21 Şubat 2008 Perşembe Günü Haberleri

21 Şubat 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Okulun elektrik trafosu yandı, kokudan etkilenen 2 öğrenci hastanelik oldu
Okulun elektrik trafosu yandı, kokudan etkilenen 2 öğrenci hastanelik oldu
Mersin'de bir okulun elektrik trafosunda çıkan yangında 2 öğrenci kokudan etkilenerek hastanelik oldu.
Kimse Yok mu Derneği fakir köylülere badem fidanı dağıttı
Kimse Yok mu Derneği fakir köylülere badem fidanı dağıttı
Kimse Yok Mu Derneği Balıkesir Şubesi, Tarım İl Müdürlüğü'yle ortaklaşa olarak, Bigadiç ilçesine bağlı Kırca köyünde meslek edindirme projesi başlattı. Bu kapsamda köyde 13 aileye 25'er adet badem fidanı verildi.
Turistler pazardan satın aldıkları kurutulmuş dizgi biberiyeleri boyunlarında gerdanlık yapıyor
Turistler pazardan satın aldıkları kurutulmuş dizgi biberiyeleri boyunlarında gerdanlık yapıyor
Antalya'nın Manavgat ilçesinde Pazartesi ve Perşembe Pazarı'na alış verişe gelen turistler kurutulmuş dizgi biberiyeleri yemeklerde değil, boyunlarında gerdanlık olarak kullanıyor.
Ağır kış şartları arı üreticilerini endileşendiriyor
Ağır kış şartları arı üreticilerini endileşendiriyor
Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan ağır kış şartları arı yetiştiricilerini tedirgin ediyor. Erzincan Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Abdulkadir Erçelik, kış şartlarının ağır geçmesi nedeniyle kovan içerisinde...
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş:
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş:
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Avrupa ile Asya Yakasında Büyük Dengesizliklerin Olduğunu Söyleyerek, "Kartal Anadolu Yakası'nın Yeni Çekim Merkezi Olmuştur" Dedi.
Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesinde ağrı tedavisi polikliniği hizmete girdi
Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi'nde ağrı tedavisi polikliniği hizmete girdi
Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi'nde yeni açılan ağrı tedavisi polikliniği hizmete girdi.
Dolar 1,2010 YTL, Avro 1,7700 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2010 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7700 YTL Oldu.
Çukurca'dan Sınır Bölgesine Top Atışı Hakkari'nin Çukurca İlçesindeki Askeri Birliklerden Sınır Bölgesine Top Atışı Yapıldı.
Kalite belgesi alan Gülkent Devlet Hastanesinde, hastalar iki kişilik odada kalacak
Kalite belgesi alan Gülkent Devlet Hastanesi'nde, hastalar iki kişilik odada kalacak
Isparta Gülkent Devlet Hastanesi bir yıl önce başlattığı ISO 9001: 2000 'Kalite Yönetim Sistemi Belgesi' çalışmalarını tamamladı. Hastaneye bir psikiyatri kliniği açılırken, hasta servisleri de iki yataklı hale...
Gümüşhanede iki duvar arasına sıkışan kediyi itfaiye kurtardı
Gümüşhane'de iki duvar arasına sıkışan kediyi itfaiye kurtardı
Gümüşhane'de iki binanın arasına sıkışan kedi, itfaiye ekiplerinin çalışması sonucu kurtarıldı.
İnsan Hakları Komisyonu, Tuzla'daki ölüm olaylarını yerinde inceleyecek TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu, İstanbul Tuzla'daki tersaneler bölgesinde meydana gelen ölüm olaylarını, kurulac..
Nizipe 32 bin fidan dikilecek
Nizip'e 32 bin fidan dikilecek
Gaziantep'in Nizip ilçesine 32 bin fidan dikilecek.
Osmaniye Belediye Başkanı Çuhadar, halk gününde çocukları da dinledi
Osmaniye Belediye Başkanı Çuhadar, halk gününde çocukları da dinledi
Osmaniye Belediyesi tarafından halk günü uygulamasının ilki gerçekleştirildi. Uygulama ile vatandaşlar başkan ile makamında birebir görüşerek sorunlarını aktarabilecek. Açık Kapı Halk Günü uygulamasında vatandaşlar...
İbo'dan Kurtulmak İçin Plan Yaptım Hülya Avşar'ın Programına Katılan Oryantal Asena, İbrahim Tatlıses ile Yaşadığı Olaylı Biten İlişkisiyle İlgili Önemli Detayları Açıkladı.Hülya Avşar'ın Programına Katılan Oryantal Asena, İbrahim Tatlıses ile Yaşadığı Olaylı Biten İlişkisiyle İlgili Önemli Detayları Açıkladı.
Tedaş Gündüz Elektrik Arızası Gideriyor, Gece Hasta Taşıyor
Tedaş Gündüz Elektrik Arızası Gideriyor, Gece Hasta Taşıyor
Adıyaman'ın Çelikhan İlçesinde Kar Esareti Devam Ederken, Kırsalda Yaşayan ve Hastalanan Köylülerin İmdadına Tedaş'a Ait Kar Aracı Yetişiyor.
Şanlıurfa İş-kur'dan Norveç Açıklaması Şanlıurfa İş-kur İl Müdürü Ahmet Durmuş, Türkiye İş Kurumu'na Norveç Resmi Makamlarından veya İşverenlerinden İntikal Eden Herhangi Bir İş Gücü Talebini..
Doğan Grubu'na Atama Doğan Şirketler Grubu Holding A.ş Romanya Ülke Koordinatörlüğüne Haluk Ziya Kurçer Atandı.
İzmir 2. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı iki kat büyüdü
İzmir 2. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı iki kat büyüdü
Türkiye'nin gelinlik ve damatlık üretim merkezi konumundaki İzmir'in ikincisini düzenlediği 2. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı ('IF Wedding Fashion İzmir), katılımcı bakımından iki kat büyüdü. Geçen yıl 4 bin 700...
Yıldız Savaşları Başladı
Yıldız Savaşları Başladı
ABD, Bu Sabah Şimdiye Dek İlk Kez Giriştiği Bir Operasyonla Kontrol Dışına Çıkan Casus Uyduyu Uzayda Vurdu. Öteden Beri ABD'nin "Yıldız Savaşları" Projesi ve Avrupa'ya Füze Kalkanı Yerleştirme Planlarına Karşı Çıkan...
Fethiyede daha büyük cezaevi yapılması için yer aranıyor
Fethiye'de daha büyük cezaevi yapılması için yer aranıyor
Muğla'nın Fethiye ilçesine yeni cezaevi yapılması için çalışmalar başlatıldı. 1963 yılında yapılan ve şimdilerde şehir merkezinde kalan 80 kişilik A3 tipi Fethiye Kapalı Cezaevi, kapasitesinin 3 katı üzerinde mahkum...
Grayder altında ölen bayanın kimliği belirlendi Sivas'ta kar temizliği yapan grayderin altında kalarak hayatını kaybeden bayanın isminin Emine Tanış olduğu öğrenildi. Sivas Belediyesi arşivle..
Ağrıda 1,5 milyon ağaç dikilecek
Ağrı'da 1,5 milyon ağaç dikilecek
Yurt geneline yayılan ağaçlandırma seferberliği Ağrı'da da başlıyor. Projeyle 2008 yılında Ağrı'da 1,5 milyon adet ağaç dikilmesi hedefleniyor.
Ispartada, polis gençlere bira veren bir kafeye baskın yaparak yasal işlem yaptı
Isparta'da, polis gençlere bira veren bir kafeye baskın yaparak yasal işlem yaptı
Isparta Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi kafe ve internet kafelere yönelik yaptığı denetimler sırasında alkollü doğum günü partisi yapılan bir kafeye dört gün kapatma cezası verildi. Denetimden geçirilen 61 işyerinden...
Muğlada 453 bin ton taze sebze yetiştirildi
Muğla'da 453 bin ton taze sebze yetiştirildi
Muğla'da 2007 yılında tarla sebzeciliği yoluyla toplam 453 bin ton taze sebze yetiştirilerek ülke ekonomisine 309 bin YTL katkı sağlandığı belirtildi.
Bayburtta Kurtuluş Coşkusu
Bayburt'ta Kurtuluş Coşkusu
Bayburt'un Düşman İşgalinden Kurtarılışının 90. Yıldönümü Törenle Kutlandı.
Başkan Atalay, Gökçeadada turist patlaması olacağını söyledi
Başkan Atalay, Gökçeada'da turist patlaması olacağını söyledi
Yaklaşık bir ay önce MHP'den istifa ederek AK Parti'ye katılan Gökeçeada Belediye Başkanı Yücel Atalay, Norveç'ten 9 milyon YTL'ye alınan feribotun ilk seferini, cumartesi günü Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırm'ın...
Erzurum Büyükşehir Belediyesi 600 minik yavruya kaban giydirdi
Erzurum Büyükşehir Belediyesi 600 minik yavruya kaban giydirdi
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, yoksul 600 çocuğa kaban giydirdi.
New York Borsası Yükselişle Açıldı New York Menkul Kıymetler Borsası Yükselişle Açıldı.
Milli Eğitim Bakanı'nın Kars Programı İptal Edildi Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in Bugün Yapacağı Kars Gezisi İptal Edildi.
Trabzonspor Kulübü Eski Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, çalınan aracına Kartopu operasyonuyla kavuştu İstanbul polisi tarafından "Kartopu" operasyonuyla çökertilen oto hırsızlık şebekesinin çaldığ..
Yabani hayvanlara türlerine göre yiyecek servisi yapıldı
Yabani hayvanlara türlerine göre yiyecek servisi yapıldı
Sakarya'da kar nedeniyle yiyecek sıkıntısı çeken yaban hayvanlarının yerleşim bölgelerine inmemeleri için doğal alanlarına yem ve yeşil bitkiler bırakıldı. Bu kez tek çeşit yem değil, hayvan türlerine göre farklı...
Nakliyeciler Mazotun 1 YTL Olmasını İstiyor
Nakliyeciler Mazotun 1 YTL Olmasını İstiyor
Bursalı Uluslararası Taşımacılık Yapan Firmalar, Giderlerinin Yüzde 60'ını Yakıtın Oluşturduğunu Belirterek, Mazotun Ötv ve Kdv Alınmayıp 1 YTL'ye Düşürülmesini İstedi.
Taşköprüde, kuş gribi  bilgilendirme toplantısı yapıldı
Taşköprü'de, kuş gribi bilgilendirme toplantısı yapıldı
Kuş gribi vebasıyla ilgili üzücü olayların yaşanmaması için Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde vatandaşları bilgilendirme konferansı düzenlendi. Toplantıda vatandaşlara, sinevizyon eşliğinde virüsten korunma yolları ve...
Mersinde 'Binbir surat' operasyonu
Mersin'de "Binbir surat" operasyonu
Mersin'de kendilerini emniyet, MİT, jandarma, gizli devlet görevlisi olarak tanıtarak tehdit ve şantajla kredi kartı dolandırıcılığı yapan suç örgütü üyesi 6 kişi gözaltına alındı.
Kızılırmak Suyuna Gazi Üniversitesi'nden Onay Gazi Üniversitesi öğretim üyeleri, Kızılırmak suyunun Çamlıdere ve Kesikköprü suyu ile harmanlanması sonucunda, içilebilir ve kullanılabilir oldu..
BBP Genel Sekreteri Topçu: "YÖK Yasası Uygulanmıyor" BBP Genel Sekreteri Yalçın Topçu, YÖK Yasası'ndaki hükümlerin YÖK ve ÖSYM tarafından uygulanmadığını ve hukuka aykırı hareket edildiğini s..
İsveç İstanbul Başkonsolosu İngmar Karlsson, Malatyada
İsveç İstanbul Başkonsolosu İngmar Karlsson, Malatya'da
İsveç İstanbul Başkonsolosu İngmar Karlsson ile beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti.
Sanko Ailesi İtalyan Riello ile Kombide Ortaklığa Gidiyor Sanko Holding'in Isıtma-soğutma ve Havalandırma Sektöründeki Kuruluşu Airfel, Nisan Ayından İtibaren İtalyan Riello Kombilerini Türki..
Tüsiad: "Küresel Dalga Reel Ekonomiyi Tehdit Noktasına Geldi" Tüsiad Şirket İşleri Komisyonu Başkanı Ali Kibar, Uluslar Arası Finansal Piyasalarda Başlayan Dalganın, Reel Ekonomiyi de Tehdit ..
Hepatit B için esnaflar mercek altına alındı
Hepatit B için esnaflar mercek altına alındı
Türkiye'de en çok doğu illerinde görülen bulaşıcı Hepatit B hastalığına karşı meslek gruplarına yönelik kapsamlı bir çalışma başlatıldı.
Cumhurbaşkanı Gül'den Sarkisyan'a Kutlama Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ermenistan Devlet Başkanlığı'na seçilmesi nedeniyle Serj Sarkisyan'a gönderdiği kutlama mesajında, Türk ve Ermeni halklar..
Hakkari'den 50 araçlık askeri konvoy, sınıra gidiyor Van-Hakkari karayolunda yaklaşık 50 araçlık askeri konvoy, Irak sınırına doğru hareket etti. Özel zırhlı araçların ve köy korucularının k..
Netone Telekom, Turk.net'i Sabancı'dan Satın Aldı Ses ve İnternet İletişimi Sunan Özel Sektör Operatörleri Arasında Yer Alan Netone Telekom, 2003 Yılından Bu Yana Sabancı Telekom Bünyesinde F..
Mgk Toplandı Milli Güvenlik Kurulu (MGK) Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başkanlığında toplandı.
Çankaya Köşkü'nde yapılan ve 2008'in ilk toplantısı olma özelliğini taşıyan MGK çalışmalarına..
MHP'den Dersaneler İçin Araştırma Önergesi MHP Kastamonu Milletvekili Mehmet Serdaroğlu, Özel Dersanelerin Fakir Aile Çocuklarının Eğitiminde Yarattığı Fırsat Eşitsizliğinin Araştırılması İçi..
Fil Hastası Kadın İçin Yürüme Umudu Doğdu
Fil Hastası Kadın İçin Yürüme Umudu Doğdu
Malatya'da Yaklaşık Bir Yıldan Beri Yurtdışından İlaç Bekleyen Fil Hastası Semra Kolaç, Yapılan Ameliyatla Eskisi Gibi Rahat Bir Şekilde Yürüyebilme Umuduna Kavuştu.
Konukoğlu: Aile Şirketlerinin Gücüne Hala İnanıyorum Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Aile Şirketi Olmanın Tüm Avantajlarını En İyi Şekilde Kullandıklarını Belirtere..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10