12 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

12 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Bumerang Etkisi Yapar' Kanadoğlu, Ergenekon Operasyonunu ?siyasallaşan Yargı Bumerang Etkisi Gösterir? Diye Yorumladı.
Çinde Olimpiyat Önlemleri: Terör Tehlikesi Bildirenlere 73 Bin Dolar Ödül
Çin'de Olimpiyat Önlemleri: Terör Tehlikesi Bildirenlere 73 Bin Dolar Ödül
Çin Yönetimi, 8 Ağustos'ta Başlayacak Pekin Olimpiyatları İçin Polise 'Büyük Güvenlik Tehlikesi' İhbarında Bulunanlara 73 Bin Dolara Kadar Ödül Verileceğini Bildirdi.
Moskova'da Filistinli Diplomata Saldırı Filistin'in Moskova Büyükelçiliği'nde Görevli Başkâtibi Evinde Kimliği Belirsiz Kişilerce Dövülerek Hastanelik Edildi. Rus Güvenlik Güçleri, Saldırının..
3 Yıldır ÖSSde Türkiye Birincisi
3 Yıldır ÖSS'de Türkiye Birincisi
3 Yıldır ÖSS'de Birincilik Elde Eden Denizli'nin Başarısını, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Planlı ve Düzenli Çalışmaya Bağladı.
Muratlı'da Ara Sokaklara Parke Taşı Döşenecek Tekirdağ'ın Muratlı İlçesinde Ana Caddelere Parke Taşı Döşeyen Belediye Ara Caddelere de 33 Bin Metre Kare Parke Taşı Döşeyecek.
'Başkomiserim' Diyen Kişiye İnandı, Sonradan Dolandırıldığını Anladı Bursa'nın Merkez Yıldırım İlçesinde, Cep Telefonundan Aradığı Kişiye Kendisini "Çanka Emniyet Müdürlüğü'nden Başkomiser Ok..
Batı Trakya Türkleri: 'Unanistan Anaokulda Çocuklarımıza Yunan Kültürünü Aşılıyor'
Batı Trakya Türkleri: "Unanistan Anaokulda Çocuklarımıza Yunan Kültürünü Aşılıyor"
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (Bttdd) Bursa Şube Başkanı Avukat Hakan Çavuşoğlu, Yunanistan'ın Yasalarda Yaptığı Değişiklikle Lozan Anlaşması'nın 'Çift Dilli Eğitim' Maddesine Aykırı Olarak Anaokuldan İtibaren...
ÖSS Birincileri Açıklandı
ÖSS Birincileri Açıklandı
2008 ÖSS'de Dereceye Giren Öğrenciler Açıklandı. Bu Sene Dereceye Giren Murat Ahıskalı, Çağrı Sert ve Çağrı Berk Onuk'un 2007 ÖSS'ye de Girerek Derece Aldıkları Öğrenildi.
Beşiktaş'ta Şükrü Gülesin Yarın Kabri Başında Anılıyor Beşiktaş'ın Efsaneleşmiş Futbolcularından Şükrü Gülesin Ölümünün 31. Yıldönümünde, Yarın Saat 11.30'da Emirgan Mezarlığı'ndaki Kabri Baş..
Hamileyken Hep Seksiydim Angelina Jolie Gibi 'Hamileyken Kendimi Çok Seksi Buluyorum' Diyen Kadınlar Kervanına Ünlü Aktris Jessica Alba da Katıldı.
Zafer Koleji'nden Oks'de Rekor Başarı Tekirdağ'ın Çorlu Özel Zafer İlköğretim Okulu'nun Oks Sınavına Giren 46 Öğrencisinden 20'si Fen Liselerine, 26'sı da Anadolu Öğretmen Liseleri ile Anado..
Nilüfer Yaz Okulunda Sertifika Heyecanı
Nilüfer Yaz Okulu'nda Sertifika Heyecanı
Bursa Nilüfer Yaz Okulu'nda Sertifika Heyecanı Yaşanıyor. Nilüfer Belediyespor Kulübü'nün Organize Ettiği Yaz Okulları'nın İlk Dönemi Düzenlenen Törenlerle Sona Erdi.
Yalovada Oksde İlk 10da 7 Öğrenci Yücebilgiliden Çıktı
Yalova'da Oks'de İlk 10'da 7 Öğrenci Yücebilgili'den Çıktı
Yalova'da Faaliyet Gösteren Özel Yücebilgili İlköğretim Okulu, Ortaöğretim Kurumlar Sınavı'nda (Oks) İlk 5'te 4, İlk 10'da 7 Öğrenci Çıkararak Yalova'da Ki Tüm Dereceleri Elde Etti.
İçecek Su Bulmakta Güçlük Çeken Köylere Valilik Tankerlerle Su Taşımaya Başladı
İçecek Su Bulmakta Güçlük Çeken Köylere Valilik Tankerlerle Su Taşımaya Başladı
Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Bu Yıl Yeterli Yağış Alınmaması Üzerine Yeraltı ve Yer Üstü Sularında Meydana Gelen Azalmadan En Çok Kırsal Kesimdeki Vatandaşlar Etkilendi.
Rize Özel Şahika İlköğretim Okulu, Oksde İl Genelinde İlk 100e 17 Öğrenci Sokmayı Başardı
Rize Özel Şahika İlköğretim Okulu, Oks'de İl Genelinde İlk 100'e 17 Öğrenci Sokmayı Başardı
Rize Özel Şahika İlköğretim Okulu Bu Yıl Son Kez Yapılan Oks'de İl Genelinde İlk 100'e 17 Öğrenci Sokmayı Başardı.
Ardahan Fem, Oksde Yüzde 99 Başarı Elde Etti
Ardahan Fem, Oks'de Yüzde 99 Başarı Elde Etti
Ardahan Fem Dershanesi, Oks'de Yüzde 99 Başarı Elde Etti.
Malkara'da Çiftçilere Damızlık Koyun Dağıtılacak Tekirdağ'ın Malkara Kaymakamlığı, "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı" Damızlık Koyun Yetiştiriciliği Projesi Geliştirdi.
Iraklı Yorumcular Erdoğan'ın Ziyaretini Köşelerine Taşıdı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Önceki Gün Gerçekleştirdiği Irak Ziyareti, Bağdat Basınında da Geniş Yer Buldu. Ziyareti Bugün Köşel..
Kosova Cumhurbaşkanı Seydiu ve Başbakan Taçi, Bush ile Görüşecek Bağımsızlığını 17 Şubat'ta İlan Eden Kosova'da Gelişmeler Günden Güne İlerliyor. Bu Çerçevede Avrupa Birliği (AB) Komisyonu'nu..
AK Parti Siirt Milletvekili Helvacıoğlu: 'Siirte Modern Bir Adliye Sarayı Kazandırdık'
AK Parti Siirt Milletvekili Helvacıoğlu: "Siirt'e Modern Bir Adliye Sarayı Kazandırdık"
AK Parti Siirt Milletvekili Yılmaz Helvacıoğlu, Yaptıkları Çalışmalar Sonucu Siirt'e Modern Bir Adliye Sarayı Kazandırdıklarını Söyledi.
Alanyada Yüksek Sesli Müzik Yayını Yapan 3 Restaurant Süresiz Olarak Kapatıldı
Alanya'da Yüksek Sesli Müzik Yayını Yapan 3 Restaurant Süresiz Olarak Kapatıldı
Antalya'nın Alanya İlçesinde Yüksek Sesli Müzik Yayını Yaptığı Tespit Edilen 3 Restaurant Süresiz Olarak Kapatıldı. Kapatılan İşyeri Sahipleri Yetkililere Tepki Gösterirken, Zabıta Yetkilileri İse Gürültü Yapanlara Taviz...
Şehrin Göbeğinde Develi Reklam
Şehrin Göbeğinde Develi Reklam
Kocaeli İzmit'te Bir İşyeri Sahibi Açılışını Yapacağı İşyerini Tanıtmak İçin İzmit'in En İşlek Yerinde Deve Yürüttü.
Zırhlı Cam ve Güvenlik Kabinleri, Hayat Kurtarıyor
Zırhlı Cam ve Güvenlik Kabinleri, Hayat Kurtarıyor
ABD İstanbul Başkonsolosluğu'na Düzenlenen Silahlı Saldırı, Zırhlı Camların Önemini Bir Kez Daha Gözler Önüne Serdi. Başbakan Erdoğan'ın İçinde Kaldığı Aracın ve Cumhurbaşkanı Gül'ün Makam Aracının Zırhlı Camlarını...
Yaşlı ve Kimsesiz Adamın Boğazını Bıçakla Kestiler
Yaşlı ve Kimsesiz Adamın Boğazını Bıçakla Kestiler
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Yaşlı Bir Adam Bıçakla Yaralanmış Bir Şekilde Baygın Bulundu.
Ankarada 2 Ayrı Trafik Kazası: 4 Ölü, 5 Yaralı
Ankara'da 2 Ayrı Trafik Kazası: 4 Ölü, 5 Yaralı
Ankara'nın Kazan İlçesinde Yarım Saat Arayla Meydana Gelen 2 Ayrı Trafik Kazasında 4 Kişi Öldü, 5 Kişi Yaralandı.
Sivasspor Avrupa'da 2. Sınavını Yarın Verecek UEFA İntertoto Kupası'nda Yarın Sahasında Karadağ Ekibi Ofk Grbalj'ı Konuk Edecek Olan Sivasspor, Bu Maçla Avrupa Kupalarındaki 2. Sınavına Çıkac..
ÖSSde 423 Adayın Sınavı Geçersiz
ÖSS'de 423 Adayın Sınavı Geçersiz
2008 Yılı ÖSS Sınavına Giren 1 Milyon 504 Bin 956 Adaydan 1 Milyon 504 Bin 533'ünün Sınavı Geçerli, 423 Adayın Sınavı Geçersiz Sayıldı.
İstanbul Boğazı'nda Bir Tanker Kıyıya Çarptı İstanbul Boğazı'nda, Dümen Arızası Yaptığı Belirtilen Singapur Bandıralı Bir Tanker Kıyıya Çarptı.
Debakey 99 Yaşında Öldü
Debakey 99 Yaşında Öldü
Birçok Dünya Liderinin Doktoru Olan Amerikalı Kalp Cerrahı Prof. Dr. Michael Debakey, 99 Yaşında Öldü.
Güneş, Benleri Ölümcül Deri Kanserine Dönüştürebilir
'Güneş, Benleri Ölümcül Deri Kanserine Dönüştürebilir'
Denizli Devlet Hastanesi Cilt Hastalıkları Uzmanı Dr. Şule Gökşin, Güneş Işınlarının Cildin Daha Hızlı Yaşlanmasına ve Kırışıklıkların Artmasına Sebep Olduğunu Belirterek, "Benlerin Ölümcül Deri Kanserlerine Dönüşmesinde...
Türk İşadamlarının Kosova Çıkarması Kosova Prizrenliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Kosova Ekonomi Odası ve Prizren Esnaf Derneği ile Ortaklaşa Düzenlenen Kosova - Türkiye İş Görüşmeleri ..
Bitlisliler Terörle Anılmak İstemiyor İstanbul'da ABD Başkonsolosluğu'na Yapılan Saldırının Ardından Bir Gazetede, "Bitlislinin İntikamı" Şeklinde Haberin Yayınlanması Bitlislilerden Büyük Te..
Osmaniye Sağlık İl Müdürü Cingöz, Vatandaşları Aşırı Sıcaklara Karşı Uyardı
Osmaniye Sağlık İl Müdürü Cingöz, Vatandaşları Aşırı Sıcaklara Karşı Uyardı
Osmaniye Sağlık İl Müdürü Dr. Mehmet Cingöz, Artan Sıcaklarla Birlikte Vatandaşlarında Daha Dikkatli Olmaları Gerektiğini Belirterek Uyarılarda Bulundu.
Pazardaki 'Çay' Kavgası Hastanede Bitti Bursa'nın Merkez Nilüfer İlçesinde, Pazar Yerindeki 'Çay'kavgası Hastanede Bitti. Kendisinden Çay İsterken Tartıştığı Kişilere Sıcak Su Savuran Çaycı K..
Ve ÖSS Sonuçları Açıklandı
Ve ÖSS Sonuçları Açıklandı
ÖSYM, ÖSS Sonuçlarını Açıkladı. İşte Sonuçlarla İlgili Ayrıntılar.
Türk Dil Kurumu'nun Kuruluşunun 76. Yıldönümü Atatürk'ün 12 Temmuz 1932'de Kurduğu Türk Dil Kurumu (Tdk), Kuruluşunun 76. Yılını Kutluyor.
Akaryakıt Tankeri Sahile Çarptı
Akaryakıt Tankeri Sahile Çarptı
Sarıyer'de, Singapur Bandralı Boş Bir Akaryakıt Tankeri Dümeninin Kilitlenmesi Sonucu Sahile Çarptı.
ÖSS Sonuçları Açıklanıyor 1.5 Milyon Öğrencinin Kaderini Belirleyecek Olan ÖSS'nin Sonuçları Belli Oluyor
'Benim Suçum Değil!' Henüz 27 Yaşında. Türkiye'nin En Çok Gişe Yapan Filmi 'Recep İvedik' Onun İmzasını Taşıyor. Bu Başarı, Eleştirileri de Beraberinde Getirdi. Ama Şahan Gökbakar Söylenenler..
Amerikalı Diplomat Araplara Gönderdiği Irkçı Mesajlar Nedeniyle 1 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı Emekli Bir Amerikalı Diplomat Araplara Gönderdiği Irkçı ve Tehditkâr Mesajları Nedeniyle 1 Yıl..
Abdüllatif Şener'in Yeni Kitabı Çıkıyor AK Parti'den İstifa Eden Eski Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Doç. Dr. Abdüllatif Şener'in Yeni Kitabı Çıkıyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10