10 Temmuz 2008 Perşembe Günü Haberleri

10 Temmuz 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Zengin Markaları Avrupa'nın En Büyük Outlet'ine Geliyor Armani, Versace Gibi Pek Çok Lüks Markayı Çatısı Altında Birleştiren Unitim, Bu Markaların Bir Bölümünü Outlet"e Taşıyacak. Beymen ve E..
Yabancı Sermayede Deniz Bitiyor Küresel Ekonomideki Olumsuz Konjonktür ve Türkiye"de Tırmanan Ekonomik ve Siyasi İstikrarsızlığın Yanı Sıra, Özelleştirme Portföyünün Boşalması ve Şirket Evlil..
Türkiye 100 Dolar Kazanıp 129 Dolar Harcadı Türkiye, Yılın İlk Beş Ayında İhracat, Turizm, Taşımacılık, Yurt Dışı Müteahhitlik Gibi Tüm Alanlardan Elde Ettiği Her 100 Dolarlık Döviz Gelirine ..
Kapasite Kullanımı Azaldı İmalat Sanayinde Kapasite Kullanımı, Haziran Ayında, Geçen Yılın Aynı Ayına Göre 1,2 Puan Azalarak Yüzde 82,3 Olarak Gerçekleşti. İmalat Sanayinde ""üretim Değeri"" ..
Memura Ek Zam Geliyor Memur Maaşlarında, Yılın İlk Yarısı için Verilen Enflasyon Farkı ve Temmuz Zammı ile Birlikte Yüzde 3,96 Artış Yapıldı. Ayrıca Bütçe Kanunu Uyarınca, İlave Kurumsal Ödem..
Antrenmana Geç Gelen Yattara ve Barışa Uyarı
Antrenmana Geç Gelen Yattara ve Barış'a Uyarı
Kadrosunda Yaptığı Büyük Değişikliklerle Yeni Sezona İddialı Başlamak İsteyen Trabzonspor'un Bolu'nun Gerede İlçesindeki Kampında Tempo Yükseliyor.
Ülker İstanbul Mini Minikler Şenliğinde Galatasaray Şampiyon...
Ülker İstanbul Mini Minikler Şenliği'nde Galatasaray Şampiyon...
Milli Takımlar Ana Sponsoru Ülker'in Desteklediği, İstanbul'da Futbolda En Küçük Yaş Kategorisi Olan 8 -10 Yaş Grubu Çocuklardan Oluşan 206 Mini Minik Takımının Katıldığı Ülker Mini Minikler Şenliği'nde Galatasaray...
Fırtınada Rafting Şenliği 18 Temmuzda Başlıyor
Fırtına'da Rafting Şenliği 18 Temmuz'da Başlıyor
Rize'nin Fırtına Deresi'nde Doğu Karadeniz Doğa Sporları Klübü (Dokadak) Tarafından Bu Yıl İkincisi Düzenlecek Fırtına Rafting Şenliği'nin 18 -19 -20 Temmuz Tarihlerinde Yapılacağı Bildirildi.
Beykozspor Transfere Son Noktayı Koydu
Beykozspor Transfere Son Noktayı Koydu
Hakan Yavuz'un Antrenörlüğünü Üstlendiği Beykozspor Üç Oyuncuyla Daha Sözleşme İmzalayarak Türk Oyuncu Transferine Son Noktayı Koydu.
Gapshoes Kış Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayileri Fuarı Açıldı
Gapshoes Kış Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayileri Fuarı Açıldı
Gapshoes Kış Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayileri Fuarı, Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi'nde Açıldı. Fuarın Açılışını, Gaziantep Vali Vekili Mehmet Okur, Gaziantep Sanayi Odası (Gso) Başkanı Nejat Koçer,...
Bakan Ekren: 'Enflasyon ve Büyümenin Sürdürülebilmesi İçin Tarıma Destek Şart'
Bakan Ekren: "Enflasyon ve Büyümenin Sürdürülebilmesi İçin Tarıma Destek Şart"
Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Nazım Ekren, Dünyada Enerji Şokundan Sonra Gıda Ürünlerinde de Bir Şok Yaşandığını Belirterek, Tarıma Daha Çok Destek Verilmesi Gerektiğini Söyledi.
Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy: "Lizbon Anlaşması Olmadan Genişleme Olmaz" (2) Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Avrupa Birliği (AB) Kurumlarının Lizbon Anlaşması'na Uygun Bir Şekilde Refor..
Orta Asya Ülkeleri Arasında Su Pazarlığı Orta Asya Ülkeleri, Su Konusunda Masaya Oturdu. Su Sıkıntısının Giderek Arttığı Orta Asya'da Bölge Ülkeleri Özbekistan, Kazakistan ve Kırgızistan Aras..
ABD Konsolosluğuna Saldırı Çinde de Yankılandı
ABD Konsolosluğuna Saldırı Çin'de de Yankılandı
İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu Önünde Dün Meydana Gelen Terörist Saldırı Çin Basınında da Yer Buldu.
Cumhurbaşkanı Gül, Orgeneral Özkök ile Görüştü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Genelkurmay Eski Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök'ün Görüşmesi Sona Erdi.
Sp Yabancılara Toprak Satışını Eleştirdi
Sp Yabancılara Toprak Satışını Eleştirdi
Saadet Partisi (Sp) İzmir İl Başkanı ve Genel İdare Kurulu Üyesi Şerafettin Kılıç, Yabancılara Toprak Satışını Düzenleyen Kanunun TBMM'de Kabul Edilmesini, Konak'taki Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Önünde Düzenlediği Basın...
Özelleştirme Karşıtları Enerji Özelleştirmelerini Protesto Etti Enerji Bir Sen Üyesi Bir Grup, Enerji Alanında Gerçekleştirilen Özelleştirmelere Hayır Demek İçin Başkent Elektrik Dağıtım Gene..
Eşini Taciz Eden Kişiyi Adliye Bahçesinde Bıçakladı Bursa'nın Orhaneli İlçesinde Bir Kişi, Eşine Sarkıntılıkta Bulunduğunu İddia Ettiği Kişiyi Duruşma Saatini Beklediği Adliye Bahçesinde Bıça..
Tema Zonguldak Temsilciliği, Çöp Heykel ile Gençlere Çevre Bilinci Aşılıyor
Tema Zonguldak Temsilciliği, Çöp Heykel ile Gençlere Çevre Bilinci Aşılıyor
Tema Zonguldak Temsilciliği Tarafından Çöp ve Atıklardan Üretilen Düşünen Adam Heykeli Yapıldı.
Saadet Partisi, Konsolosluğa Yönelik Saldırıyı Kınadı Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Esengün, ABD Konsolosluğu'na Yönelik Terörist Saldırıyı Kınadı.
Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Heyeti Batmanda Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Bir Araya Geldi
Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Heyeti Batman'da Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Bir Araya Geldi
Brüksel'den Gelen Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Heyeti Batman'da Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Bir Araya Geldi.
Seymer'de Yeni Dönem Kayıtları 1 Eylül'de Başlayacak Adana'ya Bağlı Seyhan Belediyesi'nin 4 Yıldır Devam Eden Farklı Branşlardaki Meslek Edindirme Merkezi Kursları Yeni Dönemde de Devam Edece..
Antakya, Ölüm ve Doğumda Hatay'da İlk Sırada Yer Aldı Hatay Genelinde Ölüm ve Doğum İstatistik Verilerine Göre İlk Sırayı Merkez İlçe Antakya Aldı. Onu İse İskenderun İlçesi Takip Etti. En Az..
Gönül Köprüsü Bisiklet Kazandırdı
Gönül Köprüsü Bisiklet Kazandırdı
Batman Sakarya İlköğretim Okulu Öğrencisi Melek Oğuz, Kompozisyon Yarışmasında Türkiye 4'üncüsü Oldu. Başarılı Öğrenci, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş Tarafından Bisikletle Ödüllendirildi.
Arap Atları 'Baba Seklavi Günü'nde Boy Gösterdi
Arap Atları "Baba Seklavi Günü"nde Boy Gösterdi
Malatya'da Safkan Arap Atlarının Yetiştirildiği Sultansuyu Tarım İşletme Müdürlüğü'nde Arap Atlarının Geldiği Seklavi Soyu Adına "Baba Sevlavi Günü" Düzenlendi.
Bakan Atalay: "4 Kişi Gözaltında" İçişleri Bakanı Beşir Atalay Emniyet Müdürlüğü'nden Ayrılıken Basın Mensuplarının Sorularını Cevapladı. Atalay, Soruşturma Kapsamında 3'ü İstanbul'dan Olmak ..
Gül ile Özkök'ün Yemeği Sona Erdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Hilmi Özkök'ün Bir Araya Geldiği Öğle Yemeği Sona Erdi.
Altılı Görüşmeler Yeniden Başladı Kore Yarımadası'ndaki Nükleer Sorunla İlgili Olarak Çin'in Ev Sahipliğinde Düzenlenen Altılı Görüşmelere Dokuz Aylık Aradan Sonra Yeniden Başlandı.
Fakirliktin Tek Tek Kurtuluyorlar
Fakirliktin Tek Tek Kurtuluyorlar
Güney Amerika'nın En Büyük Ülkesi Brezilya'da Son Birkaç Yılda Milyonlarca Kişinin Fakirlikten Kurtularak Orta Sınıfa Yükseldiği Bildirildi.
İsrail Büyükelçiliği Saldırıyı Şiddetle Kınadı İsrail Büyükelçiliği, İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu'na yapılan saldırıyı şiddetle kınadı.
İsrail Büyükelçiliği'nden yapılan açıklamada..
RTÜK Yayın Kuruluşlarına Ergeneokon Yasağını Hatırlattı Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, Ergenekon terör örgütü soruşturmasına ilişkin 2007'de mahkemenin yayın yapma yasağı kararı alındığını b..
Konsolosluk Bayrağı Yarıya İndirdi
Konsolosluk Bayrağı Yarıya İndirdi
ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu'na Dün Düzenlenen Saldırı Sonrasında Kaçan Dördüncü Kişi Aranırken, Konsolosluk Çevresindeki Güvenlik Artırıldı.
Birleşik Kamu -İş: "Hükümet Kaşıkla Verip Kepçeyle Geri Almaktadır" Birleşik Kamu -İş Genel Başkanı Yüksel Adıbelli, Kamu Çalışanlarına Temmuz Ayında Yapılacak Zammı Yetersiz Bularak, Temmuzd..
Kılıçdaroğlu Erdoğan'a Sordu: Son 7 Ayda YÖK'e Kaç Kamu Görevlisi Atandı? CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'ın Yanıtlaması İstemiyle Verdiği ..
RTÜK, "Ergenekon"da Yayın Yasağını Hatırlattı Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), 'Ergenekon' Operasyonuyla İlgili Mahkeme Tarafından Konulan Yayın Yasağını Hatırlattı.
Galatasaray, Yeni Sezon Hazırlıkları İçin Almanya'ya Gitti Galatasaray Futbol Takımı, Yeni Sezon Hazırlıkları Kapsamında İkinci Etap Çalışmaları İçin Almanya'ya Gitti.
Adana Büyükşehirin Yüzme Kurslarının İlk Etabı Tamamlandı
Adana Büyükşehir'in Yüzme Kurslarının İlk Etabı Tamamlandı
Adana Büyükşehir Belediyesi Tarafından "Çocuklar Boğulmasın, Anaların Yüreği Yanmasın" Sloganıyla Yaz Döneminde Gerçekleştirilen Yüzme Kurslarının İlk Etabı Tamamlandı. 30 Bin Çocuğun Yüzme Öğrenmesini Amaçlayan...
Bolusporda Bir Transfer Daha
Boluspor'da Bir Transfer Daha
Bank Asya 1. Lig'de Mücadele Eden Boluspor, İskenderun Demirçelikspor'dan Edim Demir'i Renklerine Bağladı. Boluspor Tesislerinde Düzenlenen Toplantı ile Basına Tanıtılan 23 Yaşındaki Edim Demir'in 3 Yıllık Sözleşmeye...
Gençlerbirliği'ne Gurbetçi Takviyesi... Gençlerbirliği, Herta Berlin'in Orta Saha Oyuncusu Bilal Çubuk'u Renklerine Bağladı. 21 Yaşındaki Gurbetçi Futbolcu ile Kulüp Arasında 3 Yıllık Sözleşm..
Sanko Holding, Konut Sektörüne Giriyor
Sanko Holding, Konut Sektörüne Giriyor
Sanko Holding, Konut Sektörüne Giriyor. Daha Önce Bir Çok Alanda Çalışma Yapan Sanko Holdig, İnşaat Sektörüne İlk Kez Giriyor.
Çağla?nın Gözleri Doldu Show Tv Ekranlarında Yayınlanan ?ille de Roman Olsun? Yarışmasında Çağla Şıkel'in Neden Gözleri Doldu?
Mükemmel Kan Emiciyi Tanıyor Musunuz İşte Kenenin Özellikleri
El Kaide Saldırı Planını 5 Yıl Önce Yapmış Emniyet Genel Müdürlüğü'nün, Diyarbakır'daki Mahkemeye Gönderdiği Rapor
Memura Ucuz Tatil! İşte Pansiyon Okulların Fiyatı...
Hemşirenin Esrarengiz Kayboluşu Gözlerini Bağlayıp Kaçırdıkları Hemşireye Yaralı Tedavi Ettirdiler
Denizli Deri Osb Arıtma Tesisi İçin Kerdi Arıyor
Denizli Deri Osb Arıtma Tesisi İçin Kerdi Arıyor
Denizli Deri Organize Sanayi Bölgesi (Osb) Başkanı Mehmet Güran, Parsel Almış ve Taşınmayı Planlayan 18 Deri Sanayicisinin, Maliyeti 7 Milyon YTL Tutan Arıtma Tesisinin Bedelini Karşılamakta Zorlandıklarını, Bunun İçin...
Bulgaristan, Sınırlardaki Petrol İstasyonlarını Kapadı Bulgaristan, Sırbistan, Türkiye ve Makedonya Sınırları Yakınlarındaki Petrol İstasyonlarını ve Vergisiz Mal Satan Dükkanları Kapadı. Sof..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10