1 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

1 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kayıplar Adlı Tiyatro Oyunu Bafra'da Sahnelendi Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nün 'Her Yerde Tiyatro' Sloganı ile Başlattığı Yaz Sezonu Etkinlikleri Çerçevesinde 'Kayıplar' Adlı Tiyatro ..
Çiftçi Toplantıları Devam Ediyor Mersin'in Silifke İlçesinde Çiftçilerin Bilgi ve Becerilerini Artırmak, İleri Tarım Teknolojilerini Benimsetmek Amacı ile Düzenlenen Çiftçi Toplantıları Devam..
CHP'nin Soruşturma Önergesi Reddedildi CHP'nin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Beşir Atalay Hakkında "Telekulak" İddialarıyla İlgili Verdiği Soruşturma Önergesi Kabul Edilme..
Add Araması Sona Erdi
Add Araması Sona Erdi
'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Atatürkçü Düşünce Derneği'nde (Add) Yapılan Arama Sona Erdi.
Sivil Polis Gibi Davrandı! Erman Toroğlu, Viyana'da Kendini Polis Diye Tanıtıp, Tacize Uğrayan Kızları 3 Rus Holiganın Elinden Kurtardı.
İzmir'in Menderes İlçesinde Orman Yangını Çıktı İzmir'in Menderes İlçesindeki Ormanlık Alanda Yangın Çıktı.
Van'da Minibüsün Taranması: 7 Tutuklama Van -Erciş Kara Yolundaki Silahlı Saldırının Ardından Yakalanan 7 Kişi, Çıkarıldıkları Mahkemece Tutuklandı.
Orkide İhracat Hedefini 200 Milyon Dolara Yükseltti Bu Yılın İlk Altı Ayındaki İhracat Performansıyla 2007'deki Toplam İhracatını Yüzde 65 Arttıran Orkide Yağları, 2008 İhracat Hedefini 150 M..
Müsiad Antalya Şubesi Başkanı Aykut: Yeni Ekonomik Program Fırtınaya Karşı Direnme Umudu Veriyor Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Antalya Şubesi Başkanı Abdullah Aykut, Yeni A..
Borsa, Günü 1881.29 Puanlık Kayıpla Tamamladı
Borsa, Günü 1881.29 Puanlık Kayıpla Tamamladı
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Günü 1881.29 Puanlık Kayıpla 33.208,24 Puandan Tamamladı.
Atso Başkanı Özgen: İlk Çeyrekteki Büyüme Ekonominin Mevcut Durumunu Yansıtmaz Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (Atso) Başkanı Kemal Özgen, Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik) Tarafından Yüzde 6,..
Cezaevine Kek İçinde Esrar Servisi
Cezaevine Kek İçinde Esrar Servisi
Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesinde Cezaevinde Tutuklu Bulunan Bir Şahsa, Kek İçinde Zulalanmış Halde Esrar Gönderdiği Öne Sürülen Bir Kişi Tutuklandı.
Talat-Hristofyas Görüşmesi 4.5 Saat Sürdü
Talat-Hristofyas Görüşmesi 4.5 Saat Sürdü
KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Rum Yönetimi Başkanı Dimitris Hristofyas, Tek Egemenlik ve Vatandaşlık Konusunu Görüştü.
Elektrik Zammına Plastik İşletmecilerden Tepki Kayseri Plastik İşletmecileri Derneği, Elektrik Enerjisine Yüzde 22 Oranında Yapılan Zama Tepki Göstererek, Plastik İşletmecilerin Maliyetlerini..
Danimarka Dışişleri Bakanı Per Stıg Moller'in Kosova Temasları Resmi Bir Ziyaret İçin Kosova'ya Gelen Danimarka Dışişleri Bakanı Per Stig Moller, Ziyaret Kapsamında Kosova Yetkilileriyle Yapt..
Tarım Bakanlığı'nın Desteklemeleri Sonucu Serik'te Son 3 Yılda Meyvecilik Yüzde 50 Arttı Antalya'nın Serik İlçesinde Son 3 Yılda Meyvecilik Yüzde 50 Oranında Arttı. İlçe Genelinde Meyveciliği..
CHP'nin Başbakan ve İçişleri Bakanı Hakkında Verdiği Önerge Reddedildi CHP'nin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Beşir Atalay Hakkında Verdiği Soruşturma Önergesi TBMM Genel Ku..
Başbakan Erdoğan, Zonguldak'ta Maden Ocağında Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Zonguldak'a Gelerek Madencilerin Çalışma Şartlarını İncelemek İçin Eksi 560 Koduna İndi.
Talat Hristofyas Görüşmesi Yaklaşık 4,5 Saat Sürdü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Rum Yönetimi Lideri Dimitris Hristofyas Bugün 4 Saati Aşkın Görüştü.
İktnin Turizm Bakanları Şamda Bir Araya Geldi
İkt'nin Turizm Bakanları Şam'da Bir Araya Geldi
İslam Konferansı Teşkilatı (İkt) Ülkelerinin Turizm Bakanları, Suriye'nin Başkenti Şam'da Bir Araya Geldi. İslam Ülkeleri Arasındaki Turizm Alanındaki İlişkilerin Geliştirilmesi ve Bu Konuda Alınan Kararların Uygulanması...
AB Dönem Başkanlığını Devralan Fransa Lizbon Anlaşması'nı Kurtarmaya Çalışacak Fransa, Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanlığı'nı Dün Gece Paris'te Düzenlenen Bir Törenle 6 Aylığına Devraldı. Gö..
Rus Başkonsolos: "Antalya'da 150 Vatandaşımızın Otel Sorunu Devam Ediyor" Rusya'nın Antalya Başkonsolosu Mircelal Husanov, Vasco -Detur Adlı Turizm Şirketinin İflas Etmesi Sonucunda Türkiye'y..
Rusya: "Ukrayna'nın NATO Üyeliği Hedefine Ulaşamaz." Ukrayna ve Gürcistan'ın NATO Üyelik Planlarını Ulusal Güvenliği Açısından Tehdit Olarak Gören Moskova Karşı Tedbirler Almaya Devam Ediyor..
'Konunun Adli Değerlendirme İmkanı Kalmadı'
"Konunun Adli Değerlendirme İmkanı Kalmadı"
Baykal, Ergenekon Operasyonu Kapsamında Gerçekleştirilen Gözaltılarla İlgili Değerlendirmesinde, Konunun Hukuk ve Adli Konu Olarak Değerlendirilmesinin İmkanı Kalmadığını İddia Etti.
Zonguldak'a Gelen Başbakan Erdoğan'a Vatandaşlar Sevgi Gösterisinde Bulundu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Ata' Uçağı ile Saat 15.05'de Zonguldak'ın Çaycuma İlçesindeki 'Zonguldak Havaalanı'..
Kimse Yok mu, Muhtaçların Yüzünü Güldürüyor
Kimse Yok mu, Muhtaçların Yüzünü Güldürüyor
Kimse Yok mu Derneği, Yoksul ve Muhtaç Durumda Olan Ailelere Yardım Elini Uzatmaya Devam Ediyor.
Bulancak Belediye Başkanı Aydın: 'Piyasa Adamı Gibi Çalışıyoruz'
Bulancak Belediye Başkanı Aydın: "Piyasa Adamı Gibi Çalışıyoruz"
Giresun Bulancak Belediye Başkanı Kadir Aydın, Halka Hizmet İçin Piyasa Adamı Gibi Çalıştıklarını Vurgulayarak, 9 Ay Sonra Yapılacak Yerel Seçimlerde Seçmenin Ölçüsüne İtibar Edeceklerini Söyledi.
Terme Keyder, 16 Genci İş Sahibi Yapacak
Terme Keyder, 16 Genci İş Sahibi Yapacak
Samsun Terme Karadeniz Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Keyder) ile Samsun İşkur Müdürlüğü, 16 Kişiyi İş Sahibi Yapacak.
Hurşit Tolon ve Mustafa Balbay Sağlık Kontrolünden Geçirildi
Hurşit Tolon ve Mustafa Balbay Sağlık Kontrolünden Geçirildi
Hurşit Tolon ve Mustafa Balbay, Ankara Adliyesi Adli Tıp'ta Sağlık Kontrolünden Geçirildi.
Sıcaklar Bunaltınca Beyazsuda Serinliyorlar
Sıcaklar Bunaltınca Beyazsu'da Serinliyorlar
Mardin'in Nusaybin İlçesinde Doğal Güzellikleri ile Yerli ve Yabancı Turistlerin İlgisini Çeken Beyazsu Deresi, Havaların Isınması ile Yerli ve Yabancı Turistlerin Akınına Uğruyor.
Hatayda Hint Keneviri Operasyonu
Hatay'da Hint Keneviri Operasyonu
Hatay Emniyet Müdürlüğü Ekipleri ile Jandarma Ekiplerinin Yaptığı Uyuşturucu Operasyonunda 50 Dönüm Tarlada Yaklaşık 20 Bin Kök Dişi Hint Keneviri Ele Geçirildi. Olayla İlgili 6 Kişinin Gözaltına Alındığı Bildirildi.
Kağıt Fabrikası Çalışanlarına Kkka Eğitimi
Kağıt Fabrikası Çalışanlarına Kkka Eğitimi
Son Aylarda Ülke Gündemini Meşgul Eden Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığı ve Keneler Hakkında Kastamonu'nun Taşköprü İlçesinde, Faaliyetlerine Devam Eden Mopak A.ş, Fabrikası Personeli ve Çalışanlarına Eğitim...
Gözaltına Alınanlar İstanbula Gönderildi
Gözaltına Alınanlar İstanbul'a Gönderildi
Ankara'da Gözaltına Alınan Sinan Aygün, Şener Eruygur, Hurşit Tolon ve Mustafa Balbay, Saat 18.00 Uçağı ile Esenboğa Havalimanı'ndan İstanbul'a Hareket Etti.
Hizan Devlet Hastanesine Diyaliz Ünitesi ve Ameliyathane Kuruldu
Hizan Devlet Hastanesi'ne Diyaliz Ünitesi ve Ameliyathane Kuruldu
Bitlis'in Hizan Devlet Hastanesi'ne Diyaliz Ünitesi ve Ameliyathane Kurulduğu Bildirildi.
Denizcilik ve Kabotaj Bayramının 82. Yılı Tatvanda da Törenlerle Kutlandı
Denizcilik ve Kabotaj Bayramının 82. Yılı Tatvan'da da Törenlerle Kutlandı
Tatvan Liman Başkanı İbrahim Atilla Başçuhadar, Köklü Bir Geleneğe ve Büyük Bir Geçmişe Sahip Olan Türk Denizciliğinin Kabotaj Kanunu ile Gelişme ve İlerleme İmkanına Sahip Olduğunu Söyledi.
Yük Treni Tarlada Yangına Neden Oldu Edirne'den İstanbul'a Giden Yük Treninin Raylar Üzerinde Çıkardığı Kıvılcımlar Buğday Tarlalarında Yangına Neden Oldu.
Suluovada Tersakan Seferberliği
Suluova'da Tersakan Seferberliği
Amasya'nın Suluova İlçesinde Evsel ve Hayvansal Atıkların Bırakılarak Canlı Hayatının Yok Edildiği, Kirlilik Seviyesi Hat Safhada Olan Tersakan Çayı'nın Kurtarılması İçin Seferberlik Başlatıldı.
Ragaib Kandili Programı Tatvandan Naklen TRT 1de
Ragaib Kandili Programı Tatvan'dan Naklen TRT 1'de
Bitlis Müftüsü Halil Bektaş, 3 Temmuz Perşembe Günü Tatvan İbadullah Camii'nde Kutlanacak Regaip Kandilinin, TRT 1'de Naklen Yayınlanacağını Söyledi.
Başbakan Erdoğan ve Atalay Hakkında Verilen Soruşturma Önergesi Reddedildi TBMM Genel Kurulu'nda CHP'nin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Beşir Atalay Hakkında "Telekulak" İdd..
Güroymak Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevine Dr. Güneş Atandı
Güroymak Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevine Dr. Güneş Atandı
Bitlis'in Güroymak Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevine Dr. M. Emin Güneş Atandı.
Karayalçın: "Gözaltılarla İlgili Derhal Açıklama Yapılmalı" SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, Ergenekon operasyonu kapsamında bugün gerçekleştirilen gözaltıların, "tahkikatın gizliliği" ger..
Bitliste Özel Sektör Çalışanlarının Yüzde 90ı Sigortalı
Bitlis'te Özel Sektör Çalışanlarının Yüzde 90'ı Sigortalı
Bitlis Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Nihat Taşdemir, Bitlis'te Özel Sektörlerde Çalışan İşçilerin Yaklaşık Yüzde 90'ının Sigortalı Olduğunu Kaydetti.
Hatay İl Hıfzısıhha Kurulu Toplantısında Kene Konusu Masaya Yatırıldı
Hatay İl Hıfzısıhha Kurulu Toplantısında Kene Konusu Masaya Yatırıldı
İl Hıfzısıhha Kurulu, Hatay Vali Yardımcısı Vali Yardımcısı Akgün Corav Başkanlığında Toplandı. Toplantıya Yaz Döneminin Kâbusu Olan Keneler Damgasını Vurdu.
Puig: Azerbaycan Topraklarındaki İşgal Sona Ermeli Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (Akpm) Başkanı Lluis Maria de Puig, Ermeni İşgali Altındaki Yukarı Karabağ Bölgesinin Azerbaycan'a Ait..
Kiler ve Prima, Oltu Devlet Hastanesine Malzeme Yardımı Yapacak
Kiler ve Prima, Oltu Devlet Hastanesi'ne Malzeme Yardımı Yapacak
Kiler ve Prima Firmaları, Erzurum Oltu Devlet Hastanesi Bebek ve Bakım Ünitesinin Eksiklerini Giderdi.
"Ergenekon" Soruşturması: 21 Gözaltı, 3 Kişi Aranıyor 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Ülke Genelinde 21 Kişinin Gözaltına Alındığı, 3 Kişinin Arandığı Bildirildi.
Kuru Kayısıdan 11 Ayda 269 Milyon Dolar Gelir Sağlandı Malatya'dan Yurt Dışına İhraç Edilen Kuru Kayısıdan Son 11 Ayda Elde Edilen Gelirin 269 Milyon Dolar Olduğu Bildirildi.
Başkentte Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerindeki Yıllık Periyodik İşletme, Bakım, Onarım ve Tesis Çalışmaları Nedeniyle 4 Temmuz Cuma Günü Ankara'nın Bazı Yerlerinde Elektrik Kesintisi Uy..
İçişleri Bakanı Atalay : "CHP Özür Dilesin" İçişleri Bakanı Beşir Atalay, CHP'nin Kendisi ve Başbakan Erdoğan Hakkında Verdiği Soruşturma Önergesi ile İlgili Deniz Baykal'a Sert Çıktı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10