20 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

20 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Zabıta Ekipleri Gıda Üretimi ve Satışı Yapan Yerlerde Denetim Yaptı
Zabıta Ekipleri Gıda Üretimi ve Satışı Yapan Yerlerde Denetim Yaptı
- Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, Zabıta Ekipleri Gıda Üretimi ve Satışı Yapılan İşyerlerine Yönelik Denetim Yaptı. Denetlemede 25 İşyerine Tutanak Tutuldu.
Üskül: "Alman Yetkililer Önlemler Almalı" TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Zafer Üskül, Alman Politikacılardan, Yabancı Düşmanlığını Giderecek Açıklamalar Yapması Gerektiğini B..
Cep Telefonlarını Kayıt Altına Alan Kayserili Kansere Yenildi - Telekomünikasyon Kurumu Sektörel Araştırma ve Stratejiler Dairesi Başkanı Kayserili Dr. Mehmet Altuner, Düzenlenen Törenle Topr..
Burhaniye Belediye Başkanı Fikret Akova:
Burhaniye Belediye Başkanı Fikret Akova:
- Balıkesir'in Burhaniye Belediye Başkanı Fikret Akova, 2008 Yılının Atılım Yılı Olacağını Söyledi.
Ka-der'den Beşiktaş'a Kınama Kadın Adayları Destekleme ve Eğitme Derneği (Ka-der), 'Kadınları Aşağıladığı' Gerekçesiyle Beşiktaş Kulubü Asbaşkanı Levent Erdoğan ile Kendisine 'Hoşgörü Göstere..
TMSF'den Hazineye 430 Milyon Dolar Ödeme Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF), Hazineye 430 Milyon Dolar Vererek 2008 Yılının İlk Ödemesini Gerçekleştirdiği Bildirildi.
İMKB 2. Seansa Düşüşle Başladı İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 258,07 Puan Azalarak 45.607,14 Puandan Başladı.
12 Yaşında Ölümden Döndü, Kariyerinin Zirvesinde Dizi Kırıldı Galatasaray Altyapısının Yetiştirdiği Yeteneklerden Birisi Uğur Uçar. Konyaspor Maçında Batista ile Çarpışıp Dizinden Sakatlanan ..
Afşin'de soba zehirlenmesi: Baba ve kızı öldü, anne hastanede tedavi altına alındı Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesine bağlı Arıtaş beldesinde, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen ba..
Ceyhanda bayan çiftçiler yarıştı
Ceyhan'da bayan çiftçiler yarıştı
Adana'nın Ceyhan ilçesinde, kadın çiftçilerin bilgi seviyesini arttırmak için yarışma düzenledi. Tarım İlçe Müdürlüğü tarafından Ziraat Odası toplantı salonunda yapılan yarışmaya 12 kadın çiftçi katıldı. 6 gruptan...
Yücel ve Ali Büyükgök kardeşlerin kas erimesi hastalığı ile mücadelesi
Yücel ve Ali Büyükgök kardeşlerin kas erimesi hastalığı ile mücadelesi
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde kas erimesi hastalığı çeken kardeşler yardım eli bekliyor. Anne ve babaları akraba olan ve bu evlilikten doğan Yücel Büyükgök (30) ve Ali Büyükgök (32) kardeşler yatağa mahkum yaşıyor....
Isparta Valiliği, özürlüye bakan akrabaya asgari ücret tutarında yardım yapıyor
Isparta Valiliği, özürlüye bakan akrabaya asgari ücret tutarında yardım yapıyor
Isparta Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, bakıma muhtaç, ağır özürlü bireylerin bakım hizmetini yapan akrabasına her ay net asgari ücret tutarında yardım yapıyor.
Haydi Kızlar Okulla Projesi’nden sonra Haydi Babalar Okulla Projesi başladı
Haydi Kızlar Okulla Projesi’nden sonra Haydi Babalar Okulla Projesi başladı
Adana Milli Eğitim Müdürlüğü, "Haydi Kızlar Okula" kampanyasından sonra "Haydi Babalar Okula" projesini başlattı.
Türk Telekomun eTOM uygulaması ilk olarak Çanakkalede başlatılacak
Türk Telekom'un eTOM uygulaması ilk olarak Çanakkale'de başlatılacak
Türk Telekom, birçok gelişmiş ülkedeki operatörler tarafından kullanılan Geliştirilmiş Telekom Operasyonları Haritası'nı (eTOM) ilk olarak Çanakkale'de uygulamaya sokacak.
Hakkari'de 3 yıllık terörist güvenlik güçlerine teslim oldu Hakkari'nin Çukurca ilçesinde PKK'lı bir terörist, silahıyla birlikte teslim oldu.
Yok olmaya yüz tutan el sanatları için kurs düzenleniyor Gaziantep Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, yok olmaya yüz tutan el sanatlarından gümüş tel ve sim sırmanın gelecek kuşaklara aktarılması..
MHP İl Başkanı Dervişoğlu: Bazı yayın organları MHPye ambargo uyguluyor
MHP İl Başkanı Dervişoğlu: Bazı yayın organları MHP'ye ambargo uyguluyor
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Müsavat Dervişoğlu, bazı basın yayın organlarının yöneticilerinin, yerel seçimler öncesi partilerine karşı tavır aldığını ve gizli bir ambargo uyguladığını iddia etti....
Devlet Bakanı Tüzmen: 'Türkiye ile Fransa arasındaki ilişkileri iş adamlarımızın faaliyetleri ile düzelteceğiz'
Devlet Bakanı Tüzmen: "Türkiye ile Fransa arasındaki ilişkileri iş adamlarımızın faaliyetleri ile düzelteceğiz"
Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Fransa'da alınan bazı kararları ve siyasi söylemleri Türk halkına anlatmakta çok güçlük çektiklerini belirterek, "Siyasi iniş ve çıkışlar iş dünyasını ve Ticaret Bakanlığı'nın yaptığı...
Endonezya'daki deprem: 3 ölü, 25 yaralı Endonezya'da bu sabah meydana gelen şiddetli deprem nedeniyle Sinabang bölgesinde 3 kişi öldü, 25'den fazla kişi ise yaralandı.
ABD Başkanı Bush: "Çin'i, Afrika'da rakip olarak görmüyoruz" ABD Başkanı George W. Bush, Afrika'da Çin ile rakip olmadan farklı fırsatların peşinden gidebileceklerini söyledi.
Kalça Çıkığına Dikkat Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şükrü Küçüködük, Bebeklerde Kalça Çıkığının Ne Kadar E..
Çin basını Spielberg'e ateş püskürüyor Çin basını geçtiğimiz günlerde Pekin yönetiminin Darfur'daki tutumunu eleştiren ABD'li ünlü yönetmen Steven Spielberg'e sert tepki gösterdi.
Akraba Evliliklerinde Yeni Hastalık Boğaziçi Üniversitesi (Bü) Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aslı Tolun, Akraba Evliliklerinde Ortaya Çıkan "Spastik Parapleji" ..
ABD Başkanı Bush: "Çin'i, Afrika'da rakip olarak görmüyoruz" (2) ABD Başkanı George W. Bush, Afrika'da Çin ile rakip olmadan farklı fırsatların peşinden gidebileceklerini söyledi.
Gürültü Hipertansiyonu Tetikliyor Avrupa'daki Önemli Bilimsel Dergiler Arasında Yer Alan European Heart Journal Dergisi'nin Son Sayısında, Evi Havaalanına Yakın ya da İşlek Cadde Üzerinde Ola..
Babacan:" Rusya'nın da Nabucco'ya katılmasını istiyoruz" (3) Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un daveti üzerine 2 günlük resmi ziyaret amacıyla Moskova'da bulunan Dışişleri Bakanı ve AB B..
Sigorta düzenlemesi meslek örgütlerince protesto edildi
Sigorta düzenlemesi meslek örgütlerince protesto edildi
Zonguldak'ta, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası (SSGSS) yasasının Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu'na getirilmesi tepki çekti.
Eğribel dört gündür kapalı, ilçeler Giresuna Gümüşhane üzerinden ulaşıyor
Eğribel dört gündür kapalı, ilçeler Giresun'a Gümüşhane üzerinden ulaşıyor
Giresun'da yaklaşık 4 gündür etkili olan kar yağışı ilin iç bölgelerindeki ilçelerle ulaşımını olumsuz etkiledi.
Göle'ye gelen pazarcılar tipi nedeniyle geri döndü Ardahan'ın Göle ilçesinde etkili olan soğuk hava nedeniyle pazarcılar zor anlar yaşıyor.
15 ülke, balarısı çeşitliliğinin korunması için acil çağrı yaptı Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Meral Kence,üretilen besinlerin üçte birinin bal arılarının tozlaşmasına b..
Türk müteahhitlerinin gözü Soçi olimpiyat yatırımında
Türk müteahhitlerinin gözü Soçi olimpiyat yatırımında
Türk müteahhitlik firmaları gözünü, 2014 kış olimpiyatlarının yapılacağı Rusya Federasyonun Soçi şehrinde ki olimpiyat yatırımlarına çevirdi.
Mehmet Altuner Kayseride toprağa verildi
Mehmet Altuner Kayseri'de toprağa verildi
Telekomünikasyon Kurumu Sektörel Araştırma ve Stratejiler Dairesi Başkanı Dr. Mehmet Altuner, Kayseri'de toprağa verildi.
Öğrenciler deprem tatbikatında heyacanlı dakikalar yaşadı
Öğrenciler deprem tatbikatında heyacanlı dakikalar yaşadı
Afyonkarahisar Gazi Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerini depreme karşı bilinçlendirmek amacıyla tatbikat yapıldı.
Aşırı ısınma sonucu kalorifer boruları patladı; 11 kişi sıcak suyla yandı Kayseri'de bir apartmanın aşırı ısınmaya bağlı olarak kalorifer boruları patladı. Patlamanın etkisiyle sıcak suyla 11..
Yoğun kar ve tipi nedeniyle Ardahanda köy okulları tatil edildi
Yoğun kar ve tipi nedeniyle Ardahan'da köy okulları tatil edildi
Ardahan'da aralıklarla yağan yoğun kar, rüzgârın çıkması sebebiyle zaman zaman tipiye dönüşürek şehir merkezinde hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
AKP'li Vekiller nereye bakıyor AK Parti'nin Dün Meclis'te Yapılan Grup Toplantısında Küçük Çaplı Bir Kriz Yaşandı.
Kar, Yozgatın Akdağmadeni ilçesinde iş yerlerinin çatısını çökertti
Kar, Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde iş yerlerinin çatısını çökertti
Yozgat'ta etkili olmaya devam eden kar, Akdağmadeni ilçesinde bazı iş yerlerinin çatılarını çökertti. Sanayi sitesinde 6 kişiye ait iş yerinin çatısı karın ağırlığına dayanamayarak çöktü. Çöken çatılarda meydana gelen...
Öss?de Beklemeye Son! Adaylar Bu Yıldan İtibaren Sınav Ücretini Yatırdıktan Hemen Sonra Başvuru Yapabilecek
'Sevilla Favori Ama Canını Sıkabiliriz' Roberto Carlos: Sevilla Şampiyonlar Ligi'nde finale Kadar Yükselirse Şaşırmam
'Kişiye Özel Defile Olmaz' Yapımcılığa ve Oyunculuğa Soyunan Manken Şenay Akay, Hafta Sonu'na İlginç İtiraflarda Bulundu.Yapımcılığa ve Oyunculuğa Soyunan Manken Şenay Akay, Hafta Sonu'na İlginç İtiraflarda Bulundu.
Çanakkale Emniyeti trafikte cep telefonu kullanan sürücülere geçit vermiyor
Çanakkale Emniyeti trafikte cep telefonu kullanan sürücülere geçit vermiyor
Emniyet Genel Müdürlüğü'nün genelgesinin ardından seyir halindeyken cep telefonuyla konuşan sürücülere yönelik denetimlerin en sık yapıldığı illerin başında gelen Çanakkale'de, ocak ayında 81 sürücüye ceza kesildi.
İşte Salı'nın Sonuçları Her Salı Olduğu Gibi Binbir Gecce, Yine Var Mısın Yok Musun'u Geride Bıraktı..Her Salı Olduğu Gibi Binbir Gecce, Yine Var Mısın Yok Musun'u Geride Bıraktı..
Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlığından Bir İlk
Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlığı'ndan Bir İlk
Milli Eğitim Bakanı ile Sağlık Bakanı, Her İki Kurumun Personelinin Öğretmenevleri ile Hekimevlerinden Aynı Koşullarda Ortak Yararlanmalarına İlişkin Protokol İmzaladı.
Diko'dan Hristofyas'a Destek Kıbrıs Rum Kesiminde "Başkanlık" Seçimini Geçen Pazar Günü Yapılan İlk Turda Kaybeden Rum Yönetimi Lideri Tasos Papadopulos'un Partisi Demokratik Parti'nin (Diko)..
Ferrarı 430 Scuderia Türkiye'de Türkiye'de Yüzde 100 Tofaş Ortaklığında Kurulan Fermas'ın Distribütörü Olduğu Ferrari'nin, Dünyadaki İlk Tanıtımı 2007 Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarında..
Çalışanlardan Reforma Protesto 'Genel Sağlık Sigortasına (Gss) Karşı Ankara Platformu' Üyeleri, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasası ile Değişiklik Öngören Tasarıyı Protesto Ett..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10