10 Temmuz 2008 Perşembe Günü Haberleri

10 Temmuz 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kaçak Yapılara Yıkım Cezası
Kaçak Yapılara Yıkım Cezası
Yalova'da Yapı Ruhsatı Almayan ve Ruhsata Aykırı Bina Yapan Kişilere Engel Olmak İçin Kaçak Yapılara Yıkım Cezası Veriliyor. 3194 Sayılı İmar Kanunu Gereğince Ruhsatsız Yapılan Yapılar Belediye Ekiplerince Yıkılıyor.
Sultansazlığında Suyla Kaplı Alan 9 Bin Hektardan Bin 500 Hektara Düştü
Sultansazlığı'nda Suyla Kaplı Alan 9 Bin Hektardan Bin 500 Hektara Düştü
Dünyanın Önemli Sulak Alanları Arasında Yer Alan Kayseri Sultansazlığı'ndaki Suyla Kaplı Alan 9 Bin Hektardan Bin 500 Hektara Düştü. Sazlık Alanı İse 3 Bin 200 Hektardan Bin Hektara Geriledi.
Alanya'da Sahte İçkilerle Birlikte Gözaltına Alınan 13 Kişiden 9'u Tutuklandı Antalya'nın Alanya İlçesinde Önceki Gün Bir Eve Ait Depoya Yapılan Baskında Ele Geçirilen Sahte İçkiler ve Bu İçk..
Orman Yangınında Evi Yanan 71 Köylüye Zaruri İhtiyaçları İçin İlk Etapta 3 Bin YTL Para Yardımı Yapılacak
Orman Yangınında Evi Yanan 71 Köylüye Zaruri İhtiyaçları İçin İlk Etapta 3 Bin YTL Para Yardımı Yapılacak
Mersin'in Gülnar İlçesindeki Yangında Evleri Tamamen Yanan ya da Zarar Gören 71 Köylüye İlk Etapta Zaruri İhtiyaçlarını Karşılamaları İçin 3 Bin YTL Para Verileceği Belirtildi.
Zafer Üskül, Sabriye Okkır ile Görüştü TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Zafer Üskül, Kuddusi Okkır'ın Ölümüyle İlgili Olarak Çalışmalarının Devam Ettiğini Söyledi.
Gönen Kaymakamı Eskioğlu, Depremin Merkez Üssü Tütüncü'yü Ziyaret Etti Balıkesir'in Gönen İlçesine Bağlı Tütüncü Köyünde Meydana Gelen Deprem Tedirginliğe Yol Açtı. Herhangi Bir Can ve Mal Ka..
Vanda 275 Kilo 908 Gram Uyuşturucu Ele Geçirildi
Van'da 275 Kilo 908 Gram Uyuşturucu Ele Geçirildi
Van Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, 38 Günde Yaptığı 6 Ayrı Operasyonda 275 Kilo 908 Gram Uyuşturucu Ele Geçirdi.
İçişleri Bakanı Atalay: " Terörün Her Türlüsü ile Mücadelemiz Kararlılıkla Devam Edecektir." İstinye'de Amerikan Konsolosluğu Önünde Girdikleri Çatışmada Şehit Olan Üç Polis Son Yolculuğuna U..
Gülnardaki Yangından Zarar Görenlere Hükümet Tarafından Gönderilen Paranın Dağıtımına Başlandı
Gülnar'daki Yangından Zarar Görenlere Hükümet Tarafından Gönderilen Paranın Dağıtımına Başlandı
Mersin'in Gülnar İlçesindeki Orman Yangınında Zarar Görenlere Hükümet Tarafından Gönderilen Paranın Dağıtımına Başlandı. Gülnar Kaymakamı Mehmet Yıldırım da, Yapılacak Para Yardımı Konusunda Ziraat Bankası Müdürü Latif...
Balıkesir Gönen'de 4.9 Büyüklüğünde Deprem Balıkesir'in Gönen İlçesinde, Saat 10:49 ve 11:42'de 4.9 ve 2.8 Büyüklüğündeki İki Depremle Sarsıldı. Balıkesir Valiliği, Depremde Can ve Mal Kaybı ..
Yaptırdığı Projenin Bedelini Ödemeyen Eğirdir Kaymakamlığı İcralık Oldu Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği'nin, Köylerin Altyapı Hizmetlerini Destekleme (Köydes) Pro..
Isparta Belediyesi Gezici Anaokulu, İnternet Otobüsü Darıörenli Çocukları Sevindirdi
Isparta Belediyesi Gezici Anaokulu, İnternet Otobüsü Darıörenli Çocukları Sevindirdi
Isparta Belediyesi, Darıören Köyünde Yaşayan Çocukları Gezici İnternet, Anaokulu ve Sağlık Otobüsü ile Tanıştırdı. Isparta'ya 40 Kilometre Uzaktaki Darıören Köyü Çocukları Eğlenceyi, Sağlıklı Yaşamı ve Teknolojiyi...
Kemerin Yeni Terminal Binası Ramazan Bayramından Önce Açılacak
Kemer'in Yeni Terminal Binası Ramazan Bayramı'ndan Önce Açılacak
Antalya'nın Kemer İlçesinde Yeni Terminal Binasının Yapımına Hız Verildi. Belediye Başkanı Hasan Şeker, İhalenin İki Ay Önce Yapılmasına Rağmen Çalışmaların Hızlı Bir Şekilde Sürdüğünü Söyledi.
Niğdede Motosiklet Kazası: 2 Kişi Ağır Yaralı
Niğde'de Motosiklet Kazası: 2 Kişi Ağır Yaralı
Niğde Merkeze Bağlı Hasaköy'de 2 Motosikletin Kafa Kafaya Çarpışması Sonucu 2 Kişi Ağır Yaralandı.
Kemerde Turistlerin Balık Tutma Keyfi
Kemer'de Turistlerin Balık Tutma Keyfi
Antalya'nın Kemer İlçesinde Tatilini Geçirmeye Gelen Turistler, Deniz ve Güneşin Yanı Sıra Doğanın da Tadını Çıkarıyor. Turistler, Ülkelerinde Gerçekleştiremedikleri Hobilerini Ulupınar'a Giderek Yapıyor.
CHP'li Okay: "Uyap, Bir An Önce HSYK'na Devredilmeli" CHP Grup Başkanvekili Hakkı Süha Okay, Ulusal Yargı Ağı Projesi (Uyap)'nin Derhal Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK)'na Devredilmesin..
FIFA Başkanından "Kölelik" Benzetmesi Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) Başkanı Joseph Blatter, Kulüpler ve Oyuncular Arasındaki Uzun Süreli Sözleşmeleri 'Modern Köleliğe' Ben..
Türk Kızlayı, İhtiyaç Tespiti İçin Balıkesir'e Ekip Gönderdi Türk Kızılayı'nın Balıkesir'de Meydana Gelen Deprem Sonrasında, Bölgeye Durum ve İhtiyaç Tespiti İçin Ekip Gönderdiği Bildirildi.
Büyükelçiler Ankara'da Toplanacak Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Burak Özügergin, Gelecek Hafta Ankara'da Bir "Büyükelçiler Konferansı" Düzenleneceğini Belirterek, Türk Dış Politikasını İlgilend..
Otomobiller Kül Oldu Gemlik Dürdane Mevkiinde Meydana Gelen Olayda Otomobil Yüklü Tır'da Meydana Gelen Yangında, Otomobiller Kül Oldu.
Total İran'a Yatırım Yapmaktan Vazgeçti Fransız Enerji Devi Total, Siyasi Riskin Yüksek Olması Nedeniyle İran'a Yatırım Yapmayacağını Bildirdi.
Rumlara Teslim Edilen Bir Şey Yok
'Rumlara Teslim Edilen Bir Şey Yok'
Mehmet Ali Talat, "Tek Egemenliği, Egemenliğin İki Halktan Kaynaklanması Şartıyla Kabul Ettiklerini" Belirterek, "Yeminine Sadık Olduğunu ve Rumlara Teslim Ettikleri Bir Şey Olmadığını" Söyledi.
Dünya Yüce Peygamber -3 İzliyor
Dünya Yüce Peygamber -3 İzliyor
İran Devlet Televizyonunun 'Son Dakika' Olarak Geçti. Dünya 'Yüce Peygamber -3'ü Dikkatle İzliyor.
Niğde Tarım İl Müdürlüğü, Yüksek Verimli 2 Buğday ve 2 Arpa Çeşidini Çiftçilerin Hizmetine Sunuyor
Niğde Tarım İl Müdürlüğü, Yüksek Verimli 2 Buğday ve 2 Arpa Çeşidini Çiftçilerin Hizmetine Sunuyor
Niğde Tarım İl Müdürlüğü Yüksek Verimli 2 Buğday ve 2 Arpa Çeşidini Çiftçilerin Hizmetine Sunuyor.
Kesk: "AKP'nin Ergenekonla Tek Hedefi, Devleti Kendi Anlayışına Göre Organize Etmek" Kesk Genel Başkanı Sami Evren, AKP'nin Demokrasi Anlayışının Hiç Parlak Olmadığını Söyleyerek, AKP'nin Erg..
Okkır'ın Eşi Sabriye Okkır İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Üskül'le Görüştü Ergenekon Soruşturması Kapsamında Tutuklanan ve Yakalandığı Kanser Hastalığı Nedeniyle Tahliye Edildikten Sonra Yaş..
'Kaçak Göçmenler Sınır Dışı Edilirse Amerikan Ekonomisi Çöker' ABD'de Yaşayan 12 Milyon Kaçak Göçmen, Tarlalarda Ürünleri Toplayıp Restoranlarda Bulaşıkları Yıkıyor. İnşaatlarda Çalışıp Çimle..
Tpao, Güneydoğuyu Yeni Verilerle Tarayacak Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (Tpao) Genel Müdürlüğü, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde İki Boyutlu ve Üç Boyutlu Sismik Veri Toplama İçin Yeni Bir..
Cumhurbaşkanı Gül, Hilmi Özkök ile Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Hilmi Özkök ile Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldi.
Başkonsolosluk Önünde Güvenlik Önlemleri Artırıldı Sarıyer'de Önünde Polise Silahlı Saldırı Düzenlenen ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu Önündeki Güvenlik Önlemleri Artırıldı.
Erdoğan, Maliki ile Görüşüyor
Erdoğan, Maliki ile Görüşüyor
Resmi Ziyarette Bulunmak Üzere Irak'ın Başkenti Bağdat'a Gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Irak Başbakanı Nuri El Maliki ile Bir Araya Geldi.
Talat, 15 Temmuz'da Ban'la Görüşecek KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, 15 Temmuz Salı Günü Berlin'de BM Genel Sekreteri Ban Ki -Mun'la Görüşecek.
Akşam Alişan'da Kaldı Sabah İşsiz Kalktı Alişan ile Aşk Yaşayan Manken Arlis Alvadora, Geceyi Sevgilisinin Yanında Geçirip Ertesi Gün Çekimleri Kaçırınca, Patronu Selin Boronkay Gözünün Yaşın..
Esin Sereserpe! Esin Moralıoğlu da Bodrum'da Tatil Yapan İsimler Arasında
Sürpriz Görüşmeye 30 Dakika Erken Geldi Hilmi Özkök-Gül Görüşmesi Başladı
Deprem Yıldönümündeki Kocaelispor Kutlamaları Tepki Çekiyor Kocaelispor'un 17 Ağustos'da Yapmayı Planladığı Sezon Açılışı Halk Tarafından Tepki ile Karşılanıyor. Halk, Büyük Bir Afetin Yaşand..
Ümit Bayan Basketbol Milli Takımımız Yarın Letonya ile Oynuyor İtalya'da 11 - 20 Temmuz 2008 Tarihlerinde Düzenlenecek, 7. Avrupa Ümit Bayanlar Şampiyonası Finalleri'nde Mücadele Edecek Olan..
Serbest Piyasada Döviz Fiyatları İstanbul ve Ankara'da Dolar, Avro ve Sterlinin Alış -Satış Fiyatları, Saat 12.00 İtibariyle Şöyle:
Thomas Lovendahl Sorensen: 'Galatasaray Menajerimle Görüşüyor" Kaleci Arayışlarını Sürdüren ve Liverpool'un Kalecisi Itandje ile Büyük Ölçüde Anlaşma Sağlayan Galatasaray'ın Bir Dönem İlgilen..
Giresun'da Düzenlenecek Olan Bedensel Engelliler Spor Şenliği Programı Belli Oldu Giresun'da Düzenlenecek Olan Bedensel Engelliler Spor Şenliği Programı Belli Oldu. Türkiye'de İlk Defa Düzenl..
Bahçeli Kimi İşaret Etti?
Bahçeli Kimi İşaret Etti?
Devlet Bahçeli, İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu'na yönelik saldırının düşündürücü ve endişe verici olduğunu bildirdi.
Avrupa İstanbul'daki Saldırıyı Kınıyor Avrupa Parlamentosu Hıristiyan Demokrat Grubu Başkanı Joseph Daul, İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğuna karşı girişilen ve 6 kişinin hayatına mal olan s..
Sabah İşsiz Kalktı Alişan ile Aşk Yaşayan Manken Arlıs Alvadora, Geceyi Sevgilisinin Yanında Geçirip Ertesi Gün Çekimleri Kaçırınca, Patronu Selin Boronkay Gözünün Yaşına Bakmadan Onu İşten Ç..
Bıanca Yaza Bomba Gıbı Gırdı Kuruçeşme'deki Blackk Restaurant&barı'ın İşletmecisi Emre Ergani'nin Bodrum'da Sahibi Olduğu Bianca Beach Yaza Yine Bomba Gibi Girdi.
Bakanlık Onayı Olmayan Sinek ve Kene Kovucu Spreylere Dikkat Açık Havada ve Evde Sinek, Sivrisinek ve Keneden Korunmak İçin Kullanılan Sprey Türü İlaçların Tehlikeli Olabileceği Bildirildi.
Karanlıkta Uyurken Salgılanan Melatonin Hormonu Yaşlanmayı Geciktiriyor, Kanseri Önlüyor
Karanlıkta Uyurken Salgılanan Melatonin Hormonu Yaşlanmayı Geciktiriyor, Kanseri Önlüyor
İnsan Beyninde Bulunan ve Geceleri Karanlıkta Uyurken Salgılanan Melatonin Hormonunun Yaşlanmayı Geciktirdiği ve Kanseri Önlediği Bildirildi.
77. İEF Kapsamında Film Atölyesi Açılıyor
77. İEF Kapsamında Film Atölyesi Açılıyor
77. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) Kapsamında Düzenlenecek 8. Sinema Burada Festivali'nin Hazırlıkları Devam Ediyor. Gençler İçin Film Atölyesi de Dördüncü Defa Kuruluyor.
Bursalı Sanayiciler, Çevre İllere Yatırım Yapmaya Başladı
Bursalı Sanayiciler, Çevre İllere Yatırım Yapmaya Başladı
Rumelili Yönetici İşadamları ve Sanayiciler Derneği (Rumelisiad) Başkanı Vehbi Varlık, Bursa Gibi Büyük Bir Sanayi Kentinde Fabrika Yapmak İçin Arazi Bulamadıklarını Belirterek, Bursalı Sanayicilerin Çevre İllere Yatırım...
Borsa, İlk Seansı 95.74 Puanlık Kayıpla 35.507,53 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İlk Seansı 95.74 Puanlık Kayıpla 35.507,53 Puandan Tamamladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10