25 Şubat 2008 Pazartesi Günü Haberleri

25 Şubat 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Seks Bitti mi Evlilik Biter' Hülya Avşar Kendi Adını Verdiği Dergisinde Kendisiyle İlgili Bilinmeyenleri Anlattı. Evlilik ile İlgili İlginç Açıklamalarda Bulundu.Hülya Avşar Kendi Adını Verdiği Dergisinde Kendisiyle İlgili Bilinmeyenleri Anlattı. Evlilik ile İlgili İlginç Açıklamalarda Bulundu.
Fenerbahçe'de Derbi Hazırlıkları Sürüyor Fenerbahçe, Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final Rövanş Maçında Galatasaray ile 27 Şubat Çarşamba Günü Deplasmanda Oynayacağı Karşılaşmanın Hazırlıkları..
Sanayici Kuzey Irak operasyonuna destek verdi Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Haluk Tezcan, Kuzey Irak'a yapılan kara operasyonunun Türkiye'nin kırmızı çizgilerin..
Bursa Valisi Harput: Türkiyenin en önemli problemlerinden biri nemelazımcılıktır
Bursa Valisi Harput: Türkiye'nin en önemli problemlerinden biri nemelazımcılıktır
Bursa Valisi Şahabettin Harput, Türkiye'nin en önemli problemlerinden birinin nemelazımcılık olduğunu belirterek, doğruyu destekleme, yanlışı da düzeltme namına tepki verilmesi gerektiğini vurguladı.
Güney Kıbrıs'ta Seçimin Ardından Almanya Dışişleri Bakanı Frank Walter Steinmeier, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde (Gkrk) Başkanlık Seçimini Kazanan Dimitris Hristofyas'ı Kutladı.
Başbakan Erdoğan, Emniyet Genel Müdürü Köksal ile Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kaan Köksal ile Görüştü. Erdoğan'ın, Ergenekon Operasyonu ile İlgili Köksal'..
Manisada 'Bıçak Parası' İstediği Öne Sürülen Profesör Gözaltına Alındı
Manisa'da "Bıçak Parası" İstediği Öne Sürülen Profesör Gözaltına Alındı
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. H.ş., Bir Hastasından "Bıçak Parası" Adı Altında Para Aldığı Gerekçesiyle Polis Tarafından Gözaltına Alındı.
Hrant Dink Suikastı Davası 28 Nisana Ertelendi
Hrant Dink Suikastı Davası 28 Nisan'a Ertelendi
Gos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülmesine İlişkin Davanın Bugün Görülen Duruşmasında, Davanın 28 Nisan 2008 Tarihine Ertelelenmesine Karar Verildi.
Carlos, Sevilla Maçında Oynamak İstiyor Fenerbahçe'nin Brezilyalı Futbolcusu Roberto Carlos, İspanya'nın Sevilla Takımıyla Yapılacak Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Tur Rövanş Maçında Takımdaki Ye..
Bülent Ersoy Hakkında Soruşturma Başlatıldı Şarkıcı Bülent Ersoy Hakkında, Bir Televizyon Programındaki Sözleri Nedeniyle, 'Halkı Askerlikten Soğuttuğu' Gerekçesiyle Soruşturma Başlatıldı.
Ehliyetsiz Sürücü Aklolü Fazla Kaçırdı, Duran Araçlara Çarptı Zonguldak'ın Devrek İlçesinde Ehliyetsiz ve Alkollü Araç Kullanan Bir Kişi Duran Araçlara Çarptı.
Zonguldak'ta Trafik Kazası: 1 Ölü Zonguldak'ın Beycuma Beldesinde Seyir Halindeki Araç Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Bir Yayaya Çarptı. Yaya Olay Yerinde Hayatını Kaybetti.
Rize Baro Başkanı Mertoğlu: "Kimse kendini rejimin bekçisi görmesin, rejimin bekçisi 70 milyon insanın kendisidir" Anayasa'da yapılan başörtüsü düzenlemesinin yürürlüğe girmesiyle bazı rektör..
Kütahya DPÜ Rektörü Güner Önce: 'Gereken düzenleme yapılınca, yasayı uygulamakta tereddüt etmeyiz'
Kütahya DPÜ Rektörü Güner Önce: "Gereken düzenleme yapılınca, yasayı uygulamakta tereddüt etmeyiz"
Üniversitelerde başörtüsünü serbest bırakan yasa değişikliğinin yürürlüğe girmesinin ardından, "Söz konusu değişiklikle bağlantılı yasal düzenlemenin henüz yapılmaması" gerekçesiyle eski uygulamasını sürdüren Kütahya...
ABD: "Kosova, Sırbistan'ın Parçası Olmayacak" ABD, Kosova'nın Asla Yeniden Sırbistan'ın Bir Parçası Olmayacağını Bildirdi.
Aydoğan ve muhtarlar Bayraklı'nın ilçe olmasına tepki gösterdi Bornova Belediye Başkanı Sırrı Aydoğan, mahalle muhtarları ve vatandaşların katılımı ile Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde Bayraklı'..
BM, Kadına Yönelik Şiddetin Sona Ermesi İçin Kampanya Başlatıyor Birleşmiş Milletler (BM), Kadına Karşı Şiddeti Sona Erdirmek İçin Dünya Çapında Bir Kampanya Başlatıyor.
İstihdam Paketi Yarın Bakanlar Kurulu'na Sunulacak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Üzerindeki Çalışmaları Tamamladıkladıkları İstihdam Paketi'ni Yarın Bakanlar Kurulu'na Sevk E..
Evlilik Sorusuna Hala Cevap Yok Ünlü Balet Tan Sağtürk ve Oyuncu Sevgilisi Bergüzar Korel, Önceki Gün Bebek'te Bir Cafede Tavla Oynadı.Ünlü Balet Tan Sağtürk ve Oyuncu Sevgilisi Bergüzar Korel, Önceki Gün Bebek'te Bir Cafede Tavla Oynadı.
Vali Hatipoğlu, Karda Kurtardığı İkizleri Ziyaret Etti
Vali Hatipoğlu, Karda Kurtardığı İkizleri Ziyaret Etti
Balıkesir Valisi Selahattin Hatipoğlu, Kar Altındaki Köyde Mahsurken Kurtardığı Hamile Kadını Doğumevinde Ziyaret Edip Geçmiş Olsun Dileğinde Bulundu. Hatipoğlu, Can ve Canan Adlı İkiz Bebeklere de Birer Altın Hediye...
Galatasaray'ın Yenilgisi 60 YTL'sine Mal Oldu Zonguldak'ta Galatasaray'ın Yenilgisine Üzülen Bir Kişiye Kabahatler Kanuna Göre 60 YTL Para Cezası Kesildi.
Ledger Öldü Onlar Yıkıldı Geçtiğimiz Haftalarda Aşırı Dozda İlaç Alarak Hayata Gözlerini Yuman Genç Aktör Heath Ledger, Arkasında Gözü Yaşlı Birçok Kadın Bıraktı. Çapkınlığıyla Tanınan Ledger..Geçtiğimiz Haftalarda Aşırı Dozda İlaç Alarak Hayata Gözlerini Yuman Genç Aktör Heath Ledger, Arkasında Gözü Yaşlı Birçok Kadın Bıraktı. Çapkınlığıyla Tanınan Ledger'ı Sağlığında Paylaşamayan Bu Yıldızlar, Şimdi Ledger'ın Ani Ölümüyle Çok Zor Günler Geçiriyorlar.
Tokat Üretiyor Projesi
Tokat Üretiyor Projesi
Tokat Valisi Dr. Recai Akyel, 'Tokat Üretiyor Projesi'ne Tüm Sanayicilerin ve İş Adamlarından Destek Çıkmasını İstedi.
Tersanelerde İş Sağlığı İçin İşbirliği Protokolü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Açısından Tuzla Tersanelerindeki Eksiklikler Giderilinceye Kadar Bizim..
Kesen: Kuraklık için şimdiden tedbirler alınmalı İzmir Ticaret Borsası (İTB) Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kesen, 2007 yılında Türkiye'yi etkileyen kuraklığın 2008 yılı içinde tehdit olduğunu ..
Uludağ Üniversisetis Senatosu: Yasak devam edecek Üniversitelerdeki başörtüsü yasağını kaldıran anayasa değişikliğinin Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girmesine rağmen başörtüsü yasağı..
Selçuk Üniversitesi, başörtüsü konusunda yasaların gereğini yapacak Selçuk Üniversitesi, aksi yönde bir yasal düzenleme, mahkeme kararı veya Yükseköğretim Kurulu kararı ortaya çıkmadıkça, şim..
Peşmerge Bakanlığı Sözcüsü Yaver: Peşmerge Bakanlığı Sözcüsü Cabbar Yaver, Peşmerge'nin Sınırlarının Belli Olduğunu ve Bu Sınırların İhlali Halinde Halklarını Savunacaklarını Söyledi.
Gaziantep Üniversitesi'nden "Başörtüsü" Açıklaması Gaziantep Üniversitesi Senatosu, Üniversitelerinde Başörtüsü Yasağının Süreceğini Açıkladı.
Selçuk Üniversitesi'nden "Başörtüsü" Açıklaması Selçuk Üniversitesi'nden Yapılan Açıklamada, Anayasanın 10 ve 42. Maddelerinde Yapılan Değişiklikler ve YÖK'ün Genelgesi Doğrultusunda Hareket ..
Sivil Havacılık'tan Düşen Uçakla İlgili İddialara Yanıt Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Isparta'da Düşen Uçağın "Parçalarının Satıldığı" İddialarının Gerçeği Yansıtmadığını Bildirdi. Shgm, E..
Akbank Yönetim Kurulu'nda Cıtı Group Değişimi Citigroup Yönetim Kurulu Başkanı ve Akbank Yönetim Kurulu Üyesi Winfried Bischoff, Citi'deki Diğer Sorumluluklarından Kaynaklanan İş Yükünün Fazl..
Dink Druşması Devam Ediyor Gazeteci Hrant Dink'in öldürülmesine yönelik davanın 4. duruşması İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam ediyor.
Balıkesirde, 'Kerkük' Gecesi
Balıkesir'de, "Kerkük" Gecesi
Balıkesir'de Düzenlenen, "Kerkük" Gecesine Katılan Erciyes Üniversitesi Dekanı ve Irak Türkmen Cephesi Kurucularından Prof. Mahir Nakip, Musul ve Kerkük'teki Türkmenlerin Son Durumlarını Anlattı.
Polis ve Bedaş Yetkililerinden Kaçak Elektrik Baskını Zonguldak'ta Kaçak Elektrik Kullandığı Tespit Edilen Bir Kişi Yapılan Baskınla Yakalandı.
Olur Kaymakamı ve Belediye Başkanından Yusufeli Kaymakamına
Olur Kaymakamı ve Belediye Başkanı'ndan Yusufeli Kaymakamına
Erzurum'un Olur İlçesi Kaymakamı Selim Palamut ve Belediye Başkanı Rüstem Polat, Artvin'in Yusufeli İlçesi Kaymakamı Mevlut Özmen'i Ziyaret Etti.
Trafiğe Takılan Seyir Halindeki Otodan Kazak Çalındı Zonguldak'ta Seyir Halinde Bulunan Bir Otomobil, Trafiğe Takılması Sonucu Yavaşlayınca Bağajında Bulunan 150 Kazağın Çalınıdğı Bildirildi.
Zonguldak'ta Trafik Kazası: 4 Yaralı Zonguldak'ın Devrek İlçesinde Virajı Alamayan Otomobil Toprak Birikintisine Çarptı, 4 Kişi Yaralandı.
Bakan Çelik: "Tersane denetimlerinde 196 bin 54 YTL'lik ceza uyguladık, 4 firmanın faaliyeti kısmen durdu" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, tersanelere yaptıkları denetimler kap..
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig Takımlarından Kayseri Erciyesspor, Kendi Sahasında Orduspor ile Golsüz Berabere Kalarak, Çok Önemli Bir 2 Puan Kaybetti.
Bodrumda Şüpheli Ölüm
Bodrum'da Şüpheli Ölüm
Muğla'nın Bodrum İlçesinde Evinde Silahla Yaralanmış Olarak Bulunan Kadın, Hastaneye Kaldırılırken Hayatını Kaybetti.
Dondurma Çalmaya Çalışırken Polise Yakalandılar Zonguldak'ta Bir İşyerinden Dondurmaya Çalmaya Çalışan 2 Çocuk, Devriye Gezen Polis Ekiplerince Yakalandı.
Karasuda 17 Adet Sustalı Bıçak Ele Geçirildi
Karasu'da 17 Adet Sustalı Bıçak Ele Geçirildi
Sakarya'nın Karasu İlçesinde Jandarma Ekipleri, 17 Adet Sustalı Bıçak Ele Geçirdi.
Safin Dizai, Teröristlerin Üzerinden Peşmerge Kimliği Çıktığı Haberlerini Yalanladı K. Irak Bölgesel Yönetimi Dış İlişkiler Sözcüsü Safin Dizai, Etkisiz Hale Getirilen Bazı Teröristlerin Üzer..
Irak'a Özel Temsilci Gidiyor Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Irak'ın Kuzeyine Yönelik Düzenlediği Kara Harekatı Sürerken, Ankara, Bağdat Yönetimi ile Diplomasi Trafiğini Arttıracak.
YÖK Başkanı Özcan, Niksar Heyetini Kabul Etti
YÖK Başkanı Özcan, Niksar Heyetini Kabul Etti
YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Çalışmalarında Öncelikli İki Vizyonlarının Bulunduğunu, Bunlardan Birinin Bütün Yasakların Üniversitelerden Kalkması, İkincisinin İse Üniversitelerin Asli Görevi Olan Bilimselliğe...
Hocalı Soykırımı Karsta Lanetlendi
Hocalı Soykırımı Kars'ta Lanetlendi
Azerbaycan Kars Başkonsolosluğu ve Yeni Azerbaycan Yardımlaşma ve Kültür Derneği Kars Şubesi Tarafından Kars'ta Düzenlenen Konferansta Hocalı Soykırımı Lanetlendi.
Isparta'da Meydana Gelen Uçak Kazası Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Isparta'da Meydana Gelen Uçak Kazasıyla İlgili Olarak, Görevini Yapmayarak Uçak Parçalarını İzinsiz v..
Ailenin 5. Çocuğu Olacak Biri Öz 4 Çocuğu Olan Ünlü Yıldızdan Gelen Son Haber Herkesi Şaşırttı.Biri Öz 4 Çocuğu Olan Ünlü Yıldızdan Gelen Son Haber Herkesi Şaşırttı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10