13 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

13 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İran'dan 'İncirlik' Tehdidi! İran'ın, Topraklarının Saldırıya Uğraması Durumunda '32 Amerikan Üssünü' Hedef Alacağı Bildirildi
Cahide'ye Hayran Kaldı Cahide'nin Önceki Akşamki Konuğu Euro 2008'de Top Koşturan Bastian Schweinsteiger'dı.
'Kimse 'Ayakta Kal'amadı' Başrollerinde Sinem Kobal ve Mehmet Aslan'ın Oynadığı 'Ayakta Kal' Adlı Gençlik Filminin Setinde Önceki Gün Kavga Çıktı! Bir Oyuncunun Dudağı Patladı, Birçok Oyuncun..
Çin, Sudandaki Şiddet Olaylarını Körüklüyor
Çin, Sudan'daki Şiddet Olaylarını Körüklüyor
Sudan'ın Sorunlu Bölgesi Darfur'daki Şiddetli Çatışmalarda Çin'in Rolü Olduğu Ortaya Çıktı.
Diyarbakır'da Bir Binanın Kolonu Patladı Diyarbakır'ın Bağlar İlçesinde Kolonu Patlayan Bir Apartman ile Etrafındaki 3 Bina Boşaltıldı.
Emniyet, Şehit Tartışmalarına Son Verdi
Emniyet, Şehit Tartışmalarına Son Verdi
İstanbul Emniyet Müdürlüğü, ABD İstanbul Başkonsolosluğu Önünde Gerçekleştirilen Saldırıda Hayatını Kaybeden Polis Memurlarından Mehmet Önder Saçmalıoğlu'nun Şehit Sayılmadığı İddialarını Yalanladı.
TBMM'de Bu Hafta TBMM Genel Kurulu, Abonelerin, Kullandıkları Telefon Numarasını Değiştirmeden Farklı Bir İşletmeden Hizmet Alabilmesine İmkan Tanıyan Elektronik Haberleşme Kanunu Tasarısını ..
Bu Yıl 296 Milyon YTL Enerji Desteği Verilecek Kalkınmada Öncelik Kapsamında Bulunan 49 İl ile Türkiye Genelindeki Turizm ya da Turizm İşletme Belgesi Olan İşletmelere 2008 Yılı İçin 296 Mily..
Tüzmen, Türkiye-Irak İlişkilerini Değerlendirdi
Tüzmen, Türkiye-Irak İlişkilerini Değerlendirdi
Devlet BakanıTüzmen, Irak'ta İstikrar Halinde Yıllık 250 Milyar Doların Üzerinde Petrol Geliri Olan Bir Komşunun Olacağını, Türkiye -Irak Arasındaki İş Hacminin 30 Milyar Dolara Ulaşacağını Bildirdi.
Angelina Jolie'nin İkiz Bebekleri Oldu Hollywood'un Dünyaca Ünlü Oyuncusu Angelina Jolie'nin İkiz Bebeklerini Dünyaya Getirdiği Bildirildi.
Çalışma Bakanlığı Konfederasyonu Unuttu
Çalışma Bakanlığı Konfederasyonu Unuttu
Sendika Üye Sayıları ve Her Hizmet Kolunda Yetkili Kamu Görevlileri Sendikaları Çalışma Bakanlığı Tarafından Belirlenirken, Sendikalı Sayıları 5 Temmuz 2008 Tarihli Resmi Gazete'de Yayımlanmıştı.
'Küpe ve Kolye Aldı' 'King Kong' Filmiyle Tanınan Hollywood'un Ünlü Yıldızlarından Naomi Watts, Kendisi Gibi Oyuncu Eşi Liev Schreiber, 11 Aylık Oğlu Alexander Pete ve Arkadaşlarıyla Birlikte..
Kuşlar Amik Ovası'nı Terk Ediyor Göçmen Kuşların, Yıllardır Konakladıkları ve Türkiye'nin En Verimli Topraklarının Bulunduğu Hatay'daki Amik Ovası'nı Su Kaynaklarının Azalması ve Bilinçsiz Av..
4 Ayda 111 Bin Çocuk Sigortalı Oldu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 1 Ocak-30 Nisan 2008 Tarihleri Arasında Sigortalı Bildirimi Yapılan 14 Yaş Altı Sigortalı Sayısının 110 Bin ..
Adım Adım Dolaşıyor Funda Arar, Konser Turnesiyle Türkiye'yi Adım Adım Dolaşmaya Devam Ediyor.
Angelına Jolıe, İkiz Bebeklerini Dünyaya Getirdi
Angelına Jolıe, İkiz Bebeklerini Dünyaya Getirdi
Aktris Angelina Jolie'nin İkiz Bebeklerini Dünyaya Getirdiği Açıklandı.
Yabancı Yatırımcı AKP Döneminde İyi Kazandı
Yabancı Yatırımcı AKP Döneminde İyi Kazandı
Yabancı Yatırımcılar, 2003 Yılı Başından Bu Yılın Mayıs Sonuna Kadar Olan Dönemde Türkiye'deki Doğrudan Yatırımlardan Elde Ettiği Karların 25.4 Milyar Dolarlık Bölümünü Ülkelerine Götürdü.
ABDde Mccaın, Anketlerde Obamaya Yetişiyor
ABD'de Mccaın, Anketlerde Obama'ya Yetişiyor
ABD'de 4 Kasımda Yapılacak Başkanlık Seçimi Öncesinde, Anketlerde Açık Farkla Cumhuriyetçi Rakibi John Mccain'in Önünde Giden Obama, Son Günlerdeki Kamuoyu Yoklamalarına Göre Bu Üstünlüğünü Kaybediyor
Adalet Bakanlığı Müsteşarı Değişiyor Adalet Bakanlığı Müsteşarı Fahri Kasıga'nın Önümüzdeki Hafta İçerisinde Görevi Bırakacağı Öğrenildi.
MEB, Bir Yılda 90 Bin Şikayet Yanıtladı Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi Edinme Birimi'ne, Toplam 90 Bin 363 Başvuru Yapıldı. Tüm Şikayet ve Başvurulara Yanıt Verildi.
4 Ayda 110 Bin 900 Çocuk Sigortalı Oldu
4 Ayda 110 Bin 900 Çocuk Sigortalı Oldu
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 1 Ocak -30 Nisan 2008 Tarihleri Arasında Sigortalı Bildirimi Yapılan 14 Yaş Altı Sigortalı Sayısının 110 Bin 900 Olduğunu Bildirdi.
ATOnun Araştırmalarına Ergenekon Engeli
ATO'nun Araştırmalarına Ergenekon Engeli
Ergenekon Kapsamında Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün'ün de Tutuklanması, Oda'nın Düzenli Olarak Yaptığı ve Ekonomideki Tüm Aksayan Yanları Gözler Önüne Seren Araştırmaları da Sekteye Uğrattı.
26 Yıl Aradan Sonra '4. Eski Türk Sineması Geceleri'ne Katılarak İmza Dağıtan Türkan Şoray, Yönetmenlik Yapacağını Söyledi.
Kemer'de Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Antalya'nın Kemer İlçesinde Meydana Gelen Silahlı Kavgada 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı.
Gürcistan'a "Altın Karagöz" Ödülü Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı Tarafından Düzenlenen '47. Uluslararası Bursa Festivali' Kapsamındaki '22. Altın Karagöz H..
CHP'li Ersin'den İnsan Hakları Komisyonu'na "Derin" Suçlama Meclis İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu'nda, Ergenekon Soruşturması Kapsamında Tutuklanan ve Yakalandığı Kanser Hastalığı Nedeniy..
Şenere İstifa Sonrası Mesajlı Destek
Şener'e İstifa Sonrası Mesajlı Destek
Yeni Oluşum Hareketi ismiyle parti kurma hazırlıklarına başlayan Şener'e, internet sitesinden destek mesajları yağıyor. Yeni Oluşum Hareketinin web sitesine bir günde onlarca destek mesajı geldi.
Telekulak Kavgası Erken Başladı: Komisyon Üyesi Seyhan'ın 'Toplanamama' İsyanı CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Dinlendiği İddialarını Araştırmak Üzere Kurulan Araştırma Komisyonunun Henüz Ça..
Öğretmenlerin Ek Ders Çilesi Mecliste
Öğretmenlerin Ek Ders Çilesi Meclis'te
Öğretmenlerin ek derslerin hesaplanma yönteminin değiştirilmesi sonrasında öğretmenler ciddi ek ders kayıplarına uğrarken, MHP Genel Başkan Yardımcısı Şandır konuyu Meclis gündemine taşıdı.
Aşırı Hızlı Otomobil, Çarptığı 25 Tonluk Silindiri 5 Metre Sürükledi: 1 Ölü
Aşırı Hızlı Otomobil, Çarptığı 25 Tonluk Silindiri 5 Metre Sürükledi: 1 Ölü
Düzce Yenikent Bağlantı Yolunda Sabah Saatlerinde Meydana Gelen Kazada 1 Kişi Hayatını Kaybetti. Aşırı Hızla, Asfalt Çalışması Yapıldığı İçin Kapalı Olan Yola Giren Otomobil, Asfalt Preslemek İçin Kullanılan Silindire...
Motosiklet Kamyonla Çarpıştı: 1 Ölü Antalya'nın Manavgat İlçesinde, Motosikletle Kamyonun Çarpışması Sonucu Bir Kişi Öldü.
Okmok Caldera Yanardağı Faaliyete Geçti ABD'nin Alaska Eyaletindeki Okmok Caldera Yanardağı'nın Faaliyete Geçerek Lav Püskürtmeye Başlaması Sonucu En Az 9144 Kilometre Yüksekte Bir Kül Bulutu..
Kuzey Kore, Güney Kore'nin Önerisini Reddetti Kuzey Kore'nin, Güney Kore Devlet Başkanı Li Myung -Bak'ın, 'İki Ülke Arasındaki Uzlaşı Görüşmelerinin Kaldığı Yerden Devam Etmesi' Önerisini Red..
Kureşi: Bin Ladin İçin Operasyon İzni Verilmeyecek Pakistan Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureşi, Pakistan'da Usame Bin Ladin'i Yakalamak Amacıyla Operasyon Düzenleyen ABD veya Başka Yabancı Ül..
"Hesabı Kim Ödeyecek" Tartışması Sırasında Boşluğa Düşerek Öldü Maltepe'de Lokanta Çıkışı Hesap Yüzünden Tartıştığı Arkadaşıyla Kavgaya Tutuşan 36 Yaşındaki Murat Halim Gürs, Kavga Sırasında ..
Bıçaklayıp Yol Ortasına Attılar Kimliği Belirsiz 2 Kişi, 25 Yaşlarında Bir Genci Darp Edip, Bıçakla Yaralayarak Otoyol Üzerinde Bırakıp Kaçtı. Kanlar İçinde Yol Ortasında Kalan Gencin Üzerind..
İzmir'de Terör Örgütü Operasyonu: 5 Tutuklama İzmir'de Kamu Kuruluşlarına Ait Binalara ve Araçlara Kundaklama Eylemleri Düzenleme Hazırlığında Oldukları Öne Sürülen 7 Kişiden 5'i Tutuklandı.
İstanbuldaki Saldırı: 3 Gözaltı
İstanbul'daki Saldırı: 3 Gözaltı
ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu Önündeki Silahlı Saldırıyla İlgili Olarak Küçükçekmece Altınşehir'de 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Yollar Ayrıldı Selen Görgüzel, Şarkısını Asuman Krause'ye Satan Yapımcısıyla Yollarını Ayırmış.
Bu Ülke Laiktir Kimse Engelleyemez Bir İçecek Markasının Organize Ettiği 'Serdar Ortaç'la Yaz Konserleri'nin İlki Önceki Akşam Kuruçeşme Arena'da Yapıldı.
Kendimi Manastıra Kapatacak Değilim Konser Vermek İçin KKTC'ye Giden Tarkan, Gazetecilerin Geçtiğimiz Hafta Yemek Çıkışı Ayrıldığını Açıkladığı Eski Sevgilisi Bilge Öztürk'le İlgili Sorulara ..
Her Yerim Gerçek Tenis Dünyasının Seksi ?emekli? Raketlerinden Anna Kournikova, Mükemmel Bir Vücuda Sahip Olduğunu Bir Kez Daha Kanıtladı
Zarema için mi Bilge?den Ayrıldı Tarkan ve Zarema?nın Moskova Konserinde, Çıkan Söylentiler Nedeniyle Çekime İzin Verilmedi
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10