6 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

6 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ERTUBda Cemalettin Kurt güven tazeledi
ERTUB'da Cemalettin Kurt güven tazeledi
Mersin'in Erdemli ilçesinde faaliyet gösteren Erdemli Turunçgil Üreticileri Birliği (ERTUB) Başkanlığı'na Cemalettin Kurt yeniden seçildi.
Amasyada otopark sorunu kamu binaları takası ile çözüldü
Amasya'da otopark sorunu kamu binaları takası ile çözüldü
Amasya ilinde önemli trafik problemlerinden olan park sorunu, kamudaki takaslarla çözüme kavuşturuluyor.
Sokak ortasına kesik kadın başı atıldı
Sokak ortasına kesik kadın başı atıldı
Gaziosmanpaşa'da, sokak ortasına plakası belirlenemeyen lüks otomobilden bir kadına ait kesik baş atıldı.
Kulüpler Birliği'nin, başkan adayı Hasan Doğan Kulüpler Birliği Vakfı, 14-15 Şubat tarihinde Ankara'da yapılacak Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığına Hasan Doğan'ı aday gösterdi.
Çorumda Tarihi Eser Operasyonu
Çorum'da Tarihi Eser Operasyonu
Çorum Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Ekipleri, Kaçak Tarihi Eserleri Satmaya Çalışan 4 Kişiyi Kıskıvrak Yakaladı.
TBMM'de Anayasa Değişiklik Teklifi Görüşmeleri BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Başörtüsüyle İlgili Anayasa Değişiklik Teklifinin Bir Takım Yetersiz Yanlarına Rağmen TBMM'den Geçmesi Gere..
Artık Yangınlar Çıktığı Anda Söndürülebilecek Uzakdoğu'dan İthal Edilen Top Şeklindeki Yangın Söndürme Aparatı Sayesinde Artık Yangınlar İlk Çıktığı Anda Söndürülebiliyor. Otomatik Yangın Sön..
Yargıtay Başkanlığı'na Hasan Gerçeker Seçildi Yargıtay Başkanlığı'na 9. Ceza Dairesi Başkanı Hasan Gerçeker Seçildi.
Açıkta Satılan Bin 500 Simide El Konuldu
Açıkta Satılan Bin 500 Simide El Konuldu
Samsun'da, 50 Ykr'lik Fiyatıyla Ekmekten Daha Pahalı Olan ve Bazı Simitçiler Tarafından Açıkta Satılan Simitlere İlkadım Belediyesi Zabıta Ekipleri Tarafından El Konuldu.
Yargıtay Başkanlığı'na Hasan Gerçeker Seçildi Yargıtay Başkanı Osman Arslan'ın emekliye ayrılmasının ardından 25 Aralık günü başlayan Yargıtay Başkanlığı seçiminde bugün sonuç alındı.
Antalya Emniyet Müdürlüğüne 53 Araç Hibe Edildi
Antalya Emniyet Müdürlüğüne 53 Araç Hibe Edildi
Antalya'da, Çeşitli Kuruluşlar Tarafından Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne Toplam 53 Araç Hibe Edildi.
Almanya'daki Yangının Ardından Almanya'nın Ludwigshafen Kentinde Çıkan Yangında Kızları ve Torunlarını Kaybeden Hannan ve Karanfil Çalar'ın Gaziantep'teki Evinde Yaktıkları Ağıtlar Yürekleri ..
Doğru Besinler Diş Çürüğünü Önlüyor Uzmanlar, Günümüzde Önemli Bir Sorun Haline Gelen Diş Çürüğünün Doğru Beslenerek Önlenebileceğini Belirtiyor.
Malatyaspor'un son transferi Deniz Aydoğdu Malatyaspor, transferin son gününde Kasımpaşa'nın santrforu Deniz Aydoğdu ile anlaştı. Eski kulübüyle sözleşmesini fesheden ve Malatya'ya gelen 24 y..
Mermer atıkları karayolu malzemesi olarak kullanılacak Elazığ Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) bulunan mermer fabrikalarının atıkları hazırlanan bir proje ile karayolu malzemesi olarak değer..
Rock grubu Deep Purple'dan Medvedev'e veda konseri Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in koltuğuna 2 Mart başkanlık seçimlerinden sonra oturmaya hazırlanan Dmitri Medvedev bir taraftan da dü..
Döne Kaplan, Almanyaya Evlatlık Olarak Gitmiş
Döne Kaplan, Almanya'ya Evlatlık Olarak Gitmiş
Yangında 2 Kızını Kaybeden ve Karnındaki 5 Aylık Çocuğuyla Hayatını Kaybeden Döne Kaplan'ın, 9 Yaşında Öksüz Kaldığı ve Babası Tarafından Almanya'da Yaşayan Halasına Evlatlık Verildiği Ortaya Çıktı.
Sendika, 12 derslikli köy okulunu boyattı
Sendika, 12 derslikli köy okulunu boyattı
Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'ya bağlı Bohşin İlköğretim Okulu bir sendika tarafından tadilattan geçirilip badana ve boyası yapıldı.
Kolonu patlayan binayı demir çubuklar ayakta tutacak
Kolonu patlayan binayı demir çubuklar ayakta tutacak
Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'da geçtiğimiz gün kolonu patlayan 7 katlı binada güçlendirme çalışmaları yapıldı.
Alanya polisine uygulamalı ilk yardımı eğitimi
Alanya polisine uygulamalı ilk yardımı eğitimi
Alanya Bölge Trafik Amirliği'nde görev yapan trafik polisleri ilkyardım eğitimi alıyor. Hollandalı ilkyardım uzmanı tarafından verilen eğitimde, yolda yürürken kalp krizi geçiren bir vatandaşa polislerin nasıl müdahale...
Of Ziraat Odası, ABde kabul edilen projesini tanıttı
Of Ziraat Odası, AB'de kabul edilen projesini tanıttı
Trabzon Of Ziraat Odası, AB Yerel Kalkınma Girişimleri Hibe Programı'na kabul edilen TR 90 Düzey 2 Bölgesi Kalkınma Projesi kapsamında hazırladığı 'Of'ta yaş çay üretiminde kalite ve verimin geliştirilmesi' projesini...
Kuş gribi nedeniyle itlaf edilen hayvanların bedeli bakanlıkça ödenecek Sakarya Tarım İl Müdürlüğü yetkilileri, Kaynarca ilçesi Yeniçam köyünde kuş gribi görülmesinin ardından başlatılan kara..
Dünyanın en büyük uçak kiralama şirketi Türkiye’de faaliyete başladı Dünyanın en büyük uçak ve helikopter filosuna sahip olan Amerikan özel uçak kiralama şirketi BlueStar Jets, Türkiye'de 'Fl..
Yangında evleri yanan anne ve çocuklarını komşuları demir parmaklıkları sökerek kurtardı
Yangında evleri yanan anne ve çocuklarını komşuları demir parmaklıkları sökerek kurtardı
Kahramanmaraş'ta Malik Ejder Mahallesi'nde bir evin ikinci katında çıkan yangında anne ve çocuklarını komşuları kurtardı.
Siirt Valisi Şentürk, hırsızları suçüstü yakalayan polislere takdirname verdi
Siirt Valisi Şentürk, hırsızları suçüstü yakalayan polislere takdirname verdi
Siirt Valisi Necati Şentürk, gece devriyesinde bir cep telefonu dükkanını soyan hırsızları çalınan malzemelerle yakalayan 4 polis memuruna takdirname verdi.
Gaziantep Valisi Kamçı, Almanyadaki yangında ölenlerin yakınlarını ziyaret etti
Gaziantep Valisi Kamçı, Almanya'daki yangında ölenlerin yakınlarını ziyaret etti
Gaziantep Valisi Süleyman Kamçı, Almanya'nın Ludwigshafen kentinde meydana gelen yangın faciasında yaşamını kaybedenlerin Karşıyaka semtinde yaşayan ailesini ziyaret ederek başsağlığı diledi. Kamçı, yetkililerden aldığı...
Okan Damadım Olsun İstiyorum! Oya Germen, Kızı Ayşe Özyılmazel'le Beraber Olan Okan Bayülgen'in Kendisine 'Anne' Diye Hitap Ettiğini Söyledi.Oya Germen, Kızı Ayşe Özyılmazel'le Beraber Olan Okan Bayülgen'in Kendisine 'Anne' Diye Hitap Ettiğini Söyledi.
'Hayatımız Dram-a' adlı proje hibe almaya hak kazandı
"Hayatımız Dram-a" adlı proje hibe almaya hak kazandı
Kapadokya Kadın Gençlik Eğitim Kültür Derneği (KAPDER) Avrupa Birliği Sivil Toplumun Geliştirilmesi Programına sunulan "Hayatımız Dram-a" adlı proje hibe almaya hak kazandı.
Manavgatın 35 yıllık tarihine fotoğraflarla ışık tutulacak
Manavgat'ın 35 yıllık tarihine fotoğraflarla ışık tutulacak
Manavgat Halk Eğitim Merkezi (MHEM) Müdürü Atila Çetin, hazırlayacağı fotoğraf albümü ile turizm beldesinin tarihine ışık tutacak.
Obamanın Kenyadaki Babaannesine Medya İlgisi
Obama'nın Kenya'daki Babaannesine Medya İlgisi
ABD'de Hillary Clinton'la Birlikte Demokratların Başkanlık Adaylığı İçin Yarışan Senatör Barack Obama'nın Kenya'da Yaşayan Babaannesine Dünya Medyasından Yoğun İlgi Var. 85 Yaşındaki Sara Obama, Başlarda Memnun Görünse...
Sadr'a Bağlı İsyancılar Ateşkesi Bozdu 'A Bağlı İsyancılar Ateşkesi Bozdu
TBMM Genel Kurulu Toplandı TBMM Genel Kurulu, Bugün Anayasa'nın 10. ve 42. Maddesinin Değiştirilmesine İlişkin Kanun Teklifi'nin Birinci Tur Görüşmelerini Gerçekleştirecek.
Yargıtay Sonunda Başkanını Seçebildi
Yargıtay Sonunda Başkanını Seçebildi
Yargıtay'da Bugün Yapılan Seçimin 19. Turunun 4. Oylamasında 125 Oyda Kalan Hasan Gerçeker, Son Oylamada 131 Oyla Başkan Seçildi. Gerçeker, Toplam 95. Oylama Sonucunda Seçilmiş Oldu.
Diyarbakır'daki Patlamaya 1 Tutuklama Daha Diyarbakır'da, 7 Kişinin Ölümüne 66 Kişinin de Yaralanmasına Neden Olan Patlamayla İlgili 1 Kişi Daha Tutuklandı.
Kolesterol, Kalp ve Damar Hastalıkları İçin Risk Faktörü
Kolesterol, Kalp ve Damar Hastalıkları İçin Risk Faktörü
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Levent Altuntop, Kolesterolün Kalp ve Damar Hastalıkları İçin Ciddi Bir Risk Faktörü Olduğunu Söyledi.
Rgıtay Başkanlığı'na, 9. Ceza Dairesi Başkanı Hasan Gerçeker Seçildi. Ay Başkanlığı'na, 9. Ceza Dairesi Başkanı Hasan Gerçeker Seçildi.
Türk-katar İş Konseyi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türk -Katar İş Konseyi'nin Açılışını Gerçekleştirdi. Four Seasons Otel'de Gerçekleşen Türk- Katar İş Forumu'na Çok Sayıda Türk ve Katarlı İş..
Meclis Takvimi Belirlendi AKP ve MHP, DTP Katılmadığı İçin Danışma Kurulu'nun Toplanamaması Nedeniyle Üniversitelerde Türban Serbestisi Sağlayacak Anayasa Değişikliği Teklifini Ortak Grup Öne..
Doğuş Gurubu yeni Fazıl Saylar yetiştiriyor
Doğuş Gurubu yeni Fazıl Saylar yetiştiriyor
Doğuş Grubu'nun sosyal sorumluluk platformu olan Doğuş Çocuk bünyesindeki 'Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası', 2008 konserlerine Antalya'dan başlıyor. Orkestra'nın 2008 faaliyetleri, 9-10 Şubat tarihlerinde Antalya Kültür...
Pronet Güvenlik Hizmetleri Genel Müdürü Kastro: 'Merkezi sistemle 30 bin abonenin güvenliğini sağlıyoruz'
Pronet Güvenlik Hizmetleri Genel Müdürü Kastro: "Merkezi sistemle 30 bin abonenin güvenliğini sağlıyoruz"
Pronet Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti., 1995 yılından bu yana elektronik ortamda güvenliğini sağladığı abone sayısını 30 bine çıkardı. Günde 1 dolar abonelik ücreti karşılığı kurduğu güvenlik sisteminin hırsızlara karşı son...
Balık ağlarına Mersin balığı takıldı
Balık ağlarına Mersin balığı takıldı
Kocaelili balıkçıların ağlarına Mersin balığı takıldı. Balık, üniversite tarafından incelendikten sonra çip takılıp denize bırakılacak ve gözetlenecek. Balığın yakalandığı yerde der araştırma yapılacak.
Bakan Yazıcı: Türkiyeyi dünyaya açtık
Bakan Yazıcı: Türkiye'yi dünyaya açtık
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı, bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak için İzmir'e geldi. Yazıcı, İzmir liman gümrüğünün içinde bulunan araç konteyner tarama (X-Ray) sistemlerinin açılış töreninde,...
Doktorla eczacının arasındaki alacak verecek meselesine sendika başkanından mafya usulü çözüm Antalya'da bir doktoru işyerinin bodrum katına indirerek silahla tehdit etikten sonra, elindeki 5..
Uluslararası yolda çöplük eylemi yaptılar
Uluslararası yolda çöplük eylemi yaptılar
Edirne merkeze bağlı Eskikadın köyü sakinleri, meralarına çöplük yapılacağı söylentilerinden dolayı Kapıkule sınır kapısına giden uluslararası yolu trafiğe kapatarak oturma eylemi gerçekleştirdi. Köylüler, daha önce de...
Genel Kurul, Anayasa değişiklik teklifini görüşmeye başladı Üniversitelerde uygulanan Başörtüsü yasağının kaldırılmasını öngören ve AK Parti ile MHP'nin birlikte verdiği Anayasa değişiklik te..
Kocaeli'de güvenlik görevlisinin evinde silahlar yakalandı Kocaeli Jandarma Komutanlığı ekiplerince gerçekleştirilen çalışmada, güvenlik görevlisi olduğu öğrenilen bir şahsın evine baskın düz..
Bjk-ankaraspor Maçının Biletleri Satışta Beşiktaş'ın, Turkcell Süper Lig'in 22. Haftasında Ankaraspor ile Yapacağı Karşılaşmanın Biletleri Satışa Çıkartıldı.
Vali Canpolat: 'Denizliyi 24 saat gözetleyecek kameralı sistemi hayata geçireceğiz
Vali Canpolat: "Denizli'yi 24 saat gözetleyecek kameralı sistemi hayata geçireceğiz
Denizli Valisi Hasan Canpolat, vatandaşların kendi mülkünün ve işyerlerinin güvenliğinden sorumlu olduğunu belirterek, kamu binalarının yanısıra özel binalara da kameralı sistemler kurulmasını istediklerini söyledi.
Yargıtay'ın Yeni Başkanı Gerçeker Yargıtay Başkanlığına, 9. Ceza Dairesi Başkanı Hasan Gerçeker Seçildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10