22 Şubat 2008 Cuma Günü Haberleri

22 Şubat 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İş Dünyasında operasyona Destek Kuzey Irak'a Kara Harekatı Borsayı Nasıl Etkiledi? Tiklayin
Barzani: Harekat Zorbalıktır! Ikdp Lideri Mesud Barzani'den Operasyonla İlgili İlk Yorum Geldi.
Başbakan Harekat için Ne Dedi? Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Irak?a Yönelik Operasyon Öncesinde ABD Başkanı George Bush ile Görüştüğünü Açıkladı.
Gül'den Operasyonla İlgili ilk Açıklama Cumhurbaşkanı Gül Kara Operasyonu ile İlgili Yazılı Bir Açıklama Yayınladı
Genelkurmay Operasyon Görüntülerini Yayınladı Genelkurmay Başkanlığı Sınırötesi Operasyondan İlk Fotoğrafları İnternet Sitesinde Yayınladı. Görüntüler Doğa Şartlarına Uygun Olarak Kar Kamufla..
ABD: Operasyon en Kısa Sürede Sonuçlandırılsın Pentagon'dan Kara Harekatıyla İlgili Açıklama...
Rehberlerden İhaya Ödül
Rehberlerden İha'ya Ödül
Dünya Rehberler Günü'nde, Turizme ve Türkiye'nin Tanıtımına Katkılarından Dolayı İhlas Haber Ajansı (İha) Kuşadası Muhabiri Zafer Hacısalihoğlu'na Plaket Verildi.
Vanda Yasadışı Gösteri
Van'da Yasadışı Gösteri
Van'da Cadde Ortasında Lastik Yakarak Yasadışı Slogan Atan Kalabalığa Müdahale Eden Polis Ekipleri Gurubu Dağıtırken 1 Kişiyi Yakalayarak Gözaltına Aldı.
Ankara'da Kar Temizleme Çalışmaları Ankara Büyükşehir Belediyesi Ekipleri, Kaldırımlarda Kar Temizleme Çalışmalarını Sürdürüyor.
Bebek Sanılan Myom Kızılay Hastanesinde Başarı ile Alındı
Bebek Sanılan Myom Kızılay Hastanesinde Başarı ile Alındı
Kayseri'de Bebek Olduğu Sanılan Kadının Karnından Karpuz Büyüklüğünde, Myom Çıkarıldı.
Sönmez, Kamu Alacaklarının Uzlaşmayla Tahsili Hakkındaki Kanunu Değerlendirdi Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (Btso) Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez, Toplam 2.3 Milyar YTL Tutarındaki İhtil..
Bitlis Adliye Sarayında Bitlis Barosu Açıldı
Bitlis Adliye Sarayı'nda Bitlis Barosu Açıldı
Bitlis Adliye Sarayı'nda, Bitlis Barosu İçin Oluşturulan Oda, Bitlis Valisi Mevlüt Atbaş, Cumhuriyet Başsavcısı Metin Uslu, Savcı ve Avukatların Katılımı ile Törenle Açıldı.
YÖK: Öğretim Üyeliklerinin Atama İşlemleri Durduruldu Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Öğretim Üyeliğine Atanmaya İlişkin Kriterleri Belirlemeye Yönelik Yeni Yönetmelik Yürürlüğe Girene Yükseköğre..
Tiyatroculardan Büyükerşene Plaket
Tiyatroculardan Büyükerşen'e Plaket
Milletlerarası Kukla ve Gölge Oyunu Birliği (Unıma) Türkiye Milli Merkezi Başkanı Mevlüt Özhan, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e Geleneksel Türk Tiyatrosuna Katkılarından Dolayı Plaket Verdi.
Miniklerden Anlamlı Yardım
Miniklerden Anlamlı Yardım
Ağrı'nın Taşlıçay İlçesinde Bir İlköğretim Okulunun Öğrencileri Örnek Bir Davranış Sergileyerek, Biriktirdikleri Harçlıkları ile Maddi Durumu İyi Olmayan Arkadaşlarına Defter ve Kalem Gibi Kırtasiye Eşyaları Aldılar.
Tdk Başkanı Akalın, Afyonkarahisarda
Tdk Başkanı Akalın, Afyonkarahisar'da
Türk Dil Kurumu (Tdk) Başkanı Prof.dr. Şükrü Haluk Akalın, Bazı Aydınların "Türkçe Fakir ve Kısır Dil, Türkçe ile Felsefe ve Bilim Yapılmaz" Gibi Düşüncelere Kapıldığını ve Bunun Yanlış Olduğunu Söyledi.
Engellilerden Resim ve El İşi Sergisi…
Engelliler'den Resim ve El İşi Sergisi…
Kırşehir'de Engelli Çocuklar Tarafından Hazırlanan El İşlemeli Eserler, Düzenlenen Sergide Davetlilere Tanıtıldı.
Müsiadın 10. Olağan Genel Kurulu
Müsiad'ın 10. Olağan Genel Kurulu
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İstihdam Vergilerinde 5 Puanlık Bir İndirime Gideceklerini Söyledi.
Hakkaride Toplu Zehirlenme
Hakkari'de Toplu Zehirlenme
Hakkari'de Bir Kilim Atölyesinde Çalışan Yaklaşık 27 Bayanın Bilinmeyen Bir Nedenle Zehirlenerek Devlet Hastanesi'ne Kaldırıldığı Belirtildi.
Gazetecilerden Başkan Gençe Ziyaret
Gazetecilerden Başkan Genç'e Ziyaret
Samsun 19 Mayıs Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Necdet Uzun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i Ziyaret Etti.
Erzurum'da CHP İl Başkanlığı Kurasında Olay Erzurum'da Önceki Gün Yapılan CHP İl Başkanlığı Kongresi'nde Kurada Usulsüzlük Yapıldığı Gerekçesiyle Bugün Adliye Sarayı'nda Hakim Huzurunda Yenid..
Elazığda Dilenci Timi Görev Başında
Elazığ'da 'Dilenci Timi' Görev Başında
Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne Bağlı 'Dilenci Timleri' Dilencilere Yönelik Operasyonlarını Sürdürdü. Özellikle Cuma Namazı Çıkışında Şehir Merkezinde Cami Önlerini Mesken Tutan Dilenciler, Namaz Öncesinde...
Aydında En Fazla Adsl Abonesi Yapan Türk Telekom Bayileri Ödüllendirildi
Aydın'da En Fazla Adsl Abonesi Yapan Türk Telekom Bayileri Ödüllendirildi
Türk Telekom Bayilerinin 2007 Yılı Son Üç Ayında Adsl Satışlarının Artırılması Amacıyla Ttnet A.ş. Tarafından Başlatılan 'Turbo Sat Turbo Kazan' Kampanyası Kapsamında Aydın'da En Fazla Satış Yapan Bayiler Ödüllendirildi.
Elazığ Barosu'ndan Huzurevine Anlamlı Yardım Elazığ Barosu Avukatları, Gazi Huzurevi'nde Kalan Yaşlıların Kullanımı İçin Çeşitli Yardımlarda Bulundu.
Yeminli Çeteye Polis Baskını
Yeminli Çeteye Polis Baskını
Bursa'da Silah ve Kuran Üzerine Yemin Ettirerek Kurdukları Çeteyle Barda Eğlenirken Tespit Ettikleri Güzellik Salonu Sahibi Bir Bayanı Mezarlığa Götürerek Zorla Senet İmzalattırdıkları İddia Edilen 2'si Çocuk 13 Kişi...
Venezuelada Uçak Düştü: 46 Ölü
Venezuela'da Uçak Düştü: 46 Ölü
Venezuela'da Kaybolan Yolcu Uçağının Enkazının Bulunduğu ve Uçaktaki 46 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
İngiliz Büyükelçi Başbakanlık'tan Ayrıldı Türkiye'nin Irak'ın kuzeyine yönelik sınırötesi kara harekatı başlatmasının ardından Başbakanlığa gelen İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Nick Baird, ..
Ağrıda Hasta Kurtarma Operasyonu
Ağrı'da Hasta Kurtarma Operasyonu
Ağrı'nın Diyadin İlçesinde Yolu Kapalı Olan Köydeki Kanser Hastası, 12 Saatlik Bir Çalışma Sonucu Hastaneye Ulaştırılırken, Bölgeye Giderken Dağda Mahsur Kalan 112 Acil Servis Görevlilerini, İl Merkezinden Giden Diğer...
Korsan Cdye 'Virüs 2' Operasyonu
Korsan Cd'ye "Virüs 2" Operasyonu
Konya Polisi, Dakikada 52 Adet Korsan Cd Hazırlayan Sisteme Sahip Bir İşyerine Baskın Yaptı. Baskında Bilgisayar ile 50 Bin YTL Değerinde Binlerce Korsan Cd Ele Geçirildi.
Küreselbak: "Harekat, Halklar Arasında Düşmanlık Köprüleri Döşeyecek" Küresel Barış ve Adalet Koalisyonu, Türk Silahlı Kuvvetleri Tarafından Kuzey Irak'a Yapılan Harekatın, Sorunları Daha da ..
Van'da Elektrik Kesintisi Vangölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Vedaş) Tarafından Yapılan Açıklamada, İl Merkezindeki Bazı Mahallelerde Elektrik Kesintisi Yapılacağı Bildirildi. Yazılı Açı..
Tantuni Salonunda Hesap Kavgası: 11 Yaralı Eskişehir'de, Bir Tantuni Salonunda Hesap Yüzünden Çıkan Kavgada 11 Kişi Yaralandı.
Erdoğan Başbakanlıktan Ayrıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık'tan ayrıldı.
Başbakan Erdoğan, Otomotiv Distribütörleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mermer'i Başbakanl..
Eşme'de Çıkan Yangında Bir Kişi Yanarak Öldü Uşak'ın Eşme İlçesinde, Belediyeye Ait Boş Bir Dükkanda Çıkan Yangında Bir Kişi Yanarak Öldü. Yangın, Gece Saat 02:30 Sıralarında İstasyon Mahalle..
Safin Dizayi: "Askeri Harekatların Çözüm Olmadığını Görüyoruz" Kürdistan Demokrat Partisi Dış İlişkiler Sorumlusu Safin Dizayi, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin PKK Unsurlarına Yönelik Irak'ın Kuz..
Eğitim Semineri Sona Erdi
Eğitim Semineri Sona Erdi
Samsun Belediyeler Birliği Tarafından Organize Edilen ve 5 Gün Süren Eğitim Semineri Sona Erdi. Seminere Katılanlara Belediyecilere Törenle Sertifikaları Verildi.
Öğrenci Temsilcisinden Başkan Özcana Teşekkür Ziyareti
Öğrenci Temsilcisinden Başkan Özcan'a Teşekkür Ziyareti
Sakarya'nın Söğütlü İlçesi Küçüksöğütlü İlköğretim Okulu Öğrenci Temsilcisi Nihal Ad, Tatilde Okullarının Bakımına Destek Veren Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan'a Bir Plaketle Teşekkür Etti.
Yürüyüşte Gözaltına Alınanlar Adliyeye Sevkedildi
Yürüyüşte Gözaltına Alınanlar Adliyeye Sevkedildi
3 Şubat'ta Bingöl Kırsalında Güvenlik Güçleriyle Girdikleri Çatışma Sonucu Öldürülen Teröristin Cenazesi Sonrasında Gözaltına Alınan, Aralarında Kadınların da Bulunduğu 26 Kişi Diyarbakır Adliyesi'ne Sevk Edildi.
Vergi Haftası Açıklaması
Vergi Haftası Açıklaması
Gaziantep Vergi Dairesi Başkan Vekili Sinan Küçükgöz, 1990 Yılından Buyana Vergi Haftasının Kutlandığını ve Bu Yıl 19. Vergi Haftasının Kutlanacağını Belirterek 2008 Yılında da Denetimlerinin ve Çeşitli Sektörlerdeki...
Bandırma'da Ev Yangınları Balıkesir'in Bandırma İlçesinde İki Ayrı Evde Aynı Saatlerde Çıkan Yangınlar İtfaiye Tarafından Söndürüldü.
Bandırmada Tarlalar Kar Suları Altında Kaldı
Bandırma'da Tarlalar Kar Suları Altında Kaldı
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Geçtiğimiz Hafta Etkili Olan Kar Yağışının Ardından Karların Erimesiyle Köylerdeki Araziler Sular Altında Kaldı.
"Arka Sokaklar" Operasyonu Sanıklarına Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstemi İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'da Faaliyet Halindeki Suç Örgütüne Yönelik Yapılan "Arka Sokaklar" Operasyonu Soruştur..
İstanbul'daki Kundaklama Olaylarına İlişkin Biri Çocuk 3 Kişi Tutuklandı Bağcılar ve Ümraniye'de Meydana Gelen Araç Kundaklama Olaylarına İlişkin Adliyeye Sevk Edilen Biri Çocuk 3 Kişi Tutukl..
Ergenekon Soruşturması Kapsamında 8 Kişi Daha Gözaltına Alındı Ergenekon Soruşturması Kapsamında 8 Kişi Daha Gözaltına Alındı.
Babasının Silahıyla Kardeşini Vurdu Balıkesir'de 5 Yaşındaki Çocuk, Polis Olan Babasının Silahıyla Oynarken 4 Yaşındaki Kardeşini Vurarak Yaraladı.
Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu
Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu
Diyarbakır'da Jandarma Ekiplerince Yapılan Uygulamalarda 7 Kilogram 260 Gram Esrar Ele Geçirildi.
İnegölde Balıkçının Üzerinde Dinamit Lokumları Ele Geçirildi
İnegöl'de Balıkçının Üzerinde Dinamit Lokumları Ele Geçirildi
Bursa'nın İnegöl İlçesinde Bir Balıkçının Üzerinde Dinamit Lokumları Ele Geçirilirken, Bomba Ekibi Poşet İçerisindeki 3 Adet Dinamit Lokumunu Etkisiz Hale Getirdi.
Kendisine Satırla Saldıran Şahsı Tabancayla Vurdu
Kendisine Satırla Saldıran Şahsı Tabancayla Vurdu
Çanakkale'nin Gelibolu İlçesinde Bir Kişi, Kendisine Satırla Saldıran Şahsı Tabancayla Vurarak Yaraladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10