25 Şubat 2008 Pazartesi Günü Haberleri

25 Şubat 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AKÜ'de başörtü yasağı devam ediyor Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi'nde (AKÜ) başörtü yasağı sabahtan olduğu gibi öğleden sonra da devam etti. Üniversite yetkilileri tarafından başörtülü ..
Tff 3. Lig
Tff 3. Lig
Tff 3. Lig 3.grup'ta Lider Olan Denizli Belediyespor'da, Tavşanlı Belediyespor Karşısında Alınan Mağlubiyetin Üzüntüsü Yaşanıyor.
Sivas Valisi Dalmazın Eşi Çığzede Aileyi Ziyaret Etti
Sivas Valisi Dalmaz'ın Eşi Çığzede Aileyi Ziyaret Etti
Sivas Valisi Veysel Dalmaz'ın Eşi Sıdıka Dalmaz, Geçtiğimiz Ay İmranlı İlçesi Maden Köyü Maden Mezrası'nda Meydana Gelen Çığ Felaketinden Yaralı Olarak Kurtarılan Anne ile Kızını Valilikçe Tahsis Edilen Yeni Evlerinde...
Teknosa, En Büyük Mağazasını Adana'da Açıyor Yurt Çapında 56 İlde 204 Mağazayla Hizmet Veren Teknosa, En Büyük Mağazasını Adana'da Açıyor.
İtfaiye Personeline 'Doğalgaz Yangını' Eğitimi
İtfaiye Personeline "Doğalgaz Yangını" Eğitimi
Afyonkarahisar Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Personeli, Meydana Gelebilecek Doğalgaz Yangınlarına Müdahale Edebilme Konusunda Eğitim Gördü.
Hp 2007 Mali Yılında, Toplam 113 Bin 250 Ton Ağırlığında Ürünü Geri Dönüştürdü
Hp 2007 Mali Yılında, Toplam 113 Bin 250 Ton Ağırlığında Ürünü Geri Dönüştürdü
Hp, 2007 Mali Yılında, Bir Önceki Yıla Göre Yaklaşık Yüzde 50 Artışla Yaklaşık 113 Bin 250 Ton Donanım ve Yazıcı Kartuşunu Üretime Geri Kazandırdığını Açıkladı.
Cıtıbankdan Kuveyt Türk E Otomasyon Kalite Ödülü
Cıtıbank'dan Kuveyt Türk' E Otomasyon Kalite Ödülü
Citibank, Kuveyt Türk Dış İşlemler/kambiyo Birimine, Hatasız İşlemlerinden Dolayı Kalite Ödülü Verdi.
Halk Oyunları Şöleni 27 Şubat'ta Yapılacak Sakarya'da Her Yıl Düzenlenen Valilik Kupası Halk Oyunları Yarışması, 27 Şubat Çarşamba Günü Atatürk Spor Salonu'nda Yapılacak.
Metro Turizm, Otokar ile Anlaştı
Metro Turizm, Otokar ile Anlaştı
Metro Turizm, Şehir İçi ve Şehirlerarası Kısa Mesafelerde Artık Otokar'ın Sultan Markalı Küçük Otobüslerle Yolcu Taşıyacak.
Türkiye Sanayiinin Yüzde 13ü Gebzede
Türkiye Sanayiinin Yüzde 13'ü Gebze'de
Türkiye Sanayiinin Yaklaşık Yüzde 13'ünü Bünyesinde Barındıran Gebze, Yoğun Sanayi Yapılanmasıyla Dikkat Çekiyor.
Türkiye-suriye İlişkileri
Türkiye-suriye İlişkileri
Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (Kmtso) Başkanı Mehmet Balduk, Türkiye ve Suriye Arasındaki Dış Ticaretin Yeterli Seviyede Olmadığına Dikkat Çekerek, "İki Ülke Arasındaki Sosyal ve Kültürel Birliktelik Ticarete...
Türban Yasağı
Türban Yasağı
Eskişehir Anadolu ve Osmangazi Üniversitelerinde Türban Yasağı Sürüyor. Her İki Üniversitede Öğrencilerin Kampüse Türbanla Girmelerine İzin Verilirken, Anfilerde Türbana İzin Verilmiyor.
Sivas'ta Trafik Denetimleri Sivas'ta, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri Tarafından Yapılan Denetimlerde 11 Aracın Trafikten Men Edildiği Bildirildi.
Trende Esrar Ele Geçirildi
Trende Esrar Ele Geçirildi
Malatya'da Trende Yapılan Aramada Yaklaşık 50 Kilogram Esrar Ele Geçirildi. Olayla İlgili 4 Zanlı Gözaltına Alındı.
Doğrudan Gelir Desteği Başvurularında Sahtecilik
Doğrudan Gelir Desteği Başvurularında Sahtecilik
Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesinde, 2007 Doğrudan Gelir Desteklemesi Müracaat Dosyalarında 77 Kişinin Sahte Beyanda Bulunduğu Tespit Edildi.
Jandarma Bir Adet Kaleşnikof Ele Geçirdi Şanlıurfa'da Jandarma Tarafından Yapılan Kontrollerde 1 Adet Kaleşnikof Piyade Tüfeği Ele Geçirildi.
Çilimli İlçesinde TOKİ Konutlarının Kura Çekimi Ertelendi
Çilimli İlçesi'nde TOKİ Konutlarının Kura Çekimi Ertelendi
Düzce'nin Çilimli İlçesinde Belediye ile Toplu Konut İdaresi (TOKİ) İşbirliğinde İnşa Edilen 108 Adet Konutun Kura Çekimi Hafta Sonuna Ertelendi.
Saklandığı Tuvalette Yakalandı
Saklandığı Tuvalette Yakalandı
Samsun'da Gece Yarısı Girdikleri İş Yerinde Vatandaşlar Tarafından Fark Edilerek Polise Haber Verilen Hırsızlardan 2'si Kaçarken, Diğeri İse Kepengi Üzerine Çekip Saklandığı İş Yerinin Tuvaletinde Yakalandı.
Çayırova Ekibi Uluslararası Folklor Festivaline Hazırlanıyor
Çayırova Ekibi Uluslararası Folklor Festivali'ne Hazırlanıyor
Çayırova Belediyesi Bünyesindeki Folklor Ekibi Uluslararası Foklor Festivali(ne Hazırlanıyor.
Bin 117 Kök Kenevir ve 550 Gram Esrar Ele Geçirildi Şanlıurfa'da Jandarma Tarafından Yapılan Köy Kontrolleri Sırasında Bin 117 Kök Kenevir Bitkisi ile 550 Gram Esrar Maddesi Ele Geçirildi.
Ereğli Kent Konseyi Murat Sesliyi Ziyaret Etti
Ereğli Kent Konseyi Murat Sesli'yi Ziyaret Etti
Ereğli Kent Konseyi Belediye Başkanı Murat Sesli'yi Ziyaret Etti.
Gıda Laboratuarı İnşaatı Son Aşamasına Geldi
Gıda Laboratuarı İnşaatı Son Aşamasına Geldi
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde, Bandırma Ticaret Borsası ve Bandırma Ticaret Odası Tarafından Ortaklaşa Kurulacak Olan Gıda Laboratuarının İnşaatı Son Aşamasına Geldi.
KKTC Cumhurbaşkanı Talat Rum Seçimlerini Değerlendirdi KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Bugün Saat 14.00'te Gerçekleştirdiği Basın Toplantısında, Dün Sonuçlanan Kıbrıs Rum Tarafındaki Baş..
Gümüşhanede Vergi Haftası Etkinlikleri Başladı
Gümüşhane'de Vergi Haftası Etkinlikleri Başladı
Kamuoyunda Sağlıklı Bir Vergi Bilincinin Oluşturulması, Verginin Tüm Kesimlere Benimsetilmesi İçin 1990 Yılından Beri Her Yıl Kutlanmakta Olan Vergi Haftası Etkinlikleri Gümüşhane'de de Başladı.
AK Parti Bolu Teşkilatı Gövde Gösterisi Yaptı AK Parti Bolu Merkez İlçe 2'nci Dönem 1'inci İl Danışma Meclis Toplantısı Belediye Eski Nikah Salonu'nda Yapıldı.
Bir Podyumda Bir Pistte Manken Seda Ertan Dalgıçlık ve Pilates'ten Sonra Araba Yarışlarına Merak Sardı. Her Fırsatta Bir Spor Tutkunu Olduğunu Dile Getiren Güzel Manken, 16 Mart'ta Kıbrıs'ta ..Manken Seda Ertan Dalgıçlık ve Pilates'ten Sonra Araba Yarışlarına Merak Sardı. Her Fırsatta Bir Spor Tutkunu Olduğunu Dile Getiren Güzel Manken, 16 Mart'ta Kıbrıs'ta Düzenlenecek Olan 300 Metre Oto-drag Yarışları'na Katılmaya Hazırlanıyor.
Sivas'ta Kar Temizleme Paniği Sivas'ın Akıncılar İlçesi'nde Kar Temizleme Çalışması Sırasında Yaşanan Panik Nedeni ile Bir İşçi Yaralandı, İtfaiye Aracının Sürücüsü de Kalbi Sıkışınca, Kamyon..
Şiiler Kerbela Yolunda Geçtiğimiz Haftanın Başından Bu Yana, Yüz Binlerce Iraklı, İmam Hüseyin'in Kerbela'daki Türbesini Ziyaret Etmek Üzere Yollara Döküldü.
Ajda ile Ferhat Bir Arada Konserde, Ajda Pekkan ve Ferhat Göçer Birlikte Şarkı Söyledi..Konserde, Ajda Pekkan ve Ferhat Göçer Birlikte Şarkı Söyledi..
İngiltere ile Ticari İlişkiler Daha Güçlü Olacak
İngiltere ile Ticari İlişkiler Daha Güçlü Olacak
Denizli Sanayi Odası'nın Davetlisi Olarak Denizli'ye Gelen İngiltere'nin Başkonsolosu Barbara Hay, Türkiye ile Ticari İlişkilerin Daha Güçlü Olacağını Söyledi.
Tarihi Bolaman Konağı Turizme Açılıyor
Tarihi Bolaman Konağı Turizme Açılıyor
Ordu'nun Fatsa İlçesinde Bulunan Tarihi Bolaman Haznedaroğlu Konağı'nın Turizme Açılacağı Açıklandı. Ordu Kültür ve Turizm Müdürü Muzaffer Günay, Bakanlık Tarafından Gönderilen 400 Bin YTL ile Restore Edildikten Sonra...
Türkiyeden Iraka Çağrı: Üzerine Düşeni Yap
Türkiye'den Irak'a Çağrı: Üzerine Düşeni Yap
Bakanlar Kurulu, TSK'nın Kuzey Irak'a Yönelik Düzenlediği Kara Harekatının Kısa Sürmesini İsteyen Irak Yönetimine 'Üzerinize Düşeni Yerine Getirin' Çağrısı Yaptı.
Erzurumda Karla Mücadele Çalışmaları Sürüyor
Erzurum'da Karla Mücadele Çalışmaları Sürüyor
Erzurum'da Önceki Gün Yağan Kar Yağışı Sonrasında Ulaşıma Kapanan 119 Köy Yolu Ulaşıma Açılmayı Beklerken, Belediye Ekipleri de Şehir İçinde Kar Kaldırma Çalışmalarını Sürdürüyor.
İçkiyi Fazla Kaçırınca Yol Ortasında Sızdı
İçkiyi Fazla Kaçırınca Yol Ortasında Sızdı
Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesinde Bir Şahıs, Aldığı Alkol Neticesinde Yol Ortasında Düşerek Yere Yığıldı.
AK Parti'den Rektörlere 'Anayasa Değişikliğini Uygulayın' Çağrısı AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Tarafından Onaylanan Anayasa Değişikliğini Uygulamayan Re..
AK Parti Denizli Gençlik Kolları Başkanlığına Ayhan Soyfidan Tekrar Seçildi
AK Parti Denizli Gençlik Kolları Başkanlığı'na Ayhan Soyfidan Tekrar Seçildi
AK Parti Denizli Gençlik Kolları Başkanlığı Seçimlerinde Ayhan Soyfidan Güven Tazeledi.
Sivas'ta Kendini Doktor Olarak Tanıtan Kişi 4 Kişiyi Dolandırdı Sivas'ta İki Ayrı Eczaneyi Arayarak Kendini Doktor Olarak Tanıtan Kişi, 4 Kişiyi Cep Telefonu Kontörü Alarak Dolandırdı.
Başbakan Erdoğan, Genelkurmay Karargahı'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)'nin Irak'ın Kuzeyine Yönelik Düzenlediği Kara Harekatıyla İlgili Olarak Genelkurmay Ka..
ODTÜ Türbanlı Öğrenci Almayacak ODTÜ Senatosu, YÖK Başkanı Tarafından Üniversitelere Gönderilen Yazının Kanunlar ile Çeliştiği Gerekçesiyle, 2547 Sayılı Yasada Değişiklik Yapılıncaya Kadar Tü..
Belediyelerin 5.1 Milyar YTL Borcu Silindi Hazine Müsteşarlığı Belediye Uzlaşma Komisyonu Faaliyet Raporu'na Göre, Uzlaşma Kapsamında, Belediyelerin Kamu Kurumlarına Olan Gecikme Faiziyle Bir..
Mazlumderden Add Yöneticileri Hakkında Suç Duyurusu
Mazlumder'den Add Yöneticileri Hakkında Suç Duyurusu
İnsan Hakları ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği (Mazlumder) Kocaeli Şube Başkanı Nigar Gümrükçüoğlu, Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Yöneticileri Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu.
Türbanlı Öğrenciler
Türbanlı Öğrenciler
Üniversitelerarası Kurul Başkanı (Üak) ve Akdeniz Üniversitesi (Aü) Rektörü Prof.dr. Mustafa Akaydın, YÖK Kanunu Hükümlerini Uygulamak Zorunda Olduklarını Belirterek "Başörtülü Öğrencilerin Kampüslere Alınmayacağına...
Polisle Dost Oldular
Polisle Dost Oldular
Amasya'da Yaşları Küçük Olmasına Rağmen Birçok Olaya Karışan İki Genç, Verdikleri Nasihatlerle Uslanmalarında Etkili Olan Polislerle Dost Oldu.
Türbanlı Öğrenciler
Türbanlı Öğrenciler
Fethiye'de Bulunan Muğla Üniversitesi'ne Bağlı Ali Sıtkı Mefharet Koçman Meslek Yüksek Okulu ve Sağlık Yüksek Okulu'nda Öğrenciler Baş Örtüsüyle Okula Alınmadı. Yüksek Okul Yöneticileri Konuyla İlgili Yaptıkları...
Şehit Komando Er Atalay Şeker Memleketinde Toprağa Verildi
Şehit Komando Er Atalay Şeker Memleketinde Toprağa Verildi
Hakkari Dağ ve Komando Tugayı'nda Vatani Görevini Yaparken Kuzey Irak'a Düzenlenen Sınır Ötesi Harekata Katılarak Şehit Olan Komando Er Atalay Şeker, Memleketi Olan (20) Ardahan'ın Posof İlçesi Çambeli Köyünde Gözyaşları...
YÖK'ten Başörtüsü Açıklaması YÖK'ten Yapılan Açıklamada, "Cumhuriyet'in ve Dolayısıyla Devletin Anayasa'da Belirlenen Nitelikleri, Temel Hak ve Hürriyetlerin Korunmasının ve Geliştirilmesinin..
Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu Ürdün'e Gidiyor Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, 5. Dünya Su Formu'nun 1. Bölgesel Toplantısı'na Katılmak Üzere Ürdün'e Gidiyor.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10