13 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

13 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Yıldırım'a Göre Mutlu Evliliğin Sırrı 'Peki' Kelimesinde Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik İstanbul'daki Bir Nikahta Buluştu. Bakan Yıldırım Tecrübe..
Ossde Afyonkarahisar Birinci, İkinci ve Üçüncüsü Kocatepe Dersanesinden
Oss'de Afyonkarahisar Birinci, İkinci ve Üçüncüsü Kocatepe Dersanesi'nden
Afyonkarahisar Özel Kocetepe Dersanesi, Öğrenci Seçme Sınavı'nda (ÖSS) Afyonkarahisar Birincisi, İkincisi ve Üçüncüsünü Çıkardı. Kocetepe Dersanesi, İlk Binde de 44 Türkiye Derecesi Elde Etti.
Side Antik Kentin Yeni Gözde Turistleri Ruslar ve Kuveytliler Oldu
Side Antik Kent'in Yeni Gözde Turistleri Ruslar ve Kuveytliler Oldu
Antalya'nın Manavgat İlçesi Side Antik Kent'in Temmuz Ayı Gözde Turistleri Ruslar ve Kuveytliler Oldu. Türkiye'ye Gelen Tarih, Kültür, Eko ve Arkeoloji Tutkunu Rus ve Kuveytli Turistler, Dünyaca Ünlü Turizm Beldesi...
Hocasının İsmini Yaşatmak Amacıyla Servetini İhtiyaç Sahipleri İçin Harcıyor
Hocasının İsmini Yaşatmak Amacıyla Servetini İhtiyaç Sahipleri İçin Harcıyor
Hocasının Hayır İşlerini Devam Ettirmek ve Onun İsmini Yaşatmak İçin Fetihler Hayır Hizmetleri Vakfı'nı Kurarak Servetini Buna Adayan İşadamı İsmail Vural, Aynı Zamanda Kayınpederi Olan Hocası Celalettin Topçu'nun...
Anızların Yakılması Topraktaki Faydalı Mineralleri de Yok Ediyor Siirt Tarım İl Müdürü İlhan Özel, Anız Yakmanın Topraktaki Faydalı Mineralleri Yok Ettiğine Dikkat Çekerek, Çiftçileri Uyardı...
'Baba Olmak için Uzun Süre Tedavi Gödüm' 'Muhafazakar Eşcinselim' Diyerek Olay Yaratan Modacı Cemil İpekçi, Yine İlginç Açıklamalarda Bulundu.
Güler: "Saldırıyla İlgili 12 Kişi Gözaltında" İstanbul Valisi Muammer Güler, ABD Konsolosluğuna Yönelik Düzenlenen Saldırıyla İlgili Olarak 12 Kişinin Gözaltına Alındığını Söyledi.
Emniyet'ten "Şehit Parası" Açıklaması Emniyet Genel Müdürlüğü, İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğuna yönelik saldırıda şehit olan polislerin "şehit sayılmayacağı" yönündeki iddialara ilişkin bi..
Başbakan Erdoğan, Suriye Devlet Başkanı Esad ile Bir Araya Geldi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Akdeniz İçin Birlik" Zirvesi Nedeniyle Geldiği Paris'te Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad ile ..
Boğulan Kişiye Yardım Etmek İsteyen Astsubay Boğuldu Sakarya'nın Karasu İlçesinde Denize Giren Bir Kişi Kaybolurken, Boğulma Tehlikesi Geçiren Bir Kişiye Yardım Etmek İsteyen Emekli Astsubay ..
Yastık İçinde Hap ve Kokain Sevkiyatı Bursada Durduruldu
Yastık İçinde Hap ve Kokain Sevkiyatı Bursa'da Durduruldu
İstanbul'dan Temin Ettikleri Uyuşturucu Hap ve Kokaini, Satmak Amacıyla Yastık İçinde Muğla'nın Dalaman İlçesine Götürmeye Çalışan İki Kişi, Güvenlik Güçleri Tarafından Bursa Terminali'nde Yakalandı.
Ladik'te Traktör Devrildi: 1 Ölü Samsun'un Ladik İlçesi Tüfekçidere Köyünde Traktörün Devrilmesi Sonuu Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
Giresun Bir Şehidini Daha Gözyaşlarıyla Uğurladı
Giresun Bir Şehidini Daha Gözyaşlarıyla Uğurladı
Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesinde Teröristlerle Girdiği Çatışmada Şehit Düşen 1988/1 Tertip Piyade Komando Er Taha Köroğlu, Memleketi Giresun'un Görele İlçesinde Yapılan Törenin Ardından Çatakkırı Köyünde Gözyaşlarıyla...
Bursada Silahla Yaralama Olayına Karışan İki Kişi Afyonda Yakalandı
Bursa'da Silahla Yaralama Olayına Karışan İki Kişi Afyon'da Yakalandı
Bursa'da, Ölümle Sonuçlanan Bir Silahlı Yaralamaya Katıldığı İddiasıyla Aranan İki Kişi Afyonda Yakalanarak Bursa'ya Getirildi.
Fener ve Balat'ta 121 Evin Restorasyonu Tamamlandı Avrupa Birliği (AB) ile Fatih Belediyesi İşbirliği ile Yürütülen "Fener ve Balat Semtleri Rehabilitasyon Programı" Tamamlandı. 20 Milyon YTL..
Hayvanlarını Otlatmaya Giden Kişi Ölü Bulundu Sakarya'nın Akyazı İlçesinde Hayvanlarını Otlatmaya Giden Bir Kişi, Daha Sonra Ölü Olarak Bulundu.
Siirt'teki Su Sıkıntısı Masaya Yatırıldı Siirt'te İki Aydan Bu Yana Yaşanan Su Sıkıntısı Sebebiyle Valilikte Toplantı Düzenlendi. Toplantıda, Devlet Su İşleri'nden (DSİ) Tanker Alımı ile Bota..
O Hep İddialı Hep Çarpıcı! Şöhretler Dünyasının Stil İkonlarından Biri Olarak Kabul Edilen Vıctorıa Beckham, Güzelliğiyle Çoğu Zaman Magazin Manşetlerinden İnmiyor.
Olmert, Bir Grup Filistinli Tutuklunun Serbest Bırakılmasını Kabul Etti İsrailli Bir Hükümet Yetkilisi, Başbakan Ehud Olmert'in Bir Grup Filistinli Tutukluyu Serbest Bırakmayı Kabul Ettiğini ..
Kuzey Irak'ta 5. Türkmen Kurultayı Yapıldı Kerkük'te Irak Türkmen Cephesi (Itc) Başkanlığı 5.i Kurultayı Yapıldı. Delege Seçimlerinde Gerginlik Yaşandı.
Erdoğan: "Müzakere Turları Sürüyor" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad ile Bir Araya Geldi.
İstanbul Valisi'nden "Şehit Sayılmıyor" Haberlerine Sert Tepki İstanbul Valisi Muammer Güler, Silahlı Saldırıda Şehit Düşen Polis Memuru Mehmet Önder Saçmalıoğlu'nun "Şehit Sayılmayacağı" Yön..
RTÜK: "İçki Yayınlarına Sansür Söz Konusu Değil" Radyo ve Televizyon Üst Kurulundan (RTÜK) Yapılan Açıklamada, 'RTÜK'ün, İçki Yayınlarıyla İlgili Radyo ve Televizyonlara Abluka ve Sansür Uygu..
'Petrol Fiyatları Kolay Düşeceğe Benzemiyor
"Petrol Fiyatları Kolay Düşeceğe Benzemiyor'
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, 'Enerji Konusunda Elimizden Geldiği Kadar Dışa Bağımlılığı Azaltmaya Çalışıyoruz' Dedi.
RTÜK: "İçki Yayınlarıyla İlgili Bir Abluka Uygulamamıştır" Yapılacak yeni düzenleme ile Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun televizyonlarda yayınlanan programlarda içkili sahnelere yapım aşama..
İsim Savaşında İlk Raund Türk Amerikan Derneği'nin Türkiye'nin En Köklü Yabancı Dil Eğitimi Veren Kurumu Olan ve Türkiye ile ABD Arasında Yapılan İkili Anlaşma Gereğince 1951 Yılında Kurulan ..
Kazaların Meydana Gelmesinde Dikkatsizlik, Aşırı Hız ve Alkol En Büyük Etken
Kazaların Meydana Gelmesinde Dikkatsizlik, Aşırı Hız ve Alkol En Büyük Etken
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Bir Ayda Meydana Gelen Trafik Kazalarında 11 Kişi Yaşamını Yitirirken, 14 Kişi de Yaralandı. Kazaların Meydana Gelmesinde Dikkatsizlik, Aşırı Hız ve Alkol En Büyük Etken Oluyor.
Konsolosluk Saldırısı ile İlgili 3 Kişi Tutuklama Talebiyle Mahkemeye Sevk Edildi ABD Başkonsolosluğu'na Yönelik Silahlı Saldırı ile İlgili Adliyeye Sevk Edilen 4 Kişiden 3'ü Tutuklanma Taleb..
CHPden, Başbakanın Fransa Ziyaretine Tepki
CHP'den, Başbakan'ın Fransa Ziyaretine Tepki
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Akdeniz Birliği Zirvesi İçin Fransa'ya Yaptığı Ziyareti Eleştirerek, "Açıkça Soruyoruz Başbakana, Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy, Sizinle Yaptığı Bu...
Eber ve Akşehir Göllerini Kurtarma Projesi Çerçevesinde Bölgede Atık Su Arıtma Tesisi Kurulacak
Eber ve Akşehir Göllerini Kurtarma Projesi Çerçevesinde Bölgede Atık Su Arıtma Tesisi Kurulacak
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Eber ve Akşehir Göllerini Kurtarma Projesi Çerçevesinde Bölgede Bulunan Yerleşim Yerlerinin Atık Sularını Arıtmak İçin Bir Tesis Yapacaklarını Söyledi.
Ankarayı Yine Su Bastı
Ankara'yı Yine Su Bastı
Ankara'da Park Düzenlemesinde Çalışan Bir Kepçe, Şehrin Ana Su Borularından Birini Patlatınca Yol Göle Dönüştü. Bir Anda Yolu Kaplayan Suyun Arasında Kalan Araç Sahipleri, Boruyu Patlatan Kepçenin Yardımı ile Suyun...
Ayrancılar Yurdu Mezunları Geleneksel Pilav Gününde Bir Araya Geldi
Ayrancılar Yurdu Mezunları Geleneksel Pilav Gününde Bir Araya Geldi
İzmir Ayrancılar'da Bulunan İlk Öğrenci Yurdunun Mezunları Tarafından Geleneksel Hale Getirilen Pilav Gününün 3.'sü Düzenlendi. Ayrancılar'da 1978 Yılında Hizmete Giren ve Ortaokul ile Lise Öğrencilerine Hizmet Vermeye...
'Taciz Ederken Zevk Alıyorlardı' 'İngiliz Askerlerden Iraklı Çacuklara Cinsel Saldırı!'
Şehit Er Köroğlu Toprağa Verildi Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi Dağlık Arazi Kesiminde, Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Operasyonda Şehit Olan Er Talha Köroğlu'nun Cenazesi, Giresun'un Görele İlçes..
Irak -Türkiye Serbest Ticaret Bölgesi Ön Hazırlıkları Tamamlandı Irak ve Türkiye arasındaki ticari ilişkilerin genişletilmesine yönelik adımlar kapsamında Kuzey Irak'ta yapılması planlanan Se..
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Sağlık Kontrolünden Geçti
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Sağlık Kontrolünden Geçti
Banka Asya 1. Lig'inde Mücadele Eden Gaziantep Büyükşehir Belediyesporlu Futbolcular ve Teknik Heyet, Özel Primer Hastanesi'nde Sağlık Kontrolünden Geçti. Futbolcuların Yapılan Tetkiklerinde Herhangi Bir Rahatsızlıkları...
Kaza Anı Saniye Saniye Görüntülendi Antalya'nın Kemer İlçesine Tatilini Geçirmek Üzere Gelen Rus Ailenin Karıştığı Trafik Kazası Saniye Saniye Güvenlik Kameralarına Yansıdı.
Buzağı Yardımlarında Şu Ana Kadar 10 Bin YTL Dağıtıldı Zonguldak Ereğli İlçe Tarım Müdürlüğü'nce 2007 Yılında Doğan Buzağı Sahiplerine Yardımların Başlandığı Belirtildi. Yapılan Açıklamada 62..
PKK, 3 Dağcıyı Bırakmayacağını Açıkladı
PKK, 3 Dağcıyı Bırakmayacağını Açıkladı
Terör Örgütü PKK, 9 Temmuz'da Ağrı Dağı'ndaki Kampı Basarak Kaçırdığı 3 Alman İçin Yeni Bir Açıklama Yaptı. Terör Örgütü, Alman Dağcıları Bırakmak İçin İlginç Bir Talepte Bulundu.
Oksde Nizip Birincisi Özyurt Kolejinden Çıktı
Oks'de Nizip Birincisi Özyurt Koleji'nden Çıktı
Ortaöğretim Kurumları Sınavı (Oks) Sonuçları Belli Oldu. İnternette Yayınlanan Resmi Sonuçlara Göre Özyurt Koleji ve Anafen Dershanesi Öğrencisi Erkam Avcı 481 (Tm) ve 481 (Mf) Puanıyla Nizip Birincisi Oldu.
Türkiye 19.Su Orhangazi Yeşilırmak Dersanesinden
Türkiye 19.Su Orhangazi Yeşilırmak Dersanesi'nden
Yeşilırmak Dershaneleri Orhangazi Şubesi ÖSS'de Türkiye 19.su Çıkararak Eğitimdeki Kalitesini Bir Kez Daha Kanıtladı.
İddianame Nasıl Açıklanacak Ergenekon İddanamesi Yarın Saat 11.00'de Açıklanacak. Ama Açıklama Şekli Tartışma Konusu
Fenerin ve Efesin Rakipleri Belli Oldu Flaş
Fener'in ve Efes'in Rakipleri Belli Oldu Flaş
Gelecek Sezon Ülkemizi Euroleague'de Temsil Edecek Fenerbahçe Ülker ve Efes Pilsen'in Rakipleri Belli Oldu.
12 Dev Adamın Sağlık Taraması Devam Ediyor
12 Dev Adam'ın Sağlık Taraması Devam Ediyor
2009 Yılında Düzenlenecek Olan Avrupa Şampiyonası Eleme Gruplarında Mücadele Edecek Olan A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın Sağlık Kontrolleri Devam Ediyor.
İran'da 1 Milyar Varillik Yeni Petrol Yatağı Bulundu İran Devlet Televizyonu 1 Milyar Varil Kapasiteli Yeni Bir Ham Petrol Yatağının Bulunduğunu Duyurdu.
Lüks Yolcu Gemisi Azamara Quest Sinopta
Lüks Yolcu Gemisi Azamara Quest Sinop'ta
Bahama Bayraklı Lüks Yolcu Gemisi "Azamara Quest" 622 Yolcusuyla Sinop'a Geldi. Sinop İskelesine Demirleyen 30 Bin Grostonluk 168 Metre Uzunluğundaki Lüks Yolcu Gemisinde, Amerikalı, İspanyol ve Meksikalı Yolcu...
Muşlu Öğrenciler Gönül Köprüsünü Kurmak Eçin Ofa Geldiler
Muş'lu Öğrenciler Gönül Köprüsünü Kurmak Eçin Of'a Geldiler
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Doğu -Batı Kaynaşmasını Artırmak İçin Başlattığı 'Gönül Köprüsü' Projesi Kapsamında Muş'tan 42 Öğrenci Gönül Köprüsünü Kurmak İçin Trabzon Of'a Geldi.
Bitlis Kültürü Standı Büyük İlgi Görüyor
Bitlis Kültürü Standı Büyük İlgi Görüyor
Bitlis'in Tatvan İlçesinde Yapılan 40. Doğu Anadolu Fuarı Her Yörenin Kültürel Zenginliklerine Ev Sahipliği Yapıyor. Her Yöreden İnsanları Ağırlayan Doğu Anadolu Fuarında, Açılan Stantlardan En Çok İlgiyi Bitlis'in...
Tarladan ÖSS İl Şampiyonluğuna
Tarladan ÖSS İl Şampiyonluğuna
Şanlıurfa'da 18 Yaşındaki Bayram Geyik, Öğrenci Seçme Sınavı'nda (ÖSS) İl Birincisi Olduğunu Tarlada Çalışırken Öğrendi. 'Çok Şükür Dualarım Kabul Oldu' Diyen Geyik, Doktor Olmak İstediğini Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10