11 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

11 Temmuz 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Veteriner Hekim İçin Tek Kişilik Yemin Töreni Düzenlendi
Veteriner Hekim İçin Tek Kişilik Yemin Töreni Düzenlendi
Söke Belediyesi'nde Asil Memurluğu Onaylanan Veteriner Hekim Barış Değer İçin Tek Kişilik Yemin Töreni Düzenlendi.
Aşkları Bitince Evi de Ayırdılar Ayrıldığı Bilge Öztürk'le Oturduğu Evi Terk Eden Tarkan, Tarabya'daki Tripleks Villasına Taşınacak..
Bol Pantolon ile Hip -Hop'çı Olunmaz 8 Yıl Sonra İkinci Albümü 'Şöhret Yolu'nu Çıkaran Sultana, Roling Stone Dergisine Konuştu: Dışarıda Rap Yapanlar Yaşadıkları Yerler ve Acılar Yüzünden Öyl..
Ünlü Model 45 Köpekbalığıyla Yüzdü! Ünlü Model, Neden Böyle Bir Deneyim Yaşamak İstedi? İşte Cesaret İsteyen Açıklamaları...
SSK'lılara Şok! Özel Hastaneler, Sosyal Güvenlik Kurumu ile 12 Temmuz Pazarlığını Beklemeden Sözleşmelerini Feshetmeye Başladı. İşte Nedeni
Tekerlekli Sandalye Basketbol Liginde Kuralar Çekildi
Tekerlekli Sandalye Basketbol Ligi'nde Kuralar Çekildi
Tekerlekli Sandalye Basketbol Ligi'nde Kuralar Çekildi. Adana'da Gerçekleşen Kura Çekimine Gaziantep'ten Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şube Başkanı Hulusi Kalender Katıldı. Ekim Ayında Başlayacak Lig Maçlarında...
'Mantar Riskini Önlemek İçin Havuza Girişlerde Ayak Dezenfeksiyonu Olmalı' Denizli İl Sağlık Müdürü Dr. Erdoğan Taş, Yüzme Havuzlarının Standarta Uygun Olması Gerektiğini Belirterek, "Havuz G..
Altın Karagöz Yarışmasının Heyecanı Bursayı Sardı
Altın Karagöz Yarışmasının Heyecanı Bursa'yı Sardı
Büyükşehir Belediyesi Tarafından Bu Yıl 22.'si Düzenlenen 'Uluslararası Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması'na Katılan Ekipler, Yarışmanın Yanı Sıra Kentin Farklı Noktalarında Sergiledikleri Gösterilerle de Renkli...
Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan: 'Devrim Niteliğinde Çalışmalara İmza Atmaya Hazırlanıyoruz'
Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan: "Devrim Niteliğinde Çalışmalara İmza Atmaya Hazırlanıyoruz"
Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Devrim Niteliğinde Çalışmalara İmza Atmaya Hazırlandıklarını Söyledi.
Bingöl Türkiyenin Elma Deposu Olacak
Bingöl Türkiye'nin Elma Deposu Olacak
Bingöl İl Tarım Müdürü Namet Sevinç, Son Üç Yılda Kurulan Yaklaşık 200 Elma Bahçesinden Ürünlerin Alınmaya Başlamasıyla Bingöl'ün Türkiye'nin Meyve Deposu Olacağını Belirterek, "Böylelikle Ekonomide de Önemli Derecede...
Babacan, Irak'ın Kuzeyindeki Yerel Yönetimiyle İlişkilerin Artırılacağını Söyledi Brüksel'e Hareketinden Önce Esenboğa Havalimanı'nda Açıklamalarda Bulunan Dışişleri Bakanı ve Başmüzakareci A..
Lübnan'da Ulusal Birlik Hükümetinde Mutabakat Sağlandı Lübnan'daki Siyasi Gruplar, Hizbullah Önderliğindeki Muhalefete Veto Yetkisi Veren Güç Paylaşımı Anlaşmasında Mutabakata Vardı.
YÖK, ÖSS'de Görülen Sorunların ve Çözüm Önerilerinin Bildirilmesini İstedi ÖSS Sistemine İlişkin Değişiklik Yapma Hazırlığında Olan Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Yürürlükteki Sistemde Görülen S..
İmodan Makina Mühendisleri Odasına Ziyaret
İmo'dan Makina Mühendisleri Odası'na Ziyaret
İnşaat Mühendisleri Odası (İmo) Yönetim Kurulu, Akademik Odaları Ziyaret Etmeye Devam Ediyor. Birçok Meslek Odasını Ziyaret Eden İmo Yönetimi, Makina Mühendisleri Odası'nı (Mmo) da Ziyaret Ederek TMMOB Yasası ve Mesleki...
Kayseri Akansu Koleji, Oksde Türkiye Birincisi Çıkardı
Kayseri Akansu Koleji, Oks'de Türkiye Birincisi Çıkardı
Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (Oks) Sonuçları Açıklandı. Türkiye Genelinde Oks'de 97 Birinci Çıktı. Kayseri Özel Yılmaz Akansu Koleji Öğrencilerinden Gökçe Canhilal, Bütün Soruları...
Türkleri Kaçırma Timi Kurmuşlar!
Türkleri Kaçırma Timi Kurmuşlar!
Romen Turizm Çetesinin Kandırdıkları Turizmcileri Anlaşma Yapmak İçin Bükreş'e Çağırarak Haraç Aldıkları İddia Edildi.
Muş Fem Dersanesi Öğrencisi Esmanur Fil, Oks Türkiye Birincisi Oldu
Muş Fem Dersanesi Öğrencisi Esmanur Fil, Oks Türkiye Birincisi Oldu
Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (Oks) Sonuçları Açıklandı. Oks'de Matematik -Fen (Mf) ve Türkçe -Matematik (Tm) Puan Türlerinde 97 Öğrenci 500 Tam Puan Alarak Birinci Oldu. Türkiye Geneli...
İzmir Valiliği Son Arsenik Değerlerini Açıkladı İzmir Valiliği, İl Genelinden Alınan Su Numunelerinde Yapılan Arsenik Araştırmasının Sonuçlarını Açıkladı. Karşıyaka, Menemen, Kınık ve Kiraz D..
Oks Birincisi Çevik: "Başarımın Sırrı İnanmak" Ortaöğretim Kurumları Seçme ve Yerleştirme Sınavı (OKS) birincileri arasına giren Emine Büşra Çevik, sonucu televizyondan öğrendiğini ve sonucu ..
Eruygur'a Afişli Destek Ergenekon operasyonu kapsamında tutuklanan eski Jandarma Genel Komutanı emekli Orgeneral Şener Eruygur'a afişli destek geldi.
Ankara sokaklarına emekli Orgeneral..
Mersinin Oks Birincisi, Haberi Muayene İçin Gittiği Hastanede Aldı
Mersin'in Oks Birincisi, Haberi Muayene İçin Gittiği Hastanede Aldı
Ortaöğretim Kurumları Sınavı'nda (Oks) Mersin'den Birinci Olan Ezgi Uğuz, Haberi Mide Rahatsızlığı İçin Gittiği Hastanede Öğrendi.
Konyalı Oks Birincilerine Göre Başarının Sırrı Programlı Çalışmakta
Konyalı Oks Birincilerine Göre Başarının Sırrı Programlı Çalışmakta
Oks'de 500 Tam Puan Alarak Birinci Olan 97 Öğrenci Arasına Giren Konyalı Hayrunnisa Pektaş (14), Sema Nur Mutlu (13) ve Fatma Didem Kesler (14), Düzenli ve Hedef Belirleyerek Çalışmanın Başarıyı Getirdiğini Söylediler.
"Aurelio ile Bizzat Başkan Yıldırım Görüştü" Fenerbahçe Kulübü, İspanya'nın Real Betis Kulübüyle Sözleşme İmzalayan Mehmet Aurelio ile Yüz Yüze Görüşmeyi Bile Denemediği Şeklindeki İddiaları ..
Şehit Polis Nedim Çalık, Rize'de Defnedildi İstanbul'da ABD Başkonsolosluğu'na Yapılan Silahlı Saldırıda Şehit Olan Polis Memuru Nedim Çalık, Memleketi Rize'de Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi.
Şehit Polis Önder Saçmalıoğlu Defnedildi Durmuş Ali Başkan Bildiriyor - ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu Önündeki Saldırıda Şehit Olan Polis Memuru Önder Saçmalıoğlu (21), Memleketi Osmaniy..
Yalova Şehirlerarası Otobüs Terminali Tamamlanıyor
Yalova Şehirlerarası Otobüs Terminali Tamamlanıyor
Yalova'da Şehirlerarası Otobüs Terminali İçin Çalışmalar Son Aşamaya Geldi. Bursa Yolu Üzerinde ve Yalova Merkezine 3.5 Km Mesafede Bulunan Terminal, Daha Rahat Bir Trafik Akışı Sağlayarak Düzensizlikleri Ortadan...
Und Başkanı Dinçşahin: "Devlet, Bizi Yalnız Bıraktı" Uluslararası Nakliyeciler Derneği'ne (Und) Bağlı Çok Sayıda Tır Sürücüsü, Tırlarıyla Ankara - İstanbul Gişelerinde Bulgaristan'ı Protesto ..
Bitlisin Tatvan İlçesinde Öğrenciler Okullara Geç Başlamayacak
Bitlis'in Tatvan İlçesinde Öğrenciler Okullara Geç Başlamayacak
Bitlis'in Tatvan İlçesinde Öğrenciler Okullara Geç Başlamayacak. Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeynel Kılıç, Ekilen Arazinin Az Olması ve Hasadın Okulların Açılmasından Önce Yapılmasından Dolayı Öğrencilerin Okula...
Elma Bahçesinde Kesik Baş Bulundu Bursa'nın Merkez Yıldırım İlçesinde Kesik Bir Kadın Başı ve Aynı Cesede Ait Olduğu Belirlenen Kemikler Bulundu. Yaşlı Bir Kadına Ait Olduğu Tahmin Edilen Kaf..
Eskişehir Oksde İkinci İl Oldu
Eskişehir Oks'de İkinci İl Oldu
Iüüoks Sınavlarında, Eskişehir'in, En Fazla Birinci Çıkaran İkinci İl Olması Kentte Sevinçle Karşılandı.
Oks Türkiye 1incisi Çubuk: 'Bütün Denemelerde Ful Çekiyordum'
Oks Türkiye 1'incisi Çubuk: "Bütün Denemelerde Ful Çekiyordum"
Orta Öğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nın (Oks) 97 Türkiye Birincisinden Biri de Diyarbakır Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Öğrencisi Hüseyin Çubuk Oldu. Çubuk, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in...
Alanyada 2008 Yılının İlk Yarısında 8 Hristiyan Müslüman Oldu
Alanya'da 2008 Yılının İlk Yarısında 8 Hristiyan Müslüman Oldu
Alanya'ya Tatil İçin Gelen Yabancılar Müslümanlığı Seçerek Huzura Eriyor. Müslümanlığı Seçen Yabancıların Çoğu Bayanlardan Oluşuyor.
Özel Erkul, Oksde 4 Türkiye Birincisi Çıkartarak Türkiye Genelinde En Başarılı Okul Oldu
Özel Erkul, Oks'de 4 Türkiye Birincisi Çıkartarak Türkiye Genelinde En Başarılı Okul Oldu
Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu, Oks'de Türkiye Genelinde 4 Birinci Çıkardı. Okul Bu Başarı ile Türkiye'de En Fazla Birinci Çıkartan Okul Oldu.
Oks Şampiyonlarının 4ü Adanadan
Oks Şampiyonlarının 4'ü Adana'dan
Bu Yıl Son Kez Yapılan Orta Öğretim Kurumları Sınavı'nda (Oks) Dereceye Giren 97 Öğrencinin 4'ü Adana'dan Çıktı.
Kaybolan Arap Turistin 6 Yaşındaki Kızı Otele Dönünce Herkes Rahatladı Bursa'da, Arap Turistin Çoçuğu Kayboldu, Polis Alarma Geçti. Katar'ın Başkenti Doha'dan Tatil İçin Bursa'ya Gelen Seyed ..
Ayçiçeği Tarlasında Esrar ve Kenevir Bulundu
Ayçiçeği Tarlasında Esrar ve Kenevir Bulundu
Denizli'nin Çivril İlçesindeki Bir Ayçiçeği Tarlasında, 5 Bin 500 Gram Kubar Esrar ve Bin 843 Kök Kenevir Ele Geçirildi.
Sgk Müdürlükleri Prim Affı Tahsilatı İçin Hafta Sonu da Mesai Yapacak Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Bünyesindeki İl Müdürlüklerinin, Prim Affı Ödemelerini Cumartesi ve Pazar Günleri de Kabul E..
Yalova, Oks'de Türkiye 9.su Oldu Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (Oks) Sonuçları Açıklandı. Sonuçlara Göre Yalova Tm Puanında Türkiye 9.su; Mf Puanında İse Türkiye 1..
Orka, Durgunluğa Rağmen Yılı "Büyüyerek Kapatacak" Orka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Piyasalardaki Olumsuz Gelişmelere Rağmen Bu Yılı YTL Bazında Yüzde 20 Büyüme, 120 Mil..
Özgür Kalmak İstiyor! Attığı Her Adımı Tom Cruise'a Soran Katie Holmes, New York'a Taşınmalarıyla Rahat Bir Nefes Almıştı. Ancak Rahatlığı Kısa Sürdü. Cruise Onu Yine Denetlemeye Başladı...
Kanadoğlu: "Ben de Bu Soruşturmayı Açardım" Yargıtay Onursal Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, Ergenekon Soruşturması ve AKP Hakkında Açılan Kapatma Davasına İlişkin Soruları Yanıtladı. Kanadoğlu, ..
Dünyanın En Karlı Şirketi Exxon Mobıl'in Bir Dakikalık Karı 78 Bin Dolar Dünyanın En Büyük Şirketlerini Belirleyen Fortune Global 500'ün İlk 10 Şirketi İçinde 6 Küresel Petrol Şirketi Yer Alı..
'Aurelio ile Görüşüldü'
"Aurelio ile Görüşüldü"
Fenerbahçe Kulübü, Mehmet Aurelio ve Menajeri Bayram Tutumlu ile Yapılan Bir Röportajda Kulübün Aurelio ile Yüz Yüze Görüşmeyi Bile Denemediği Yönündeki İddiaların Gerçekleri Yansıtmadığını Açıkladı.
Milli Futbolcu Belözoğlu Askerlik Yemini Etti
Milli Futbolcu Belözoğlu Askerlik Yemini Etti
Fenerbahçe'nin Yeni Oyuncusu ve Milli Futbolcu Emre Belözoğlu, 21 Günlük Askerlik İçin Teslim Olduğu Birliğinde Yemin Etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10