10 Temmuz 2008 Perşembe Günü Haberleri

10 Temmuz 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kkka Hastalığı Şüphesinde Yanlış Tedavi İddiası Çanakkale Devlet Hastanesinde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığı Şüphesiyle Devlet Hastanesinde Tedavi Görürken Hayatını Kaybeden Kişi..
Üskül, Sabriye Okkır ile Görüştü Ümraniye Soruşturması Kapsamında Tutuklanan ve Tahliye Edildikten Sonra Hayatını Kaybeden Kuddusi Okkır'ın Eşi Sabriye Okkır, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Ko..
Kuveyt 18 Yıl Aradan Sonra Irak'a Büyükelçi Atıyor Kuveyt'in 18 Yıl Aradan Sonra Irak'a Büyükelçi Atayacağı Bildirildi.
Destek İçin Düet Yaptılar Doğa Derneği'ne Destek Vermek İçin İki Ünlü 'Uyan' Şarkısını Birlikte Söyledi.
Objektiflere Birlikte Poz Verdiler! Genç Sevgililer İlk Kez Objektiflere Birlikte Poz Verdi.
Dövizci Amcaya Sokakta İnfaz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı'nın Oğlu, Amcasını Neden Öldürdü?
Ağa Bush
Ağa Bush
ABD'ye Meydan Okuyan İran Cumhurbaşkanı Rastladığım En Mütevazi Devlet Adamı.
Niğde Belediyespor Kulübü Futbol ve Basketbol Branşlarında Yaz Okulunu Açtı
Niğde Belediyespor Kulübü Futbol ve Basketbol Branşlarında Yaz Okulunu Açtı
Niğde Belediyespor Kulübü Futbol ve Basketbol Branşlarında Yaz Okulunu Açtı. Niğde Belediyesi'nin Açtığı Yaz Okulunda 150 Kişi Basketbol, 356 Kişi de Futbol Branşına Başvurdu.
Portekiz Pistlerinde Türk Rüzğarı Esecek...
Portekiz Pistlerinde Türk Rüzğarı Esecek...
Turkuaz Rengi Otomobiliyle Türkiye'yi Wtcc'de Temsil Eden Borusan Otomotiv Motorsport Takımı 11 -13 Temmuz'da Portekiz'deki Yarışa Hazırlanıyor.
ÖSYM'den Sürpriz: "ÖSS ve Yds Sonuçları Cumartesi Açıklanıyor ÖSYM, 1,5 milyon kişinin beklediği ÖSS ve YDS sonuçlarını 12 Temmuz 2008 Cumartesi günü açıklanacağını bildirdi.
ÖSYM'den e..
Trabzonspor, Kaleci Tony Sylva'nın Transferini Askıya Aldığını Açıkladı Trabzonspor, Daha Önce Sözleşme İmzaladığı Fransa'nın Lille Takımının Senegalli Kalecisi Tony Sylva'nın Transferini Ask..
Üskül'den Okkır Açıklaması Meclis İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Zafer Üskül, Kuddusi Okkır Olayı ile İlgili Olarak Yaptığı Açıklamada, "Gerek Adalet Bakanlığı Müfettişlerinin Ger..
Kırım Kongolu Anne Doğum Yaptı
Kırım Kongolu Anne Doğum Yaptı
Kene Isırığı Nedeniyle Yaklaşık 1 Hafta Önce Gelen ve Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Teşhisiyle Tedavi Altına Alınan 9 Aylık Hamile Anne, Cumartesi Günü Bebeğini Dünyaya Getirdi.
CHP'li Topuz'dan Kültür Bakanı'na "Çimento Fabrikası" Sorusu CHP Muğla Milletvekili Fevzi Topuz, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'a, Muğla'nın Fethiye İlçesi Üzümlü Beldesinde Kurulmak..
Kredi Stokunda 3.5 Milyar YTL'lik Artış Bankaların Yurt İçi Kredileri, 20 -27 Haziran Haftasında 3 Milyar 561.8 Milyon YTL Artarak 263 Milyar 991.2 Milyon YTL'ye Ulaştı.
Tüketicilerin Bankalara Borcu 107.5 Milyar YTL Tüketici Kredileri 27 Haziran -4 Temmuz Haftasında 359.5 Milyon YTL Artarak 77 Milyar 309.3 Milyon YTL'ye Yükseldi. Tüketicilerin Kredi Kartı Bo..
Kkka Hastalığından Bir Kişi Daha Öldü Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Hastanesinde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığı Nedeniyle Tedavi Gören Kişi Öldü.
Türkmenistan ile Macaristan İlişkilerinde Yeni Dönem Kalabalık Bir Heyetle Türkmenistan'ı Ziyaret Eden Macaristan Başbakanı Ferenc Gyurscany Aşkabat Temaslarını Tamamladı. Türkmenistan Temas..
Irak'la Stratejik İşbirliği Anlaşması İmzalandı - Başbakanlar Her Yıl Bir Araya Gelecek Irak'a Günübirlik Resmî Ziyaret Gerçekleştiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Iraklı Mevkidaşı Nuri El..
Adana -Mersin Arasındaki Havaalanı Tartışması Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu, Mersin'in Lojistik Üs Haline Getirilebilmesi Hedefleri Doğrultusunda Yeni Bir Havaalanı Yapılacağına İlişkin ..
ÖSS Sonuçları 12 Temmuz'da Açıklanıyor 2008 ÖSS ve Yds Sonuçları, 12 Temmuz Cumartesi Günü Açıklanacak.
Malatyanın Suyu Her Gün Tahlil Ediliyor
Malatya'nın Suyu Her Gün Tahlil Ediliyor
Malatya'da Geçmiş Yıllarda Yaşanan İçme Suyuna Bağlı İshal Vakalarının Bir Daha Yaşanmaması İçin İçme Suyu Sağlık İl Müdürlüğü Tarafından Sürekli Denetleniyor.
Küçük Kadere Cumhurbaşkanı Gül Sahip Çıktı
Küçük Kader'e Cumhurbaşkanı Gül Sahip Çıktı
Hatay'da Bir Kız Çocuğunun Ağız Kısmının Yarısı Damak Yarısı Dudak Olduğu İçin 7 Yaşına Girmesine Rağmen Konuşamadığını Öğrenen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Aileye Sahip Çıktı. Yapılan Haberlerden Dolayı Kader'in...
Katlı Pazar Yerleri, Bursalı Seyyarları da Vatandaşları da Memnun Etti
Katlı Pazar Yerleri, Bursalı Seyyarları da Vatandaşları da Memnun Etti
Bursa Merkezyıldırım Belediyesi Tarafından Hayata Geçirilen 'Katlı Pazar Yerleri' Bursa Sokaklarını Olumsuz Görüntülerden Kurtardı.
Besnide İnşaat Alanındaki Mezarlıklar Tahliye Edilecek
Besni'de İnşaat Alanındaki Mezarlıklar Tahliye Edilecek
Adıyaman'ın Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Besni Belediye Meclisi Tarafından Alınan Karar Gereğince, Pınarbaşı Mahallesi Kozluca Mevkii'nde Mülkiyeti Sadık Burak Gelir'e Ait Arazide Bulunan ve Aralarında Eski...
Yenişehir Belediyesi Parklarda Düzenleme Yapıyor
Yenişehir Belediyesi Parklarda Düzenleme Yapıyor
Yenişehir Belediyesi, Babasultan Parkı ile İznik Yolundaki Çay Bahçelerinde Yeni Düzenlemeler Yapıyor.
Niğde Girişine Dev Türk Bayrağı Asıldı
Niğde Girişine Dev Türk Bayrağı Asıldı
Niğde Polis Okulu Kavşağı'nda 35 Metre Yüksekliğindeki Direğe 54 Metrekarelik Türk Bayrağı Asıldı.
Besni Belediyesi, 500 Kişilik Öğrenci Yurdu Yaptırılması Karşılığında Arsa Satacak
Besni Belediyesi, 500 Kişilik Öğrenci Yurdu Yaptırılması Karşılığında Arsa Satacak
Adıyaman'ın Besni İlçesinde Belediye, 500 Kişilik Öğrenci Yurdu Yaptırılması Karşılığında Arsa Satacak.
BBPli İmat: ' Partimizi İftiralarla Kirletemezsiniz'
BBP'li İmat: " Partimizi İftiralarla Kirletemezsiniz"
Hrant Dink Davası Öncesinde Yasin Hayal'in Attığı Sloganlarla Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu Hedef Göstermesine BBP Osmaniye Merkez İlçe Basın Sözcüsü Ali İmat'tan Tepki Geldi.
Dikilen Fidanların Korunmamasına Kızan Vatandaş Belediyeden Şikayetçi Sivas'ta Bir Vatandaş Belediye ile Ortaklaşa Diktikleri 2 Bin 200 Adet Akasya ve Akçaağaç Fidanlarının Yeteri Kadar Korun..
50 Yolcuyu Yanmaktan Kurtardı
50 Yolcuyu Yanmaktan Kurtardı
Ankara'dan İstanbul'a Doğru Seyir Halindeyken Bir Anda Yanmaya Başlayan Yolcu Otobüsünde Bulunan Yaklaşık 50 Yolcuyu Şoförün Uyanıklığı Kurtardı.
ÖSS ve Yds Sonuçları 12 Temmuzda Açıklanacak Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ve Yabancı Dil Sınavı (Yds) Sonuçları 12 Temmuz Cumartesi Günü Açıklanacak.
Gülnar'da 70 Aileye 210 Bin YTL Dağıtılacak Mersin'in Gülnar İlçesinde Meydana Gelen Orman Yangını Nedeniyle Başbakanlık Acil Yardım Fonu'ndan Mersin Valiliğine Aktarılan 1 Milyon YTL'nin İlk..
4 Kişi Gözaltına Alındı
4 Kişi Gözaltına Alındı
İçişleri Bakanı Beşir Atalay, ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu Önündeki Silahlı Saldırıya İlişkin 4 Kişinin Gözaltında Olduğunu Bildirdi.
Kesk Üyelerinden Ek Zam Eylemi Kesk Üyeleri, Kamu Çalışanlarının Maaşlarına Ek Zam Yapılmasını Talep Ettiler.
Kıyafetiyle Büyüledi! 'Dans Et' Adlı Albümüyle 2008 Yazına Damgasını Vuran Demet Akalın, Marmaris'te Bir Gece Kulübünde 3 Bin Kişiye Konser Verdi.
Sümer: "Gençlerin Katil Yapılması Utanç ve Kaygı Verici" Türkiye Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Rıza Sümer, İstanbul'da ABD Başkonsolosluğu'na yapılan saldırıyı ve 3 polisin şehit edilmele..
Yurttaşın Döviz Hesabı Altı Ayda 9.5 Milyar Dolar Arttı Yurt İçi Yerleşiklerin Döviz Mevduat Hesaplarının Bakiyesi Yılbaşından 27 Haziran'a Kadar Olan Dönemde 9 Milyar 532 Milyon Dolar Artara..
SHP'li Cilasun: "Konsolosluk Güçlerinin Olaydan Etkilenmemesi Çarpıcı" SHP Genel Sekreteri Uğur Cilasun, İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğuna yapılan saldırıya ilişkin, "Olayın en çarpıcı yönü..
Gül -Özkök Görüşmesi Sona Erdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile öğle yemeğinde bir araya gelen Genelkurmay eski Başkanı emekli Orgeneral Hilmi Özkök Çankaya Köşkü'nden ayrıldı.
Cumhurbaşka..
Kamudan 9.6 Milyar Dolarlık Dış Borç Ödemesi Kamu Kesimi, 1 -9 Temmuz'da 475.5 Milyon Dolarlık Dış Borç Ödemesi Gerçekleştirdi, Yılbaşından Bu Yana Toplam Ödeme 9 Milyar 603.1 Milyon Dolara U..
Repo Hacmi Büyüdü Banka ve Aracı Kurumların Müşterileriyle Gerçekleştirdiği Repo İşlemlerinin Bakiyesi, 27 Haziran -4 Temmuz Haftasında Kaydettiği 88.3 Milyon YTL'lik Artışla 2 Milyar 572.2 M..
Maden Bulmuş Gibi Uçan Spor Hisseleri 10 Gün Sonra Durdu Borsada 10 İşlem Günü Soluksuz Yükseliş Yaşayan Halka Açık Futbol Kulübü Hisseleri Dün İlk Kez Takıldı. İlk Seans Yükseliş Temposunu D..
5 Bakan Üretime Hazır Santraller için Temel Atma Törenine Katıldı! Ankara"da Dün İlginç Bir Temel Atma Töreni Vardı. 5 Bakanın Katılımıyla Yapılan Törenle, 61 Hidroelektrik Santralinin Temeli..
'Krizde Sona Gelindiğini Söylemek Çok Zor' Dünya Ekonomisi için 2009"da da Karamsar Bir Tablo Çizen IMF Başkanı Kahn, Finans Krizinin Reel Sektör için Hâlâ Tehdit Olduğunu ve Sona Gelinmediği..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10