12 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

12 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Üzerine Çelenk Düşen Milletvekili Yaralandı
Üzerine Çelenk Düşen Milletvekili Yaralandı
AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Başkanı Ziyaeddin Akbulut, Partisinin Büyükyoncalı Beldesindeki Kongresinde Konuşma Yaptığı Sırada Çelengin Düşmesi Sonucu Başından Yaralandı.
Erzurum Ülkü Ocakları, Ortaöğretim İçin Kermes Düzenledi
Erzurum Ülkü Ocakları, Ortaöğretim İçin Kermes Düzenledi
Erzurum Ülkü Ocakları, Ortaöğretim Kütüphanesine Kitap Almak İçin Çifte Minareli Medrese'de Kermes Düzenledi.
İhd, 'Bölge Cezaevleri İhlal Raporu'nu Diyarbakır'da Açıkladı İnsan Hakları Derneği (İhd), 'Bölge Cezaevleri İhlal Raporu'nu Diyarbakır'da Açıkladı. Raporda 2008'in İlk 6 Ayında Cezaevlerinde..
2 Saldırgan İstanbul'da Defnedildi ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu Önünde 3 Polisin Şehit Olduğu Silahlı Saldırının Ardından Çıkan Çatışmada Ölü Ele Geçirilen 2 Saldırganın Cenazesi İstanbul..
Merkel, Alman Dağcıların Serbest Bırakılmasını İstedi Almanya Başbakanı Angela Merkel, Türkiye'de Terör Örgütü PKK Tarafından Kaçırılan 3 Alman Dağcının Serbest Bırakılmasını İstedi.
Nadal'in İsmi Göktaşına Verildi Tenis Dünyasının Yıldız Oyuncusu Rafael Nadal'ın İsmi, Mars ile Jüpiter Arasında Yer Alan 4 Km Çapındaki Bir Göktaşına Verildi.
Sen Benim Seks Partnerimsin! Carla Bruni'nin 21 Temmuz'da İnternette Yayınlanacak Olan Son Albümünde Cumhurbaşkanı Eşi Nicolas Sarkozy'e Hitaben Bir Şarkı Söylediği Ortaya Çıktı.
TBMM Başkanı Toptan, Zonguldakta
TBMM Başkanı Toptan, Zonguldak'ta
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, Türkiye'nin Son Yıllarda Büyüyen Ekonomisiyle, Değişen Sosyal Siyasi Yapısıyla Dünyanın En Büyük Ülkelerinden Biri Olma Hedefine Çok Yaklaştığını Söyledi.
Şanlıurfa'da Toplu Taşıma Ücretlerine Zam Geldi Şanlıurfa Belediyesi, 5393 Sayılı Belediye Kanunu'nun 20. Maddesi Gereğince Toplanan Belediye Meclisi, Temmuz Ayından İtibaren Başlamak Üzere Ş..
Ankara Birincisine Otomobil Hediyesi Öğrenci Seçme Sınavı'nda (ÖSS) Söz. 2 Ankara 1'incisi Olan Özlem Tuğfe Demir'e, Dershanesi Tarafından Sıfır Kilometre Otomobil Hediye Edildi. Başarılı Öğr..
Erzurumda Uyuşturucu Operasyonu
Erzurum'da Uyuşturucu Operasyonu
Erzurum'da Bir Yolcu Otobüsünde Yapılan Aramada Bir Yolcuda 1 Kilo 375 Gram Eroin Maddesi Ele Geçirildi.
Oks Türkiye Birincilerinden Baraklı: 'Tercihim Ankara Samanyolu Lisesi Olacak'
Oks Türkiye Birincilerinden Baraklı: "Tercihim Ankara Samanyolu Lisesi Olacak"
Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda (Oks) Türkiye Birincileri Arasında Olan Osmaniye Anafen Dershanesi Öğrencisi Merve Nur Baraklı, Tercihini Ankara Samanyolu Lisesi Olarak Yapacağını Söyledi.
Sakarya Fem, ÖSSde Türkiye 2.si Çıkardı
Sakarya Fem, ÖSS'de Türkiye 2.si Çıkardı
Sakarya Fem Dershaneleri ÖSS'ye Yine Damga Vurdu. Dershane Öğrencisi Yusuf Görümlü, Eşit Ağırlık ve Sözel Ek Puan Derecesi ile Türkiye 2.si, Sakarya 1.si Oldu.
Kamu İnternet Erişim Merkezleri, Batmanda Faaliyete Girdi
Kamu İnternet Erişim Merkezleri, Batman'da Faaliyete Girdi
Ulaştırma Bakanlığı'nca Batman Merkez ve İlçelerinde Kurulan Kamu İnternet Erişim Merkezleri (Kiem) Faaliyete Girdi.
Elazığ Yavuz Selim Koleji, ÖSS 2008de Yine Zirveye Yerleşti
Elazığ Yavuz Selim Koleji, ÖSS 2008'de Yine Zirveye Yerleşti
Elazığ'ın Gururu Yavuz Selim Koleji, 2008 Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) Sonuçlarına Göre Elazığ ve Türkiye Derecelerini Topladı.
Bakan Eroğlu: "Zafer Havaalanı'nın Çed Raporu Tamamlandı" Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Kütahya'nın Altıntaş İlçesine Yapılacak Zafer Havaalanı'nın Çevresel Etki Değerlendirme (Çed) Ra..
MEB'den "Sıralama Skandalı" Haberine Yanıt Milli Eğitim Bakanlığı, Bir Gazetede Yer Alan, Oks'de 100 Soruyu da Doğru Yapan Bir Öğrencinin Diploma Notu Daha Fazla Olmasına Rağmen Sıralamada İl..
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Diyarbakırda
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Diyarbakır'da
Diyarbakır Valiliği, Kırsaldaki İşsizliği Azaltmak ve İstihdamı Artırmak İçin 48 Milyon YTL Değerinde 8 Proje Geliştirdi.
Öldürülen Teröristler Aynı Mezarlığa Defnedildi ABD İstanbul Başkonsolosluğu Önünde Polisler ile Girdikleri Çatışmada Öldürülen Erkan Kargın ve Bülent Çınar İsimli Teröristler, Habibler Yayla..
Sigara İçmek İçin Trenden Dışarı Sarkan Genç Feci Şekilde Can Verdi Diyarbakır'dan İstanbul'a Giden Güney Ekspresi'nde Yolculuk Yapan Genç, Sigara İçmek İçin Vagonun Kapısından Sarkmaya Çalış..
Hatay Valisi Miroğlu, Afet Konutlarını Yakın Takibe Aldı
Hatay Valisi Miroğlu, Afet Konutlarını Yakın Takibe Aldı
Hatay Valisi Nusret Miroğlu, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Afet İşleri Genel Müdürlüğü Tarafından Hatay'da Gerçekleştirdiği İskan Projeleri İçin 6,9 Milyon YTL Ödenek Ayrıldığını Söyledi.
Çok İçki İçtiği için Dövülerek Öldürüldü Çok İçki İçtiği Gerekçesiyle Döve Döve Öldürdüler, 4 Kişiye Hayat Verdi
Baykal: İktidar Değişiyor
Baykal: İktidar Değişiyor
Baykal, 'Geride Bıraktığımız 6 Yıl Türkiye Bakımından Çok İyi Değerlendirilmemiştir' Dedi.
Canlı Yayında Eteği Yırtıldı! TRT 1'de Yayınlanan 'Boyalı Direk' Programına Konuk Olan Asuman Krause, Eteği Yırtılınca Zor Durumda Kaldı.
İran, Saldırıya Uğrarsa Vuracağı Hedefleri Açıkladı İran'ın Topraklarının Saldırıya Uğraması Durumunda "32 Amerikan Üssü ve İsrail'in Kalbini" Hedef Alacağı Bildirildi.
Ertuğrul Sağlamdan İbolara Vize Yok
Ertuğrul Sağlam'dan İbo'lara Vize Yok
Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Kavga Ettikleri Gerekçesiyle Cezalandırılan İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'in Yaptığı Hareketlerin Hiç de Hoş Bir Davranış Olmadığını Belirtti.
Hava Sıcaklıkları Artacak Hava sıcaklıkları, Türkiye'nin batı kesimlerinden başlayarak tüm yurtta 3-5 derece artacak.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan "Meteorolojik Uyarı"ya gör..
Mersin Ziraat Odası Tarafından Çiftçilere Yönelik Eğitim Çalışması Yapılıyor
Mersin Ziraat Odası Tarafından Çiftçilere Yönelik Eğitim Çalışması Yapılıyor
Mersin Ziraat Odası Tarafından Çiftçilere Yönelik Eğitim Çalışması Yapılıyor.
İnanılmaz Kaza Şişme Oyun Parkı Uçtu, Üzerindeki Çocuklar Anayola Savruldu
Deniz Baykal, Trabzonda Yaptığı Konuşmada Yine Din Dersi Verdi
Deniz Baykal, Trabzon'da Yaptığı Konuşmada Yine 'Din Dersi' Verdi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, Trabzon'da Yaptığı Konuşmada Yine 'Din Dersi' Verdi.
AK Parti Bursa İl Başkanı Yalçın: 'Hizmetlerimizde Ölçü Vatandaş Memnuniyeti'
AK Parti Bursa İl Başkanı Yalçın: "Hizmetlerimizde Ölçü Vatandaş Memnuniyeti"
AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, Hükümet ve Parti Olarak Yaptıkları Bütün İcraatlarda Ölçü Olarak Vatandaş Memnuniyeti Aradıklarını Söyledi.
MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır: "Gülnar'daki Orman Yangınında İhmal Olduğunu Düşünmüyorum" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkan Vekili Mehmet Şandır, Mersin'in Gülnar İlçesindeki..
Saldırgının Caferi Olduğu İddiasına Türkiye'deki Caferiler Tepki Gösterdi Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz, ABD Başkonsolosluğu'na Saldıran Teröristlerden Birinin Caferi Olduğu Ş..
Kula'da Ahşap Ev Yandı Manisa'nın Kula İlçesinde Ahşap Bir Evde Henüz Belirlenemeyen Bir Nedenden Çıkan Yangında Ev Sahipleri Canını Zor Kurtardı.
'Türkiye, Akdeniz Ülkeleri Arasında En Düşük Orman Yangını Oranına Sahip'
"Türkiye, Akdeniz Ülkeleri Arasında En Düşük Orman Yangını Oranına Sahip"
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Akdeniz Ülkeleri Arasında Türkiye'nin En Düşük Orman Yangını Oranına Sahip Olduğunu Söyledi.
Gönül Köprüsünün Son Konukları da Törenle Uğurlandı
Gönül Köprüsü'nün Son Konukları da Törenle Uğurlandı
Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Hayata Geçirilen Gönül Köprüsü Projesinde Bursa'ya Misafir Olarak Gelen Kırşehirli Öğrenciler, Düzenlenen Törenle Memleketlerine Uğurlandı.
Yuntdağı Rüzgar Santrali Üretime Başladı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Rüzgar Enerjisi Konusunda Yapılan Çalışmaların 'Devrim' Niteliğinde Olduğunu Belirterek, 'Rüzgardaki Bu ..
Gülben Koruyucu Anne Oldu! Annesi Tarafından Antalya'da Çöpe Bırakılan Can Bebeğe Gülben Ergen Koruyucu Anne Oldu.
Her Kulvarda Açık Ara Önde Gideriz
Her Kulvarda Açık Ara Önde Gideriz
Fenerbahçe Kampına Gecikmeli Katılan Kaleci Volkan Demirel, Teknik Direktör Luis Aragones Yönetiminde Takımın Çalışma Performansına Övgüde Bulundu.
Erdoğan, Tdk'nın Kuruluş Yıldönümünü Kutladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 76. kuruluş yıldönümünü kutlayan Türk Dil Kurumu'nun, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da, Türkçenin özenle y..
Key Ödemeleri Bu Ay
Key Ödemeleri Bu Ay
Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Konut Edindirme Yardımı (Key) Ödemelerinin Bu Ay İçinde Yapılacağını Söyledi.
ÖSYM Başkanı Yarımağan: "185 Barajının 165'e İnmesi, 200 Bin Daha Fazla Öğrenciye Tercih Yapma Hakkı Sağladı" ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, 185 Baraj Puanının 165'e Çekilmesi ile 200..
Patara Yangını Tamamen Söndü, Tarihi Kalıntılar Siyaha Büründü
Patara Yangını Tamamen Söndü, Tarihi Kalıntılar Siyaha Büründü
Antalya'nın Kaş İlçesi Patara Beldesinde Elektrik Tellerinin Sürtünmesi Sonrasında Meydana Gelen ve Bütün Gece Devam Eden Yangın Tamamen Kontrol Altına Alındı. 1 Baraka ve 2 Evin Yandığı Yangında Çok Sayıda Tarihi...
Yeşilırmak, ÖSS'de Yine Dereceleri Toplamayı Başardı Yeşilırmak Dersaneleri ÖSS'de Yine Büyük Bir Başarıya İmza Attı. Türkiye Genelinde İlk 35'te 2., 9., 18. ve 27. Çıkarmayı Başaran Yeşilırm..
Abdüllatif Şener İstifa Etti AKP MKYK toplantısına katılan Şener toplantının çıkışında istifa ettiğini açıkladı.
Toplantıda partililere bir veda konuşması yapan Şener'i AKP Genel Sekret..
Abdüllatif Şener İstifa Etti Yeni bir siyasi parti kurma hazırlıkları içinde olan Abdüllatif Şener, AKP'den istifa ettiğini açıkladı.
AKP MKYK toplantısına katılan Abdüllatif Şener, yar..
Qvt: "Spekülatif Hareketlerle İlgimiz Yok" Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor Hisselerinin Önemli Yatırımcılarından Londra Merkezli Qvt, Söz Konusu Şirketlerin İMKB'de İşlem Gören Hisse S..
Bush'dan Gül'e Başsağlığı ve Teşekkür Telefonu Cumhurbaşkanı Gül'ü arayan ABD Başkanı George W. Bush, Türk hükümetinin İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu'nun korunması için yaptıklarına müteşe..
CHP Tekstildeki Sorunlar İçin Meclis Araştırması İstedi CHP, tekstil ve konfeksiyon sektöründeki eksikliklerin belirlenmesi, çözüm yollarının tespiti ve sağlık koşullarının iyileştirilmesi iç..
Başbakanın Koruması Görevden Alındı
Başbakanın Koruması Görevden Alındı
Erdoğan'ın yakın koruma amiri Tahir Kahyaoğlu görevinden alındı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10