13 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

13 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Teröristin Cenaze Namazını 3 Kişi Kıldı ABD Başkonsolosluğu'na Gerçekleştirdikleri Silahlı Saldırıda Öldürülen Teröristlerden Raif Topçil Toprağa Verildi. Ailesi ve Yakınlarının Katıldığı Cen..
Özel Yıldırım Koleji, Zonguldak 1.si Zonguldak Ereğli'de Faaliyet Gösteren Özel Yıldırım İzmirlioğlu İlköğretim Okulu, Oks'deki Genel Başarısıyla Zonguldak İl 1.si Oldu.
Diyanet'ten İKÖ'ye "Dini Gün ve Bayramlar Aynı Gün Kutlansın" Başvurusu Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, "İslam Konferansı Örgütüne (İKÖ) Dini Gün ve Bayramların Tüm İslam Dünyasında Ay..
'Sözüme Sadık Olacağım'
"Sözüme Sadık Olacağım"
Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Ülkesinin AB Dönem Başkanlığında Sözüne Sadık Bir Başkan Olacağını Söyledi.
Düzgün Fiziği ile Dikkat Çekti Bez Bebek Dizisi ile Oyunculukta İddialı Olduğunu Kanıtlayan Fatoş Kabasakal, Dizi Sezon Arasına Girince Soluğu Bodrumda Aldı.
Fenerbahçe'de İzinler İptal Fenerbahçe, Avusturya'nın Kitzbühel Kasabasında Yeni Sezon Hazırlıklarını Sabah Yaptığı Antrenmanla Sürdürdü.
İşte Orgeneral Eruygur'un Fişlediği Bakanlar Ergenekon Operasyonu Kapsamında Cezaevinde Bulunan Eski Jandarma Genel Komutanı Şener Eruygur'la İlgili Her Gün Yeni Bir Bilgi Kamuoyuna Yansıyor.
İran, Mccaini Sigara Gafından Dolayı Kınadı
İran, Mccain'i Sigara Gafından Dolayı Kınadı
ABD'deki Başkanlık Yarışının Cumhuriyetçi Adayı Mccain'in, İran'a Sigara İhracatının 10 Kat Arttığı Bilgisi Üzerine Yaptığı "Belki Bu, Onları Öldürmenin Yolu" Şeklindeki Gafı Tahran Tarafından Kınandı
Olmert: İsrail ve Filistin Barışa Çok Yakın
Olmert: İsrail ve Filistin Barışa Çok Yakın
İsrail Başbakanı Ehud Olmert, İsrail ve Filistin'in Barışa Hiç Bu Kadar Yakın Olmadıklarını Belirtti.
Eğitim Günüllüsü Çift ve Ağabeyinin Ölümü Sevenlerini Göz Yaşına Boğdu
Eğitim Günüllüsü Çift ve Ağabeyinin Ölümü Sevenlerini Göz Yaşına Boğdu
Antalya'nın Manavgat İlçesi Akseki Kavşağı'nda Dün Akşam Meydana Gelen Trafik Kazasında Eğitim Gönüllüsü Lokman (30) ile Tuğba (28) Yiğitbaş Çifti ile Almanya'da Çalışan Ağabeyleri Ali Yiğitbaş (36)'ın Hayatlarını...
Antalya Yanartaş'a Gece Ziyaretine İlgi Artıyor Antalya'nın Kemer İlçesi Çıralı Köyü Sınırları İçinde Bulunan Yanartaş'a Yapılan Gece Ziyaretlerine Her Geçen Gün İlgi Artıyor. Efsanevi Yanart..
Bitlisler'den Hürriyet Medya Towers Önünde Protesto Bitlisler, Hürriyet Gazetesi'nde Yayınlanan "Bitlislinin İntikamı mı?" Adlı Haberi Kınadı. Gazete Binası Önüne Siyah Çelenk Bırakan Bitlisl..
Osmaniye Işık Dershanesi ÖSSde İlk Binde 15 Derece Aldı
Osmaniye Işık Dershanesi ÖSS'de İlk Binde 15 Derece Aldı
Osmaniye Düziçi Işık Dershanesi Öğrencileri, Öğrenci Seçme Sınavı'ndaki (ÖSS) İlk 1000 Arasında 15 Derece Elde Etti.
Polis Memuru Dağlı Taburcu Oldu ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu Önünde 3 Polisin Şehit Olduğu, 3 Saldırganın da Ölü Ele Geçirildiği Silahlı Saldırıda Yaralanan Polis Memuru Taburcu Oldu.
Olmert: "İsrail ve Filistin Barışa Çok Yakın" İsrail Başbakanı Ehud Olmert, İsrail ve Filistin'in Barışa Hiç Bu Kadar Yakın Olmadıklarını Söyledi.
'Fransa, Taahhütlerine Sadık Kalmalı'
"Fransa, Taahhütlerine Sadık Kalmalı"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, AB Dönem Başkanı Fransa'nın Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'den, Türkiye ile Tam Üyelik Müzakerelerinde Taahhütlerine Sadık Kalmasını İstediği Bildirildi.
Gökan Gönül: 'Aragones Hiperaktif Bir Hoca'
Gökan Gönül: "Aragones Hiperaktif Bir Hoca"
Fenerbahçeli Futbolcu Gökhan Gönül, Aragones'in Sinirlendiği Zaman Futbolcuları Kovalayabileceğini Belirterek, "Aragones Hiperaktif Bir Hoca" Dedi.
İşitme Engelli Milli Futbolcular, Dünya İkinciliğini Hasan Doğan'a Adadı Iüüişitme Engelliler Milli Takımı, Dünya Şampiyonası'nda Kazandıkları İkincilik Başarısını Vefat Eden Futbol Federasyo..
Marmara Enduro Motorkros Şampiyonası Ankarada Başladı
Marmara Enduro Motorkros Şampiyonası Ankara'da Başladı
Türkiye Motor Sporları Federasyonu'na Üye Olan Emc06 Kulübünün Organize Ettiği Enduro Motorkros Yarışması İncek'te Heyecanlı Parkurlarda Yapılıyor. Çankaya Belediyesi'nin Hazırladığı Taşlı, Su Geçişli, Bariyerli Kros...
Hırsızlara Doğal Merdiven Çatıya Kadar Uzayan Asmalara Tırmanıp Üst Kattaki Dairelere Giriyorlar
Tzd "Sebze Meyve Raporu"nu Açıkladı Türkiye Ziraatçılar Derneği (Tzd) Başkanı İbrahim Yetkin, Türkiye'de Üretilen 40 Milyon Ton Sebze ve Meyvenin Sadece 9 Milyon Tonunun Hallere Girdiğini ve ..
Tzd Başkanı İbrahim Yetkin: "Sebze ve Meyvenin Yüzde 80'i Kayıt Dışı" Türkiye Ziraatçılar Derneği Başkanı İbrahim Yetkin, Türkiye'de Üretilen Toplam 40 Milyon Sebze ve Meyvenin Yalnızca 9 Mil..
Ersun Yanal: "Şampiyonluğa Ulaşacak Bir Takım Oluşturuldu" Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Trabzonsporun Kırıterinin Şampiyonluk Yaşayacak Bir Kadronun Oluşumu Olduğunu Belirterek, ..
Kucakladıkları Koyunlarla Sulama Kanalına Atlıyorlar
Kucakladıkları Koyunlarla Sulama Kanalına Atlıyorlar
Adana'da Aşırı Sıcaklar Nedeniyle Hayvanların Serinletildiği Kanalda Çocukların da Yüzmesi Dikkat Çekti. Çocuklar Kucaklarına Aldıkları Koyunlarla Sulama Kanalına Atlıyor.
Yunanistanın Açık Çek Verdiği Çini Ustasının Kütahyadaki Atölyesi Yıkımla Karşı Karşıya
Yunanistan'ın Açık Çek Verdiği Çini Ustasının Kütahya'daki Atölyesi Yıkımla Karşı Karşıya
Yurt Dışında ve Yurt İçinde 60 Tan Fazla Sergi Açarak Ata Yadigarı Çini Sanatını Yaşatmak İçin Çabalayan Sıtkı Olçar, Bürokratik Sorunlarla Boğuşuyor.
'Akdeniz İçin Birlik Türkiyeyi İkna Etmedi'
"Akdeniz İçin Birlik Türkiye'yi İkna Etmedi"
Le Monde, Ankara'da, "Akdeniz İçin Birlik" Projesinin, Güneydeki Ülkelerden AB'ye Göç Dalgalarını Durdurmak ve Türkiye'yi Uzaklaştırmak Gibi Amacı Olduğu İçin "Kötü Bir Başlangıç" Yaptığını Yazdı.
3 Bin YTL Telfon Faturası Geldi Şubat Ayında Doğacak Bebeklerinin Heyecanını Yaşayan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'a Ayrılık Yaramadı.
'5 Yıl Daha Değişimi Yaşarsak Çok Şey Değişecek'
"5 Yıl Daha Değişimi Yaşarsak Çok Şey Değişecek"
Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, 'Bu Ülkenin Son 5 Yılı Ciddi Bir Değişim İçinde Geçti, Bir 5 Yıl Daha Bu Hızla Bir Değişim Yaşarsak Türkiye'de Çok Şey Değişecek' Dedi.
Saldırıda Yaralanan Polis Memuru Taburcu Edildi ABD İstanbul Başkonsolosluğu Önünde Gerçekleşen Silahlı Saldırı Sonucu Yarlanan Polis Memur Osman Dağlı Tedavi Gördüğü Hastaneden Taburcu Edild..
Körfez, Geleneği Bozmadı; Oksde 3 Türkiye Birincisi, ÖSSde Türkiye 2.si Körfezden
Körfez, Geleneği Bozmadı; Oks'de 3 Türkiye Birincisi, ÖSS'de Türkiye 2.'si Körfez'den
Körfez Dersaneleri Her Yıl Türkiye Derecesi Çıkarma Geleneğini Bozmadı. Bu Yıl Son Kez Yapılan Oks Sınavında Üç Türkiye Birincisi Çıkaran Körfez Dersaneleri, ÖSS'de Türkiye 2.'si, 5.'si, 7. ve 8.'si Çıkararak Büyük Bir...
Diyarbakırda Kolonu Patlayan Bina Boşaltıldı
Diyarbakır'da Kolonu Patlayan Bina Boşaltıldı
Diyarbakır'ın Bağlar İlçesinde Bulunan Bir Apartmanın Taşıyıcı Kolonunun Büyük Bir Gürültüyle Patlaması Korku Dolu Anların Yaşanmasına Neden Oldu.
Genç Siviller, Hürriyet Trenini Protesto Etti
Genç Siviller, Hürriyet Treni'ni Protesto Etti
Batman Garına Gelen 'Hürriyet Treni'ni Protesto Etmek Amacıyla Basın Açıklaması Yapan Genç Siviller, 'Hürriyet - İnsan Hakları = Tren - Öküz' Yazılı Pankart Açtı.
CHPli Ateş: 'Ankara Büyükşehir Belediyesinin Uygulamaları Derebeylik Mantığı'
CHP'li Ateş: "Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Uygulamaları Derebeylik Mantığı"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Kavşak ve Köprü Çalışmalarını Eleştirerek, "Tam Bir Derebeylik Mantığı" Dedi.
Şener Parti Çalışmalarını Hızlandırdı
Şener Parti Çalışmalarını Hızlandırdı
Yeni Parti Kuracağını Açıklamasının Ardından Konya'ya Giden Şener, 16 Temmuz'da Denizli'de Olacak. Şener'in Başkanlığını Yaptığı Yeni Oluşum Hareketi Yurt Genelinde de Örgütlenmeye Başladı.
"Türkiye Aracılı Görüşmelere ABD Temsilcisi Katılabilir" Haaretz Gazetesi, Bir Türk Kaynağına Dayanarak Türkiye Aracılı İsrail -Suriye Görüşmelerinin Bu Ay Sonuna Doğru Yapılacak Dördüncü Tur..
DSP'li Erçelebi: "Orman Yangını İşsiz Bıraktı, Ağaçlandırma Çalışmaları Yapılsın" Önerisi DSP Genel Sekreter Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Hasan Erçelebi, Mersin'in Gülnar ilçesinde çıka..
Sıradan Filmlerde Oynamak İstemiyor Bir Kanaldaki Programı Sezonu Kapatan Berna Laçin Bir Yıla Yakın Süredir Ne Dizi Ne de Tiyatro Yapıyor.
Adanada Aşırı Sıcaklar Nedeniyle 34 Havuz Ücretsiz Hale Getirildi
Adana'da Aşırı Sıcaklar Nedeniyle 34 Havuz Ücretsiz Hale Getirildi
Adana Büyükşehir Belediyesi Aşırı Sıcaklar Nedeniyle Kentteki 34 Havuzu Halka Ücretsiz Hale Getirdi.
Rail Topçil'in Cenazesi Adil Tıp'tan Alındı ABD İstanbul Başkonsolosluğu'na Yönelik Silahlı Saldırı Düzenleyen Teröristlerden Raif Topçil'in Cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan Alındı. Yakınları Ta..
CHPli Ateş: 'Sayın Erdoğan, Bugün Başbakanlık Koltuğunda Oturuyorsa Bu Baykalın Avukatlığı Sayesindedir'
CHP'li Ateş: "Sayın Erdoğan, Bugün Başbakanlık Koltuğunda Oturuyorsa Bu Baykal'ın Avukatlığı Sayesindedir"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Ateş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, CHP Lideri Deniz Baykal'ın Avukatlığı Sayesinde Bugün Başbakanlık Koltuğunda Oturduğunu İleri Sürdü.
1200 Öğrenci 5 Yıldızlı Otelde 1 Hafta Tatil Yaptı
1200 Öğrenci 5 Yıldızlı Otelde 1 Hafta Tatil Yaptı
Milli Eğitim Bakanlığı'nın, Gönül Köprüsü Projesi'nden Sonra Diyarbakır Valiliği de Benzer Bir Projeyi Hayata Geçirdi.
Kadir Topbaş'a "İstanbul'un Susuz Geleceğini Sen Yarattın" Eleştirisi" Kentbilimci ve Mimar Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın İstanbul'un Su Reze..
Milas Kaymakamı Atçı Göreve İade Edildi Muğla Valiliğinin 'Milas'ta Denizin İzinsiz Doldurulduğu' İddiaları Sonrasında Milas Kaymakamı Bahattin Atçı Hakkında Başlatılan İnceleme Tamamlandı. G..
Fenerbahçe'li Deıvıd'in Annesi Vefat Etti Fenerbahçe'nin Brezilyalı Futbolcusu Deivid de Souza'nın Annesinin Vefat Ettiği Açıklandı.
Fenerbahçe'de Deivid'in Annesi Vefat Etti Avusturya'daki Kampın İlk Gününde Talihsiz Bir Biçimde Sakatlanarak Sol Ayak Bilek Kemiğini Kıran Fenerbahçe'nin Brezilyalı Oyuncusu Deivid de Souza'..
Beşiktaşlı Şükrü Gülesin Anıldı Türk Futbolu ve Beşiktaş'ın Unutulmaz Futbolcularından Şükrü Gülesin, Ölümünün 31. Yıldönümünde Dün Mezarı Başında Anıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10