11 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

11 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Burdur, Şampiyonluğu Yine Kaptırmadı Geçen Yılın Şampiyonu Burdur, Oks'de Koltuğunu Yine Bırakmadı. Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik Tarafından Açıklanan Ortaöğretim Kurumları Sınavı'nın Son..
Tekirdağda Dar Yollar Genişletiliyor
Tekirdağ'da Dar Yollar Genişletiliyor
Tekirdağ Belediyesi Bir Yandan Asfalt ve Taş Çalışmalarını Aralıksız Sürdürürken Diğer Taraftan da İhtiyaç Olan Yerlerde Yeni İmar Yolları Açma, Yol Genişletme ve Yan Şevleri Düzenleme Çalışmalarına Devam Ediyor.
AK Parti Altınüzüm Belde Başkanı Yavuz  Güven Tazeledi
AK Parti Altınüzüm Belde Başkanı Yavuz Güven Tazeledi
Gaziantep'in İslahiye İlçesine Bağlı Altınüzüm Beldesinde AK Parti 3. Olağan Kongresi Yapıldı. Tek Liste ile Gidilen Kongrede Belde Başkan Ali Yavuz Güven Tazeledi.
Teröristler Tuncelide Bir Köprüyü Havaya Uçurdu
Teröristler Tunceli'de Bir Köprüyü Havaya Uçurdu
Tunceli'nin Mazgirt İlçesine Bağlı Darıkent Beldesindeki Bir Köprü Teröristlerin Döşediği Bombanın Patlaması Nedeniyle Zarar Gördü.
Rekabet'ten Sabancı -Bekaert Iberıca Ortaklığına Onay Rekabet Kurulu, Hacı Ömer Sabancı Holding'in Beksa Çelik'teki Yüzde 50 Oranındaki Hissesinin ve Hacı Ömer Sabancı Vakfı'nın Kurucu İntif..
Öib, Tekel'in Ambalaj Fabrikası'nı Satacak Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Tütün, Tütün Mamulleri Tuz ve Alkol İşletmeleri'ne Ait Ambalaj Fabrikası'nın "Satış" ve "Mülkiyetin Gayri Ayni Hak ..
Bp, Mobil Oil, Shell ve Opet, Uçak Yakıtı İçin İşbirliğine Gidiyor Rekabet Kurulu, Bp Petrolleri, Mobil Oil Türk, The Shell Company Of Turkey ve Opet Petrolcülük Arasında İmzalanan "Türk Hava..
Nakliyeciler Bulgaristan'ı Protesto Etti Türkiye'de Nakliye Sektörünün Yoğun Olduğu 11 Kentten Ankara'ya Gelen Nakliyeciler, Bulgaristan'ın Başlattığı Geçiş Ücreti Uygulamasını Protesto Amacı..
ÖSS ve Yds Sonuçları Yarın
ÖSS ve Yds Sonuçları Yarın
Öğrenci Seçme Sınavı ve Yabancı Dil Sınavı Sonuçları Yarın Açıklanacak.
Olmert Üçüncü Kez İfade Veriyor İsrail Başbakanı Ehud Olmert, Hakkında Amerikalı Bir İş Adamından Rüşvet Aldığı Suçlamasıyla Açılan Soruşturma Çerçevesinde, Bugün Üçüncü Kez Polis Müfettişler..
OKSde Kopya Çetesi Yakalandı
OKS'de Kopya Çetesi Yakalandı
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, OKS'nin yüzde 99 sorunsuz geçtiğini, buna karşın bir ilçenin tamamında etkili olan bir kopya organizasyonunun yakaladığını bildirdi.
İbrahim Kutluay Yemin Etti Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay, Antalya 3. Piyade Er Eğitim Tugayı'nda Düzenlenen Törende Yemin Etti.
İzmir'in İçme Suyu İtalya'da İncelenecek İtalya Merkezli Su Arıtma Şirketi Sireg'in Teknik Müdürü Daniele Ferraro, İzmir'den Su Numunesi Alıp Merkezdeki Tesislerinde İnceleyeceklerini ve Arse..
Selman Ada Taburcu Oldu Kalp rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyat olan ancak ardından zatürre ve amboli teşhisiyle tekrar tedavi altın..
Karadağlı'nın Yeni İmajı! Tamer Karadağlı, İlk Olarak 17 Temmuz'da Yayınlanacak 'Son Ağa' Adlı Diziyle Ekranlara Dönüyor.
Obama Neredeyse Clintonın Borçlarını Unutuyordu
Obama Neredeyse Clinton'ın Borçlarını Unutuyordu
Hillary Clinton'ın Kampanya Borçlarına Kaynak Sağlamak İçin Yapılan Bir Bağış Toplantısına Katılan Obama, Bağışlarla İlgili Tek Kelime Etmeden Kürsüden İndi. Obama, Yardımcılarının Uyarısı Üzerine Tekrar Kürsüye Gelerek...
Küresel Yatırımcının Akıl Hocası: AK Parti Kapanmayacak Dünyanın Önde Gelen Yatırım Bankalarından Lehman Brothers Tarafından Hazırlanan 'Küresel Strateji' Raporuna Göre Anayasa Mahkemesi'nin ..
Tacı Gidiyor Miss Amerika 3. Güzeli Olay Yarattı
Ahlaksız Teklif Çıldırttı! Sokakta Yürürken Aşk Teklifi Yapan 3 Travestiyi Tekme Tokat Dövdü
Hayatı Film Oluyor! ABD'de Geçen Ay Kız Bebek Dünyaya Getiren Thomas Beatie'nin Hayatı Filme Alınacak. Peki Film Hangi Filmde Gösterilecek?
Kim Terörist, Kim Polis Saldırıdan Sonra Olay Yerindeki Yaralılara Dakikalarca Kalp Masajı Yaparken Görüntülenen Doktor Burcu Yaşadığı Dehşeti Anlattı
Kahramanmaraş Özel Rabia Arıkan İlköğretim Okulu, Oks'de Türkiye Birincisi Çıkardı (1) Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Ortaöğretim Kurumları Sınavı (Oks) Sonuçlarını Açıkladı. Bu Sonuçlar..
Ceyhan Belediye Başkanı Sözlü, Okulun Bahçesine Parke Döşeterek Çocukları Çamurdan Kurtardı
Ceyhan Belediye Başkanı Sözlü, Okulun Bahçesine Parke Döşeterek Çocukları Çamurdan Kurtardı
Adana'nın Ceyhan İlçesindeki Bir İlköğretim Okulunun İdarecileri, Okul Bahçelerini Parke ile Döşeten Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye Teşekkür Plaketi Verdi.
Yenirenk Dersanesi'nden Emine Büşra Oks'de Birinci Oldu Ortaöğretim Kurumları Sınavı (Oks) Sonuşkarı Açıklandı. Bu Sonuçlara Göre, Yenirenk Dersanesi'nden Emine Büşra Çevik, Tam Puan Alarak 9..
Türkiye Sakatlar Derneği Siirtte Şube Açtı
Türkiye Sakatlar Derneği Siirt'te Şube Açtı
Türkiye Sakatlar Derneği Siirt'te Şube Açtı. Türkiye'nin Köklü Kuruluşlarından Olan ve 1960 Yılından Bu Yana Sakatlara Hizmet Etmeyi Amaçlayan Derneğin Açılışı Sade Bir Törenle Gerçekleşti.
Oksnin 97 Türkiye Birincilerinden Biri de Bafradan
Oks'nin 97 Türkiye Birincilerinden Biri de Bafra'dan
Bafra Sakarya Dershanesi Anafen Şubesi ve Delta İlköğretim Okulu Öğrencisi Burak Ceyhun Karaca, 2008 Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda (Oks) Türkiye Birincisi Olan 97 Öğrenci Arasında Yer...
Siirtte Çözüme Kavuşturulamayan Su Problemi Vatandaşı Sokağa Döktü
Siirt'te Çözüme Kavuşturulamayan Su Problemi Vatandaşı Sokağa Döktü
Siirt'te Yaklaşık Bir Aydan Beri Devam Eden ve Halen Çözüme Kavuşturulamayan Su Problemi Vatandaşı Sokağa Döktü.
Tır'cılar Bulgaristan'ın Ücretli Geçiş Uygulamasını Protesto Etti Uluslararası Nakliyeciler Derneği'ne (Und) Bağlı Çok Sayıda Tır Sürücüsü, Tırlarıyla Sokulmadıkları Şehir Merkezine Otobüsler..
Samanyolu, Ankara'da Bir Türkiye 1'incisi Çıkardı, 100 Net Yapanlar 2. Oldu Samanyolu İlköğretim Kurumları, Son Kez Yapılan Oks'de Bir Türkiye 1.'incisi Çıkardı. Diploma Notları Nedeniyle 100..
Arı Elektrik Firmasının Kurucu Ortağı Ali Öztürk: "Tedaş'a İş Yapan Firmalar Dışarıda İş Yapamıyor" Türkiye Özelleştirme Konusunda Büyük Mesafe Alırken Tedaş'ın Özelleşmemesinin Büyük Eksikli..
Mardinde Yatırımcı Kuruluşlara ve Belediyelere Eğitim Semineri Verildi
Mardin'de Yatırımcı Kuruluşlara ve Belediyelere Eğitim Semineri Verildi
Mardin İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü Tarafından, İl Özel İdare Salonunda, Yatırım İzleme ve İl Envanter Modül Sistemleri Konusunda, Kaymakamlıklara, Yatırımcı Bölge Temsilcilerine, Belediyelere ve İldeki...
Samsundan Mardine Gönül Köprüsü
Samsun'dan Mardin'e Gönül Köprüsü
Samsun ve İlçelerinden Mardin'e Gelen 372 Öğrenci, Kentin Tarihi Dokusu ve Kültürel Yapısına Hayran Kaldı.
Oks Birincilerinin Listesi Belli Oldu Iüüortaöğretim Kurumları Sınavı (Oks) Sonuşları Açıklandı. Bu Sonuçlara Göre, 97 Kişi Birinci Çıktı.
Ford Kuga Türkiyede Satışta
Ford Kuga Türkiye'de Satışta
Ford'un Suv Crossover Sınıfındaki İlk Aracı Kuga ve Yenilenen Focus Coupe -Cabriolet, Türkiye'de Satışa Sunuldu.
Oks Birincilerinden Tekirdağlı Öğrenci: 'Başarımı Düzenli Çalışamaya Borçluyum'
Oks Birincilerinden Tekirdağlı Öğrenci: "Başarımı Düzenli Çalışamaya Borçluyum"
Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda (Oks) Tekirdağ'ın İki Türkiye Birincisinden Biri Olan Çağatay Geçko Birincilik Haberini Duyduğunda Çok Sevindiğini İfade Etti. Boş Zamanlarını Spor Yaparak...
Roket Vosvos Sınır Tanımıyor
Roket Vosvos Sınır Tanımıyor
En Hızlı Spor Arabalara Kafa Tutuyor. Çünkü Roketleyebiliyor. Tam 1350 Beygir Gücü.
Ölülerine Ağlıyorlar
Ölülerine Ağlıyorlar
Tarihe, İkinci Dünya Savaşı'ndan Sonra Avrupa'da Yapılan En Büyük Katliam Olarak Geçen 1995'deki Srebrenica Katliamının Yıldönümünde Anma Törenleri Yapılıyor.
SPK'dan İpek Matbaacılık'a Uyarı SPK, İpek Matbaacılık Sanayi ve Ticaret A.ş.'nin Esas Sözleşme Değişikliğine İlişkin Olarak, Yapılması Gereken Özel Durum Açıklamasını Yapmaması Nedeniyle, Şi..
Özkök Darbe Girişimi Bildirdi mi?
'Özkök Darbe Girişimi Bildirdi mi?'
CHP'li Ersin, "Özkök Görev Yaptığı Dönemde, İddia Edildiği Gibi Bazı Kuvvet Komutanları Darbe Girişiminde Bulunmuşlarsa, Bu Durumu O Tarihlerde Başbakan'a Bildirmiş Miydi?" Diye Sordu.
CHP'li Topuz'dan Milli Eğitim Bakanı'na 'Engelli' Sorusu CHP Muğla Milletvekili Topuz, Milli Eğitim Bakanı Çelik'in Yanıtlaması İstemiyle Verdiği Soru Önergesinde, Engelli Çocuklara Devlet Ta..
Çalık, Medya Grubuna Lusaıl'i Ortak Alıyor Rekabet Kurulu, Çalık Holding (Ahmet Çalık) Tarafından Kontrol Edilen Turkuvaz Radyo Televizyon Gazetecilik'in Yüzde 25 Hissesinin Lusail Internatio..
Turkcell Rekabet Muafiyetinde Hakim Duruma Takıldı Rekabet Kurulu, Turkcell İletişim Hizmetleri'nin "Turkcell Extra Sözleşmesi"ne, Pazarda Hakim Durumda Bulunduğu İçin Menfi Tespit Belgesi Ve..
Tisk, İstihdam Paketi Hakkında İşletmeleri Bilgilendirecek TİSK ve Türkiye Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN) tarafından düzenlenen İstihdam Paketi ve Sosyal Güvenlikteki Yeni Düzenlemeler İş..
Biyonik Sporcular İzmirde Yarışacak
Biyonik Sporcular İzmir'de Yarışacak
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Triatlon Fedarasyonu İşbirliğiyle İzmir'de, 24 -25 Ağustos 2008 Tarihlerinde 1. Ulusal Triatlon Şampiyonası Düzenlenecek.
Beşiktaş'ın Genç Yıldızı Serdar Özkan: ''sadece Ligde Değil UEFA Kupası'nda da Başarı İstiyoruz (Özel) Iüübeşiktaş'ın Genç Yeteneği Serdar Özkan, Bu Yıl Sadece Ligde Değil Avrupa'da da Büyük ..
Gülnar'daki Yangına Araştırma İstemi CHP, Mersin'in Gülnar İlçesindeki Orman Yangınına 'Zamanında ve Yeterli Müdahalede Bulunulmamasının' Nedenlerin Araştırılması ve İhmali Bulunanların Belir..
263 Aday 100 Soruyu da Bildi
263 Aday 100 Soruyu da Bildi
Çelik, Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme Sınavı'nda (Oks) 263 Öğrencinin Sınavda Yöneltilen 100 Sorunun Tamamını Doğru Yanıtladığını Belirtti.
Doğrudan Yatırımlar Yüzde 45,5 Oranında Geriledi Uluslararası Net Doğrudan Yatırımlar, Ocak -Mayıs Döneminde, Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 45,5 Oranında Düşüşle, 6 Milyar 53 Milyon Do..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10