28 Şubat 2008 Perşembe Günü Haberleri

28 Şubat 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sakarya Emniyetinde Mutlu Gün
Sakarya Emniyeti'nde Mutlu Gün
Sakarya Emniyet Müdürlüğü'nde Görevli İki Polis Memuru, Kıyılan Nikahla Dünya Evine Girdi.
Tatvan Doğumevi ve Çocuk Bakımevi Hastahanesinde Sağlam Çocuk Poliklinikliği Açıldı
Tatvan Doğumevi ve Çocuk Bakımevi Hastahanesi'nde 'Sağlam Çocuk Poliklinikliği' Açıldı
Bitlis'in Tatvan İlçesindeki Doğumevi ve Çocuk Bakımevi Hastanesi Bünyesinde, "Sağlam Çocuk Poliklinikliği" Kuruldu.
Turkcell'in 2007 Net Karı 1 Milyar 759 Milyon YTL Turkcell İletişim Hizmetleri A.ş.'nin 2007 Yılı Net Dönem Karı, Önceki Yıla Göre Yüzde 38 Oranında Artarak 1 Milyar 759 Milyon YTL'ye Ulaştı.
Adıyaman Müftülüğü Hizmet İçi Eğitim Veriyor
Adıyaman Müftülüğü Hizmet İçi Eğitim Veriyor
Adıyaman Müftülüğü Bünyesinde Görev Yapan İmam, Müezzin ve Kur'an Kursu Hocalarına Müftülük Tarafından Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Eğitimi Veriliyor.
THY, Yeni Zelanda Havayolu ile Mil Programı Ortaklığına Başlıyor Türk Hava Yolları (THY), 1 Nisan 2008 Tarihinde Tam Üye Olarak Katılacağı Star Alliance İttifakı'na Üye Olan Yeni Zelanda'nın ..
Danıştay İzmir Limanı'nın Özelleştirilmesini Durdurdu Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu'nun İzmir Limanı'nın Özelleştirilmesi İhalesi ve İhaleyi Sonuçlandıran Özelleştirme Yüksek Kurulu (Ö..
Erciyes Üniversitesi Belçika'da Uluslararası Bir Kongre Gerçekleştirdi Bilimsel Çalışmaları ile Türkiye'nin İlk 10 Üniversitesi Arasında Yer Alan Erciyes Üniversitesi, Bu Kez Belçika'nın Anwe..
Turkcell Ceo'su Ciliv: Turkcell Ceo'su Süreyya Ciliv, "35.4 Milyon Aboneyle Avrupa'nın En Büyük 3 Operatöründen Biriyiz. Bu da Bir Türk Olarak Bize Gurur Veriyor" Dedi.
Tcmb'nin Resmi Rezerv Varlıkları, Ocak Sonunda 77,8 Milyar Dolara Yükseldi Merkez Bankası'nın Aralık Sonu İtibarıyla 76 Milyar 415 Milyon Dolar Olan Resmi Rezerv Varlıkları, Ocak Sonu İtibarı..
Diyanet İşleri Eski Başkan Yardımcısı Hamdi Mert Nevşehir'de Konferans Verecek Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Kuruluş Yıldönümü Nedeniyle İl Müftülüğü Tarafından Nevşehir'de Çeşitli Etkinlikle..
Vodafone Ceo'su Attila Vitai: Vodafone Türkiye Ceo'su Attila Vitai, Vodafone'un Sektöre Girişinden Yeniden Yapılanmasını Tamamlayana Kadar 4,5 Milyar Dolarlık Yatırım Gerçekleştirdiğini, Hale..
ÖSSye Hazırlanan Batmanlı Öğrencilere Motivasyon Paneli
ÖSS'ye Hazırlanan Batmanlı Öğrencilere Motivasyon Paneli
Batman Belediyesi, Orhan Doğan Eğitim ve Destek Evi'nde Üniversiteye Hazırlık Amaçlı Eğitim Gören Gençlere Yönelik Olarak Bir Panel Düzenledi.
Sun Microsystems, Symantec ve Deloıtte'tan Bt Uyumluluğu ve Güvenlik Semineri Sun Microsystems, Symantec ve Deloitte'in "Bt Uyumluluğu ve Güvenlik" Seminerinde Kurumlara Regülasyonların İş Sü..
AK Parti Yönetiminden Sesoba Ziyaret
AK Parti Yönetiminden Sesob'a Ziyaret
Geçtiğimiz Hafta Atama ile AK Parti Sivas İl Başkanlığı Görevine Getirilen Zeki Kılıç, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Sesob) Başkanı Beşir Köksal'ı Makamında Ziyaret Etti.
Yaralamalı Kazaya Karışan Sürücü Gözaltına Alındı
Yaralamalı Kazaya Karışan Sürücü Gözaltına Alındı
Samsun'da Yaralamalı Trafik Kazasına Karışan Kamyonet Sürücüsü, Jandarma Tarafından Gözaltına Alındı. Edinilen Bilgiye Göre, Çatmaoluk Köyünde Meydana Gelen Kazada, A.k., Kamyoneti ile Geri Geri Manevra Yaparken, M.k.'ye...
Zanlılar, Otomobildeki Gprs Cihazı Sayesinde Yakalandı
Zanlılar, Otomobildeki Gprs Cihazı Sayesinde Yakalandı
Bornova İlçesinde, 10 Gün Önce Halil İbrahim Güler'e Ait Aracın Kurşunlanması Olayına Karışan 3 Zanlı, Kiraladıkları Otomobille Kaçarken Gprs Cihazı Sayesinde Polis Tarafından Yakalandı.
Beyşehirde Yangın
Beyşehir'de Yangın
Konya'nın Beyşehir İlçesinde 5 Katlı Bir Evin Kazan Dairesinde Yangın Paniği Yaşandı.
Kar Yağışının Ardından
Kar Yağışının Ardından
Geçtiğimiz Hafta Etkili Olan Kar Yağışının Ardından Havaların Isınması ile Birlikte Eriyen Karlardan Çıkan Suları, Suşehri İlçesi'nin En Büyük ve En Yoğun Olan Sivas Caddesi'nde Su Birikintilerinin Oluşturduğu Gölcükler...
Vandaki Olaylı Basın Açıklamasının Ardından
Van'daki Olaylı Basın Açıklamasının Ardından
Van'da Önceki Gün Çıkan Olaylarda Gözaltına Alınan Göstericiler, Ek Süre Alınması İçin Sağlık Kontrolünden Geçirildi.
'O Kadın' Oyuncuları D&r'da D&r, Yazarları ve Sanatçıları, Okuyucuları ve Hayranlarıyla Buluşturmaya Devam Ediyor.D&r, Yazarları ve Sanatçıları, Okuyucuları ve Hayranlarıyla Buluşturmaya Devam Ediyor.
Ünlü Halk Ozanı Aşık Veysel'in Ölümünün 35. Yıldönümü Ünlü Halk Ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu, Ölümünün 35. Yıldönümünde Mezarı ve Müze Haline Dönüştürülen Evinde Anılacak.
Muradiyede Türkiye Okuyor Kampanyası Çalışmaları
Muradiye'de 'Türkiye Okuyor Kampanyası' Çalışmaları
Van'ın Muradiye İlçe Kaymakamı Ömer Sağlam Başkanlığında 'Türkiye Okuyor Kampanyası' ile İlgili Bir Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi.
Denizlide Kaçak Şarap Operasyonu
Denizli'de Kaçak Şarap Operasyonu
Denizli'de, Bin 553 Şişe Kaçak Şarap Ele Geçirildi.
Yurt Çocuklarının Sirk Keyfi
Yurt Çocuklarının Sirk Keyfi
Adana'nın Merkez İlçe Yüreğir Belediyesi, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Çocuk Sitesi'nde Kalan 0-6 ve 7-12 Yaş Arası Çocukları Arena Sirki'nde Ağırladı.
Eü Rektör Yardımcısı Kazada Yaralandı Kayseri'de Meydana Gelen ve 3 Kişinin Yaralandığı Kazada, Eü Rektör Yardımcısı İbrahim Uzmay Araç İçinde Sıkıştı. Görüntü Alınmasına Engel Olan Güvenlik ..
Denizli'de 7 Adet Gümüş Sikke Ele Geçirildi Denizli'de, Jandarma Tarafından Düzenlenen Operasyonda, 7 Adet Bronz Sikke Ele Geçirildi.
Olaylı DTP Yürüyüşü Sonrası 12 Kişi Mahkemeye Çıkarıldı Sınır Ötesi Harekatı Protesto Etmek İçin Diyarbakır'da Demokratik Toplum Partisi (DTP) Tarafından Düzenlenen Olaylı Yürüyüşte Güvenlik ..
Genç Kadın, Kendisini Silahla Rehin Alan Gençten Şikayetçi Olmadı Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde, İşsizlikten Bunalıma Girdiği İçin Kendisini Rehin Alan Gencin Ya..
AKPnin Belediyeleri CHP-MHP-DTPye Takıldı
AKP'nin 'Belediyeleri' CHP-MHP-DTP'ye Takıldı
Hükümetin 863 Belde Belediyenin Kapatılmasını ve 43 Yeni İlçenin Açılmasını Öngören Yasa Tasarısının Görüşmeleri Sırasında Muhalefet Partileri CHP, MHP ve DTP Toplantıyı Terk Etti.
TOBB Turizmin Sorunlarını Masaya Yatırdı Kültür Bakanlığı ile TOBB'un Düzenlediği Turizm Arama Konferansı Bugün Başladı.
Azerbaycan Kosova'daki Askerlerini Çekiyor Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Parlamentodan Kosova'daki Barış Gücünde Bulunan Azerbaycan Askerlerinin Çekilmesi Kararı Almasını İstedi.
Sırp ve Kosova Heyetinin Bir Araya Gelmesi Tansiyonları Yükseltti Kosova ve Sırp Heyetlerinin, Başkent Sofya'daki Bir Balkan Ülkeleri Bölge Toplantısında Karşı Karşıya Gelmesi Tansiyonun Yüks..
SABRIMIZI ZORLAMAYIN… , Yurdumuzun belli bölgelerinde, özellikle DTP nin organizasyonları ile sokağa dökülen ve ellerin de bebek katilinin Posterleri ile operasyonlar durdurulsun diyenlere, T..
Agit Dönem Başkanı Kanerva Bakü'de Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (Agit) Dönem Başkanı Finlandiya Dışişleri Bakanı İlkka Kanerva, Dağlık Karabağ Sorununun Azerbaycan'ın Toprak Bütünlü..
Sırp Polisi Avrupa Birliği Yanlısı Toplantıyı Engelledi Sırbistan'da Polis, Kosova'nın Bağımsızlığı Sonrasında Batı Büyükelçiliklerine Yapılan Saldırılardan Sonra Avrupa Birliği'yle İlişkiler..
BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu, 4 Mart'ta İran'a Gidiyor Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, 4 Mart Salı Günü İran'a Gidiyor.
Cuma Namazında Eller Şehit Askerler İçin Açılacak Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, Cuma Namazından Sonra Türkiye Genelindeki Camilerde Şehitler İçin Hutbe Verileceğini Söyledi.
Akaydın: "Savcılarla Ortak Ülkümüz Cumhuriyeti Korumak" Üniversitelerarası Kurul Başkanı (Üak) ve Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Akaydın, 'Cumhuriyet'in, Temel Ülküsünü, Felse..
Derbi Maça Büyük İlgi Turkcell Süper Lig'de, Hafta Sonunda Beşiktaş ile Galatasaray Takımları Arasında Yapılacak Derbi Maça Taraftarlar Büyük İlgi Gösterdi.
100 Öğrenciye Burs Yardımı Antalya'daki Emirhan Grup Otelleri'nin Sahibi Zeki Demirci, Maddi Durumu İyi Olmayan 100 İlköğretim Okulu Öğrencisine Burs Yardımında Bulundu. Aylık 100 YTL Yapılac..
Limaş Esas Hakkındaki Kararı Bekleyecek İzmir Limanı İhalesini Alan Konsorsiyum İçinde Yer Alan Eib Liman Hizmetleri Aş (Limaş) Yönetim Kurulu Başkanı Servet Eröcal, Danıştay İdari Dava Daire..
İngiltere Büyükelçisi Beard Eskişehir'de İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Nick Beard, Türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) Sürecinde İzlediği Politikanın Olumlu Olduğunu Belirterek, "Türkiye Güçlü..
Turkcell 2 Bin Kişi Alacak Turkcell'in Ceo'su Süreyya Ciliv, Turkcell'in Yatırımlara Devam Edeceğini ve Yeni İstihdam Yaratacağını Söyledi.
Sokakta Kaşıyamazsın
'Sokakta Kaşıyamazsın'
İtalya'da Yüksek Mahkeme, Erkeklerin Topluluk İçinde Pantalonları Üzerinden Genital Organlarına Dokunmasını Suç Saydı.
Türkiye ve Trabzon'un Aile Yapılarının Karşılaştırılması Karadeniz Teknik Üniversitesi (Ktü) Öğretim Üyesi Doç. Dr. Celalettin Vatandaş, Türkiye'de Aile Yapısının Giderek Bozulduğunu ve Ailen..
Kızılırmak Suyunda Düğmeye Basıldı Ankara Büyükşehir Belediyesi'nce Kentin Su İhtiyacını Karşılamak İçin Yapımına 10 Ay Önce Başlanan Kızılırmak Su Projesi Tamamlanarak, 2 Ayrı Hattan Su Veri..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10