14 Temmuz 2008 Pazartesi Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhur İttifakı'ndan Yenikapı'da Büyük İstanbul Mitingi! Canlı Aktarıyoruz

14 Temmuz 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Satışların Bizim Yüzümüzden Düştü Müzik Sektöründe Satışların Düşmesiyle İlgili Tartışmalar Sürerken, Şarkıcı Yeşim Salkım Konuya Bir Başka Boyut Getirerek 'Kendimizi Çok Tekrarlayan İşler Ya..
Venezuelalı Kadınlar Neden Güzel Tacın Beşinci Kez Venezuela'ya Gitmesi ?venezuela Kadınları Neden Bu Kadar Güzel? Sorusunu Gündeme Getirdi. Foto Galeri
Türkbükü'nün Güzelleri Arasında Best Model' Güzeli Irmak Atuk, Bodrum Tatiline Bir Valiz Dolusu Bikini ve Mayo ile Gelmiş.
Güz Sancısı Beyoğlu'nda Yılmaz Karakoyunlu'nun Aynı Adlı Eserinden Sinemaya Uyarlanacak Olan 'Güz Sancısı' Filmi'nde Beyoğlu, Bir Plato Gibi Kullanılacak. Filmde Hatırla Sevgili ve Asi Dizisi..
Emie: Türkiye'nin Kararından Memnunuz Fransa'nın Ankara Büyükelçisi Bernard Emie, Türkiye'nin Akdeniz İçin Birlik Projesine Katılmaya Karar Vermesinden Duydukları Memnuniyeti Dile Getirerek, ..
Ahmedinejad ABD'ye Gidecek İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, BM Genel Kurulu'na Katılmak İçin ABD'ye Gidecek.
ATO Başkanı Aygün Karayolu ile Ankara'ya Geliyor Ergenekon soruşturması kapsamında 1 Temmuz'da gözaltına alınan ve daha sonra tutuklanan Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün, saat 22.00 s..
"On Numara"da 10 Bilen Çıkmadı Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce Düzenlenen "On Numara" Oyununun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı.
Şemdinlide Karakola Taciz Ateşi
Şemdinli'de Karakola Taciz Ateşi
Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde, Terör Örgütü PKK Mensuplarınca Karakola Taciz Ateşi Açıldı.
Galatasarayda Yeni Sezon Hazırlıkları
Galatasaray'da Yeni Sezon Hazırlıkları
Galatasaray, Yeni Sezon Hazırlıklarını Almanya'nın Duisburg Kasabasında Yaptığı Akşam Antrenmana ile Devam Etti.
Adnan Sezgin: 'Satılık Futbolcumuz Yok'
Adnan Sezgin: "Satılık Futbolcumuz Yok"
Galatasaray Futbol A.ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, Takımdan Hiçbir Futbolcunun Satılık Olmadığını Söyledi.
Zaman'ın Eğitimlerinde Ödüller "Tasarımın Sultanları"na Zaman Gazetesi'nin 3'üncüsünü Gerçekleştirdiği "Artı1t" Tasarım Semineri Sona Erdi. Sekiz Günlük Eğitim Sonunda Yapılan Değerlendirme i..
Sinan Aygün, Tahliye Edildi
Sinan Aygün, Tahliye Edildi
Ergenekon Soruşturması Çerçevesinde 1 Hafta Önce Tutuklanan ATO Başkanı Sinan Aygün, Saat 21.30 Sıralarında Tahliye Oldu.
Kaç Yaşına Girdi? 33 Yıl Önce Müzik Hayatına Başlayan Aksu Kaç Yaşında?
Şişmanım Diye Sigorta Yapmadılar ?tek Kişilik Dev Kadro? Adlı Gösterisine Bodrum?da Yeniden Start Veren Ata Demirer Esprileriyle Kırdı Geçirdi
Sinan Aygün Tahliye Edildi "Ergenekon" Soruşturması Kapsamında Kocaeli 2 No'lu F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi'nde Tutuklu Bulunan Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün Tahliye Edil..
"İşim İçin Aşkımdan Vazgeçerim" 'Renkli Televizyon' Programına Konuk Olan Güzel Oyuncu Selen Seyven, İşini Aşkın Önünde Tutuyor.
Sinan Aygün Tahliye Oldu Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün, avukatlarının mahkemenin tutuklama kararına itiraz e..
"Sarıklı -Entarili Obama" Karikatürüne Tepki ABD'de Yayınlanan "The New Yorker" Gazetesi, Demokrat Parti'nin Başkan Adayı Barack Obama'yı "İslamcı Militan" Olarak Karikatürize Edince Demokrat..
Fransa'nın Ankara Büyükelçiliği 'Fransa Milli Günü'nü Büyük Bir Resepsiyonla Kutladı Fransa'nın Ankara Büyükelçiliği, Fransa Milli Bayramı Nedeniyle Elçilik Bahçesinde Bir Resepsiyon Verdi. F..
Çiçek: 'Irak'la İlişkilerimizi Yeni Bir Açıdan Değerlendirmekte Fayda Mütalaa Edilmiştir' (2) Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Bakanlar Kurulu Toplantısı'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Irak..
Başkentte Elektrik Kesintisi Başkentte, Dağıtım Şebekelerinde Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme, Bakım ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle 17 Temmuz Perşembe Günü Ankara'nın Etimesgut ve..
Cemil Çiçek: "Türkiye, İki Dava Arasında Saat Sarkacı Gibi Gidip Geliyor" Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Türkiye'nin Ergenekon Davası ve AK Parti'ye Yönelik Açılan Kapatma Davasında 'Saat S..
İpsala'da Şarampole Devrilen Otomobildeki 3 Kişi Yaralandı Edirne'nin İpsala İlçesinde Şarampole Devrilen Otomobildeki 3 Kişi Yaralandı
Suşehrinde Kamyonetin Çarptığı Çocuk Yaralandı
Suşehri'nde Kamyonetin Çarptığı Çocuk Yaralandı
Sivas'ın Suşehri İlçesinde Kamyonet Çarpması Sonucu Bir Çocuk Yaralandı.
Diyarbakır'da DTP Açıklamasında Olay Diyarbakır'da, DTP Mardin Milletvekili Emine Ayna'nın Açıklama Yaptığı Gruptan Bazı Kişiler, Güvenlik Önlemi Alan Polisi Taşladı. Polisin Müdahalesiyle Gr..
Sardunya'da Üstsüz Yakalandı Ünlü İngiliz Top Model Bunu Hep Yapıyor. Canı İsterse İstanbul'da Transparan Giyiyor, Sardunya Adasında Üstsüz Dolaşıyor. Kısacası Moss Sınır Tanımıyor.
Çiçek: İki Dava ile Türkiye Kıskaca Sokuldu Hükümet Sözcüsü Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, "Ergenekon" Soruşturması ve AK Parti Hakkındaki Kapatma Davalarıyla Türkiye'nin "..
Cumhurbaşkanı Gül Yabancılara Mülk Satışını Düzenleyen Kanunu Onayladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yabancılara mülk satışını yeniden düzenleyen ve belediye gelirlerini arttıran kanunların da..
Benim Kıyamet Senaryom Yok
'Benim Kıyamet Senaryom Yok'
Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç, AK Parti'ye Yönelik Kapatma Davası Sonuçlandığında Kıyamet Kopacak İddialarına 'Bu Ülke Büyük Bir Ülke. Sorunların Üstesinden Gelir. Benim Kıyamet Senaryom Yok' Dedi.
Yunanistan, Yakaladığı 7 Kaçağı Türkiye'ye Geri Gönderdi Yunanistan Kendi Topraklarında Yakaladığı 7 Irak Vatandaşını Tekrar Türkiye'ye Gönderdi.
Diyarbakır Sokakları Savaş Alanına Döndü
Diyarbakır Sokakları Savaş Alanına Döndü
DTP'nin Basın Açıklamasında Olaylar Çıktı. DTP Genel Başkanı Türk ile DTP'li Milletvekillerinin Katıldığı Açıklamada, Bir Grup Partili Görüntü Almak İsteyen Polise Saldırması ile Olaylar Patlak Verdi
Adnan Sezgin: Futbolcularımız Satılık Değil Galatasaray Futbol A.ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, Takımdaki Futbolcuların Satılık Olmadığını Söyledi.
Çalınan Orijinal "Şekspir" Bulundu William Shakespear'in 10 Yıl Önce İngiltere'den Çalınan Orijinal Tiyatro Oyunu, Washington'da Bulundu. Olayla İlgili Bir Kişi Yakalandı.
İngiliz Basını: AKP Öç Alıyor Guardian, Times ve Financial Times, Ergenekon İddianamesini Yorumladı
'Türkiye Saat Sarkacı Gibi Gidip Geliyor'
"Türkiye Saat Sarkacı Gibi Gidip Geliyor"
Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, "Türkiye İki Dava Arasında Saat Sarkacı Gibi Gidip Geliyor." Dedi.
Romanlar Gözde Birçok Dizi Film Yaz Tatiline Girince Ekranlar Birbirinden Eğlenceli Yarışmalara Kaldı. Onüç Yarışmanın Bazılarında Ünlü İsimler Jüri Üyeliği Yapıyor..
Pellegrini: Tek Sorunumuz Nihat'ın Sakatlığı İspanya 1. Futbol Ligi Takımlarından Villarreal'in Şilili Teknik Direktörü Manuel Pellegrini, "Tek Sorunumuz Nihat'ın Sakatlığı" Dedi.
Edirne'de Sınırı Geçmeye Çalışan 70 Kaçak Yakalandı Edirne ve İlçelerinde Yasa Dışı Yollardan Sınırı Geçerek Yunanistan'a Geçmeye Çalışan 66 Yabancı Uyruklu ile 4 Türk Vatandaşı Sınır Devriye..
Başbakan Erdogan Myk Toplantısına Katılmadı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar Kurulu toplantısının uzaması nedeniyle AKP MYK toplantısına katılmadı.
AKP MYK, saat 18.00'de parti g..
Keşan'da Kaza: 5 Yaralı Edirne'nin Keşan İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 5 Kişi Yaralandı.
İpsala Belediyesi'ne Ait Su Kuyusunun Kabloları Çalındı Edirne'nin İpsala İlçesine İçme Suyu Sağlayan Su Kuyusunun Elektrik Koblaları Çalındı.
Haşim Kılıç: "Bu Ülkede Kıyamet Mıyamet Kopmaz" Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, AKP Hakkındaki Kapatma Davası ile İlgili Karar Konusunda Kıyamet Kopabileceği Yolundaki Açıklamalar ile ..
Haşim Kılıç: Tarih Söyleyemem Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Anayasa Mahkemesinde AK Parti Hakkında Açılan Davanın Ne Zaman Sonuçlanacağına İlişkin Herhangi Bir Tarih Söyleyemeyeceğin..
Direksiyonu Arkadaşına Verdi Ayrıldıklarına Dair Çıkan Haberlere İnat Kenan İmirzalıoğlu ve Zeynep Beşerler Arasındaki Aşk Dolu Dizgin Devam Ediyor...
Ergenekon Tutuklusu Altıntaş İşlemleri Bittikten Sonra Serbest Bırakılacak Ergenekon Soruşturması Kapsamında Tutuklu Bulunan Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün ile Barbaros Hayret..
İşçi ve Bağ-Kur Emeklisine %7,2 Zam
İşçi ve Bağ-Kur Emeklisine %7,2 Zam
Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Bakanlar Kurulu Toplantısında, İşçi ve Bağ -Kur Emeklilerinin Maaşlarının Yılın İkinci Yarısında Yüzde 7,2 Oranında Artırılmasının Kararlaştırıldığını Açıkladı.
Son Golü ÖSS'ye Gösterdiği Üstünn Performansla Rakip Kalecilerin Korkulu Rüyası Haline Gelen Semih Gollerine Devam Ediyor
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10