20 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

20 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mersin'in Ekonomik ve Kültürel Yapısı - Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Mersin'in Doğal Limanı Nedeniyle Eskiden Bu Yana 'Ticaret Şehri' Olarak Anıldığını Belirterek, Limanı, Serbest Bölgesi ve ..
Tarım Tv İnternet Üzerinden Test Yayınlarına Başladı
Tarım Tv İnternet Üzerinden Test Yayınlarına Başladı
- Çiftçilerin Bilinçlendirilesi Amacıyla Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarafından Uygulamaya Konulan Tarım Tv'nin İnternet Üzerinden Test Yayınlarına Başladığını Bildiren Tarım İl Müdürü Mehmet Kaya, Çiftçilerin Yayınları...
MHPden Hizmet-iş Sendikasına Ziyaret
MHP'den Hizmet-iş Sendikası'na Ziyaret
- MHP Mersin İl Başkanı Mahmut Tat, Tüm Belediye ve Genel Hizmet İşçileri Sendikası (Hizmet-iş) Tarsus Şubesi'ni Ziyaret Ederek, Yöneticilerle Sohbet Etti.
İnegöl Belediyesinde Toplu Sözleşme Sevinci
İnegöl Belediyesi'nde Toplu Sözleşme Sevinci
- İnegöl Belediyesi ile Hizmet-iş Sendikası Arasında Aralık Ayında Başlayan ve Toplam 150 İşçiyi İlgilendiren Toplu Sözleşme Görüşmeleri Mutlu Sonla Noktalandı.
Yozgatta Kar İş Yerlerinin Çatılarını ve Saçaklarını Çökertti
Yozgat'ta Kar İş Yerlerinin Çatılarını ve Saçaklarını Çökertti
- Yoğun Kar Yağışı Yozgat'ın Akdağmadeni İlçesinde Bazı İş Yerlerinin Çatılarını ve İş Yerlerinin Önünde Bulunan Saçakları Çökertti.
Sivil Toplum Örgütleri Şarkışla İçin Birlikte Hareket Edecek
Sivil Toplum Örgütleri Şarkışla İçin Birlikte Hareket Edecek
- Sivas'ın Şarkışla İlçesi'ndeki Sivil Toplum Kuruluşları Yetkilileri İlçenin Sorunlarının Belirlenerek Giderilmesi İçin Şarkışla Platformu Adında Çalışma Grubu Oluşturdu.
Ebru Yasak Koydu Geçtiğimiz Aylarda Fenerbahçeli Futbolcu Selçuk Şahin'le Objektiflere Yakalanan Ebru Polat, Ünlü Futbolcuyla İlişkisinin Bittiğini Söyledi.Geçtiğimiz Aylarda Fenerbahçeli Futbolcu Selçuk Şahin'le Objektiflere Yakalanan Ebru Polat, Ünlü Futbolcuyla İlişkisinin Bittiğini Söyledi.
Kuru Yük Gemisini Arama Çalışmaları Sürüyor Bartın Valisi İsa Küçük, Amasra Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı Ekiplerinin, Sorumluluk Alanında Arama Faaliyetlerine Devam Ettiğini Bildirdi.
İş Müfettişlerinden "İş Kazaları" Uyarısı İş Müfettişleri Derneği, Son Dönemlerde Özellikle Tersanelerde Artan İş Kazalarına Çözüm Bulunmaması Durumunda 2008'in Yaz Aylarında Daha da Vahim So..
Dördüncü Levent - Atatürk Sanayi Sitesi metro tüneli birleştirildi
Dördüncü Levent - Atatürk Sanayi Sitesi metro tüneli birleştirildi
Dördüncü Levent - Atatürk Sanayi Sitesi metro tüneli, gerçekleştirilen son çalışma ile birleştirildi. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş'ın da katıldığı törenle, iş makinesi iki hattı birleştiren son...
Sezer'den uluslararası topluma: "Kosova'daki gelişmeler karşısında KKTC'nin tanınması bir görev haline gelmiştir" ıÜüDemokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, Kosova'daki gelişmele..
Sağlık Emekçileri Sendikası Batman Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Yurtsever: "İsrail dosluk grubu dağıtılmalı" Sağlık Emekçileri Sendikası Batman Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yurtsever, y..
Siirt Sosyal Hizmetler İl Müdürü Canpolat: 'Koruyucu aile hizmetlerini yaygınlaştırmaya çalışıyoruz'
Siirt Sosyal Hizmetler İl Müdürü Canpolat: "Koruyucu aile hizmetlerini yaygınlaştırmaya çalışıyoruz"
Siirt Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hıfzullah Canpolat, korunmaya muhtaç çocukların, başka aileler yanında bakılarak sağlıklı bireyler olarak yetiştirilmelerini amaçlayan koruyucu aile hizmetlerini yaygınlaştırmaya...
Suni tohumlama yapılan bir inek üçüz yavruladı
Suni tohumlama yapılan bir inek üçüz yavruladı
Muş'un Kıyık köyünde yapılan suni tohumlama sayesinde gebe kalan inek, üçüz buzağı dünyaya getirdi. İneğin sahibi İsmail Sosan, bir yerine 3 buzağının destekleme parasını alacak.
Afyonkarahisar'da ölüm nedeni bilinmeyen iki ceset bulundu Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde ölüm nedeni bilinmeyen iki ceset bulundu. Bir erkek ve bir kadına ait cesetler ölüm nedenleri ö..
Nigar'a Tehlikeli Soru? Manken Nigar Talibova'nın Etiler'deki Evinden 90 Bin Euro Parası ile 150 Bin Dolar Değerindeki Mücevherlerinin Çalınmasına İlişkin Moldova Uyruklu 6 Sanık Hakkında Açı..Manken Nigar Talibova'nın Etiler'deki Evinden 90 Bin Euro Parası ile 150 Bin Dolar Değerindeki Mücevherlerinin Çalınmasına İlişkin Moldova Uyruklu 6 Sanık Hakkında Açılan 2 Ayrı Dava Dosyası Birleştirildi.
Kop Şehitleri mezarları başında dualarla anıldı
Kop Şehitleri mezarları başında dualarla anıldı
Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 90. yıldönümü dolayısıyla, 1. Dünya Savaşı'nda Doğu Cephesi'nde Rus ordusunun durdurulmasında etkili olan ve Mareşal Fevzi Çakmak Paşa'nın İkinci Plevne dediği Kop Dağı...
Burdur'da bilge kadınların sayısı artıyor Burdur Valisi Rasih Özbek'in eşi Zehra Özbek başkanlığında oluşturulan Eğitsel Kurul'un son projesinin 3. etabı başladı.
BBP İzmir İl Başkanı Ahmet Bereket;Zafere Kadar Sefere Devam Edeceklerini Söyledi.. MHP il başkanlığında ziyaret ettik. Sayın Başkan bizi yönetim kurulu üyeleri ile birlikte son derece samimi..
İHD üyeleri tersane kazalarıyla ilgili açıklama yaptı Tuzla bulunan tersanelerde son zamanlarda artan ölümlü iş kazalarına dikkat çekmek isteyen İHD yetkilileri, son olarak işçi Hasan Köse'ni..
Hınıs Belediye Başkanı Taçyıldız nüfus sayımından şikayetçi Hınıs Belediye Başkanı Enver Taçyıldız, ilçenin nüfusunun eksik sayıldığını iddia etti.
"Herşey dahil Çanakkale gezisi" ödüllü mektup yarışması Bursa Valiliği, bir internet istesinin "Her şey dahil Çanakkale gezisi'' ödüllü mektup yarışması düzenlediğini duyurdu.
Merkezi Yönetimin Toplam Borcu 336.6 Milyar YTL'ye Yükseldi Merkezi Yönetimin İç Borç Stoku Ocak Ayında Net 3.2 Milyar YTL Artarak 258.5 Milyar YTL'ye Ulaştı; Dış Borç Stoku İse 400 Milyon D..
Yeni yılda yeni metro hatları geliyor
Yeni yılda yeni metro hatları geliyor
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bu yılın sonuyla 2009'un başlarında İzmir'de üç metro hattı inşaatının daha başlatılacağını açıkladı. Yeni yapılacak hatların Halkapınar-Otogar, Üçkuyular-Narlıdere ve...
Teb'den "Expo 2015 İzmir" İçin Tam Destek Türk Eczacıları Birliği, Dünyanın En Büyük Fuarı Olma Özelliği Taşıyan ve İlk Kez Bir Türk Şehrinin Organizasyonu İçin Aday Olduğu Expo 2015'e Tam De..
SBS ve DPYBS için son başvuru 22 Şubat
SBS ve DPYBS için son başvuru 22 Şubat
Palandöken Dershaneler Birliği Başkanı Tacettin Deniz, SBS ve DPYB sınavları için son başvuru tarihinin 22 Şubat olduğunu belirterek, ebeveynleri çocuklarının kayıtlarını yaptırmaları konusunda uyardı.
Milli Savunma Bakanı Gönül: "Türkiye Putin'e Müteşekkir Olacaktır" Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, "Kıbrıs Sorunu Dururken AB'nin Kosova'yı Tanımasın..
Defterdar Yıldırımlı: "Vergi gelirlerinin artmasında en büyük görev vatandaş ve mükellefe düşüyor" Afyonkarahisar Defterdarı Murat Yıldırımlı, vergi gelirlerinin artırılması için en büyük gör..
Kahramanmaraşta alacak verecek hesaplaşması kanlı bitti
Kahramanmaraş'ta alacak verecek hesaplaşması kanlı bitti
Kahramanmaraş'ın Mağralı Mahallesi'nde alacak verecek meselesi yüzünden çıkan kavga bir cana mal oldu. Olay Mağralı Mahallesi Endüstri Meslek Lisesi karşısında meydana geldi.
Kiliste 68 parça tarihi eser yakalandı
Kilis'te 68 parça tarihi eser yakalandı
Kilis'te yapılan operasyonda 68 parça tarihi eser ele geçirildi.
Belediyeler Yasası Anayasa Mahkemesine götürülüyor
Belediyeler Yasası Anayasa Mahkemesi'ne götürülüyor
Kayseri'nin Gesi Belediyesi, nüfusu 2 binin altında olan belediyelerin tüzel kişiliklerini kaldıran Belediyeler Yasası'nın iptali istemiyle Anayasa Mahkemesi'ne başvuru yapacak.
Altılı Ganyan 256,51 YTL İkramiye Verdi
Altılı Ganyan 256,51 YTL İkramiye Verdi
İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan 256,51 YTL İkramiye Verdi.
CHP il Kongresinde Yine Kavga Sahneleri Yaşandı
CHP il Kongresi'nde Yine Kavga Sahneleri Yaşandı
CHP Erzurum İl Kongresi olaylı geçti. Haluk Koç yanlıları ile Deniz Baykal tarafları kongrede birbirine girdi. Parti Meclis (PM) Üyesi Erbaşar Özsoy, bir partiliyi tartaklayarak salondan dışarı attı.
Vakıflar Kanunu, Genel Kurulda Tartışılıyor TBMM Genel Kurulunda Görüşülen Vakıflar Yasasının 'Vakıf Meclisinin Oluşumu'nu Düzenleyen 41. Maddesi Kabul Edildi.
Gümüşhanede Okullar Yarın da Tatil
Gümüşhane'de Okullar Yarın da Tatil
Gümüşhane'de okullar yarın da tatil edildi.
Beşiktaş Asbaşkanı Erdoğandan Ka-dere Yanıt
Beşiktaş Asbaşkanı Erdoğan'dan Ka-der'e Yanıt
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Beşiktaş-kayserispor Maçı Sonrası Yaptığı 'Bayan Takımı Gibi Futbol Oynanıyor' Açıklamasının, Ka-der Tarafından Yanlış Yorumlandığını ve Algılandığını Söyledi
Suşehrinde hayat normale dönüyor
Suşehri'nde hayat normale dönüyor
Sivas'ın Suşehri ilçesinde, kardan dolayı felç olan hayat, karların temizlenmeye başlanmasıyla normale dönüyor.
Ahmet Hamdi Sarı toprağa verildi
Ahmet Hamdi Sarı toprağa verildi
Rize'nin sevilen imamlarından emekli Ahmet Hamdi Sarı toprağa verildi.
Senegal Cumhurbaşkanı'ndan öğrencilere: "Lütfen birbirinizi hor görmeyin. Hoşgörülü olun" Senegal Cumhurbaşkanı Abdoulaye Wade, Yeditepe Üniversitesi'nde öğrencilerle biraraya geldi. İnsanlar..
Yeni otogar yolu 15er metre geliş, gidiş olarak genişletildi
Yeni otogar yolu 15'er metre geliş, gidiş olarak genişletildi
Afyonkarahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı asfalt biriminin 2007 yılı çalışmaları açıklandı.
Ahtapot 35 operasyonunda gözaltı sayısı 69'a yükseldi İzmir'de Ahlâk Büro Amirliği ekipleri tarafından altı ay sürdürülen çalışma sonucu düzenlenen, "Ahtapot 35" adlı operasyonda gözaltına al..
Şanlıurfa Belediyesi'nin mühürlediği işyeri esnafına DTP desteği Şanlıurfa Belediyesi'nin 434 işyerini mühürlediği sanayi esnafına Demokratik Toplum Partisi'nden (DTP) destek geldi.
Dünyanın en büyük ve en küçük gelinlikleri İzmirde sergilendi
Dünyanın en büyük ve en küçük gelinlikleri İzmir'de sergilendi
Dünyanın en büyük ve en küçük gelinliği İzmir'de sergilendi. 2. If Wedding Fashion İzmir, Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, ilginç modellere sahne oldu. Bir gelinlik firması, dev gelinlik ve duvakla Guiness...
Dolar 1,2100 Avro 1,7720 YTL'ye Yükseldi İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2100 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7720 YTL'ye Yükseldi.
Gazprom, Kırgızistan'a Yatırım Yapacak Rusya'nın Gazprom Şirketi, Kırgızistan'a Petrol ve Doğal Gaz Arama Çalışmalarına 300 Milyon Dolarlık Yatırım Yapacak.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10