11 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

11 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Heidi Klum 45 Köpekbalığıyla Yüzdü Model Heidi Klum, Discovery Channel Tarafından Gerçekleştirilen Bir Belgesel İçin 45 Köpek Balığıyla Birlikte Yüzdüğünü Söyledi.
Rusya ile İngiltere Arasında Yeni Bir Casus Krizi Yaşanıyor Rusya ile İngiltere Arasında Yeni Bir Casus Krizi Yaşanıyor. Ria Novosti'nin Haberine Göre Rusya, İngiltere'nin Moskova Büyükelçil..
Ambulanslar Uydudan Takip Edilince 'Nerede Kaldı Bu Ambulans' Feryadı da Kesildi
Ambulanslar Uydudan Takip Edilince "Nerede Kaldı Bu Ambulans" Feryadı da Kesildi
Türkiye Genelinde Yaklaşık 2 Yıl Önce Başlatılan Ambulansların Uydudan Takip Sistemiyle "Olay Yerine Ambulans Geç Geldi. Nerede Bu Ambulans" Feryadı da Kesildi.
Dışişleri Bakanı Babacan, Akdeniz Birliği'nin AB'ye Alternatif Olamayacağını Söyledi (1) Brüksel'e Hareketinden Önce Esenboğa Havalimanı'nda Açıklamalarda Bulunan Dışişleri Bakanı ve Başmüzak..
Özel Serhat İlköğretim Okulu ve Işık Dershanesi Öğrencisi Merve Nur Baraklı Oksde Birinci Oldu (2)
Özel Serhat İlköğretim Okulu ve Işık Dershanesi Öğrencisi Merve Nur Baraklı Oks'de Birinci Oldu (2)
2008 Oks Türkiye Birincisi Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Özel Serhat İlköğretim Okulu ve Işık Dershanesi Öğrencisi Olan Merve Nur Baraklı Oldu.
ABD: Korumalar Silahsızdı
ABD: Korumalar Silahsızdı
ABD Büyükelçisi Ross Wilson, ABD İstanbul Başkonsolosluğu Önünde Polis Noktasında Yapılan Saldırı Esnasında Kendi Güvenlik Görevlilerinin Silahsız Olduklarını Söyledi.
Silahını Getiren, Hikaye Kitabını Götürüyor
Silahını Getiren, Hikaye Kitabını Götürüyor
İzmit Belediyesi, Çocukları Silahlardan Uzak Tutmak Amacıyla Yeni Bir Kampanya Başlattı. Cumhuriyet Parkı'nda Gerçekleştirilen Kampanyada Oyuncak Silahını Getiren Her Çocuk Kendi Seviyesine Uygun Kitap Aldı. Ailelerin de...
Şehit Annesinden Metanetli Duruş: 'Bizim Çok Mehmedimiz Var, Allah Bize Kuvvet Veriyor'
Şehit Annesinden Metanetli Duruş: "Bizim Çok Mehmedimiz Var, Allah Bize Kuvvet Veriyor"
İstanbul'da Amerika Birleşik Devletleri Başkonsolosluğu Girişindeki Polis Noktasına Yapılan Saldırıda Hayatını Kaybeden Polis Memuru Mehmet Önder Saçmalıoğlu'nun Cenazesi Osmaniye'nin Bahçe İlçesinde Toprağa Veriliyor.
Oks Birincilerinden Lüleburgazlı Öğrenci: 'Bakan İsmimi Söylediğinde Kalbim Yerinden Uçacaktı'
Oks Birincilerinden Lüleburgazlı Öğrenci: "Bakan İsmimi Söylediğinde Kalbim Yerinden Uçacaktı"
Orta Öğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nın 97 Türkiye Birincisinden Biri de Kırklareli'nin Lüleburgaz İlçesi Özel Büyük Şimşek İlköğretim Okulu Öğrencisi Semih Berk Öncel Oldu. Öncel, Bakanın Ağzından...
Komiser Yardımcıları Buruk Bir Törenle Mezun Oldu
Komiser Yardımcıları Buruk Bir Törenle Mezun Oldu
Emniyet Teşkilatının Amir İhtiyacını Karşılamak İçin Bursa Polis Koleji Müdürülğü Bünyesinde Açılan 9 Aylık Kursu Başarıyla Tamamlayan 25'i Bayan 519 Komiser Yardımcısı Düzenlenen Törenle Mezun Oldu.
Ispartada Gül Bahçelerinde Yevmiyeci Olarak Çalışan Kurt, Oks Birincisi Oldu
Isparta'da Gül Bahçelerinde Yevmiyeci Olarak Çalışan Kurt, Oks Birincisi Oldu
Isparta'nın Keçiborlu İlçesinden Bayram Kurt İsimli Öğrenci, Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (Oks) Sonuçlarına Göre, Birinci Olan 97 Öğrencinin Arasında Yer Aldı.
Afyonkarahisar, Eğitim Tarihinde İlk Kez Türkiye Birincisi Çıkardı
Afyonkarahisar, Eğitim Tarihinde İlk Kez Türkiye Birincisi Çıkardı
Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda (Oks) Matematik -Fen (Mf) ve Türkçe -Matematik (Tm) Puan Türlerinde 500 Tam Puan Alan Afyonkarahisar Özel Zafer Koleji ve Özel Kocatepe Dershanesi Öğrencesi...
Bursadan 3 Öğrenci Oks Türkiye 1.si Oldu
Bursa'dan 3 Öğrenci Oks Türkiye 1.si Oldu
2008 Oks Sınavına Katılıp Türkiye Birincisi Olan 97 Öğrenciden 3'ü Bursa'dan Çıktı. Bursa'da Bir Özel Okulda Okuyan 2 Öğrenci ile Bursa'nın Mustafa Kemalpaşa İlçesinde Bir Köyde Okuyan Bir Öğrencinin Başarısı Çocukları...
Oks'de Trakya'dan 4 Birinci Çıktı Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (Oks) Sonuçları Açıklandı. Sonuçlara Göre Trakya'dan Oks'de 4 Birinci Çıktı. Edirne'den 1, Tekirdağ..
Terörist Psikolojik Tedavi Görmüş
Terörist Psikolojik Tedavi Görmüş
ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu'na Düzenlenen Silahlı Saldırının Kilit İsmi Olduğu İddia Edilen Erkan Kargın'ın Ağabeyi Cevdet Kargın, Kardeşinin Psikolojik Tedavi Gördüğünü Söyledi.
Birdal'dan 'Tolon -Gülaltay' Görüşmesine "Sürpriz Değil" Değerlendirmesi DTP Diyarbakır Milletvekili Akın Birdal, Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan Emekli Orgeneral Hurşit To..
Ege'de Türk F -16'lara Taciz Genelkurmay Başkanlığı, Yunanistan'a ait uçakların, Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu icra eden Türk uçaklarına dün 4 kez önleme yaptığını b..
ABD Büyükelçisi Wilson: "ABD Güvenlik Görevlileri Slahsız Olduğu İçin Müdahale Etmedi" ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu'na Saldırı Sırasında ABD'li Gü..
Oks'de En Başarılı İl Burdur Oldu Son OKS sonuçları açıklanırken, hem Matematik -Fen hem de Türkçe Matematik puan türünda en başarılı il, Burdur oldu.
Eğitim -Sen : "Oks Sonuçları Sınava Endeksli Eğitimin Sorunlu Yüzünü Bir Kez Daha Gösterdi" Eğitim -Sen Genel Sekreteri Mehmet Bozgeyik, Açıklanan Oks Sonuçlarının Eğitimin Sorunlu Yüzünü Gös..
Çelikin Kızı OKSde Kaçıncı Oldu?
Çelik'in Kızı OKS'de Kaçıncı Oldu?
OKS sonuçları bugün belli olurken, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in kızı Büşra Vuslat Çelik, OKS'de TM puan türünde 364.411 puan, MF puan türünde ise 349.884 puan aldı.
Özbekistan'da Patlamaların Yaşandığı Kagan Kentinde Hayat Normale Döndü Özbekistan'ın Kagan Kentinde Dün Bir Cephanelikte Meydana Gelen Patlamalardan Sonra Bölgede Yaşanan Paniğin Ardından ..
Oks'de 31 Bin 221 Öğrenci Sıfır Puan Aldı Bu Yıl Son Kez Yapılan 2008 Oks'de Burdur, Eskişehir ve Edirne Birinci Olurken; Başarı Sıralamasındaki Son İl Hakkari Oldu. Sınavda 31 Bin 221 Öğrenc..
Kocasını Seviyor Ama... Christopher Ciccone, Ablası Madonna Hakkında "Ablam Madonna ile Yaşam" Adlı Bir Kitap Yazdı.
Yalovanın 6 Aylık Suyu Var
Yalova'nın 6 Aylık Suyu Var
Yalova'da Bulunan ve Kentin İçme Suyunu Karşılayan Gökçe Barajı'nda 17 Milyon Metre Küp Su Bulunduğu Bildirildi. Barajdaki Su Miktarı İlde Hiç Yağmur Yağmasa Dahi 6 Ay Boyunca Vatandaşların Su İhtiyacını...
ABD Konsolosluğuna Yapılan Saldırı Bitlislileri de Derinden Üzdü
ABD Konsolosluğu'na Yapılan Saldırı Bitlislileri de Derinden Üzdü
İstanbul'daki ABD Konsolosluğu'na Yapılan Saldırı Bitlislileri de Derinden Üzdü. 3 Polisin Şehit Edildiği Olayda Saldırganlardan İkisinin Bitlis Doğumlu Çıkmasına Üzülen Bitlisliler, Saldırıya Tepki Gösterdi.
ABD Büyükelçisi Wilson: 'Müdahale Edemezlerdi, Çünkü Görevlilerimiz Silahsızdılar' ABD Büyükelçisi Ross Wilson, İstanbul'daki Başkonsolosluk Binasındaki Silahlı Çatışmaya Neden Amerikalı Göre..
Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay Askerlik Yemini Etti Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay, 21 Günlük Bedelli Askerlik Yaptığı Antalya'da Yemin Etti. Yemin Töreninden Sonra Eşi ve Kızı ile Birl..
Yaşlı Çift, Çeyrek Asırdır Ormanları Gözetliyor
Yaşlı Çift, Çeyrek Asırdır Ormanları Gözetliyor
Sıcaklıkların Giderek Artması Orman Yangınları Riskini de Beraberinde Getirirken, Orman Bölge Müdürlükleri, Yaz Boyunca 24 Saat, Sorumluluk Alanı Bölgelerde Ormanları Yangın Kulelerinden 24 Saat Gözetliyor.
Oks Türkiye Birincisi Nezaket Ezgi Güven: 'Çok Çalıştım'
Oks Türkiye Birincisi Nezaket Ezgi Güven: "Çok Çalıştım"
Oks'de 97 Öğrenci ile Türkiye Birinciliğini Paylaşan Nezaket Ezgi Güven, Başarısını Düzenli ve Çok Çalışmasına Borçlu Olduğunu Söyledi.
Bakan Eroğlu: 'Gülnar Yangını Ucuz Atlatıldı'
Bakan Eroğlu: "Gülnar Yangını Ucuz Atlatıldı"
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu Bir Dizi İnceleme ve Ziyaretlerde Bulunmak Üzere Niğde'ye Geldi. Eroğlu, Karşılama Merasiminin Ardından Önce Niğde Valisi Sebahattin Öztürk'ü, Ardından da AK Parti İl Başkanlığı'nı...
CHP'li Ersin'den Erdoğan'a 'Darbe' Sorusu CHP İzmir Milletvekili Ahmet Ersin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, 'Eski Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök, Görev Yaptığı Dönemde İddia Edildiği Gibi..
Rekabet Kurumu'ndan Katarlı Ortağa İzin Rekabet Kurulu, Çalık Holding (Ahmet Çalık) Tarafından Kontrol Edilen Turkuvaz Radyo Televizyon Gazetecilik'in Yüzde 25 Hissesinin Lusail International..
Mercan Kayalıkları da Yok Oluyor
Mercan Kayalıkları da Yok Oluyor
Buzullar Eriyor, İklim Değişiyor, Canlı Türleri Yok Oluyor. Şimdi de Mercan Kayalıkları Alarm Veriyor.
Tes: "Oks'de Sıfır Alanlar, Kaliteli Eğitim Veremediğimizin Vesikası" Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, OKS'de sınava giren 905 bin adaydan 31 bin 221'inin sıfır puan aldığına dikk..
"Lütfen Fotoğrafıma Dokunma" Fotoğrafçılar, Maliye Bakanlığı'nın fotoğraf makinelerine yüzde 20 oranında Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) getirmesini internet üzerinde başlattıkları imza kampanyası..
Wilson: "ABD Güvenlik Görevlileri Silahsızdı" ABD Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu önündeki silahlı saldırı sırasında, ABD güvenlik görevlilerinin silahsız ol..
Çeşme Ormanları Golf Sahası Olmaktan Kurtuldu İzmir İdare Mahkemesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Çeşme'de Turizme Açtığı ve İlk Etapta 14 Golf Sahasının Yapılacağı Alanın Turizm Yatırımcıl..
Şenol Güneş, Ceyhun Eriş'i de Seul'e Götürdü Trabzonspor'da Aynı Dönemde Forma Giyen Futbolculardan Kiki Musampa ile Ceyhun Eriş'in Yolu Kore'de Kesişti. Ceyhun'un Trabzonspor Formasını Giydi..
İç Çamaşırı Tanıtımı İngiliz Manken ve Ev Kadınları Birarada
Şaşırtan Hesaplama... Ergenekon Davasının Açılması Halinde Evrakların Bir Araya Gelmesiyle Oluşacak Kalınlığın 40 Katlı Apartmanın (Yaklaşık 120 Metre) Yüksekliğine Ulaşabileceği Hesaplandı.
Oks Sonuçları Açıklandı! Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik Oks Sonuçlarını Açıkladı, 97 Tane Birinci Var. Puanınızı Öğrenmek için Tıklayın...
Bardakoğlu: 'Dini Referanslı Terör Taban Bulamaz' Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Türkiye'de Hiçbir Zaman Dini Referanslı Bir Terörün, Şiddetin Kök Salmasının, Taban ve Destek Bulmasın..
Borsa, İlk Seansı 223,76 Puanlık Artışla 35.798,40 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İlk Seansı 223,76 Puanlık Artışla 35.798,40 Puandan Tamamladı..
Avrupa Birliği'nden, Kosova'ya 500 Milyon Euro (3) Avrupa Birliği (AB), Sırbistan'dan Bağımsızlığını 17 Şubat'ta İlan Eden Kosova'ya, 500 Milyon Euro Yardım Yapma Sözü Verdi.
Başbakan Erdoğan, ABD Avrasya Enerji Diplomasisi Özel Temsilcisi'ni Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD Avrasya Enerji Diplomasisi Özel Temsilcisi Boyden Gray'i Kabul Etti.
Minik Yüzücü Kolluklarını Kolları Yerine Ayaklarına Takınca Boğuldu
Minik Yüzücü Kolluklarını Kolları Yerine Ayaklarına Takınca Boğuldu
Hatay'ın İskenderun İlçesinde Yelken Kursuna Katılan Berfin Turgay, Kursa Katıldığı İlk Günlerde Talihsiz Bir Olay Yaşayarak Hayatını Kaybetti.
Ordu Müftülüğü Aile Danışma Birimi Kuruyor
Ordu Müftülüğü Aile Danışma Birimi Kuruyor
Ordu Müftüsü Veysel Çakı, Ailelerin Hür Türlü Sorunlarını İletebileceği Aile Danışma Biriminin Hayata Geçirileceğini Açıkladı.
Anafen Dershanesi, Oks'de 24 Birinci Çıkardı Ortaöğretim Kurumları Sınavı'nda (Oks) 97 Birinciden 24'ü Anafen Dershanesi'nden Çıktı. İstanbul'daki 18 Birinciden 11'i İse Yine Anafen Dersanesi..
Körfez Dersaneleri Oksde Üç Türkiye Birincisi Çıkardı
Körfez Dersaneleri Oks'de Üç Türkiye Birincisi Çıkardı
Körfez Dersaneleri, Bu Yıl Son Defa Yapılan Oks'de Üç Türkiye Birinciliği Çıkararak, Önemli Bir Başarının Altına Daha İmza Attı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10