11 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

11 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kanadoğlu'dan 'Ergenekon' Açıklaması ?darbede Başarılı Olanı Yargılayamazsınız. Ancak, Eyleme Geçilmesi Suç Olur?
Denizlili Sanayiciler Ağaçta Sebze Yetiştirecek Dünyada ve Türkiye'de İlk Defa Patlıcanı Ağaçta Yetiştiren Tera Grup Genel Müdürü Mustafa Adak, Tarıma Yatırım Yapmak İsteyen Denizlili İşadaml..
İtalyan Arıtma Devi Sireg: Sudaki Arsenik İçin Paniğe Gerek Yok
İtalyan Arıtma Devi Sireg: Sudaki Arsenik İçin Paniğe Gerek Yok
İzmir'in Şebeke Suyunda Arsenik Oranının Bazı İlçelerde Standartların Üzerinde Çıkması, Arıtma Firmalarını da Harekete Geçirdi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Yetkilileriyle Görüşüp Şehrin Su Arıtmasına Talip Olan İtalyan...
Kocaeli Fem -Anafen, 4 Türkiye Birincisi Çıkardı
Kocaeli Fem -Anafen, 4 Türkiye Birincisi Çıkardı
Fem -Anafen Dershaneleri Kocaeli Şubesi, Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda (Oks) 4 Türkiye Birincisi Çıkardı. Öğrenciler, Tüm Soruları Doğru Cevaplayarak 500 Tam Puan Aldı.
Gıda Üreticilerine Sıkı Denetim
Gıda Üreticilerine Sıkı Denetim
Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Düzce'deki Gıda Üretimi Yapan Fırınları Sıkı Bir Denetimden Geçiriyor.
Atlasjet Uçağı Zorunlu İndi
Atlasjet Uçağı Zorunlu İndi
Atlasjet Havayolları'nın İstanbul - İzmir Seferini Gerçekleştiren Uçağı Kabin Basıncının Düşmesi Nedeniyle Atatürk Havalimanı'na Geri Döndü.
Bardakoğlu Hac İçin Suudi Yetkililerden 30 -40 Bin Ek Kontenjan İstediklerini Açıkladı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Türkiye'nin Halen 70 Bin Olan Hac Kontenjanının Arttırı..
Vali Kılınç, Vatandaşları Boğulmalara Karşı Uyardı
Vali Kılınç, Vatandaşları Boğulmalara Karşı Uyardı
Düzce Valisi Bülent Kılınç, Önceki Gün Akçakoca'da Yaşanan, İki Kişinin Hayatını Kaybetmesi ve Bir Diğerinin Beyin Ölümünün Gerçekleşmesi Üzerine Boğulma Olaylarıyla Uyarılarda Bulundu.
Şehit Polis Memuru Nedim Çalık, Memleketi Rizede Toprağa Verildi
Şehit Polis Memuru Nedim Çalık, Memleketi Rize'de Toprağa Verildi
İstanbul'da ABD Başkonsolosluğu'na Yapılan Silahlı Saldırıda Şehit Olan Polis Memuru Nedim Çalık, Memleketi Rize'de Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi.
Emniyetin Amir İhtiyacının Karşılanması İçin Seneye Bin Polis Komiser Yardımcısı Olacak
Emniyetin Amir İhtiyacının Karşılanması İçin Seneye Bin Polis Komiser Yardımcısı Olacak
Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Ali Kolat, Teşkilatın Amir İhtiyacının Karşılanması İçin Atama Yönetmeliğinde Değişiklik Yaparak, Önümüzdeki Yıl Bin Polisin Komiser Yardımcısı Olarak Teşkilatta Görevlendirileceğini...
Oksde 2. Birinci Düzceden
Oks'de 2. Birinci Düzce'den
Düzce'de Kültür Koleji Öğrencisi Melike Dertli ve Yunus Güner İlköğretim Okulu Öğrencisi Osman Aydın, Oks Sınavlarında 97 Türkiye Birincisi Arasında Yer Aldı. Birinci Olan Öğrenciler Düzce Valisi Bülent Kılınç'ı...
Sakarya Ufuk Koleji Oksde Türkiye Birincisi Çıkardı
Sakarya Ufuk Koleji Oks'de Türkiye Birincisi Çıkardı
Sakarya Özel Ufuk Işık İlköğretim Okulu Oks'de Türkiye 1.si Çıkardı. Kolej Öğrencisi Şule İdacı, 100 Soruyu Doğru Cevaplayarak Türkiye Birincileri Arasında Yer Aldı.
Düzce, Bal Üretiminde Üçüncü
Düzce, Bal Üretiminde Üçüncü
Düzce Tarım Müdürü Ayhan Ünal, Düzce Arıcılar İşletmeciliği Birliği Başkanı Cafer Kaba'yı Ziyaret Etti. Düzce'nin Türkiye'de Arı İşletmeciliği Konusunda İlk Üçe Girdiğini Belirten Ünal, Ziyaretin Sebebini Arıcılık...
ABD Başkonsolosluğu'nda Güvenlik Önlemleri Sürüyor ABD İstanbul Başkonsolosluğu'nda Saldırının Ardından 2 Gün Geçmesine Rağmen Güvenlik Önlemleri Üst Seviyede Sürüyor.
İran'daki 3 Kilise Dünya Kültür Mirası Listesine Alındı İran'daki Tarihi 3 Kilise Dünya Kültür Mirası Listesine Alındı.
İMKB 2. Seansa Düşüşle Başladı İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 270,40 Puan Düşerek 35.528,00 Puandan Başladı.
'Ben de Bu Davayı Açardım'
"Ben de Bu Davayı Açardım"
Yargıtay Onursal Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, Ergenekon Soruşturması ve AKP Hakkında Açılan Kapatma Davasına İlişkin Soruları Yanıtladı.
2. Hrisostomos: KKTC ile Rum Kesimi Arasındaki Kapılar Kapansın Rum Ortodoks Kilisesi Başpiskoposu 2. Hrisostomos, Güney Kıbrıs ile KKTC Arasındaki Sınır Kapılarının Kapatılmasını Önerdi.
Shimano ve Bianchi Firmaları, Bisiklet Federasyonu'na Sponsor Oldu Türkiye Bisiklet Federasyonu, Shimano ve Bianchi Firmalarıyla Sponsorluk Sözleşmesi İmzaladı.
Çiftçinin Kara Gün Dostu TMO, Bu Sene Batmanda Hububat Alımı Yapmadı
Çiftçinin Kara Gün Dostu TMO, Bu Sene Batman'da Hububat Alımı Yapmadı
Her Yıl Bu Mevsimde Kamyonların Önünde Kilometrelerce Kuyruk Oluşturduğu Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), Batman Ajans Müdürlüğü Önünde Sessizlik Hakim.
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Anadolu Kalkın Projesinden Daha Çok Yararlanmak İçin Milletvekillerinden Destek İstedi
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Anadolu Kalkın Projesi'nden Daha Çok Yararlanmak İçin Milletvekillerinden Destek İstedi
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Malatya'nın Doğu Anadolu Kalkın Projesi'nden (Dap) Daha Fazla Yararlanması İçin AK Parti Milletvekillerinden Destek İstedi. Erkoç, Malatya'nın Bölgenin Cazibe...
Buğday Alım Fiyatları Çiftçiyi İsyan Ettirdi
Buğday Alım Fiyatları Çiftçiyi İsyan Ettirdi
Yalovalı Buğday Üreticileri Tonunu Yaklaşık 540 Yeni Liraya Mal Ettikleri Buğdayın Toprak Mahsulleri Ofisi Tarafından Çok Daha Düşük Fiyatla Alınmasına İsyan Etti. Buğday Üreticileri: "Zararına Üretim Yapıyoruz" Dedi.
Gaziantep, Orta Öğretim Kurumları Sınavında Son Yılların En Büyük Başarısına İmza Attı
Gaziantep, Orta Öğretim Kurumları Sınavı'nda Son Yılların En Büyük Başarısına İmza Attı
Gaziantep, Orta Öğretim Kurumları Sınavı'nda (Oks), Son Yılların En Büyük Başarısına İmza Attı. 2 Türkiye Birincisinin Çıktığı Şehirde Ayrı Bir Mutluluk Var.
Bakan Çelik'in Kızı Büşra Çelik, Oks'de 349 Puan Aldı Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in Oks'ye Giren Kızı Büşra Vuslat Çelik, Tm Puan Türünde 364, Matematik -Fen Puan Türünde 349 Puan Aldı..
Bakan Çelik: 'Kızımı Tam Puan Alanlarla Mukayese Etmeyi Aklımın Ucundan Geçirmedim'
Bakan Çelik: "Kızımı Tam Puan Alanlarla Mukayese Etmeyi Aklımın Ucundan Geçirmedim"
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik Oks'de Başarısız Olan Öğrencilerin Ailesine, "Çocuklarınızı Başkaları ile Kıyaslamayın" Diye Seslendi. Kendi Kızı Büşra Çelik'in de Bu Sene Sınava Girdiğini Hatırlatan Çelik, "Kızım...
8 Evin Yandığı Köyde Yaşlı Bir Kadın da Hayatını Kaybetti
8 Evin Yandığı Köyde Yaşlı Bir Kadın da Hayatını Kaybetti
Manisa'nın Akhisar İlçesinde Bağlı Çıtak Köyünde Gece 01.30 Sıralarında Çıkan Yangında 8 Ev, 2 Dükkan ve Bir Kahvehane Tamamen Yandı. Köyde Tek Başına Yaşayan Ayşe Ay'ın (87) Evinde Başlayan Yangında Yaşlı Kadın Hayatını...
Danıştay'ın Belde Kararı, Alanyurt Halkını Üzdü Bursa'nın İnegöl İlçesine Bağlı Alanyurt Beldesinin, Mahalle Olma Yolundaki Adımına Belediye Meclis Üyelerinin Aldığı Oy Çokluğu Kararıyla Kesi..
45 Köpekbalığıyla Yüzdü! Ünlü Model, Neden Böyle Bir Deneyim Yaşamak İstedi? İşte Cesaret İsteyen Açıklamaları...
Kolluklarını Ayaklarına Takınca Öldü! 8 Yaşındaki Berfin Yüzme Kursunda Nasıl Boğuldu?
Uçakta El Bombası Paniği Düsseldorf - İstanbul Seferini Yapmakta Olan Air Berlin Uçağında Stresli Dakikalar Yaşandı
Havuzda Köpek Balığı Paniği Okyanusta, Denizde Saldırdığı Çok Oldu Ama 'Jaws' Bu Kez Yüzme Havuzuna Girdi. Görenler Şok Oldu.
SSK'lılara Özel Hastane Şoku! Yüzde 30 Fark Sınırını Kabul Etmeyen Özel Hastaneler, Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) ile 12 Temmuz Pazarlığını Beklemeden Sözleşmelerini Feshetmeye Başladı.
İşte Erdoğan'ı Durduracak Üç İsim Katılımcıların Yüzde 32.4?ü ?akp?nin Yerine Kurulacak Partinin Başına Şener Geçerse Oy Veririm?, Yüzde 35.6?sı ?şener?in Hareketi Başarılı Olur?, Yüzde 20.1?..
ABD Neden 'Seyrettiğini' Açıkladı! ABD Büyükelçisi Ross Wilson, Konsolosluktaki Görevlilerin Saldırıya Müdahale Etmeme Nedenini Açıkladı.
Hurşit Tolon Konuştu! Evinde Genelkurmay Bakanı Org. Büyükanıt?a Ait Belge Var mı?
'Altın Tabancalı' Çete Sikorsky'li Operasyonla Yakalanan Çeteden Çıkan Silahlar Şok Etti.
Yalovada İşletmeler Aktabak Sertifikalarını Almaya Devam Ediyor
Yalova'da İşletmeler Aktabak Sertifikalarını Almaya Devam Ediyor
Yalova'da Vatandaşların Daha Temiz ve Güvenli Şartlarda Gıdaya Ulaşabilmesini Sağlamak Amacıyla Başlatılan Aktabak Projesi Kapsamında Gıda İşletmelerine Sertifikaları Veriliyor.
Kadir İnanır İlk Aşkımdı! 'Selvi Boylum Al Yazmalım' Adlı Filmde Küçük 'Samet'i Canlandıran Elif İnci O Zamanlar Rol Arkadaşı Kadir İnanır'a Aşık Olduğunu ve Çok Kıskandığı İçin Türkan Şoray'..
Kendimi Türk Görmüyorum Almanya'da Vj'lik Yapan Gülcan Karahancı, Kendisini Türk Olarak Görmediğini Söyledi..
Başbakan Erdoğan, Yarın Fransa'ya Gidiyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dışişleri Bakanı Babacan'la "Barselona Süreci: Akdeniz İçin Birlik" zirvesine katılmak üzere yarın Fransa'ya gidecek. ..
Bankacılık Sektörünün 2007 Net Karının Yüzde 75.6'sını Büyük Ölçekli Bankalar Elde Etti Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) Aralık 2007 Verileriyle Hazırladığı "Bankacılıkta Y..
MHP'li Tankut: "Havaalanının Taşınması Düşüncesi Tarihi Hatadır" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Yılmaz Tankut, Adana Havaalanı'nın Başka Yere Taşınması Düşüncesinin Tarih..
Emre Belözoğludan Askerlik Yemini
Emre Belözoğlu'dan Askerlik Yemini
Milli Futbolcular Emre Belözoğlu ve Ali Güneş Askerlik Yemini Etti.
Hızlı Tren Sefere Çıkıyor
'Hızlı Tren Sefere Çıkıyor'
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Hızlı Trenin Bu Yıl İçerisinde Hizmete Gireceğini, Bölünmüş Yol Uzunluğunun da Yıl Sonuna Kadar 16 Bin 600 Kilometreye Ulaşacağını Bildirdi.
Uçağı Birkaç Damla Su Düşürmüş
Uçağı Birkaç Damla Su Düşürmüş
Dünyanın En Gelişmiş Bombardıman Uçağı B -2, Hatalı Veri Girişi Yüzünden Uçuş Bilgisayarının "Kafasının Karışması" Sonucu Düştü.
Petrol ve Altın Fiyatları Yükseldi Petrol ve Altın Fiyatları Yükseldi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10