13 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

13 Temmuz 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Maliye'yi İkna Ettik, İnternette İletişim Vergisi'ni Kaldırıyoruz Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İnternette İndirim ve Rekabet Müjdesi Verdi. Bakanlık, İnternet Hizmetlerinden Alınan Yüzde..
Fındıkta, Fiyat ve Stok Tartışması Başladı Giresun Ziraat Odası Başkanı Özer Akbaşlı, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) Depolarındaki 320 Bin Fındığın Yeni Ürün Hasadı Öncesinde Sorun Olarak ..
Uluslararası İlişkiler Mezunu Ama İnternetten Tırpan Satıyor Türk Halkının Girişimciliği Sınır Tanımıyor. Bu Yönüyle Türkiye, Dünyada Girişimci Ruhunun En Geliştiği Ülkelerden Biri Olmaya Ada..
Rüzgâr ve Güneşi Değerlendirirsek 'İran Gazı Kesecek' Endişemiz Kalmaz Yerli ve Yenilenebilir Enerji Kaynaklarını Kullanmaya Dönük Yeni Adımlar Atılıyor. Dost Enerji'nin İştiraki Innores, İzm..
Kasa Üreticileri: Aygün'ün Para Kasası Demode Ergenekon Soruşturması Kapsamında Tutuklanan ATO Başkanı Sinan Aygün'ün Evinden Çıkan 3 Milyon Euro Gizemini Korurken, Çelik Kasa Üreticilerinden..
Key Ödemelerine Bu Ay Başlanacak Konut Edindirme Yardımı (Key) Ödemelerine Bu Ay İçinde Başlanması Planlanıyor. Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Devletin Diğer Birimleri ile Yaptığı Ça..
Akaryakıt Zamlarından Bunalan Kargocu, Tir'lara Lpg Taktıracak Uluslararası Piyasalarda Petrolün Varil Fiyatı 150 Dolar Sınırını Zorlarken, Mazotun Litresi 3,20, Benzininki de 3,55 YTL'ye Çık..
Erdoğan'ın Çantasından THY'ye Irak Vizesi de Çıktı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Irak Ziyareti, Havacılık Alanında Pozitif Etki Oluşturdu. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (Shgm) ile Irak S..
Gap ile Dap, Gıda ve Enerji Krizinin Reçetesi Olacak Gap Eylem Planı'nın Açıklanmasının Ardından Doğu Anadolu Projesi (Dap)'ni Van'da Başlatan Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, Dünya Ekonomisi..
Top Model Sevgilisi de Yanında Dünyaca Ünlü Futbolcu Bastıan Schweınsteıger ve Top Model Sevgilisi Bu Gece Al Jamal'in Konuğu Oldu...
Kriz Indymaci Vurdu Sam Amca El Koydu
Kriz Indymac'i Vurdu Sam Amca El Koydu
ABD Hükümetinin, Ülkenin En Büyük Mortgage Kuruluşlarından Fannie Mae ve Freddie Mac'i Devralacağı Konuşurken, Piyango, En Büyük 5'inci Mortgage Kuruluşu Olan Indymac'e Çıktı.
Fed -Ex Avrupa'ya Tnt ile Gidecek Dünyanın En Büyük Taşımacılık Şirketleri Arasında Yer Alan Fed -Ex Hollandalı Rakibi Tnt'ye Birleşme Teklifinde Bulundu. Bu Birleşme Sonucunda Avrupa'daki Da..
Continental'e Alman Schaeffler'den Teklif Alman Mühendislik Firması Schaeffler, Lastik Üreticisi Continental'e Satın Alım Teklifinde Bulunmaya Hazırlanıyor. Birleşmenin Gerçekleşmesi Durumund..
Fortis Ceo'su da Mortgage Kurbanı Amerika'yı Sarsan ve Avrupa'ya Ulaşan Kredi Krizinin Son Mağduru Fortis'in Ceo'su Jean -Paul Votron Oldu. Voltron'un Gidişine Belçika Hollanda Ortaklığındaki..
ABD Park Sorununu Telefonla Çözecek Amerika Araçların Park Yeri Sorununu Pda'lar ile Çözmeye Hazırlanıyor. San Fransisco'da Pilot Olarak Başlayacak Uygulama Kapsamında Sürücüler Artık Gidecek..
Ekren 'Finans Merkezi' Turu Yapacak Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, İstanbul'un Finans Merkezi Haline Getirilmesi İçin Türkiye Banklar Birliği'nden Başlayarak Tüm Meslek Ku..
Sıcak Para Hacmi Düştü Yabancı Yatırımcıların Türkiye'de Büyük Bölümü Borsa ve Dibs'te Tuttukları ve "Sıcak Para" Olarak Adlandırılan Portföylerinin Büyüklüğü, Ekonomik Göstergelerde Kötüleşm..
Beğenmediğimiz Büyüme Avrupayı 3e Katlayacak
Beğenmediğimiz Büyüme Avrupa'yı 3'e Katlayacak
Türkiye'nin Büyüdüğünü ve Bunun Vatandaşa da Yansıdığını Söyleyen Devlet Bakanı Şimşek, "Beğenmediğiniz Yüzde 4.5 Büyüme Bile Avrupa Büyümesinin Bu Yıl İçin Konuşuyorum, En Az 2 -3 Katı Olacak" Dedi.
Dost, Rüzgára 52 Milyon Euro Yatırdı, Siftahı Ayda 1 Milyon Euroyla Yaptı
Dost, Rüzgára 52 Milyon Euro Yatırdı, Siftahı Ayda 1 Milyon Euro'yla Yaptı
Dost Enerji, Rüzgár Enerjisi Üretimi İçin İlk Yatırımını Dün Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler'in de Katıldığı Törenle Hizmete Açtı.
Film Yıldızlarına Bakıp Bıçak Altına Yatıyorlar
Film Yıldızlarına Bakıp Bıçak Altına Yatıyorlar
Uluslararası Estetik Cerrahi Derneği (Isaps) 84 Ülkede 20 Bin Estetik Cerrahının İşbirliğiyle, Estetik Operasyonlarda Ünlü Etkisini İnceledi.
Gayrimenkul Satışında Tam Harç Dönemi
Gayrimenkul Satışında 'Tam Harç' Dönemi
Tapuda Yapılan İşlemden Sonra, Beyan Edilen Satış Bedelinin Gerçek Durumu Yansıtmadığı Belirlenirse, Aradaki Farka Denk Gelen Harç Re'sen Tarh Edilecek.
Yasak Mağduru Alışveriş Merkezleri İçin Start
Yasak Mağduru Alışveriş Merkezleri İçin Start
Kapalı Mekanlarda Sigara İçme Yasağıyla Birlikte Alışveriş Merkezlerindeki Kafe ve Restoranların Cirolarının Düştüğü Yönünde Gelen Tepkiler Üzerine Alışveriş Merkezleri Mercek Altına Alınacak.
Irakta Savaşan Kraliçe Adayı
Irak'ta Savaşan Kraliçe Adayı
Irak'ta Direnişçilere Karşı Savaşan İngiliz Asker Katrina Hodge (21), Miss England Güzellik Yarışması'nın Finaline Kaldı.
Conilerle Fotoğraf Çektirdim
Conilerle Fotoğraf Çektirdim
İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'ın, Irak'ı Ziyareti Sırasında Amerikalı Komutanlarla Hatıra Fotoğrafı Çektirdiği Bildirildi.
Çin'de 2 Uygur Türk'ü İdam Edildi Çin'de Uygur Kökenli İki Kişi İdam Edildi. Özgür Asya Radyosu'nun Haberine Göre, Kaşgar Orta Halk Mahkemesi 9 Temmuz'daki Duruşmada İslami Terör Örgütleriyle..
Efsanevi Cerrah Debakey 99 Yaşında Hayata Öldü
Efsanevi Cerrah Debakey 99 Yaşında Hayata Öldü
Aralarında 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın da Bulunduğu Birçok Dünya Liderinin Doktoru Olan Ünlü Amerikalı Kalp Cerrahı Prof. Dr. Michael Debakey, 99 Yaşında Öldü.
Soykırım Soruları
'Soykırım' Soruları
Obama, Başkan Bush'un Erivan'a Büyükelçi Olarak Aday Gösterdiği Marie Yovanovitch'e Senato Komitesinde Yönelttiği Sorularla, Ermenilerin Soykırım İddialarının Avukatlığına Savundu.
Türkiye Akbirde Aktif Olacak
Türkiye Akbir'de Aktif Olacak
Fransa Taviz Verdi, Türkiye İkna Oldu. Paris'te Bugün Yapılacak Akdeniz İçin Birlik Zirvesi Öncesinde Babacan, "Fransa Akbir İçin Türkiye'ye Üç Resmi Davet Mektubu, Üç de Özel Elçi Gönderdi." Dedi.
Esad da Pariste
Esad da Paris'te
Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad da, Akdeniz Birliği Zirvesine Katılmak Üzere Paris'e Gitti.
Meşhur Olma Hikayesi Film Gibi Şovmen Ata Demirer, Bugün Bulunduğu Noktaya Hiç Kolay Gelmemiş. Demirer, Meşhur Olmaya Çalıştığı Yıllarda Başından Geçenleri İçtenlikle Anlattı. İşte Film Gibi ..
'Akdeniz Birlik Projesi ABye Alternatif Değildir'
"Akdeniz Birlik Projesi AB'ye Alternatif Değildir"
Akdeniz İçin Birlik Devlet Zirvesi"ne Katılmak Üzere Fransa'ya Giden Erdoğan, "Akdeniz İçin Birlik Projesi, Türkiye'nin AB Üyelik Sürecine Kesinlikle Bir Alternatif Teşkil Etmemektedir" Dedi.
İKÖ Basın Müşaviri Mehmet Fatih Öke Dünyaevine Girdi İslam Konferansı Örgütü (İKÖ) Basın Müşaviri Mehmet Fatih Öke, Hayatını Asuman Yeşil ile Birleştirdi.
Efese ABDli Oyun Kurucu
Efes'e ABD'li Oyun Kurucu
Beko Basketbol Ligi'nde Yeni Sezonda Antrenör Ergin Ataman Yönetiminde Şampiyonluğu Hedefleyen ve Bu Amaç Doğrultusunda Transferde Boş Durmayan Efes Pilsen, ABD'li Oyun Kurucu Marvis Bootsy Thornton ile 1 Yıllık Sözleşme...
Facianın Eşiğinden Dönüldü İstanbul Boğazı?nda Dümeni Kilitlenen Boş Tanker Sarıyer?de Çocuk Parkına Çarptı
Erdoğan: 'AB'ye Alternatif Değil' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Barselona Süreci: Akdeniz İçin Birlik' Projesinin Akdeniz'de İşbirliğinin Geliştirilmesini Amaçlayan Bir Proje Olduğunu Belir..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10