26 Şubat 2008 Salı Günü Haberleri

26 Şubat 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bunalıma Giren Şahıs Kendini Bıçakla Yaraladı Kayseri'de İşsiz Olduğu İçin Bunalıma Giren Şahıs, Kendini Bıçakla Yaraladı.
Yangın Tüpü ve Montlara Gizlenen Eroini Dedektör Köpeği Dolly Buldu Edirne İpsala Sınır Kapısı'ndan Çıkış Yapmak İsteyen İki Tır'da Yangın Tüpü ve Sürücülerin Montları Arasına Gizlemiş Halde ..
Almanya Lübnan Donanmasına Radar Sistemi Verdi Almanya Dışişleri Bakanlığı Yetkilisi Peter Wittig, Bugün Lübnan Donanmasına Ülkesinin Gelişmiş Bir Radar Sistemini Teslim Etti.
Tuzla'daki Tersanelerde Yaşanan İş Kazaları TBMM Gündeminde Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Tersanelerde Kazalar Oluyor Diye Tersanelerin Kapatılamayacağını Belirterek, "Türkiye Son 5 Yılda..
Suriye Sınırındaki Mayınlara Temizlik Harekatı Başlıyor Hükümet, Kuzey Irak'ta Kara Operasyonu Yürütürken, Suriye Sınırındaki Mayınları Temizlemek İçin de Düğmeye Bastı.
Adana'daki Trafik Kazası Adana'da Ağabeyiyle Birlikte Bindikleri Mobiletin Kamyonun Altına Girmesi Sonucu Hayatını Kaybeden Gencin, 45 Gün Önce Evlendiği Öğrenildi.
Diyarbakır'dan Savaş Uçakları Havalandı Diyarbakır'daki 2. Taktik Hava Kuvvet Komutanlığı'na Bağlı 8. Ana Jet Üssü'nde Bugün Akşam Saatlerinde Fantom ve F-16 Hareketliliği Yaşandı. Bomba Yükl..
Şehit Çavuş Varol Son Yolculuğuna Uğurlandı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Irak'ın Kuzeyinde Sürdürdüğü Operasyonda Şehit Olan Astsubay Çavuş Ahmet Deniz Varol'un Cenazesi, Manisa'nın Salihli İl..
Hocalı Katliamı Protesto Edildi
Hocalı Katliamı Protesto Edildi
Kocaeli'de, Azerbaycan Türkevi Üyeleri, Hocalı Katliamını Protesto Etti.
Şeftaliden Korkan Var! Dizilerde Kahramanlıklar Sergileyen, Şarkılarında Cesareti Anlatan Ünlüler de Korkularıyla Savaşıyor. Uçak Korkusu Birinci Sırada.ceviz ya da Şeftali Görmeye Dayanamaya..Dizilerde Kahramanlıklar Sergileyen, Şarkılarında Cesareti Anlatan Ünlüler de Korkularıyla Savaşıyor. Uçak Korkusu Birinci Sırada.ceviz ya da Şeftali Görmeye Dayanamayan Bile Var
Halk Eğitim Merkezi Müdürleri Mersinde Bilgilendiriliyor
Halk Eğitim Merkezi Müdürleri Mersin'de Bilgilendiriliyor
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Çıraklık ve Yaygın Eğitim Genel Müdürlüğü ile Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'nün Birlikte Düzenlediği "Açık Öğretim Uygulamaları" Konulu Bilgilendirme Toplantısı, Mersin Suphi Öner...
Yozgatta Üniversite İçin 600 Bin YTLlik Pul Basıldı, 5 Bin YTL Toplandı
Yozgat'ta Üniversite İçin 600 Bin YTL'lik Pul Basıldı, 5 Bin YTL Toplandı
Yozgat Üniversitesine Katkı Sağlamak İçin Pul Alan Çok, Para Veren Yok.
Meyve Ağaçlarındaki Hastalıklarla Mücadele Sinop Ziraat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi Sefa Dağdelen, Bağ ve Meyve Ağaçlarındaki Hastalıklara Karşı Organik Bir Mücadele Yöntemi Olan Bordo B..
AK Partili Başkan Rektörlere Tepki
AK Parti'li Başkan Rektörlere Tepki
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ordu Merkez İlçe Başkanı Halit Tomakin, Başörtülü Öğrencileri Üniversitelere Girmesine İzin Vermeyen Rektörlere Tepki Gösterdi.
Cenaze Yıkama Kursuna Katılan Kadınlar Sınavdan Geçti
Cenaze Yıkama Kursuna Katılan Kadınlar Sınavdan Geçti
Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde Kadınlara Yönelik Olarak Açılan Cenaze Yıkama Kursuna Katılan Kursiyerler, Tatbiki ve Yazılı Sınavdan Geçti.
Yoğun kara rağmen sürdürülen asker sevkiyatına çığ engeli Hakkari'de etkili olan ve hayatı olumsuz yönde etkileyen yoğun kar yağışı, sınıra sevkıyat yapan askeri birliği de durdurdu.
Şimşek Spor Kulübü Sökeye Başarı ile Döndü
Şimşek Spor Kulübü Söke'ye Başarı ile Döndü
Manisa'da Gerçekleştirilen 'İller Arası Karate Şampiyonası'nda Aydın'ı Temsil Eden Söke Şimşek Gençlik ve Spor Kulübü, Elde Ettiği Başarılar ile Bir Kez Daha Söke ve Aydın'ın Gururu Oldu.
Doktor sınıf donattı
Doktor sınıf donattı
Antakya Gazipaşa İlköğretim Okulu'nda sınıf öğretmenlerinden Gülşen Üçyıldız tarafından başlatılan örnek sınıf oluşturma projesine katkı veren Doktor Metin Aksakal, bir sınıfı baştan sona yeniledi.
Kızılay Kan Toplamaya Devam Ediyor
Kızılay Kan Toplamaya Devam Ediyor
Türk Kızılay Samsun Şubesi, Valilik Binası Girişine Seyyar Kan Toplama Merkezi Kurdu.
Hırsızları ayakkabı izleri yakalattı Antakya'da bir petrol istasyonunu soyan 3 hırsız, olay yerinde bıraktıkları ayakkabı izleri sonucu yakayı ele verdi. Çaldıkları malzemelerle birlikte yak..
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 26 Şubat 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Doğu ve Güneydoğu Muay Thai Şampiyonası Sona Erdi
Doğu ve Güneydoğu Muay Thai Şampiyonası Sona Erdi
Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde Düzenlenen Muay-thai Doğu ve Güneydoğu Bölge Şampiyonası Sona Erdi.
Faktoring Derneği Yönetimi Yenilendi Derneğin 7. Olağan Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Şeker Faktoring Genel Müdürü Ramazan Başak Seçildi. Toplam 43 Faktoring Kuruluşunun Üye O..
Hayatında hiç okula gidemeyen emekli işçi okul yaptırdı Hayatında hiç okula gidemeyen emekli işçi Antalya'da 16 derslikli okul yaptırdı. Antalya'da emekli işçi İrfan İlk'in adının verildiği i..
Başkent'te "Kazı" Operasyonu Ankara Emniyet Müdürlüğü "Kazı" Adını Verdiği Bir Operasyonla Enerji Bakanlığı Bünyesindeki Çalışan Memur ve Bürokratların da Aralarında Bulunduğu 19 Kişiyi Gözal..
Fethiyedeki radyolar, radyoma dokunma adlı imza kampanyası başlattı
Fethiye'deki radyolar, 'radyoma dokunma' adlı imza kampanyası başlattı
Yunan radyolarının frekanslarında yayın yapması ve yüksek telif ücretleri nedeniyle kapanma noktasına gelen Fethiye'deki radyolar, 'radyoma dokunma' adlı imza kampanyası başlattı. Kampanya ile seslerini duyurmaya çalışan...
Ericek, Olimpiyat Meşalesi Ödüllerine Aday Gösterildi
Ericek, Olimpiyat Meşalesi Ödülleri'ne Aday Gösterildi
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Tarafından Her Yıl Geleneksel Olarak Yapılan Olimpiyat Meşalesi Ödülleri İçin, Yenişehir Belediyespor Kulübü Başkanı Ali Ericek Aday Yöneticiler Arasında Gösterildi. Avrupa Kokartlı...
Adnan Polatın Şirketi Para Basıyor
Adnan Polat'ın Şirketi Para Basıyor
Galatasaray'ın Yeni Başkan Adayı Adnan Polat'ın Borsadaki Şirketi Ege Seramik'in Şovu Devam Ediyor.
Dto Başkanı Kalkavan: "Tersane Sektörü Siyasi Rant Kazanılacak Sektör Değildir" Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan, 100 Bin Kişiye İş İmkanı Sağlayan Tersane Sektörünün, Son Günlerde ..
Prof. Neyişçi: "Cumhuriyet Meydanı, Kaleiçi'nin ana girişi olsun" Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Prof. Tuncay Neyişçi, Cumhuriyet Meydanı'nın Kaleiçi'ne girişte ana kapı ha..
'Günah Keçisi Olduk'
"Günah Keçisi Olduk"
Deniz Ticaret Odası (Dto) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, Tuzla Tersanelerindeki İşçi Ölümleriyle Gündeme Gelen Sektörün, Bugünlerde Cambaz Konumuna Konduğunu ve Bir Günah Keçisi Olduğunu Söyledi.
Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan: "Tersanelerdeki ölümleri sıfıra indirme şansımız yok" Tuzla tersanelerinde yaşanan ölümlü kazaları değerlendiren Deniz Ticaret Odası(DTO) Başkanı M..
Manavgat Belediyesi, turizm sezonu öncesi 20 bin lale dikti
Manavgat Belediyesi, turizm sezonu öncesi 20 bin lale dikti
Manavgat Belediyesi, turizm sezonu öncesi şehir içinde cadde ve sokaklara 20 bin adet lale dikti.
Muz, Sanayi Ürünü Olarak da Değerlendirilecek
Muz, Sanayi Ürünü Olarak da Değerlendirilecek
Mersin Organik Muz Üreticileri Birliği Başkanı Okay Ok, Mersin'in Bozyazı İlçesinde Muz Aromalı Kozmetik, Temizlik ve Muz Unu Üretimi İçin Çalışmalara Başladıklarını Bildirdi.
Milletvekili Şevket Köse, Çamgazi Sulama Projesinin Önemine Dikkat Çekti
Milletvekili Şevket Köse, Çamgazi Sulama Projesi'nin Önemine Dikkat Çekti
CHP Adıyaman Milletvekili Şevket Köse, Adıyaman'ın Sulama Sorununun Çözümünde Önemli Yere Sahip Olan Çamgazi Sulama Projesi'nin Çok Önemli Olduğunu ve Tarımsal Üretimi Arttıracağını Kaydetti.
Vanlı çocuklar 120 filmini izlerken gözyaşlarını tutamadı
Vanlı çocuklar '120' filmini izlerken gözyaşlarını tutamadı
Van'ın Özalp ilçesinden 120 çocuk, Van'a getirilerek 'Toplum Destekli Polislik Projesi' kapsamında "120" filmini seyretti. Öğrencilerden bazıları filmi izlerken gözyaşlarını tutamadı.
Eğitim-sen'in Yeni Başkanı Musa Uzun Kesk'e Bağlı Eğitim-sen Sinop Şubesi Tarafından Gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulda Musa Uzun, Başkanlığa Seçildi. Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda Gerçek..
Hayvanları Koruma Derneğinden Antakya Belediyesine tam not
Hayvanları Koruma Derneği'nden Antakya Belediyesi'ne tam not
Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği (DOHAYKO) Genel Sekreteri Nesrin Çıtırık, Antakya Belediyesi'nin hayvanları korumaya yönelik çalışmalarının tüm ülkeye örnek teşkil ettiğini ve bu konudaki incelemelerinden tam not...
Malatyada Parkmetre İhale Edildi
Malatya'da Parkmetre İhale Edildi
Malatya Belediyesi Tarafından Şehir Merkezinde Caddelerde Uygulanacak Olan Parkmetre İhalesi Yapıldı.
Başarılı Emniyet Mensuplarına Ödül
Başarılı Emniyet Mensuplarına Ödül
Bilecik Valisi Musa Çolak, Görevlerinde Üstün Gayret ve Başarı Gösteren Üç Polis Memurunu Takdirname ve Altınla Ödüllendirdi.
Elazığ'a 87 Öğretmen Atandı Milli Eğitim Bakanlığı'nın Yaptığı 7 Bin Öğretmen Ataması Kapsamında Elazığ'a 62'si Kadrolu, 25'i Sözleşmeli Olmak Üzere Toplam 87 Öğretmen Atandığı Bildirildi.
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig Takımlarından Elazığspor'da, 3 Mart Pazar Günü Oynanacak İstanbulspor Maçının Hazırlıkları Sürüyor. Elazığspor Teknik Direktörü Adnan Şentürk, İstanbulspor M..
Mülki Amirlere Trafik Eğitimi Trafik Güvenliğinde Yeni Açılımlar, Hedefler ve Çözüm Projeleri Konulu Toplantıda Konuşan Vali Veysel Dalmaz, Sivas İl'inin Kazaların En Az Yaşanacak İl Olacağın..
Futbol Federasyonu ile Kulüpler Birliği İstanbul'da Toplandı Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) ile Kulüpler Birliği Vakfı, İstanbul'da Ortak Bir Toplantı Yaptı. Yapılan Toplantı Sonrasında Kul..
Türkonfed Başkanı Beysel İstihdam Paketini Değerlendirdi Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (Türkonfed) Başkanı Celal Beysel, Başbakanlık'a Gönderilen "İstihdam Paketi"nde, Kadın İstih..
Başbakan Yardımcısı Ekren, Tüsiad Heyetini Kabul Etti Hükümet ve Tüsiad, Uluslararası Piyasalardaki Dalgalanma Karşısında Alınacak Önlemleri Görüşmek Üzere Bir Araya Geldi.
Kaçak Kömür Taşırken Kalp Krizi Geçiren Şahıs Öldü Çaycuma İlçesinde, 67 Np 082 Plakalı Kamyonla Kaçak Kömür Taşıyan R.a. İsimli Şahıs Araç İçerisinde Kalp Krizi Geçirerek Öldü.
Sigara Hırsızlarına Tutuklama Amasya'da Bir İşyerinden Çaldıkları Sigaralarla Kaçmaya Çalışırken Samsun'un Kavak İlçesinde Yakalanan Şahıslar, Çıkartıldıkları Mahkeme Tarafından Tutuklandı.
Avrupa Radyo Kanallarını da Birleştiriyor Avrupa Komisyonu Kurumlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Margot Wallström Bugün Brüksel'de "Euranet" Adlı Bir İletişim İnisiyatifi Başlatarak, Avrupa R..
Filistin Cumhurbaşkanı Mahmud Abbas Kahire'de İlistin Cumhurbaşkanı Mahmud Abbas, Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek ile Görüştü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10