3 Şubat 2008 Pazar Günü Haberleri

3 Şubat 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Filyos Belediyesi Sahili Temizledi Filyos Beldesi Belediye Başkanı Hilmi Uzun, Filyos Sahilindeki Tıbbi Atıkları Temizletti.
Özgürlük Bildirisi Fırat Üniversitesi'nde Görevli 34 Öğretim Görevlisi, Üniversitelerde Kılık Kıyafet Serbestliğinin Hiçbir Din, İnanç, Düşünce, Irk, Grup ve Cinsiyet Ayırımı Yapılmadan Tanın..
Cihan Ünalın yönettiği Damdaki Kemancı müzikali Antalyalı sanatseverlerle buluşacak
Cihan Ünal'ın yönettiği 'Damdaki Kemancı' müzikali Antalyalı sanatseverlerle buluşacak
Josph Stein'in 1905 Çarlık Rusyası'nda geçen kitabından uyarlanan dünyaca ünlü 'Damdaki Kemancı' müzikali, tiyatro sanatçısı Cihan Ünal'ın yönetmenliğinde Antalyalı sanatseverlerle buluşacak.
Ankara'da doğalgaz özelleştirme ilalesi ertelendi Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara'da doğalgazın özelleştirilmesi için yapılacak ihaleye katılacak firmalara sağlıklı bilgi verilebilmesi a..
Baskın Oran ve Lagendijk Yasağın Kalkmasından Yana
Baskın Oran ve Lagendijk Yasağın Kalkmasından Yana
Hollanda'nın Utrecht şehrinde düzenlenen Türkiye'deki demokratikleşme ve modernleşme konulu konferansta konuşan Baskın Oran ve Joost Lagendijk başörtüsünün üniversitelerde serbest olmasını savundu.
Emniyet Müdürlüğünden Egeli Öğrencilere Akşam Yemeği
Emniyet Müdürlüğü'nden Egeli Öğrencilere Akşam Yemeği
Emniyet Müdürlüğü Tarafından, Ege Bölgesi Van Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Organizasyonuyla Van'a Gelen İzmirli 15 Lise Öğrencisine Akşam Yemeği Verildi.
Tes-İş: 2008 Elektrikte Zor Yıl Olacak/ Özelleştirmelerden Vazgeçilmeli Ankara - Türk-İş'e Bağlı Türkiye Elektrik Su ve Gaz İşçileri (Tes-İş) Sendikası, Elektrik Sektöründeki Gelişmeleri Değe..
ATO Başkanı Aygün: Borsayı Bir Avuç Yerli ve Yabancı Kontrol Ediyor Ankara - ATO Başkanı Sinan Aygün, Araştırmaya İlişkin Değerlendirmelerde Bulunurken, Rakamların, Türkiye'de Tasarrufların A..
Kocasıyla şakalaşırken başına dayadığı silahla yaralanan kadın yoğun bakımda Gaziantep'te kocasıyla şakalaşırken başına dayadığı silahın ateş alması sonucu ağır yaralanan 3 aylık hamile kadın..
Tai'nin Yeni Modernizasyon Projesi 'Arı' Hayata Geçiyor Ankara - Tusaş Tük Havacılık ve Uzay Sanayi A.ş'de (Tai) Modernizasyon Projelerinden Biri Daha Hayata Geçiriliyor. "arı" Olarak Adland..
'Ölenlerin Aileleri İle Yaralananlara Maaş
"Ölenlerin Aileleri İle Yaralananlara Maaş'
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Zeytinburnu'nda gerçekleşen patlamada ölenlerin aileleri ile yaralananlara maaş bağlanacağını söyledi.
Sağlık Bakanlığı'ndan kuş gibi açıklaması Sağlık Bakanlığı, Samsun'un 19 Mayıs İlçesi Yörükler Beldesi'nden alınan numunelerde kuş gribi virüsünün tespit edildiğini belirterek, 37 köyün kanat..
Müdür tatile gitmedi okulunu boyadı
Müdür tatile gitmedi okulunu boyadı
Osmaniye'de tatile gitmek yerine okulunu boyayan müdür vatandaşların takdirini topladı.
Yazıcıoğlu: Rektörler Kendi İşleriyle Uğraşsın
Yazıcıoğlu: Rektörler Kendi İşleriyle Uğraşsın
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, rektörlerin başörtüsü yerine asli görevleri olan eğitimle ilgilenmeleri gerektiğini söyledi.
Oltuya Yer Bilimleri Fakültesi
Oltu'ya Yer Bilimleri Fakültesi
AK Parti Oltu İlçe Başkanı Kuddusi Aykut ve Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek, Parti Binasında Düzenledikleri Basın Toplantısında, Yer Bilimleri Fakültesi Kurulacağını Müjdelediler.
2. OSB Enerji Zirvesi Sona Erdi
'2. OSB Enerji Zirvesi' Sona Erdi
OSBÜK Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Yılmaz, Afyonkarahisar'ın 'Allah Vergisi' Bir Kent Olduğunu Belirtti.
Darıca Belediyesi, İlk Meclis Toplantısı
Darıca Belediyesi, İlk Meclis Toplantısı
Kocaeli'nin Gebze İlçesine Bağlı Darıca Belde Belediyesi, Yeni Binasında İlk Meclis Toplantısını Gerşekleştirdi.
Başkandan Bilgisayar Kursiyerlerine Moral Ziyareti
Başkandan Bilgisayar Kursiyerlerine Moral Ziyareti
Darıca Belde Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, 4 Aydır Devam Etmekte Olan ve Hafta Sonu Yapılacak Sınavlarla Sona Erecek Olan Bilgisayar Kursunun Öğrencilerine Moral Ziyaretinde Bulundu.
Sadr Yanlılarından Ateşkese Son Ver Çağrısı
Sadr Yanlılarından 'Ateşkese Son Ver' Çağrısı
Iraklı Şii Lider Mukteda El-sadr'ın Parlamentodaki Siyasi Uzantısında Yer Alan Bazı Milletvekilleri, Hareketin Silahlı Kanadını Oluşturan Mehdi Ordusu'ndan Ateşkese Son Vermesini İstiyor.
Eğitim Turizmi Türk Turizminde Alışık Olmadığımız Ancak Yurt Dışındaki Eğitim Sürecinde Yaygın Olan "Outdoor Eğitim", Alanya'da İlk Kez Hayata Geçti. Kargıcak Beldesinde Beş Yıldızlı Ütopia W..
Maça Kızaklı Servis Kar, Tipi ve Sibirya Soğukların Etkili Olduğu Erzurum'da Düzenlenen Köyler Arası Futbol Maçına Yetişmeye Çalışan Futbolcular, Kapalı Köy Yollarını Atlı Kızaklarla Aşıyor, ..
Rüyasında Gördüğü Kızla Nişanlandı Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Tanınmış İş Adamlarından Renan Döşer, 3 Ay Önce Rüyasında Gördüğü Genç Kızla Tesadüf Sonucu Tanışınca Evlenmeye Karar Verip ..
Ruandada Depremden 23 Ölü
Ruanda'da Depremden 23 Ölü
Merkes Üssü Demokratik Kongo Cumhuriyeti Olan ve Sabah Saatlerinde Meydana Gelen Deprem, Komşu Ruanda'da 23 Kişinin Ölümüne Yol Açtı.
Buz Sarkıtlarının Temizlenmesine Başlanıldı
Buz Sarkıtlarının Temizlenmesine Başlanıldı
Kayseri'de Bir Haftadır Süren Soğuk ve Kar Yağışlı Havanın Ardından Bina Çatılarında Oluşan Uzun Buz Sarkıtları, Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Ekipleri Tarafından, Tehlike Oluşturan Yerlerde Çalışma Yapıldı.
Üniversite Sevgililer Günü Organize Edecek Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nde 14 Şubat Sevgililer Günü Programı Yapılacağı Bildirildi.
TZOB Başkanı Bayraktar: "Tarım ürünü fiyatlarındaki artış fırsata çevrilmeli" Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, dünyada çeşitli nedenlerle tarım ürünü ve gı..
Valilik Personeli, Kar Pikniğinde Biraraya Geldi
Valilik Personeli, Kar Pikniğinde Biraraya Geldi
Sivas Valisi Veysel Dalmaz ve Eşi Sıdıka Dalmaz'ın Ev Sahipliğinde Gerçekleştirilen Kar Pikniğinde Valilik Personeli Bir Araya Geldi.
İran: "Nükleer programımız konusunda müzakere söz konusu olamaz" İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Muhammed Ali Hüseyni, İran barışçıl nükleer faaliyetlerinin askıya alınması yönünde herhangi ..
Ardahan'daki Ambulanslar Çip Sistemiyle Takip Edilecek… Ardahan İl Sağlık Müdürü Kemal Yılmaz, Ardahan ve İlçelerdeki Hastanelerde Hizmet Veren Ambulansların Çip Sistemiyle Her An Takip Edil..
Van'da kaçırılan araç terk edilmiş halde bulundu Van'da bir aracın kaçırılması sonrası harekete geçen ekipler, bir gün sonra aracı hakim ve savcıların kaldığı lojmanların yanında terk edilmiş..
Bafra Belediyesinde çalışan 310 işçi kadrolu oldu
Bafra Belediyesi'nde çalışan 310 işçi kadrolu oldu
Samsun Bafra Belediyesi, daimi işçi kadrosuna kavuşan 310 işçisi için program düzenledi. Büyükpark Cumhuriyet Salonu'nda yapılan programda konuşan Bafra Belediye Başkanı Şükrü Neiş, yapılan her çalışmada işçilerin alın...
Uçan Şemsiye Oyununa Minikler Büyük İlgi Gösterdi
Uçan Şemsiye Oyununa Minikler Büyük İlgi Gösterdi
Yıldırım Belediyesi Adile Naşit Tiyatrosu Kursiyerlerinin Sergilediği 'Uçan Şemsiye' Adlı Çocuk Oyunu, Miniklerden Büyük İlgi Gördü.
En Hesaplı Toplu Taşımacılık Başkentte
En Hesaplı Toplu Taşımacılık Başkent'te
Başkent Ankara'da Toplu Taşımacılığın Yurt İçi ve Yurt Dışındaki Ücretlerle Kıyaslandığında Çok Daha Hesaplı Olduğu Belirtildi.
Doğu Anadolu Kayakta Cazibe Merkezi Doğu Anadolu Bölgesi, Kış Sporlarına Uygun Mekanlarıyla Kayakseverlere Çok Sayıda Alternatif Sunuyor.
Lastik Milletvekili
Lastik Milletvekili
Vücudu Lastik Gibi Şekilden Şekile Giriyor. O Bir Olimpiyat Şampiyornu. Ama O, Siyaseti Seviyor ve Hızla Yükseliyor.
Sömestir Tatilini Dondurucu Soğukta Mendil Satarak Geçiriyorlar Bu Gece Ölçülen En Düşük Hava Sıcaklığının Eksi 27 Derece Olduğu Kars'ta Sömestir Tatilini Mendil ve Çikolata Satarak Geçiren Ç..
Kenya'da Şiddet: 13 Ölü Kenya'nın Batısında Dün Gece 13 Kişinin Daha Şiddet Olaylarına Kurban Gittiği Bildirildi.
'Arkasından Konuşmam' Yeni Bir Sevgilisi Olduğunu İtiraf Eden Tuba Ünsal, Ex Aşkı Yalın'a, Attila İlhan'ın 'Ayrılık da Sevdaya Dahil' Mısralarıyla Gönderme Yaptı..
Mersin Gazeteciler Cemiyetinden Ziyaretler
Mersin Gazeteciler Cemiyeti'nden Ziyaretler
Mersin Gazeteciler Cemiyeti (Mgc)başkanı Ahmet Ünal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 1 Şubat 2008 Tarihinde Yayın Hayatına Başlayan Özgür Haber Gazetesi'ni Ziyaret Etti.
Taçi: Türkiyenin Yanımızda Olmasını İstiyoruz
Taçi: Türkiye'nin Yanımızda Olmasını İstiyoruz
Kosova Başbakanı Taçi, son günlerde dünyanın gözünün üzerinde olduğu Kosova'nın bağımsızlığı ile ilgili açıklamalarda bulundu, Türkiye'nin desteğinin kendileri için çok önemli olduğunun altını çizdi.
Gönüllü doktorlar Bitlislilerin umudu oldu Bitlis Sanayici ve İşadamları Derneği (BİSİAD)'nin davetlisi olarak Bursa'dan gelen 66 doktor ve hemşire, Mutki ve Güroymak ilçelerinde yaptıkları s..
Aksarayda bayan kuaförler bayan zabıtalar tarafından denetimden geçiyor
Aksaray'da bayan kuaförler bayan zabıtalar tarafından denetimden geçiyor
Aksaray'da bayan kuaförler bayan zabıtalar tarafından denetimden geçiriliyor. Aksaray Belediyesi zabıta müdürlüğünde görevli bayan zabıtalar, şehirde faaliyet gösteren tüm bayan kuaförlerini tek tek denetlemeye başladı.
Doğu'da soğuk havalar devam edecek Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, yurt genelinde yağış beklenmediğini, ancak Doğu'da soğuk havaların devam edeceğini belirterek vatandaşları don ve çığ te..
Kalaadan Kahramanmaraş Valisi Tanılıra Teşekkür
Kalaa'dan Kahramanmaraş Valisi Tanılır'a Teşekkür
Uluslararası Suriye İpek Yolu Festivali'nde düzenlenen etkinliklerdeki başarı nedeniyle Suriye Turizm Bakanı Dr. Saadalla Agha Al Kalaa teşekkür mektubu gönderdi.
6 ilin umre değerlendirme toplantısı Boluda yapıldı
6 ilin umre değerlendirme toplantısı Bolu'da yapıldı
Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen, 6 ilin merkez ve ilçe müftülerinin katıldığı 'Umre Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı' Bolu'da yapıldı.
Aslanlıbel Yolu Ulaşımı Rahatlattı
Aslanlıbel Yolu Ulaşımı Rahatlattı
Gaziantep'te Şahinbey Belediyesi Tarafından Yapılan Aslanlıbel Yolu Trafiği Rahatlatırken, Yolu Kullanan Sürücüleri de Sevindirdi.
OMÜ-DER: 'Üniversiteler sorun kaynağı değil, çözüm merkezi olmalıdır'
OMÜ-DER: "Üniversiteler sorun kaynağı değil, çözüm merkezi olmalıdır"
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Öğretim Üyeleri Derneği (OMÜ-DER), üniversitelerde türban yasağının kaldırılmasını istemeyen rektörlere tepki gösterdi.
Irkçı Saldırılar Formula-1'e de Sıçradı Mclaren Mercedes'in Siyahi İngiliz Pilotu Lewis Hamilton'un, İspanyol Taraftarlarca Irkçı Küfürlere Maruz Kaldığı Bildirildi.
Vanda Oto Hırsızlığı
Van'da Oto Hırsızlığı
Van'da Kimliği Belirsiz Kişi Yada Kişiler Tarafından Park Halindeyken Çalınan Minibüs, 1 Gün Sonra Sokak Ortasında Terk Edilmiş Halde Bulundu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10