26 Şubat 2008 Salı Günü Haberleri

26 Şubat 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gasp Suçundan Yargılanan Şahsa Yaralamaya Teşebbüs Cezası Samsun'da, Arkadaş Olduğu Bir Bayanı Çıkan Tartışma Sonucu Bıçak Çekip Boynundaki Altın Zinciri Gasp Ettiği İddiasıyla Yargılanan Bir..
Su Faturası Kuyruğunda Para Çalan Şahıs Tutuklandı Samsun'da Fatura Yatırmak İçin Kuyrukta Bekleyen Bir Kişinin Cebinden Parasını Çaldığı İddia Edilen Hırsızlık Zanlısı, Polis Tarafından Yaka..
Sakarya'da Fuhuş Operasyonu Adapazarı'nda Fuhuş Amacıyla Kiralandığı Tespit Edilen Bir Eve Baskın Yapan Polis, 2'si Bayan 3 Kişiyi Gözaltına Aldı.
Alman İşletmeler Geleceklerinden Endişeli Almanya'da Yapılan Bir Araştırma, Alman Firmalarının Mevcut Ekonomik Gidişattan Memnun Olduklarını Ancak Gelecekleri Konusunda Endişe Duyduklarını Or..
Akdoğan ve Özata Kesin İhraç Talebiyle Disipline Sevk Edildi Samsun'da, 8 Şubat 2008 Tarihinde AK Parti'li Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adnan Bahadır'a, Parti Grup Toplantısı Önce..
DTP TBMM Grup Toplantısı DTP Grup Başkanı Ahmet Türk, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin K.ırak'ta Terör Örgütüne Yönelik Sürdürdüğü Kara Harekatını 'Savaş' Olarak Nitelendirerek, "Bu Apaçık Bir Sav..
Melih Gökçek'ten Bel-pa Genel Müdürü'nün İstifasıyla İlgili Açıklama Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Bel-pa Genel Müdürü Yalçın Beyaz'ın İstifası Konusunun Teftiş Kuruluna Se..
Genelkurmay'dan Açıklama Genelkurmay Başkanlığı'ndan Yapılan Açıklamada, Dün Gece Açılan Taciz Ateşi Sonucu 2 Askerin Şehit Olduğu Belirtildi.
Ökçek: Beyaz Hakkında İnceleme Başlatıldı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Hakkındaki İddialar Nedeniyle Dün Belpa Genel Müdürlüğü Görevinden İstifa Eden Yalçın Beyaz ile İlgi..
Kilisliler, Anne-kız Cinayeti Yüzünden Altınlarını Satıyor Kilis Kuyumcular Odası Başkanı Mehmet Ali Kırşanlı, Kentte Yaşanan Olaydan Sonra Vatandaşların Altınlarını Satmak İçin Birbirleri il..
Dualar Şehitler ve Mehmetçik İçin Diyanet İşleri Başkanlığı, İl ve İlçe Müftülüklerine Bir Yazı Göndererek, Şehitler ve TSK'nın Irak'ın Kuzeyinde Sürdürdüğü Kara Harekatına Katılan Mehmetçiği..
Şehit Komando Er Küçükkartal Toprağa Verildi Türk Silahlı Kuvvetlerinin Irak'ın Kuzeyinde Başlatığı Operasyonda Şehit Olan Komando Er Burhan Küçükkartal'ın Cenazesi, Konya'nın Cihanbeyli İlçe..
Şehit Piyade Komando Er Konya'da Son Yolculuğuna Uğurlandı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin PKK Terör Örgütüne Yönelik Düzenlediği Sınır Ötesi Operasyon Sırasında Şehit Olan Piyade Komando Er Burh..
Hocalı Katliamı TBMM'de Kınandı TBMM Genel Kurulunda Milletvekilleri, Ermenilerin 1992 Yılında Azerbaycan'ın Hocalı Kentinde Gerçekleştirdiği Katliamı Bir Kez Daha Kınadılar.
Malatya Şehidine Ağladı Kuzey Irak'ta Şehit Olan Piyade Uzman Onbaşı Murat Doğru, Memleketi Malatya'daki Şehitlikte Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi.
Emekli Vekile Zam Tasarıdan Çıktı
Emekli Vekile Zam Tasarıdan Çıktı
Kamuoyunda Tartışmalara Neden Olan Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasasında Değişiklik Öngören Tasarının Görüşmelerine, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Başlandı.
Enerji Bakanlığında 'Kazı Operasyonu' Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bünyesinde Yürütülen Yolsuzluk Soruşturması Kapsamında 1'i Daire Başkanı Toplam 20 Kişinin Gözaltına Alındığı Bildiri..
TFF 2. Lig Klasman Grupları'nda 1. ve 2. gruplarda 21. hafta maçlarının hakemleri belli oldu TFF 2. Lig' Klasman 1. ve 2. gruplarında yarın ve 28 Şubat Perşembe günü yapılacak 21. hafta maçla..
Bursa'daki 27 vekil ebe ve hemşire kadrosuna 18 kişi atandı Bursa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından boş olan 27 vekil ebe ve hemşire kadrosuna sadece 18 kişi yerleştirildi. Dağ yöresi olarak bil..
İmalat sanayisinin sorunları, ilk kez envanter çalışmasıyla ortaya konuluyor
İmalat sanayisinin sorunları, ilk kez envanter çalışmasıyla ortaya konuluyor
Ticaret ve sanayi altyapısı bakımından gelişmemiş ve gelişmekte olan illerdeki veri tabanı eksikliği, imalathanelerin, işletmelerin ve firmaların üretime ve ticarete yönelik sorunlarının çözümüne engel oluyor. Bu da...
Hazine'den kat karşılığı inşaat ihalesi Antalya Defterdarlığı, Hazine'ye ait taşınmazları, satış dışında irtifak hakkı tesisi, ağaçlandırma, organik tarım ve teknolojik seracılık ve kat karşı..
Hindistan denizaltından atılabilen ilk balistik füzesini denedi Hindistan bugün başarı ile denediği denizaltı balistik füzesi ile Rusya, ABD, Fransa ve Çin'den sonra bu kapasiteye sahip 5. ül..
Bosna'daki Sırplar, ABD elçiliğine saldırdı Sırbistan'ın başkenti Belgrad'daki ABD Büyükelçiliği'ne yapılan saldırının ardından bugün de Bosna-Hersek'teki Sırp bölgesinde bulunan ABD konsolos..
Terörden zarar görenlerin başvuru süreleri uzatıldı İçişleri Bakanlığı'nca 20 il valiliğine gönderilen yazıda, TBMM de kabul edilen ve 30.05.2007 tarih ve 26537 sayılı Resmi Gazete'de yayımla..
Yatılı ilköğretim öğrencilerinden Mehmetçik Vakfına anlamlı yardım
Yatılı ilköğretim öğrencilerinden Mehmetçik Vakfı'na anlamlı yardım
Erzurum Çat Yatılı Bölge İlköğretim Okulu öğrencileri, kendi aralarında harçlıklarından topladıkları 160 YTL'yi Mehmetçik Vakfı'na bağışladı.
Rize L Tipi Cezaevi inşaatı bitme aşamasına geldi
Rize L Tipi Cezaevi inşaatı bitme aşamasına geldi
Rize'nin Kalkandere ilçesinin Hüseyin Hoca köyünde 96 dönüm arazi üzerine inşa edilen Rize L Tipi Cezaevi inşaatı, tamamlanma aşamasına geldi.
Hastanede refakatçi kaldı hayatı kurtuldu, eşini ve çocuğunu kaybetti
Hastanede refakatçi kaldı hayatı kurtuldu, eşini ve çocuğunu kaybetti
Şanlıurfa'da bir polis memuru, sobadan sızan karbonmonoksit gazından dolayı zehirlenen eşi ve çocuğunu kaybetti.
Manisadaki şehit cenazesinde TBMM eski Başkanı Arınçı yuhaladığı iddia edilen üç kişi mahkemeye çıkarıldı
Manisa'daki şehit cenazesinde TBMM eski Başkanı Arınç'ı yuhaladığı iddia edilen üç kişi mahkemeye çıkarıldı
Geçen yıl haziran ayında Şırnak'ta şehit olan Yarbay Melih Gülova'nın Manisa'daki cenaze törenine o zaman TMBB Başkanı sıfatıyla katılan Bülent Arınç'ı yuhaladığı iddia edilen üç kişi, bugün mahkemede ifade verdi.
Alevi dernekleri: 'Türkiye ailesinin asli unsuruyuz'
Alevi dernekleri: "Türkiye ailesinin asli unsuruyuz"
Bazı Alevi dernekleri Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Ankara Büyükelçisi Ross Wilson'un Hatay'ı ziyaretinden sonra basında yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
AK Parti Milletvekili Kavaf: '28 Şubat süreci, demokrasiyle bireysel hak ve özgürlük alanlarını sıfıra indirdi'
AK Parti Milletvekili Kavaf: "28 Şubat süreci, demokrasiyle bireysel hak ve özgürlük alanlarını sıfıra indirdi"
AK Parti Denizli Milletvekili Selma Aliye Kavaf, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın demokrasiyle bireysel hak ve özgürlüklerin gelişmesi konusunda yaptığı başarılı çalışmaların 28 Şubat sürecinde sıfıra indirildiğini...
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz konser düzenliyor Gaziantep Büyükşehir Belediyesi kültür etkinlikleri devam ediyor.
OMÜde dayak gerginliği
OMÜ'de dayak gerginliği
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) başörtüsü yasağı, bir öğrencinin babası ile güvenlik görevlilerini karşı karşıya getirdi. Güvenlik kapısından geçip kızını okuluna bırakan baba İdris Gökçek, güvenlikçilerin...
Fotograflarla Hocalı katliamı
Fotograflarla Hocalı katliamı
Azerbaycan tarihinin en acılı olaylarından biri olan Hocalı soykırımının 16. yıldönümünde tarihi belge niteliğindeki fotoğrafların sergisi açıldı.
Karamürselde bayan cenaze yıkama kursu açıldı
Karamürsel'de bayan cenaze yıkama kursu açıldı
Karamürsel Müftülüğü ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile bayan cenaze yıkama kursu açıldı. Bugün kursa başlayan bayanlar, 10 Mart Pazartesi gününe kadar eğitim görecek. Kursu başarıyla tamamlayanlara Milli Eğitim...
Hakkari'de bakır kablo hırsızlığı Hakkari Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar neticesinde çeşitli kurumlara ait bakır kablo çaldıkları gerekçesiyle yakalanan 2 kişiden 1'..
Antalya'daki MOBESE, Türkiye'ye model oldu Antalya'da kurulan Kent Güvenlik Sistemi (MOBESE), bu uygulamaya geçmeyi planlayan diğer kentlere model oldu. 6 Ocak 2008 tarihinde hizmet vermeye b..
Mahalle Olmak İstemeyen Gesi Halkından Eylem
Mahalle Olmak İstemeyen Gesi Halkından Eylem
Kayseri'nin Gesi Beldesinde Bir Grup Vatandaş, Mahalle Haline Getirilmesi Planlanan Beldenin, İlçe Olması Talebiyle Eylem Yaptı.
Batmanda Gerçeği Aratmayan Deprem Tatbikatı
Batman'da Gerçeği Aratmayan Deprem Tatbikatı
Sivil Savunma Teşkilatı'nın 49. Kuruluş Yıldönümü Haftası Etkinlikleri Kapsamında Batman'da Bir Deprem Tatbikatı Yapıldı. Batman Lisesi'nde Yapılan Tatbikata Diyarbakır Sivil Savunma Arama Kurtarma Ekibi de Katıldı.
Kiliste €œkadına Yönelik Her Türlü Şiddete Hayır' Paneli Düzenlendi
Kilis'te €œkadına Yönelik Her Türlü Şiddete Hayır" Paneli Düzenlendi
Kilis Kent Konseyi Kadın Meclisi Tarafından €œkadına Yönelik Her Türlü Şiddete Hayır" Paneli Düzenlendi.
Kanı, Çamurla Kapattı
Kanı, Çamurla Kapattı
Bank Asya 1. Lig Maçında Kayseri Erciyesspor, Orduspor'u Konuk Etti. Karşılaşmada Her İki Takımdan da Gol Sesi Çıkmazken, Yaşanan İlginç Bir Olay Gözlerden Kaçmadı.
Manyas Gölü Yağışlarla Doldu Geçen Yıl Yaşanan Kuraklık Sebebiyle Kurumaya Yüz Tutan Manyas Gölü'nde, Kış Yağmurları ve Kar Yağışının Ardından Su Seviyesi Yükseldi.
Erzurum'da Spor Dolu Bir Hafta Erzurum'da Bu Hafta Bir Dizi Spor Etkinliği Yapılacak.
Başınızı Dik Tutun
Başınızı Dik Tutun
Fortis Türkiye Kupası'nda Galatasaray ile Yapacakları Çeyrek Final Rövanş Maçının Hazırlıklarını Basına Kapalı Antrenmanlarla Sürdüren Fenerbahçe'de, Teknik Direktör Zico, Derbi Maçla İlgili Yaptığı Toplantıda...
Euro 2008e Gideceklere Son Vize Uyarısı
Euro 2008'e Gideceklere Son Vize Uyarısı
İsviçre ve Avusturya'da Gerçekleştirilecek Olan Avrupa Futbol Şampiyonası Euro 2008 Karşılaşmalarını İzlemek İçin Bu Ülkelere Gidecek Olan Futbolseverlere Tönelik Açıklama Yapıldı.
Kuşadasında Vergi Haftası Kutlamaları
Kuşadası'nda Vergi Haftası Kutlamaları
Vergi Haftası Kuşadası'nda Çeşitli Etkinlikler Kutlanıyor. Kuşadası Atatürk Anıtı'na Çelenk Bırakılması ile Başlayan Törenler, Hafta Soyunca Gerçekleşen Diğer Etkinliklerle Devam Edecek.
Tff 2. Lig Yükselme Grubu Tff 2. Lig Yükselme Grubu Takımlarından Adanaspor, Hafta Sonunda Oynayacağı Adana Demirspor Maçının Hazırlıklarına Başladı.
Elazığ'da 'Kayısı Üreticileri Birliği' Kurulacak Elazığ Tarım Müdürü Rüştü Emir, Kayısı Üreticileri Birliği'nin Kurulması İçin Çalışmaların Başlatıldığını Bildirerek Kayısının Elazığ'da Çok Ö..
Btso Meclis Başkanı İlhan Parseker:
Btso Meclis Başkanı İlhan Parseker:
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (Btso) Meclis Başkanı İlhan Parseker, Türkiye'de Özel Sektörün Önünün Açılması Gerektiğini, Büyümenin Artık Özel Sektörden Geçtiğini Söyledi.
Adam Gibi Oynayın
Adam Gibi Oynayın
Beşiktaş Genel Menajeri Oyuncularla Toplantı Yaptı, "Bu Hafta Şans Yüzümüze Güldü. Artık Lüksümüz Kalmadı. Puan Kaybına Tahammülümüz Yok. Kupada Rize'yi Eleyin, G.saray Derbisini de Kazanın" Dedi.
Futbol Şovsa Donunu İndirsin
Futbol Şovsa Donunu İndirsin
Eski FIFA Hakemi ve Futbol Yorumcusu Ahmet Çakar'ın Bugüne Kadar Çeşitli Televizyonlarda Yer Aldığı Programlarda Sarfettiği Sözler İnternet Geyiği Olarak Dolaşmaya Başladı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10