23 Şubat 2008 Cumartesi Günü Haberleri

23 Şubat 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dünya nüfusunun yüzde 30una  ilaç ulaşmıyor
'Dünya nüfusunun yüzde 30'una ilaç ulaşmıyor'
İzmir'de düzenlenen 3. Eczacılık Günleri, Ege Üniversitesi (EÜ) Atatürk Kültür Merkezi'nde başladı. Açılışa katılan Türkiye Eczacılar Odaları Birliği (TEB) Genel Başkanı Erdoğan Çolak, "Dünya nüfusunun yüzde 30'una hâlâ...
Batman Çevik Kuvvet Şube Müdürü Görevden Alındı Batman'da DTP'li Vekiller Coplanmıştı
Hayallerindeki MADOyu anlatan çocuklar ödülleri kaptı
Hayallerindeki MADO'yu anlatan çocuklar ödülleri kaptı
Türkiye'nin ünlü dondurma markası MADO tarafından bu yıl birincisi düzenlenen "Hayalinizdeki MADO" isimli Ulusal Resim Yarışması'nın ödül töreni gerçekleşti.
Kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için sinema keyfi
Kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için sinema keyfi
Kütahya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, vatandaşları kütüphaneye çekmek için her hafta cumartesi günleri ücretsiz sinema izlettiriyor.
Osmaniyede 2 otomobil kundaklandı
Osmaniye'de 2 otomobil kundaklandı
Osmaniye'de 2 otomobil benzin dökülerek kundaklandı. Otomobilin biri yanarken, diğeri itfaiyenin zamanında müdahalesiyle az hasarla kurtarıldı.
Milli Eğitim Bakanı Çelikten Türban Açıklaması
Milli Eğitim Bakanı Çelik'ten Türban Açıklaması
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Türban Konusunda 'Gerginlik Var, Baskı Var' Diyen İnsanların Gerginlik ve Baskının Kafalarında Olduğunu, Hayali Bir Gerginlik Senaryosu Oluşturduklarını Belirtti.
DTP il binası önünde sınırötesi operasyon protestosu Demokratik Toplum Partisi (DTP) İstanbul İl Başkanlığı önünde toplanan yaklaşık 300 kişilik grup, başlatılan sınırötesi operasyonu protest..
AK Parti Milletvekili Yıldırım: 'Kapanması kararlaştırılan belediyelerin itiraz etme hakları var'
AK Parti Milletvekili Yıldırım: "Kapanması kararlaştırılan belediyelerin itiraz etme hakları var"
AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım, kapanması kararlaştırılan belediyelerin itiraz etme haklarının bulunduğunu bildirdi.
Buca CHPde Sahte Üye İddiası
Buca CHP'de Sahte Üye İddiası
İzmir'de, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 31 Aralık Tarihinde Yapılan Buca İlçe Kongresi'nde İlçe Başkanının Sahte Üye ve Delegelerle Seçimi Kazandığı İddia Edildi. Avukat Cavit Orhan, Sahte Delegeleri Ortaya Çıkaran...
Midyattaki Camilere Kuran-ı Kerim Bağışı
Midyat'taki Camilere Kur'an-ı Kerim Bağışı
Mardin'in Midyat İlçesinde Bulunan Camilere İstanbul'daki İş Adamlarından Kur'an-ı Kerim Bağışı Yapıldı.
AK Parti 6. Bölge Yerel Yönetimler Şurası Erzurumda Yapıldı
AK Parti 6. Bölge Yerel Yönetimler Şurası Erzurum'da Yapıldı
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Silahlı Kuvvetlerin Sınır Ötesi Operasyonda Büyük Bir Başarı Örneği Gösterdiğini Söyledi. 2 Gün Önce Başlayan Kara Harekatında 5 Askerin Şehit Olduğunu İfade Eden Akdağ, Operasyonların Amacının...
AKP, Gülün Endişeleri Giderin Uyarısına Uyacak
AKP, Gül'ün 'Endişeleri Giderin' Uyarısına Uyacak
AKP, Başörtüsü Düzenlemesini Onaylayan Gül'ün 'Endişeleri Giderin' Uyarısını Dikkate Alacak. AKP, Başörtüsü Düzenlemesi Konusunda CHP'nin Anayasa Mahkemesi Sürecinin Tamamlanmasını Bekleyecek.
Adanaspor taraftarının desteğiyle Çanakkaleyi eli boş göndermek istiyor
Adanaspor taraftarının desteğiyle Çanakkale'yi eli boş göndermek istiyor
Adanaspor kendi evinde oynayacağı Çanakkale Dardanelspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor. Hazırlıklarını tamamlayan turuncu beyazlı takımda ter idmanında yeniden ağrıları nükseden Halit idmanı yarım bıraktı ....
Deniz Baykal İşçi Ölümleriyle Gündeme Gelen Tuzla Tersanesini Ziyaret Etti
Deniz Baykal İşçi Ölümleriyle Gündeme Gelen Tuzla Tersanesi'ni Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Deniz Baykal, Bir Süredir İşçi Ölümleriyle Gündeme Gelen Tuzla Tersanesi'ni de Ziyaret Etti. Disk Başkanı Süleyman Çelebi ile Birlikte Gerçekleştirdiği Ziyaret Sırasında Konuşan...
Başkan Çaldı, Kursiyerler Oynadı
Başkan Çaldı, Kursiyerler Oynadı
Ünye Belediye Konservatuvarı'nın 2008 Yılı İlk Dönem Kurs Başlangıcı Dolayısıyla Kokteyl Düzenlendi. Belediye Kültür Sitesi'nde Yapılan Kokteyle Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, Başkan Yardımcıları İrfan Şahin ve Kemal...
Devletin Zirvesinden Orgeneral Büyükanıt'a Başsağlığı Mesajı Devletin Zirvesi, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Kuzey Irak'a Yönelik Düzenlediği Kara Harekatında Teröristlerle Çıkan Çatışmad..
3 Bin Nüfuslu Beldenin Kapanan Sağlık Ocağı, Valinin Talimatıyla Açıldı
3 Bin Nüfuslu Beldenin Kapanan Sağlık Ocağı, Valinin Talimatıyla Açıldı
Mersin'in 3 Bin Nüfuslu Gözne Beldesinde Doktor Olmadığı Gerekçesiyle Kapanan Sağlık Ocağı, Gözneliler Derneği'nin Girişimleri Sonucu Vali Hüseyin Aksoy'un Talimatıyla Açıldı.
Demircide Çiftçilere Budama Kursu
Demirci'de Çiftçilere Budama Kursu
Manisa'nın Demirci İlçesine Bağlı Durhasan Beldesinde İlçe Tarım Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Kursta, Çiftçilere Budama Hakkında Bilgiler Verildi.
Türkiye Eskrim Federasyonu Başkan Yardımcısı Özdemir: İki yıllık hedefimizin yüzde 80ni bir yılda gerçekleştirdik
Türkiye Eskrim Federasyonu Başkan Yardımcısı Özdemir: ''İki yıllık hedefimizin yüzde 80'ni bir yılda gerçekleştirdik''
Türkiye Eskrim Federasyonu Başkan Yardımcısı İlhami Özdemir, "Yönetim olarak göreve geldikten sonra iki yıllık hedefimizin yüzde 80'ni bir yılda gerçekleştirdik." dedi.
Bilecikte Bebek Dostu Sağlık Ocakları Sertifikalarına Kavuştu
Bilecik'te Bebek Dostu Sağlık Ocakları Sertifikalarına Kavuştu
Bilecik Valisi Musa Çolak, Vatandaşlara Etkili ve Verimli Sağlık Hizmeti Vermenin Görevleri Olduğunu Belirterek, Sağlık Hizmetlerini Hassasiyetle Takip Ettiğini Söyledi.
4 Yeni Film Gösterime Girdi Hafta Boyunca Sinemalarda İzleyiciyle Buluşacak Filmler Şöyle...Hafta Boyunca Sinemalarda İzleyiciyle Buluşacak Filmler Şöyle...
1. Mado Ulusal Resim Yarışması
1. Mado Ulusal Resim Yarışması
Türkiye'nin Ünlü Dondurma Markası Mado Tarafından Bu Yıl Birincisi Gerçekleştirilen "Ulusal Resim Yarışması"nda Dereceye Girenlere Düzenlenen Törenle Ödülleri Verildi.
Başkent'te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Eylemi Alınteri, Bdsp, Dhd, Höc, Kaldıraç, Odak ve Partizan Üyesi Bir Grup, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Öncesi Eylem Yaptı.
İzmir İl Genel Meclis Üyeleri Ödemişte Stres Attı
İzmir İl Genel Meclis Üyeleri Ödemiş'te Stres Attı
İzmir İl Genel Meclis Üyeleri Bergama ve Selçuk Gezisinden Sonra Hafta Sonunda Stres Atmak Amacıyla 400 Kişilik Grup, 10 Otobüs ile Ödemiş'e Gelerek, İlçeyi Gezdikten Sonra Eğlendi.
Uşakta Amerikan Karşıtı Eylem
Uşak'ta Amerikan Karşıtı Eylem
Uşak'ta "Haklar ve Özgürlükler Cephesi" Üyesi 7 Kişi, Amerika Karşıtı Eylem Yaptı.
Çorlu Edirneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Lokali Hizmete Girdi
Çorlu Edirneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Lokali Hizmete Girdi
Çorlu Edirneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Lokali Faaliyete Başladı.
Galatasaray'ın borcu 138 milyon YTL Galatasaray Kulubü'nün 31 Aralık 2007 tarihi itibari ile kulübün konsolide borcunun toplam 223 milyon 487 bin 975 YTL olduğu açıklandı.
Balıkesirin Örnek Doktoru
Balıkesir'in Örnek Doktoru
Balıkesir'in Burhaniye İlçesinde, Okullarda Sigara ve Uyuşturucu Bağımlılığı Konusunda Konferanslar Veren Dr. Cafer Tuncer'in, İlçedeki Şeker Hastaları İçin Verdiği Eğitim Semineri Büyük İlgi Gördü.
Polis, Sınır Ötesi İçin Alarmda
Polis, Sınır Ötesi İçin Alarmda
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Başlattığı Sınır Ötesi Güneş Operasyonu İçin, İçerde de Polis Alarma Geçti.
Canaydın: "Galatasaray'dan kopamam" Galatasaray Kulubü Başkanı Özhan Canaydın, Galatasaray'ın bir yaşam tarzı olduğunu belirterek, "Bana güvenen herkese teşekkür ediyorum." dedi.
Çukurcada Helikopter Trafiği Hız Kazandı
Çukurca'da Helikopter Trafiği Hız Kazandı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Irak'taki Kara Harekatı Sürerken, Sınır Bölgesindeki Hakkari'nin Çukurca İlçesinde Helikopter Trafiği Hız Kazandı.
Cumhurbaşkanı Gülün Onayladığı Türban Yasasını Güvercin Uçurarak Kutladılar
Cumhurbaşkanı Gül'ün Onayladığı Türban Yasasını Güvercin Uçurarak Kutladılar
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Onayladığı Türban Yasasını, Kayseri'de İnanç Platformu Mensubu Bir Grup Kadın Güvercin Uçurarak Karşıladı.
Mayına Basarak Şehit Düşen Astsubay İçin Elazığda Tören Düzenlendi
Mayına Basarak Şehit Düşen Astsubay İçin Elazığ'da Tören Düzenlendi
Bingöl'ün Kığı İlçesinde Arazi Arama ve Tarama Faaliyetleri Sırasında Mayına Basarak Şehit Olan Astsubay Emre Bolat İçin Elazığ Asker Hastanesi'nde Tören Düzenlendi.
Eskişehir Şehidine Ağlıyor
Eskişehir Şehidine Ağlıyor
Bingöl'de Mayına Basarak Şehit Olan Astsubay Emre Bolat'ın Eskişehir'de Yaşayan Annesinin Evine Dev Türk Bayrağı Asıldı.
Ak Parti Adıyaman Milletvekili Aydın: "Küçük sanayi sitesiyle ilgili çalışmalarımız sürüyor" AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Küçük Sanayi Sitesi'nin kuzeyinde yer alan rezerv alan..
Mucit Çaycıdan Kesme Şeker ile Toz Şekeri Birbirinden Ayıran Makine
Mucit Çaycıdan Kesme Şeker ile Toz Şekeri Birbirinden Ayıran Makine
Sakarya'da Askıda Çay Uygulamasıyla Dikkatleri Üzerine Çeken Mucit Çaycı Kadir Kurt, Şimdi de Kesme Şekeri Toz Şekerden Ayıran Bir Cihaz İcat Etti.
Kara Harekatının Başlaması ile Gazeteciler Habur Sınır Kapısına Akın Etti
Kara Harekatının Başlaması ile Gazeteciler Habur Sınır Kapısı'na Akın Etti
Irak'ın Kuzeyine Yapılan Hava Destekli Kara Operasyonu Nedeniyle, 100'den Fazla Yerli ve Yabancı Gazeteci Şırnak'ın Cizre ve Silopi İlçelerinde Gelişmeleri Takip Ediyor. İhlas Haber Ajansı Bölgenin Nabzını Tutmak İçin...
Bağdat'ta at arabalarının trafiğe çıkması yasaklandı Irak'ın başkenti Bağdat'ta dün bomba yüklü at arabasıyla düzenlenen saldırıdan sonra, bu araçların trafiğe çıkması ikinci bir duyuruya kad..
Kara operasyonunu Arap medyası da yakından takip ediyor Türk ordusunun terör örgütü PKK'ya yönelik Kuzey Irak'a başlattığı kara operasyonu tüm dünyada olduğu gibi Arap basını da yakından taki..
İzmirli Taksicilerden Gece Tarifesinin Kaldırılmasına Tepki İzmir'de Bir Grup Taksici, Gece Tarifesinin Kaldırılmasını Protesto Etti.
Papadopulos'un Hristofyas desteğine rağmen, Kasulidis kazanabilir Kıbrıs Rum Kesimi'nde yarın ikinci tur başkanlık seçimleri yapılacak. İkinci tur seçimlerine Demokratik Seferberlik Partisi'n..
Başörütüsü eylemi 'hizmet alan hizmet ayrımı' sona erinceye kadar devam edecek
Başörütüsü eylemi "hizmet alan hizmet ayrımı" sona erinceye kadar devam edecek
Ankara İnanç Özgürlüğü Platformu tarafından iki yıldır her cumartesi düzenlenen "Başörtüsüne özgürlük" eylemi "hizmet alan hizmet veren eylemi" bitinceye kadar devam edecek.
Hakkaride operasyonlar hız kesmiyor
Hakkari'de operasyonlar hız kesmiyor
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kuzey Irak'ta terör örgütü PKK'nın kökünü kurutmak için yaptığı kara harekatı tüm hızıyla sürüyor.
75 Yataklı Kadın Doğum Çocuk Hastanesinde çocuklar da gönüllerince eğleniyor
75 Yataklı Kadın Doğum Çocuk Hastanesi'nde çocuklar da gönüllerince eğleniyor
Osmaniye'de 75 Yataklı Kadın Doğum Çocuk Hastanesi'nde hastanede poliklinikler önünde bekleyen çocuklara balon verilirken bekleme salonunda ise çizgi film izlettiriliyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10