1 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

1 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başkalede Hayırsever 2 Kardeş, Yüksekokul İçin 40 Dönüm Arazilerini Hibe Etti
Başkale'de Hayırsever 2 Kardeş, Yüksekokul İçin 40 Dönüm Arazilerini Hibe Etti
Van'ın Başkale İlçesinden Yıllar Önce Göç Eden Nahil ve Yaşar Polat Kardeşler, Vefa Borçlarını Ödemek İçin İlçe Merkezinde Bulunan 40 Dönüm Arazilerini Üniversiteye Hibe Etti.
Sivas'ta Elektrik Kesintisi Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Çedaş) Sivas İl Müdürlüğü, Yapılacak Çalışmalardan Dolayı Bazı Semtlerde Elektrik Kesintisi Uygulanacağını Bildirdi.
'Gözaltılar Hukuk İlkeleriyle Bağdaştırılamaz'
"Gözaltılar Hukuk İlkeleriyle Bağdaştırılamaz"
Atatürkçü Düşünce Derneği, bugün yaşanan göz altıların savcı iddianamesi olmaksızın gerçekleşmesinin hukukun temel ilkeleriyle bağdaştırılamayacağını bildirdi.
Zapotocny: Her Zaman Kazanmak İsterim Beşiktaş'ın Yeni Transferi Çek Futbolcu Tomas Zapotocny, Her Zaman Kazanmak İsteyen Biri Olduğunu Belirtti.
Vandaki Kan Davası Katliamında 7 Tutuklama
Van'daki Kan Davası Katliamında 7 Tutuklama
Van'da 4 Kişinin Ölümü ve 10 Kişinin Yaralanması ile Sonuçlanan Kan Davası Saldırısının Sanıkları Olarak Gözaltına Alınan ve Bugün Mahkemeye Çıkarılan 7 Kişi Tutuklandı.
Erzincan Emniyet Müdürlüğüden Örnek Proje
Erzincan Emniyet Müdürlüğü'den Örnek Proje
Türkiye'de İlk Olarak Erzincan'da Uygulamaya Konulan 'Çocukların Sosyo-kültürel Yönüyle İncelenmesi Koordinasyon Projesi' Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor. Erzincan Emniyet Müdürlüğü Organizesinde Devam Eden...
Rizede Kabotaj ve Denizcilik Bayramı Kutlamaları
Rize'de Kabotaj ve Denizcilik Bayramı Kutlamaları
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nda Konuşan Rize Valisi Kasım Esen, Denizlerin İstifade Etmesini Bilenin Vatanı Olduğunu Söyledi.
Hendek'te Trafik Kazası 3 Yaralı Sakarya D-100 Karayolu Hendek İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 3 Kişi Yaralandı.
Rus Ataşeliği Önündeki Yol Trafiğe Açılıyor Atatürk Bulvarı Üzerindeki Rus Askeri Ataşeliği'nin Önündeki Yol Trafiğe Açılıyor.
Çubuk Sünnet Şölenine Hazırlanıyor Çubuk Belediyesi 500 Çocuğu Sünnet Ettirerek 15. Geleneksel Sünnet Şöleni'ne Hazırlanıyor. 13 Temmuz Pazar Günü Saat 19.00'da Çubuklular Atatürk Parkı'nda B..
İl Genel Meclisinde Sakaryanın Sorunları Masaya Yatırıldı
İl Genel Meclisinde Sakarya'nın Sorunları Masaya Yatırıldı
Sakarya İl Genel Meclisi Haziran Ayı Toplantısı Meclis Salonunda Fethi Sarıoğlu Başkanlığında Yapıldı.
Şehir Plancıları Odası, Hanlar Bölgesi Strateji Planı İstiyor Bursa'da, Tarihi Hanların Gün Yüzüne Çıkartılması İçin Büyükşehir Belediyesi'nin Hazırladığı Kamulaştırma Projesine Karşılık, Osm..
Kayseride Ayakkabı İmalatçıları Sıkıntılı
Kayseri'de Ayakkabı İmalatçıları Sıkıntılı
Kayseri Kunduracılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Özdemir, Çin ve Uzak Doğuda Gelen Ucuz Ayakkabıların Kendilerini Çok Etkilediğini ve Mesleklerinin Bitme Noktasına Geldiğini Söyledi.
Bursa Yıldırım Belediyesi 4. Uluslararası Aşıklar ve Şairler Şöleni Başladı Bursa Yıldırım Belediyesi 4. Uluslararası Aşıklar ve Şairler Şöleni, Türkmenistanlı Şair Sadık Berdi'nin Yunus Emre..
Bu Yılki Burhaniye Ören Turizm, Kültür ve Sanat Festivali Reha Yurdakula Adandı
Bu Yılki Burhaniye Ören Turizm, Kültür ve Sanat Festivali Reha Yurdakul'a Adandı
Bu Yıl Burhaniyeli Sinema Sanatçısı Reha Yurdakul Adına Düzenlenecek 19. Burhaniye Ören Turizm, Kültür ve Sanat Festivali, 11 -13 Temmuz Arasında Yapılacak. Belediye Başkanı Fikret Akova, Festivale Herkesi Davet Etti.
Belediye, Çiftlerin Tahlil Yaptırması İçin Biyokimya Laboratuarı Kurdu
Belediye, Çiftlerin Tahlil Yaptırması İçin Biyokimya Laboratuarı Kurdu
Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Evlenmeyi Düşünen Çiftlere Kolaylık Tanımak Amacıyla Belediye Olarak, Tahlillerin Kolayca Yapılabilmesi Amacıyla Biyokimya Laboratuarı Kurduklarını Açıkladı.
Tabakhaneler Bölgesindeki Farelere Karşı Savaş Başlatıldı Bursa Osmangazi Belediyesi Tarafından Dericilerin Kendilerine Tahsis Edilen Sanayi Bölgesine Taşınmasıyla Boşalan Tabakhaneler Bölges..
Gençlerbirliği Oftaşspor Kongresi 2. Kez Ertelendi Gençlerbirliği Oftaşspor'un Yarın Yapılması Planlanan Kongresi Ertelendi.
İsrail'de Bir Alman Teknik Adam Alman Futbol Tarihinin Milli Takım Formasını En Çok Oyuncusu Unvanını Elinde Bulunduran Lotthar Matthaeus, İsrail Takımlarından Maccabi Netanya'yla Sözleşme İm..
Yargıtay 10 Hizbullah Sanığının Cezasını Onadı Yargıtay 9. Ceza Dairesi, Terör Örgütü Hizbullah Mensubu 10 Sanığın Müebbet Hapis Cezası ile 1sanığın Beraat Kararını Onadı.
Kayalıklardan Düşen Genç Kız Ağır Yaralandı Kastamonu'da Erkek Arkadaşı ile Gezinti Yaparken Kayalıklardan Düşen Genç Kız Ağır Yaralandı.
Tahran, Kuzey Kore ile Herhangi Bir Benzerliği Reddetti Tahran'ın, Nükleer Programında Kuzey Kore ile Herhangi Bir Benzerlik Olduğunu Reddettiği Bildirildi.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde Güvenlik Önlemleri Ergenekon Soruşturması Kapsamında Ankara'da Gözaltına Alınan Emekli Orgeneral Hurşit Tolon ve Şener Eruygur ile Cumhuriyet Gazetesi Ankara Te..
İmamlara Güzel Kur'an Okuma Kursu Bursa'da, Güzel Kur'an-ı Kerim Okuma Kursunu Tamamlayan 19 İmam Törenle Belgelerini Aldı.
Mahkumlara Morel Konseri Verildi
Mahkumlara Morel Konseri Verildi
Adana E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndaki Mahkumlar İçin Moral Konseri Düzenlendi. Tüm Müzisyenler Derneği'nin Destekleriyle Gerçekleştirilen Etkinliği Salondaki 150 Makum Yanında Bin 350 Tutuklu ve Hükümlü Merkezi...
Bursa'da İkametten Çok Sayıda Ziynet Eşyası Çalındı Bursa'da Eve Giren Hırsızlar, Kamera ve Fotoğraf Makineleri Yanı Sıra Çok Sayıda Ziynet Eşyasını Çaldı.
'Normal Hukuk Devletlerinde Yaşanmaz'
"Normal Hukuk Devletlerinde Yaşanmaz"
Baykal, Toplumda İnsanların Birden Bire Göz Altına Alınmasını, Bunun Zaman İçeresinde Genişletilip Sistematik Hale Getirilmesinin Normal Bir Hukuk Devletinde Yaşanmayacağını Söyledi.
Uzunköprü'de Sahte Para Operasyonu Edirne'nin Uzunköprü İlçesinde Piyasaya Sahte Para Sürmeye Çalışan İki Kişi Tutuklandı.
Iea Başkanı: Üçüncü Petrol Fiyatı Şoku İçindeyiz Uluslararası Enerji Ajansı (Iea) Başkanı Nobuko Tanaka, 'Dünyanın Üçüncü Petrol Fiyatı Şokunun Pençesinde Olduğunu' Söyledi.
İpsala TOKİ'de Sözleşmeler 7 -11 Temmuzda Edirne'nin İpsala İlçesinde Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(toki) Tarafından Yaptırılan Alt Gelir Grubuna Yönelik Konutların Sahipleri, 07..
Şoförü Olduğu Tır'ın Mazotunu Satmaya Çalıştı Bursa'da Çalıştığı Tır Firmasına Ait Aracın Mazotunu Satmaya Çalışan Şahıs ve Alıcı, Suçüstü Yakalandı.
Kan Davası Zanlısı 7 Kişi Tutuklandı Van'daki 2 Aile Arasındaki Kan Davasının Devamında Geçen Hafta Bir Minibüsün Taranması Olayına Karıştığı Gerekçesiyle Adliyeye Çıkarılan 7 Kişi Tutuklandı..
Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu Bodrum Rixos Otel'de Konser Veren Hande Yener Ertesi Gün Orkestra Arkadaşları ve Sevgilisi Kadir Doğulu ile Birlikte Otelin İskelesinde Yorgunluk Attı.
'Ben Bir Cadı ve Fahişeyim' 9'uncu Kattan Atlayarak Kendini Öldüren Manken Ruslana Korshunova'nın İnternetteki Yazıları Ortaya Çıktı
Çocukları Güneşten Koruyun
Çocukları Güneşten Koruyun
Gaziantep Özel Yılmazer Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Murat Karaoğlan, Yaz Aylarında Çocukların Uzun Süre Güneşe Maruz Kalmasının Çok Riskli Olduğunu Söyledi.
Trabzon Sivil Toplumun Merkezi Oluyor
Trabzon Sivil Toplumun Merkezi Oluyor
Trabzon İl Genel Meclisi, Uluslararası Sivil Toplumu Destekleme ve Geliştirme Derneği'nin (Usied) Trabzon'da Merkez Kurması İçin Gerekli Her Türlü Alt Yapı Desteği Verme Kararı Aldı.
Alaşehirde Çiftçi Mitingi
Alaşehir'de Çiftçi Mitingi
Manisa'nın Alaşehir İlçesinde Ziraat Odası Tarafından Düzenlenen "Yüreğini Al da Gel " Adlı Çiftçi Mitinginde, Tarımla Geçinen Nüfusun İçinde Bulunduğı Sıkıntılara Dikkat Çekildi.
Hande Yener Antalyalıları Coşturdu
Hande Yener Antalyalıları Coşturdu
Antalya'nın Finike Belediyesi Tarafından Düzenlenen 20. Finike Festivali'nde Sahne Alan Ünlü Pop Sanatçısı Hande Yener, Hayranlarına Unutulmaz Bir Gece Yaşattı. Yener, Pembe Mini Kostümü ve Turuncu Saçlarıyla Dikkat...
ABden İstikraksızlık Uyarısı
AB'den İstikraksızlık Uyarısı
Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Günter Verheugen, "Türkiye'de siyasi istikrarın tehlikede olduğunu" söyledi.
Taş Okulu ve Tekstil Kursunun Startı Verildi
Taş Okulu ve Tekstil Kursunun Startı Verildi
Özelleştirme Sosyal Destek Projesi (Ösdp) Kapsamında, Şanlıurfa Belediyesi Bünyesinde Faaliyet Gösteren Şanlıurfa Yoksullukla ve İşsizlikle Mücadele Derneği ile Türkiye İş-kur Şanlıurfa İl Müdürlüğü İşbirliğinde...
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig
İşadamı Nihat Özcan, Sakaryaspor'un İhaleyle Satılmasına Tepki Göstererek, "Sermet Şükür, Orhan Şenkardeş, Hüseyin Ocak ve Diğer Sakaryalı Değerlerlerimizle, Kulübümüzü Bu Durumdan Kurtarmak ve Hak Ettiği Yerlere Sağlam...
ABD ve Çin, İran Konusunda Anlaşamadı ABD ve Çin'in İran'ın Nükleer Programına İlişkin Görüş Ayrılıklarını Gideremedikleri Bildirildi.
Kültür ve Turizm Müdürü Ekinci, Nemrut Festivalini Değerlendirdi
Kültür ve Turizm Müdürü Ekinci, Nemrut Festivalini Değerlendirdi
Daha Önceki Yıllarda Uluslar Arası Boyutta Yapılan Nemrut Kommagene Festivali'nin Bölgesel Festival Halini Almasını Değerlendiren Adıyaman Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Ekinci, Bu Tür Festivallerin Uluslar Arası...
Antalya'da İki Kişi Daha Gözaltına Alındı "Ergenekon Soruşturması" Kapsamında, Antalya'da Biri Emekli Albay 2 Kişinin Gözaltına Alındığı Bildirildi.
Telekulak'la İlgili Soruşturma Önergesi Görüşülüyor CHP'nin Başbakan Erdoğan ve İçişleri Bakanı Beşir Atalay Hakkında "Yasadışı Dinleme Yapılmasına Zemin Oluşturdukları" Gerekçesiyle Verdiği ..
Denizli'den 6 Ayda 603 Milyon Dolarlık İhracat Yapıldı Denizli'den 2008 Yılının İlk 6 Ayında Yaklaşık 603 Milyon Dolarlık İhracat Yapıldı.
Baykaldan Ergenekon Açıklamaları
Baykal'dan Ergenekon Açıklamaları
Partisinin Grup Toplantısında Konuşan CHP Lideri Deniz Baykal, Önemli Açıklamalarda Bulundu. İşte Baykal'ın Konuşmasından Satırbaşları:
İlçe Emniyet Müdürleri Atandı
İlçe Emniyet Müdürleri Atandı
Samsun'un 3 Yeni İlçesine Emniyet Müdürleri Atandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10