet Edilen Tek Lise Olan Selami Değer Lisesi Öğrencileri de Siirt'e Döndü. Kampa...
Türk Mühendis Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi
Türk Mühendis Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi
Irak'taki Amerikan Üssü'nde Görevli Bilgisayar Mühendisi Ali Canan Sarı'nın Cenazesi, Buruk Mezarlığı'nda Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi.
Kırıkhan Devlet Hastanesi, Hasta Hakları Biriminin Bilgilendirme Toplantıları Sürüyor
Kırıkhan Devlet Hastanesi, Hasta Hakları Biriminin Bilgilendirme Toplantıları Sürüyor
Kırıkhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli Hasta Hakları Konusunda Bilgilendirildi.
Yurt Genelindeki Hava Sıcaklıkları
Yurt Genelindeki Hava Sıcaklıkları
Yurdu Etkisi Altına Alan Sıcak Hava Kendini İyiden İyiye Göstermeye Başladı.
Eğitim -Bir -Sen: Oks ve ÖSS Sonuçları, Milli Eğitim Sisteminin Hedeflenen Yerden Uzak Olduğunu Gösterdi
Eğitim -Bir -Sen: 'Oks ve ÖSS Sonuçları, Milli Eğitim Sisteminin Hedeflenen Yerden Uzak Olduğunu Gösterdi'
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim -Bir -Sen) Ortaöğretim Kurumları Sınavı (Oks) ve Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) Sonuçlarına Göre Eğitim Sisteminin Masaya Yatırılması Gerektiğini Savundu.
Ulaştırma Bakanı Yıldırım Yarın Diyarbakır'a Geliyor Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Çeşitli Açılış ve İncelemelerde Bulunmak Üzere Yarın Diyarbakır'a Gelecek.
'Daha Güzel Yarınlara Projesi' 4 Merkezde 2 Bin Öğrencinin Katılımıyla Devam Ediyor
"Daha Güzel Yarınlara Projesi" 4 Merkezde 2 Bin Öğrencinin Katılımıyla Devam Ediyor
Batman Valisi Recep Kızılcık'ın Önemli Projelerinden Olan "Daha Güzel Yarınlara Projesi" 4 Merkezde2 Bin Öğrencinin Katılımıyla Devam Ediyor.
Şırnak'taki Operasyonlarda Öldürülen Terörist Sayısı 22'ye Yükseldi Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Şırnak'ın İncebel Dağları'nda Eylem Hazırlığındaki Bir Grup Teröriste Karşı 11 Temmuz'da Başlat..
Ergenekon Sanığı CHP Grubunda
Ergenekon Sanığı CHP Grubu'nda
Baykal'ın Grup Konuşmasını Dinlemeye Gelenler Arasında, "Ergenekon"dan Gözaltına Alınan Bir İsim de Vardı.
Afganistan'da Kaçırılan 2 Türk'ün Kimlikleri Belirlendi Dışişleri Bakanlığı, Afganistan'ın Batısında 2 Türkün Kaçırılmasıyla İlgili Gelişmeleri Yakından Takip Ediyor ve Gerekli Girişimleri Ya..
Asya ve Avrupa Borsalarında Hızlı Düşüş ABD'de Hükümetin, En Büyük Konut Finansman Şirketleri Fannie Mae ve Freddie Mac'e Verdiği Desteğe Rağmen Yatırımcıların ABD'de Mali Sisteme Olan Kaygıl..
Kızıyla Birlikte Dünyayı Gezecek Nilüfer, Kızı Ayşe Nazlı ile Dünyayı Gezme Planları Yapıyor.
Yayladağı Aba Güreşleri Kırkpınarı Aratmadı
Yayladağı Aba Güreşleri Kırkpınar'ı Aratmadı
Hatay'ın Yayladağı İlçesinde Sefa Atakaş Adına Düzenlenen Aba Güreşleri Heyecan ve Coşkusuyla Kırkpınar'ı Aratmadı. Kavurucu Güneşin Altında Güreşirken Terleyen Sporcuların Kündeleri, El Ense Çekerken Hareketleri Yağlı...
Şehitkamil Belediyespor, Yaz Okulundaki Çocuklara Diş Sağlığı Semineri Düzenledi
Şehitkamil Belediyespor, Yaz Okulundaki Çocuklara Diş Sağlığı Semineri Düzenledi
Şehitkamil Belediyespor, Yaz Okulundaki Çocuklara Diş Sağlığı Semineri Düzenledi. Uzman Doktorların Konuşmacı Olarak Katıldığı Semineri, Sporcu Velileri de Dikkatle İzledi. Seminerde, Diş Sağlığı Konusunda Dikkat...
Hakan Balta: 'Avrupa İçin Erken" Galatasaraylı Futbolcu Hakan Balta, Her Futbolcu Gibi Avrupa'da Oynamak İstediğini İfade Ederek, 'Ancak Daha Bir Yıldır Galatasaray'dayım. Avrupa İçin Erken" ..
Tobav Bakan Günay'dan Özel Yasa İsteyecek Devlet Tiyatroları, Opera ve Balesi Çalışanları Vakfı, (TOBAV) Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'la görüşmek üzere Bakanlığın Opera Binası'na ge..
Türkiye'den Kosova'ya 30 Milyon Euro Hibe Türkiye, Bağımsızlığını Yeni Elde Eden Kosova'ya Kalkınmasına Yardımcı Olmak İçin 30 Milyon Euro Bağışlayacak.
Savcının Yeni Bombası: Agarta! Mahkemeye Sunulan İddianamede Yer Aldığı Öne Sürülen Birbirinden İddialar Dün Basına Sızdı!
Ergenekon İddianamesi Leman'da Savcının Dün Yaptığı Açıklamanın Ardından Ergenekon İddianamesinin Ayrıntıları Gelmeye Başladı. Leman İddianameyi İlginç Bir Karikatürle Kapağına Taşıdı.
Fabrikada Meydana Gelen Patlamada 4 Kişi Ağır Yaralandı
Fabrikada Meydana Gelen Patlamada 4 Kişi Ağır Yaralandı
Konya'da Bir Yağ Fabrikasında Meydana Gelen Patlama Sonucu 4 Kişi Ağır Yaralandı. Yaralıların Vücudunda İkinci ve Üçüncü Derece Yanıklar Oluştuğu Öğrenildi. Patlama Sonucu Fabrikanın Bir Bölümü Yandı.
İpsala Çeltik Kültür ve Sanat Festivali 13 Ağustos'ta Başlıyor Edirne'nin İpsala İlçesinde 9. Çeltik Kültür ve Sanat Festivali, Bu Yıl 13 -17 Ağustos Tarihleri Arasında Yapılacak.
Amasya Milletvekili Gülle: 'İlde Organize Sanayi ve Organize Besi Bölgeleri Kurulmalı'
Amasya Milletvekili Gülle: "İlde Organize Sanayi ve Organize Besi Bölgeleri Kurulmalı"
AK Parti Amasya Milletvekili Akif Gülle; İlde Organize Sanayi ve Organize Besi Bölgeleri Kurulması Gerektiğini ve Kurulacak Tesislerin İlçe Halkı Tarafından Sahiplenilmesi Gerektiğini Belirtti.
Hazine Yüklü Geri Ödeme Öncesi 9.8 Milyar YTL Borçlandı Dün Yaptığı 6 Ay Vadeli Bono İhalesinde Yarın Valörlü Olarak 3 Milyar 519 Milyon YTL'lik İhraç Gerçekleştiren Hazine, Bugünkü 12 Ay Vad..
Enerjisaya 1 Milyar Euro Kredi
Enerjisa'ya 1 Milyar Euro Kredi
Enerjisa Enerji Üretim A.ş, Ifc, Akbank ve Westlb Ag Koordinasyonundaki Uluslararası Finans Kurumları ve Avrupa Yatırım Bankası ile 1 Milyar Euroluk Kredi Anlaşması İmzaladı.
Borsa 204,59 Puan Düştü İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansın İlk Yarısını, Birinci Seans Kapanışına Göre 204,59 Puan Düşerek 35.137,82 Puandan Geçti. Hisse Senetleri, Birinci Seans Kapanışına ..
Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Dolap: "Hastanın Vücudunda Kan Kalmadı, Farklı Bir Tedavi Bekliyoruz" Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker'in Bu Yıl Hububatın Yanı Sıra Bakliyat İçin de Prim V..
Medvedev Rusya'nın Dış Politika Konseptini Onayladı Rusya Devlet Başkanı Dmitri Medvedev, Ülkenin Dış Politika Konseptini Onayladı. Konsepte, Moskova'nın Gürcistan ve Ukrayna'nın NATO'ya Üyel..
Koğ Tepesi Şenlikleri, Bu Yıl Ödenek Çıkmadığı İçin Belediyenin Çay Bahçesinde Kutlanacak
Koğ Tepesi Şenlikleri, Bu Yıl Ödenek Çıkmadığı İçin Belediyenin Çay Bahçesinde Kutlanacak
Muş'un Varto Belediyesi Tarafından Bu Yıl Altıncısı Düzenlenecek Koğ Tepesi Şenlikleri, Bu Yıl Ödenek Çıkmadığı İçin Belediyenin Çay Bahçesinde Kutlanacak.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10