1 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

1 Temmuz 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Add Gümüşhane Şubesi Başkanı Yalçınkaya Kömürcüoğlu:
Add Gümüşhane Şubesi Başkanı Yalçınkaya Kömürcüoğlu:
Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Gümüşhane Şubesi Başkanı Yalçınkaya Kömürcüoğlu, Ergenekon Soruşturması Kapmasındaki Gözaltılarla İlgili, "Gözaltına Alınan Değerli İnsanlarımızın Muhakkak Aklanacakları, Halkın Huzuruna...
Kuşadasındaki İmar Operasyonunda Gözaltına Alınan 2 Kişi Tutuklandı
Kuşadası'ndaki İmar Operasyonunda Gözaltına Alınan 2 Kişi Tutuklandı
Kuşadası Belediyesi'nde Gerçekleştirilen İmar Operasyonunda Cumhuriyet Savcılığı'nın Talimatıyla Evrakta Sahtecilik Suçlamasıyla Belediye Çalışanı Bir Bayan İnşaat Mühendisi ile Diğeri Şirket Yetkilisi Gözaltına Alınan 2...
Ergenekon Soruşturması: Erzurum'da 2 Gözaltı 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Erzurum'da 2 Kişi Gözaltına Alındı.
Eski Manavgat Belediye Başkanı Şenel: "Kesinlikle Herhangi Bir Partiden Belediye Başkanı Adayı Değilim" Eski Manavgat Belediye Başkanı Akay Şenel, 2009 Yılı Mart Ayında Yapılması Planlanan Ye..
Alanyada Motoru Duran Yamaç Paraşütü 15 Metreden Denize Düştü
Alanya'da Motoru Duran Yamaç Paraşütü 15 Metreden Denize Düştü
Antalya'nın Alanya İlçesinde Kutlanan Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nda Su Gösterisi Sırasında Alçalan Motorlu Yamaç Paraşütü Motorunun Durması Sonucu Denize Düştü.
Gözaltına Alınan 2 Kişi Daha İstanbul'a Getirildi "Ergenekon" Soruşturması Kapsamında Antalya'da Gözaltına Alınan Biri Emekli Albay 2 Kişi, İstanbul'a Getirildi.
Ktso'nun Meclis Toplantısı Yapıldı Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (Ktso) Meclis Toplantısı Yapıldı.
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı
Muğla'nın Marmaris İlçesinde, Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Nedeniyle Düzenlenen Etkinlikler Renkli Görüntülere Sahne Oldu.
Samsunda Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlamaları
Samsun'da Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlamaları
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlamaları Çerçevesinde Samsun Batıpark'ta Düzenlenen Törende, Yağlı Direk Yarışmasında Bayrağı Almaya Çalışanlar Zor Anlar Yaşadı.
Dökede €˜su Toplantısı
Döke'de €˜su' Toplantısı
Geçen Yıl Yaşanılan Kuraklık ve Su Sıkıntısı Sonrasında Bu Yılki Sulama Sezonunun En Asgari Düzeyde Sıkıntı ile Atlatılabilmesi İçin Yapılması Gerekenler Düzenlenen Toplantılar ile Masaya Yatırılmaya Devam Ediyor.
Milli Boksör, Kastamonu Valisi Çakırı Ziyaret Etti
Milli Boksör, Kastamonu Valisi Çakır'ı Ziyaret Etti
Vali Nurullah Çakır'ı Ziyaret Eden Kastamonu'nun Tek Bayan ve Milli Boksörü Tuba Kırkbeşoğlu, Destek Verildiği Takdirde Yeni Başarılar Elde Edeceğini Söyledi.
Taşköprü'de Yaz Spor Okulu Açıldı Kastamonu'nun Taşköprü İlçesinde Taşköprüspor Kulübü Tarafından Yaz Spor Okulu Açıldı.
Kilimlide Kabotaj Bayramı Kutlamaları
Kilimli'de Kabotaj Bayramı Kutlamaları
Zonguldak'ın Kilimli Beldesinde 11. Kabotaj Bayramı Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.
Marmaris Protokolünün "Lokma Tatlısı" Keyfi Muğla'nın Marmaris İlçesinde, "Denizcilik ve Kabotaj Bayramı" Etkinlikleri Kapsamında İlçenin Meşhur Lokma Tatlısı Dağıtıldı.
'Tarkan'ı Tanımıyorum' Kim Wilde, Türkiye'de Hiçbir Sanatçıyı Tanımadığını Söyledi.
Erikli Sahili'nde Windsurf Şampiyonası Yapılacak Türkiye Yelken Federasyonu Edirne İl Temsilcisi Erdoğan Demir, 18 -20 Temmuz Tarihleri Arasında Keşan'ın Erikli Sahilinde Windsurf Şampiyonası..
Şili'de Llaıma Volkanı Püskürdü Şili'nin Güneyindeki Llaima Volkanı Lav Püskürdü.
Hizbullah'la İsrail Arasında Esir Mübadelesi Anlaşması Lübnan Başbakanı Fuad Sinyora, İsrail'le Hizbullah Arasında Esir Mübadelesi Konusunda Varılan Anlaşmanın İsrail Adına "Büyük Bir Başarıs..
Askeri Uçak Batırılmak Üzere Denize İndirildi
Askeri Uçak Batırılmak Üzere Denize İndirildi
Bodrum Su Altı Derneği'nin (Bosad) "Yapay Resif Projesi" Kapsamında, Hava Kuvvetleri Komutanlığı Tarafından Bağışlanan C-47 Tipi Nakliye ve Paraşütçü Uçağı, Düzenlenen Törenle Denize İndirildikten Sonra Batırılmak Üzere...
Ergenekon Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan Zanlılar İstanbul'da Ergenekon Soruşturması Kapsamında Ankara'da Gözaltına Alınan Emekli Orgeneraller Hurşit Tolon ve Şener Eruygur ile ATO ..
Yalçınkayanın Sözlü Açıklaması AKPye Ulaştı
Yalçınkaya'nın Sözlü Açıklaması AKP'ye Ulaştı
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın Anayasa Mahkemesi'nde yaptığı sözlü açıklaması akşam saatlerinde AKP yönetimine ulaştı.
Fb'li Kemal'in Gaziantepspor'a Transferi Tamamlandı Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, Fenerbahçe'nin Başarılı Orta Saha Oyuncusu Kemal Aslan'ın Transferinin Tamamlandığını, Bu O..
Yasa Dışı Dinlemeyle İlgili Komisyonda Seçim CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın Yasa Dışı Dinlendiği İddiasının Araştırılarak Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Ar..
Ankarada Gözaltına Alınan 7 Kişi İstanbulda
Ankara'da Gözaltına Alınan 7 Kişi İstanbul'da
'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Ankara'da Gözaltına Alınan 7 Kişi, Atlasjet'e Ait Tarifeli Uçakla Saat 19.35'te İstanbul'a Getirildi.
Menderes'teki Orman Yangını Kontrol Altına Alındı İzmir'in Menderes İlçesinde Çıkan Orman Yangını Kontrol Altına Alındı.
Canik Belediye Meclis Toplantısı
Canik Belediye Meclis Toplantısı
Canik Belediye Meclis Toplantısında, Mücavir Alan Sahası İçerisinde Bulunan 9 Orman Köyünün 'Köy Yerleşik Sahası' İçine Alınması Kararlaştırıldı.
Karamanda Kaskını Getir Motorunu Götür Uygulaması
Karaman'da Kaskını Getir Motorunu Götür Uygulaması
Karaman Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Motosiklet Sürücülerinin Kask Takmalarını Teşvik Etmek İçin, "Kaskını Götür, Motorunu Götür" Uygulaması Başlattı.
Mübarek 3 Aylar Geliyor Adana Müftüsü Mehmet Barış, Halk Arasında 3 Aylar Diye İfade Edilen Recep, Şaban ve Ramazan Aylarının, Samimi Kulların Af ve Mağfiretle Ödüllendirilecekleri Kutsal Za..
İzmirde Silahlı Soygun
İzmir'de Silahlı Soygun
İzmir'in Buca İlçesindeki Tedaş Veznesine Gelen Silahlı Bir Şahıs, Veznedarları Etkisiz Hale Getirdikten Sonra 10 Bin YTL'yi Çalarak Kaçtı.
Ergenekon Soruşturması
Ergenekon Soruşturması
Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Gümüşhane Şube Başkanı Yalçınkaya Kömürcüoğlu, Dernek Üyeleri ile Bereber Ergenokon Tutuklamaları Hakkında Açıklamalarda Bulundu.
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Samsunda da Coşkuyla Kutlandı
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Samsun'da da Coşkuyla Kutlandı
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Samsun'da da Coşkulu Bir Şekilde Kutlandı. Batıpark'ta Düzenlenen Törende Değişik Kategoride Yüzme Yarışmaları ile Yağlı Kazık Tırmanma Yarışı Çekişmeli Geçti.
Cumhuriyet Yazarı Soner: "Ergenekon, Madanoğlu Davasının Kötü Bir Kopyası" Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Şükran Soner, "Ergenekon Operasyonu'nu 12 Mart'taki Madanoğlu Davasına Benzeterek, "Ben K..
Altılı Ganyan 952,05 YTL İkramiye Verdi Ankara'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucu Altılı Ganyan 952,05 YTL İkramiye Verdi.
İspanya Kralı Carlos, Milli Takımı Kabul Etti Avrupa Futbol Şampiyonası Kupası'nı Kazanan İspanya'da Milli Takım Kafilesi Bugün Kral Juan Carlos ve Başbakan Jose Luis Rodriguez Zapatero Taraf..
Başkale Meslek Yüksek Okulu Nihayet İlçesine Taşınıyor
Başkale Meslek Yüksek Okulu Nihayet İlçesine Taşınıyor
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Yyü) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Duran Bolat Başkanlığındaki Bir Heyet, Başkale Meslek Yüksek Okulu'nun Yapımı İçin Bağışlanan Arazide İncelemelerde Bulundu.
Vanlı Sanayicilerden Elektrik Zammına Tepki
Vanlı Sanayicilerden Elektrik Zammına Tepki
Van Organize Sanayi Bölgesi (Osb) Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Hakan, Sanayide Kullanılan Elektrik Enerjisine Yüzde 22 Oranında Yapılan Zammın Van Gibi Büyüme Trendinde ve Henüz Sağlam Bir Zemine Oturmamış Olan...
Tatvanda Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Törenlerle Kutlandı
Tatvan'da Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Törenlerle Kutlandı
Bitlis'in Tatvan İlçesinde Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nın 82. Yılı Törenlerle Kutlandı.
Bingöllü Şair Mezun Olduğu Okulda İmza Töreni Düzenledi
Bingöllü Şair Mezun Olduğu Okulda İmza Töreni Düzenledi
Bingöllü Şair Yılmaz Ekinci Çıkardığı İkinci Şiir Kitabını Tanıtmak Amacıyla, Mezun Olduğu Genç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nda (Yibo) Eski Arkadaşları İçin Bir İmza Günü Düzenledi.
Şemdinli Devlet Hastanesi Yeni Doğan Ünitesine Kavuştu
Şemdinli Devlet Hastanesi Yeni Doğan Ünitesi'ne Kavuştu
Hakkari'nin Şemdinli Devlet Hastanesi'nin 'Yeni Doğan Ünitesi' Düzenlenen Törenle Açıldı.
'Önümüzdeki Günlerde Açıklama Yapılacak'
"Önümüzdeki Günlerde Açıklama Yapılacak"
İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz Engin, Ergenekon Soruşturması'yla İlgili Önümüzdeki Günlerde Bir Açıklama Yapılacağını Söyledi.
Keneye Bir Kurban Daha Amasya'nın Taşova İlçesinden Kkka Hastalığı Şüphesiyle Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne Kaldırılan Kadın Hayatını Kaybetti.
Tcg Giresun F491 Bodrumda
Tcg Giresun F491 Bodrum'da
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na Bağlı Türkiye Cumhuriyeti Gemisi (Tcg) Giresun F491 Adlı Savaş Gemisi, Kabotaj Bayramı Nedeniyle Muğla'nın Bodrum İlçesine Geldi.
Karabük'te İl Genel Meclisi Toplantısı Karabük İl Genel Meclisi Temmuz Ayı İlk Toplantısı Yapıldı.
İzmirde Silahlı Soygun; Tedaş Veznesini Soyan Silahlı Hırsız Kaçtı
İzmir'de Silahlı Soygun; Tedaş Veznesini Soyan Silahlı Hırsız Kaçtı
İzmir'in Buca İlçesinde Bulunan Bir Tedaş Tahsilat Veznesi, Silahlı ve Motosiklek Kaskı Takmış Bir Kişi Tarafından Soyuldu. Tahsilat Veznesine Girerek Elindeki Silah Tehdidiyle Veznedarı Etkisiz Hale Getiren Hırsız, 10...
Milli Futbolcu Arda Turan Bodrum'da Tatil Yapıyor 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Gösterdiği Performansla Avrupa'nın Önde Gelen Kulüplerinin Dikkatini Çeken Galatasaray'ın Milli Futbolcusu..
Çorumda Çamlık Alanda Yangın
Çorum'da Çamlık Alanda Yangın
Çorum'da Çamlık Alanda Çıkan Yangın, İtfaiyenin Müdahalesiyle Büyümeden Söndürüldü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10