26 Şubat 2008 Salı Günü Haberleri

26 Şubat 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yeşil Renkli Yumurtlayan Tavuk Yunanlıları Şaşırttı Yunanistan'ın Tirikala Şehrinde Yeşil Renkli Yumurtlayan Tavuk Yunanlıları Şaşırttı.
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 'Çocuğum Olsa Askere Göndermezdim' Diyen Bülent Ersoy'a Cevap Verdi: Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 'Çocuğum Olsa Askere Göndermezdim' Diyen Ünlü Sanatçı ..
Türk-iş'ten 'Açlık ve Yoksulluk Sınırı' Araştırması Türk-iş Araştırmasına Göre, Açlık Sınırı 714.92 YTL ve Yoksulluk Sınırı 2.328.73 YTL'ye Ulaşırken, Toplam Gıda Harcamasındaki Fiyat Artışı ..
Korgeneral Bekir Kalyoncu, Şehidin Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
Korgeneral Bekir Kalyoncu, Şehidin Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
7'nci Kolordu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Bekir Kalyoncu, Kara Harekatında Şehit Olan Er Erkan Aslan'ın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu.
Hava Şartları Sınırdaki Gazetecileri Hasta Etti
Hava Şartları Sınırdaki Gazetecileri Hasta Etti
Irak'ın Sıfır Noktasında Bulunan Hakkari'nin Çukurca İlçesinde, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Terör Örgütüne Yönelik Kara ve Hava Harekatını Takip Eden Gazeteciler, Ağır Kış Şartları ve Zorlu Yaşam Koşulları Yüzünden...
Elazığ Musuki Konservatuvarı, Halkoyunları Kulübü Kurdu Elazığ Musiki Konservatuvarı Derneği, Kendi Bünyesinde Halkoyunları Kulübü Derneği Kurdu.
8 Aydır Karadeniz'i Dolaşıyor Ordu'da 8 Ay Önce Evden 'Etrafı Gezeceğim' Diye Çıkan ve Bir Daha Kendisinden Haber Alınamayan Aklen Malul Mustafa Şenyurt Adlı Kişi, Aylardır Karadeniz İllerind..
AK Parti'li Vekilden 'Üniversite' Üzerinden Siyasete Tepki Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, Muhalefetin Artık Boşuna Uğraşmaması Gerektiğini Belirterek, "On..
Odü Rektörü, 17. Maddenin Kaldırılmasını İstedi Ordu Üniversitesi (Odü) Rektörü Prof. Dr. Haluk Kefelioğlu, 17. Maddenin Kaldırılması Durumunda Ordu Üniversitesi'nde Türban Yasağını Kaldıraca..
Şehit Onbaşı Doğru Toprağa Verildi Türk Silahlı Kuvvetlerinin Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Irak'ın Kuzeyinde Düzenlediği Harekatta Şehit Olan Piyade Uzman Onbaşı Murat Doğru'nun Cenazesi Malat..
Pilotlar İçin Tübitaktan Yeni Teknoloji
Pilotlar İçin Tübitak'tan Yeni Teknoloji
Tübitak Marmara Araştırma Merkezi (Mam) Gebze Yerleşkesi Bilişim Teknolojileri Enstitüsü (Bte) Tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri ve Gümrükler İçin Hazırlanan Yeni Cihazlar Tanıtıldı.
Sınırda Askeri Hareketlilik Habur Sınır Kapısı Yakınında Bulunan Özel Kuvvetler Birliği'nden, Kuzey Irak'taki Birliklere Asker ve Erzak Sevkiyatı Yapılırken, Sınırdaki Askeri Araçlara da Akar..
"Roma"nın Senaristi Milius, İstanbul'da "Barbar Conan", "Kıyamet", "Kirli Harry" Gibi Filmlerin ve "Roma" Dizisinin Senaristi John Milius, Bahçeşehir Üniversitesi Medeniyet Araştırmaları Merk..
Lefke Üniversitesi Öğrenci Bekliyor Türkiye'de Üniversite Tanıtım Turlarını Sürdüren KKTC Lefke Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Rıza Büyükkuslu, Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nu Ziya..
Türk Eğitim-sen'den YÖK Başkanı Özcan'a Destek Türk Eğitim-sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan'ın Üniversitelerde Başörütüsü Serbest..
BTSO Meclis Başkanı Parseker: 'Büyüme artık özel sektörün elinde'
BTSO Meclis Başkanı Parseker: "Büyüme artık özel sektörün elinde"
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Meclis Başkanı İlhan Parseker, Türkiye'de özel sektörün önünün açılması gerektiğini, büyümenin artık özel sektörden geçtiğini söyledi.
ELGİAD, GÜNSİAF İş Geliştirme Platformu-2 programına katılacak Elazığ Genç İşadamları Derneği (ELGİAD), üyesi olduğu Güneydoğu Sanayici ve İşadamları Federasyonu'nun organize ettiği GÜNSİAF İ..
Kürt yönetimi: Bölgedeki tüm hastanelerimiz denetime açıktır Genelkurmay Başkanlığı'nın, Kuzey Irak'taki kara harekatında yaralanan teröristlerin bölge hastanelerinde tedavi edildiğini açıkla..
Hocalı katliamı Kievde anıldı
Hocalı katliamı Kiev'de anıldı
Azerbaycan'ın Karabağ bölgesindeki Hocalı kentinde, Ermeniler tarafından 16 yıl önce gerçekleştirilen katliamın kurbanları Ukrayna'nın başkenti Kiev'de düzenlenen çeşitli etkinliklerle anıldı.
ATO Başkanı Şaban Baş: "Irak'ın kuzeyine düzenlenen operasyon, terörün kökünü kurutacaktır" Adana Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Baş, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 19 Şubat 20..
Diyanet Vakıf-Sen Bursa Şubesi, Kuzey Iraktaki askerler için mevlit okuttu
Diyanet Vakıf-Sen Bursa Şubesi, Kuzey Irak'taki askerler için mevlit okuttu
Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Diyanet Vakıf-Sen Bursa Şubesi, Kuzey Irak'taki Türk Silahlı Kuvvetleri için Mevlid-i Şerif okuttu.
AK Parti Artvin teşkilatı yerel seçimlere hazırlanıyor
AK Parti Artvin teşkilatı yerel seçimlere hazırlanıyor
AK Parti Artvin İl Teşkilatı, İl Danışma Toplantısı ile yerel seçim çalışmalarına başladı. AK Parti Artvin Milletvekili Ertekin Çolak'ın da katıldığı AK Parti İl Danışma Toplantısı'nda 'yerel seçimlere hazırız' mesajı...
TRT Hatay FM kapatılıyor
TRT Hatay FM kapatılıyor
Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'nun tek il radyosu statüsünde bulunan ve Hataylının sesi soluğu olan TRT Hatay FM kapatılıyor.
İspir'in kurtuluşu kutlandı Erzurum'un İspir ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 90. yıldönümü yapılan törenlerle coşkulu bir şekilde kutlandı.
Gökçek: "BELPA Genel Müdürü Beyaz ile ilgili haberler ve mal varlığı konusunda inceleme başlatıldı" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, BELPA Genel Müdürü Yalçın Beyaz ile ilgili..
Arabanın Arkasına Saklanan Minik Merve'nin Ölümüne Sebep Olduğu İddia Edilen Sürücü Tutuklandı Bursa'da Meydana Gelen Trafik Kazasında, 3 Yaşındaki Kızın Ölümüne Sebep Olduğu İddia Edilen Şof..
Çatıdan Dökülen Buz ve Karlar Hastanelik Etti
Çatıdan Dökülen Buz ve Karlar Hastanelik Etti
Muş'ta Kaldırımda Yürüyen Bir Vatandaş, Çatıdan Dökülen Kar ve Buzlar Dolayısı ile Yaralanarak Hastanelik Oldu.
Siirt Belediyesi'nden Ağaçlandırma Çalışması Siirt Belediyesi, Geçen Yıl Başlatmış Olduğu Ağaçlandırma Çalışmalarına Bu Yıl da Devam Ediyor.
Sivas'ta Çamaşır Suyunu İçen Çocuk Hastanelik Oldu Sivas'ta İçtiği Çamaşır Suyundan Zehirlenen Çocuk, Hastanede Tedavi Altına Alındı.
Suşehri İlçesinde Sertifikalı Yonca ve Korunga Tohumu Satılacak Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde İlçe Tarım Müdürlüğü Tarafından, Çiftçilere Yonca ve Korunga Tohumu Satışı Yapılacağı Bildirildi.
Tülomsaş ile Tayland Şirketinin Stratejik Ortaklığı Eskişehir'de Faaliyet Gösteren Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi A.ş. (Tülomsaş) ile Tayland'da Yerleşik Rana Thaı Export Şirketi Arasında ..
Sivas'ta Trafik Denetimleri Sivas'ta, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri Tarafından Yapılan Denetimlerde 5 Aracın Trafikten Men Edildiği Bildirildi.
Samsun'da Kadın Çiftçiler Yarıştı Kadın Çiftçilerin, Sosyal Etkinliklerde Bulunması ve Kendilerine Olan Güvenlerinin Geliştirmek ve Girişimi Ruhunu Aşılamak İçin Düzenlenen "Kadın Çiftçiler Y..
19. Vergi Haftası Etkinlikleri Bu Yıl 19. Kutlanılan Vergi Haftası Etkinlikleri Kapsamında Vergi Dairesi Yetkilileri Tarafından İlköğretim Okullarındaki Öğrencileri Vergi ve Fiş Almanın Önemi..
Zkü'nün Doçentlik Başarısı Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 2007 Yılında Doçentlik Sınavına Başvuran 20 Öğretim Görevlisinin Tamamının, Başarılı Olarak Doçentlik Unvanını Al..
Van'da Otobüs Devrildi, Şans Eseri Ölen ya da Yaralanan Olmadı Van'da Bir Yolcu Otobüsünün Devrildiği Trafik Kazasında Şans Eseri Ölen ya da Yaralanan Olmazken, Aracı Kurtarma Çalışmaları Sır..
Akademik Balıklar Kısa Sürede Satıldı Sivas'ın Gürün İlçesi'ndeki Cumhuriyet Üniversitesi'ne Bağlı Gürün Meslek Yüksek Okulu Su Ürünleri Bölümünde Yetiştirilen 280 Kilo Alabalık, Kısa Sürede ..
Tepebaşı Belediyesi Çevre Çocuk Meclisi Çalışmalarına Başladı Eskişehir'in Tepebaşı Belediyesi Tarafından Kurulan Çevre Çocuk Meclisi Çalışmalarına Başladı.
Tedaş Ekibi Donma Tehlikesi Geçirdi Van'ın Gürpınar İlçesinde Elektrik Arızasını Onarmak Amacıyla Köye Giden Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Tedaş) Gürpınar İlçe Şefliği Ekipleri Yol..
Sandıklı Osb'ye 3 Milyon YTL Ek Kredi Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçe Belediye Başkanı Mustafa Özpınar, Yapımı Devam Eden Sandıklı Organize Sanayi Bölgesi'ne 3 Milyon YTL Ek Kredi Sağlandığın..
Varto'da Vergi Haftası Etkinlikleri Muş'un Varto İlçesinde, Vergi Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlanıyor.
Cü Kampusunde Kar Sorunu Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (Cü) Kampusunda Yol ve Kaldırımdaki Karların Kaldırılmaması Nedeni ile Zorluk Çeken Öğrenci ve Personel, Yetkililerin Kar Temizleme Çalı..
Avrupa'da Yılın Golf Destinasyonu Türkiye Türkiye'deki Golf Sahalarının Kalitesi Uluslararası Bir Ödülle Tescillendi. Golf Turizminin Merkezi Belek, Dünya Golf Tur Operatörleri Birliği (Iagto..
Altılı Ganyan 991,90 YTL İkramiye Verdi Adana'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda, Altılı Ganyan 991,90 YTL İkramiye Verdi.
Canaydın, Kulüpler Birliğini de Bıraktı Futbol Federasyonu'nun, Kulüpler Birliği Vakfı ile Ortak Yaptığı Toplantı Sona Erdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10