12 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

12 Temmuz 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İtiraz Ettiler
İtiraz Ettiler
Emekli Orgeneral Şener Eruygur, Emekli Orgeneral Hurşit Tolon ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün'ün Avukatları, Müvekkillerinin Tutukluluğuna İtiraz Etti.
Kıza Mal Verilmez Davası Yargıtaydan Geri Döndü
'Kıza Mal Verilmez' Davası Yargıtay'dan Geri Döndü
Yargıtay, "Kıza Mal Verilmez" Diyerek Kız Kardeşlerini Saf Dışı Bıraktıktan Sonra Ailesine Ait Malları Üzerine Geçirmekle Suçlanan Atilla Artam Hakkında, Hisse Satışlarının İptali İçin Açılan Davayı Reddeden Yerel...
Wienerdan Geçmis Olsun Ziyareti
Wiener'dan Geçmis Olsun Ziyareti
ABD İstanbul Başkonsolosu Wiener, Çatışmada Yaralanarak İstinye Devlet Hastanesi'nde Tedavi Altına Alınan Polis Memuru Osman Dağlı ile Çekici Şoförü Ferit Özcan'a Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu.
'Defalarca Uyardık' Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Alaattin Karaca, Ağrı Dağı'nın Güvenliği Konusunda Hükümet Yetkililerini Defalarca Uyarmalarına Rağmen Bir Önlem Alınmadığını Öne Sürd..
DTP Devreye Girer mi Ağrı Dağı'nda PKK Tarafından Kaçırılan Helmut Johann, Martin Georpe ile Lars Holper Reime Adlı 3 Alman Dağcı İçin Güvenlik Güçlerinin Arama Çalışmaları Aralıksız Sürerken..
Kato'da Çatışma Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesinde Bulunan Kato Dağı'nda Dün Gece Termal Kameralar Tarafından Yaklaşık 25 Kişiden Oluşan PKK Terör Örgütü Grubu Tespit Edildikten Sonra Operasyon ..
Yargıtay'dan Soyadı Kararı Yargıtay 18. Hukuk Dairesi, Babanın Açtığı Davanın Ardından Soyadı Değişen Çocuğun, Ergin Olduktan Sonra Soyadı Değişikliği Davası Açamayacağına Karar Verdi.
AKP Gerçeği İnkar Edilemez
AKP Gerçeği İnkar Edilemez
Başbakan Tayyip Erdoğan, "Kapatılsa da Kapatılmasa da Artık AKP Gerçeğini Kimsenin İnkar Edemeyeceğini" Söyledi.
Onun Gibi Olmasın
Onun Gibi Olmasın
Ayşe Asuman Özdemir'in de Siroz ve Epilepsi Hastalığı Sebebiyle Hayati Tehlikeyle Karşı Karşıya Olduğu Belirtildi.
Eğitimin Sorunlu Yüzü Ortaya Çıktı Eğitim -Sen Genel Sekreteri Mehmet Bozgeyik, Oks'nin Yerine Gelecek Olan Seviye Belirleme Sınavı'nın (Sbs) da Çözüm Olmayacağını İfade Etti. Bozgeyik Şunlar..
ÖSS ve YDS Sonuçları Açıklanıyor
ÖSS ve YDS Sonuçları Açıklanıyor
Öğrenci Seçme Sınavı ve Yabancı Dil Sınavı Sonuçları Bugün Açıklanacak.
Çelik'in Kızı 143.319'uncu Oks Puanınızı buradan Öğrenebilirsiniz
Oks'de Reklama MEB'den İnceleme Oks Puanınızı buradan Öğrenebilirsiniz
Son Oksde 97 Öğrenci Birinciliği Paylaştı
Son Oks'de 97 Öğrenci Birinciliği Paylaştı
Bu Yıl Son Kez Yapılan Ortaöğretim Kurumları Sınavı (Oks) Tarihi Rekorlara Sahne Oldu.
Sağlığım Yerinde Mesajı mı?
Sağlığım Yerinde Mesajı mı?
Chronıcle Dergisi, Hilmi Özkök'ü 23 Temmuz 2007 Tarihli Sayısında Kapak Yaptı. Darbe Girişimleri Nedeniyle Özkök'ün 2003 ve 2004'te Çok Sıkıntılı Bir Dönem Geçirdiğini Yazdı.
Özköke Suikast Uyarısı Tartışması
Özkök'e Suikast Uyarısı Tartışması
Eski Ankara Garnizon Komutanı Emekli Tuğgeneral Fehmi Büyükbayram, Genelkurmay Başkanlığı Döneminde Orgeneral Özkök'e Suikast Yapılacağı Bilgisinin Gelmediğini Söylemesi Yeni Bir Tartışma Başlattı.
Değiştirin Şu Camları
Değiştirin Şu Camları
ABD İstanbul Başkonsolosluğu'na Düzenlenen Saldırının Ardından Dün Hayat Normale Döndü, İşlemlere Başlandı.
Üç Şehit Uğurlandı İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu'na Yapılan Terör Saldırısında Şehit Olan 3 Polis Dün Memleketlerinde Toprağa Verildi. Saldırıda 2 Teröristi Vuran 21 Yaşındaki Mehmet Önde..
ABDden Nazik Yardım Önerisi
ABD'den 'Nazik' Yardım Önerisi
ABD, Terörist Saldırıda Şehit Düşen ve Yaralananan Polislerin Ailelerine İnsani Yardımda Bulunmak İçin Çalışma Başlattı.
Bushtan Başsağlığı ve Teşekkür Telefonu
Bush'tan Başsağlığı ve Teşekkür Telefonu
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü Dün Telefonla Arayan ABD Başkanı George W. Bush, Başsağlığı Dileklerini İletti.
Polis Korsan Taksiciyi İnandırıcı Bulmadı ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu'na Yapılan, 3 Polis Memurunun Şehit Olduğu Saldırı Sonrasında Yakalanan ve Korsan Taksici Olduğu İddia Edilen Cebrai..
Organlarıyla Hayat Veren Bebek
Organlarıyla Hayat Veren Bebek
Aydın'da Üçüncü Kattan Düşerek Hayatını Kaybeden 2.5 Yaşındaki Samed Cevdet Sağ'ın Organları 5 Kişiye Hayat Verecek.
Şirinceyi Havuz Kurtardı
Şirince'yi Havuz Kurtardı
İzmir'in Selçuk İlçesi Belevi Mevkii'nde Dün Öğleden Sonra Başlayan Orman Yangını Tamamen Söndürüldü.
Helalleşti İstifa Etti
Helalleşti İstifa Etti
Yeni Bir Siyasi Oluşum İçin Çalışmalar Yürüten Eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, "Artık Bu Çatı Altında Kalamayacağımı Anladım" Diyerek Dün AKP'den İstifa Etti.
Yolcuları İndiren Pilot Görevinden Alındı Türk Hava Yolları (THY), 'Kendisinin Onayı Olmadan Uçağa Alınan Yolcuları, İndiren' Kaptan Pilot Bahadır Altan'ın İşine Son Verdi.
'Namus Cinayetlerinde Eğitim Seviyesi Belirleyici Değil' Dicle Üniversitesi (Dü) Tarafından Yapılan Bir Araştırmada, Töre Cinayetleri İşleyenler Arasında Eğitim Düzeyi Yüksek Olanlar Çoğunluk..
Tercihte İlk Sıraya 'İdeal' Okulları Son Sıralara Garanti Olanları Yazın Bir İnsanın Mesleki Kariyeri Daha İlköğretim Çağlarında Şekilleniyor. Bu Yüzden Eğitimcilerin Tekerleme Gibi Söyledikl..
ÖSS Sonuçları Açıklanıyor ÖSS ve Yds Sonuçlarının Değerlendirilmesi ve Ortaöğretim Kurumlarından Alınan Diploma Notlarından Adayların Ortaöğretim Başarı Puanlarının Hesaplanması Çalışmaları T..
Sorular Kolay Olunca Şampiyonların Sayısı Arttı Kolay Soruların Sorulduğu Sınavda Mf ve Tm Puan Türlerinde 97 Öğrenci 500 Tam Puan Alarak Birinci Oldu.
Depremde Anne ve Babasını Kaybeden Yusuf Oks'de Birinci Oldu Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda (Oks) Birinciliği Kazanan Muhammed Yusuf Durmuş'un 17 Ağustos 1999 M..
Son Oks'den 97 Birinci Çıktı Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (Oks) Sonuçları Açıklandı. Son Kez Yapılan Oks'de Matematik-Fen (Mf) ve Türkçe-Matematik (Tm) Puan Türle..
İddianame Pazartesi'ye Kaldı İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Turan Çolakkadı, 'Ergenekon Soruşturması' İddianamesiyle İlgili Açıklamayı 14 Temmuz Pazartesi Günü Yapacaklarını Söyledi.
Tutuklamalara İtiraz Yapıldı ATO Başkanı Sinan Aygün, Add Başkanı Şener Eruygur ve Hurşit Tolon'un Avukatları Tutuklamalara İtiraz Etti.
Sinan Aygün: Halkı Değil Esnafı Sokağa Dökelim Ergenekon Terör Örgütü Kapsamında Tutuklanan Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün'ün Sorgusunda, "Halkı Sokağa Dökmek mi İstiyorsunuz?..
'İfadeye Çağrılırsa Gelir' Deniliyordu Ama Yurtdışına Gidenler Dönmedi Ergenekon Terör Örgütüyle İlgili Soruşturma Kapsamında Gerçekleşen Gözaltılar, Bazı Kesimler Tarafından Eleştirildi.
Gürses'in Telefon Kayıtları Saldırıda, Kafaları Karıştırdı İstinye'deki ABD Başkonsolosluğu'na Yönelik Saldırı Ergenekon Operasyonu ile İlgili Bazı Kuşkuları da Beraberinde Getirdi.
Arşivi Kurumlar Tutar Kişilerin Yaptığı Fişlemedir Ergenekon Terör Örgütü Soruşturması Kapsamında Tutuklananların Hemen Hemen Tamamının Ev veya İşyerlerinde Yapılan Aramalarda, Çeşitli Kişile..
Diyanet, Hac Tecrübesini Komşu Ülkelerle Paylaşıyor Hac İbadeti Organizasyonu Diğer İslam Ülkelerine Örnek Gösterilen Diyanet, Bu Tecrübesini Komşu Ülkelerle Paylaşıyor.
Vali: Şüphe Kalmadı, Olay İntihar Saldırısı İstanbul Valisi Muammer Güler, ABD İstanbul Başkonsolosluğu Önünde Gerçekleşen ve 3 Polisin Ölümüyle Sonuçlanan Saldırı Hakkında, "Olayın İntihar ..
Polisleri Şehit Eden Teröristin Dayısı: Cenazesini Almayacağız İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu'na Yapılan Silahlı Saldırıda Şehit Olan Polis Memurları Dün Memleketlerinde Dua ve Gözyaşlarıy..
Türkiye, Şehitlerini Dualarla Uğurladı İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu'na Yapılan Silahlı Saldırıda Şehit Olan Polis Memurları Dün Memleketlerinde Dua ve Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi.
Cihan'da Görev Değişimi Cihan Haber Ajansı'nın (Cihan) Üst Yönetiminde Görev Değişimi Oldu.
Uyuşturucu Davaları Üç Yılda Yüzde 100 Arttı Çağın En Büyük Sorunlarından Biri Olan Uyuşturucu Kullanımı ve Ticareti, Yargının Yükünü de Artırıyor.
'Alo Uyuşturucu' Hattı Kuruluyor Madde Bağımlılığıyla Mücadele Çerçevesinde 'Alo Uyuşturucu' Hattı Kuruluyor. Uyuşturucu Batağına Saplananlara Yönelik Oluşturulan Sistem, Aileleri Konuyla İlg..
Kartal 3. Maçını da Kazandı Beşiktaş, Avusturya Kampındaki 3. Hazırlık Maçında Almanya 1. Lig Takımlarından Bochum'u 3-2 Mağlup Etti. Karşılaşmada 2-0 Yenik Duruma Düşen Siyah-Beyazlı Takım, ..
Hamit Altıntop Alıkonuldu! Milli Futbolcu Hamit Altıntop, Almanya'ya Giderken Atatürk Havalimanı'nda Pasaport Polisince Bir Süre Alıkonuldu.
Voleybolda Almanya'yı Geçemedik Voleybolda 5. Erkekler Avrupa Ligi'nde Finaller Öncesi Son Etap Dün Başladı. Türkiye, Son Etabın İlk Maçında B Grubu'nda Almanya'ya 3-1 Yenildi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10