20 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

20 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yüreğir Belediye Başkanı Topçu: 'Başbakanımız Gibi Dik Durun'
Yüreğir Belediye Başkanı Topçu: "Başbakanımız Gibi Dik Durun"
- Yüreğir Belediye Başkanı Ömer Topçu, Kendisini Ziyaret Eden AK Parti İl Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine, "Sizlere En Büyük Öğüdüm, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Gibi Dik Durun" Dedi.
Silvan'da Ağaçlandırma Seferberliği Türkiye Genelinde Başlatılan Ağaçlandırma Seferberliğine Diyarbakır'ın Silvan İlçesi de Dahil Oldu. Silvan Kaymakamı Veysel Beyru Başkanlığında Bir Toplant..
Beyaz Esaret Tatvan Esnafını da Vurdu
Beyaz Esaret Tatvan Esnafını da Vurdu
- Bitlis'in Tatvan İlçesinde, 3 Gündür Aralıksız Devam Eden Kar Yağışı İlçe Esnafını İş Yapamaz Duruma Getirdi.
Erdoğan, Yeni Atanan Büyükelçilere Yemek Verdi Başbakan Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda, Yeni Atanan Büyükelçilerle Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldi.
Lizbon Sözleşmesi Onaylandı Avrupa Parlamentosu, AB'nin Taslak Anayasası Yerine Geçecek Olan Lizbon Sözleşmesini Onayladı.
Trabzonspor kulübü, futbolcu ödemeleriyle ilgili haberlerin gündemden düşmesini istiyor Trabzonspor Genel Saymanı Mahmut Aksu,futbolculara yapılan ödemelerle ilgili haberlerin gündemden düşme..
TFF Başkanı Doğan, spor müdürleri ile buluştu Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, televizyon ve ajansların spor müdürleri ile yemekte buluştu.
Dolarda Yüksek Ateş
Dolarda Yüksek Ateş
Uluslararası Piyasalarda Devam Eden Kaygılar İçeride Dolar Kurunu 1.21 YTL'nin Üzerine Taşıdı.
Ermenistana Sınır Kapısı için 3 Şart
Ermenistan'a Sınır Kapısı için 3 Şart
Ermenistan'da Cumhurbaşkanlığı Seçimlerini Başbakan Serj Sarkisyan'ın Kazanması Ankara'yı Rahatlatmadı.
ATSO Başkanı Özgen: Şehrin önemli konularında halk oylaması yapılsın
ATSO Başkanı Özgen: Şehrin önemli konularında halk oylaması yapılsın
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Kemal Özgen, kentin önemli konularının halk oylamasına götürülmesini önerdi. Özgen, "Şehrin önemli konularında hem kurumların hem de halkın görüşüne itibar edilmelidir....
Başbakan: İlgi Alanımız Bütün Dünya
Başbakan: İlgi Alanımız Bütün Dünya
Başbakan Erdoğan, 'Soğuk Savaş Sonrasında Bizim İlgi ve Etkinlik Alanımız Artık Sadece Doğu-Batı Ekseni Değil, Bütün Dünya Sathıdır' Şeklinde Açıklama Yaptı.
Terörle mücadele: Batman'da 9 PKK'lı tutuklandı Batman'da terör örgütüne yardım ettikleri ve örgüt propagandası yaptıkları tespit edilen 9 kişi tutuklandı.
Ermenice Boğaziçi'nde seçmeli Ders Üniverstede Düzenlenen 'Ermeni Konferansı' İptal Edimişti
Gül Türbana İmza Atar Gül?ün Anayasa Değişikliğini Onaylayacağını Söyleyen Demirel, Erdoğan'ın Öfkesini Nasıl Yorumladı?
Aliağanın merkezindeki altyapı çalışmalarında sona yaklaşıldı
Aliağa'nın merkezindeki altyapı çalışmalarında sona yaklaşıldı
Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nün ilçe merkezinde yürüttüğü altyapı çalışmalarında sona yaklaşıldı. Ana arterler konumundaki İstiklal ve Hükümet caddelerinin yeniden düzenlenmesi kapsamında ve bu yollarla...
Memur-Sen'den eğitim-öğrenim hakkının önündeki başörtüsü engelini kaldıran Meclis'e teşekkür Memur-Sen Genel Başkanı Dr. Ahmet Aksu, eğitim-öğrenim hakkının önündeki en büyük engel olan başör..
Elektrik akımına kapılan 2 yaşındaki çocuk öldü Şanlıurfa'da su ısıtıcısına dokunan 2 yaşındaki çocuk, elektrik akımına kapılarak öldü. Alınan bilgiye göre olay, Şanlıurfa'nın Siverek ilçesi..
9. Cumhurbaşkanı Demirel: "Gül Anayasa Değişikliğini Onaylar" 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Üniversitelerde Türbanlı Eğitimin Önünü Açacak Anayasa Değişikli..
Uaö: "Küba'da Yeni Liderlik Şansını Reformlar İçin Kullanmalı" Küba Lideri Fidel Castro'nun başkanlık görevini bırakmasını değerlendiren Uluslararası Af Örgütü Özel Danışmanı Javier Zufiiga, ..
Demirel: "ABD Belgelerini Referans Kabul Etmek Yanlış" 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, ABD Arşivlerindeki 1960'lı Yıllara İlişkin Açıklanan Gizli Belgeleri Değerlendirdi ve "Bunları Refera..
Üniversite hastanesinin psikiyatri servisinde yangın çıktı Manisa Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yangın paniği yaşandı. Psikiyatri servisinde başlayan yangına ilk ..
Hakkari'de "Büşra-30" operasyonu Hakkari'de sahte imza ve raporlarla devleti büyük zarara uğratan özel rehabilitasyon merkezlerine baskın düzenledi.
Çanakkalenin değerleri sempozyumlarla dünyaya tanıtılacak
Çanakkale'nin değerleri sempozyumlarla dünyaya tanıtılacak
Çanakkale ilinin genel durumuyla ilgili ilçe kaymakamları ve belediye başkanlarının katılımıyla İl Özel İdaresi'nde yapılan değerlendirme toplantısında konuşan Vali Orhan Kırlı, ilçelerdeki tarih ve kültür değerlerinin...
Zeki Sezer: "Kosova'nın tanınması KKTC bakımından değerlendirilmeli" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Kosova'daki gelişmeler karşısında KKTC'nin tanınması ve Kıbrıs Türklerinin hak ettikleri adi..
Haliloğlu, rektörden Vakfıkebire sahip çıkmasını istedi
Haliloğlu, rektörden Vakfıkebir'e sahip çıkmasını istedi
Trabzon Vakfıkebir Yüksek Okulları Kurma ve Geliştirme Derneği Başkanı Abdulkadir Haliloğlu, Vakfıkebir Yüksek Okulu'nun 3 bölümle hizmet verdiğini, ancak okul binasının daha çok öğrenciyi alabilecek kapasitede olduğunu...
Yargıtay Hizbullah Davasında Hapis Cezasını Bozdu Yargıtay 9. Ceza Dairesi, Terör Örgütü Hizbullah'ın Sözde Üst Düzey Yöneticilerinden Hacı Bayancuk'a 'Örgüt Üyeliğinden' Verilen 15 Yıl Hapis..
İzmirde Sosyal Güvenlik Yasasına tepki
İzmir'de Sosyal Güvenlik Yasası'na tepki
İzmir'de biraraya gelen çeşitli sendika ve dernekler, Sosyal Güvenlik Yasası'na karşı protesto yürüyüşü düzenledi. Konak Meydanı eski Sümerbank önünde toplanan yaklaşık 200 kişi, çeşitli sloganlar atarak SSK Sağlık...
Şahinbey Belediyesine bağlı 3 müdürlük, havalimanı yolu üzerine taşınacak
Şahinbey Belediyesi'ne bağlı 3 müdürlük, havalimanı yolu üzerine taşınacak
Gaziantep merkez Şahinbey Belediyesi, Makine Sanayi, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nü Gaziantep Havalimanı yolu üzerine taşımaya hazırlanıyor.
ODTÜ'de Türban Protestosu ODTÜ'de Bir Grup Öğrenci, Başörtüsünün Yükseköğretimde Serbest Bırakılmasını Öngören Anayasa Değişikliğini Protesto Etti.
Yargıtay Başkanı Gerçeker: "Ülkede rejim tehlikesi gördüğümü söyleyemem" Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker, Türkiye'de rejim tehlikesi gördüğünü söyleyemeyeceğini belirterek, konuya girmenin za..
TMSF'den Hazine'ye 430 Milyon Dolarlık Ödeme Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), bankacılık sisteminin yeniden yapılandırılması kapsamında ikrazen ihraç edilen özel tertip DİBS'ler dolayıs..
CHP'li Kart'tan Vakıflarla İlgili İlginç İddia CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Hükümeti, Türban Konusunun Görüşüldüğü Bir Dönemde Vakıflar Yasası'nı Gözden Kaçırmaya Çalışmakla Suçlayarak..
ABDli Yetkililer Türkiyeden Çıkmıyor
ABD'li Yetkililer Türkiye'den Çıkmıyor
ABD Savunma Bakanı Gates, Genelkurmay İkinci Başbakanı Cartwright ve Adalet Bakanı Mukasey'in Hemen Ardından 28 Şubat'ta Türkiye'ye Bir Günlük Ziyarette Bulunacak.
DTP'den Belediye Tepkisi: Yerel Seçimlere Yönelik Siyasi Amaçlı Anti Demokratik Bir Çalışma DTP, Hükümetin Bazı Belde Belediyelerinin Kapatılması ve 42 Yeni Belediye Kurulmasına Yönelik Yasa ..
"Görenler Görmeyenlere Anlatacak" Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı Tarafından, "19. Ankara Uluslararası Film Festivali" Kapsamında Gerçekleştirilecek "Görenler Görmeyenlere Anlatsın" Adl..
Rahmi Koç: "Hükümet Hadiselerin Arkasında Değil Önünde Gitmeli" Koç Holding Yönetim Kurulu Şeref Başkanı ve Arçelik A.ş. Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Koç, "İhracatımız 107 Milyar Dolar Oldu D..
Yaprak Dökümü Bu Akşam... Reyting Rekortmeni Yaprak Dökümü'nde Evin Büyük Kızı Fikret'in Eşi Tahsin ile Yakınlaşması Milyonları Ekrana Kilitledi.Reyting Rekortmeni Yaprak Dökümü'nde Evin Büyük Kızı Fikret'in Eşi Tahsin ile Yakınlaşması Milyonları Ekrana Kilitledi.
People Servet Önerdi Jennifer Lopez ve Marc Anthony Çiftinin Doğacak Çocuklarının Fodoğrafı İçin People Magazine Dergisi Servet Önerdi.Jennifer Lopez ve Marc Anthony Çiftinin Doğacak Çocuklarının Fodoğrafı İçin People Magazine Dergisi Servet Önerdi.
Elektrik Mühendisleri Odası: Tedaş Elektrik Borsasında 1,9 Milyar YTL Zarara Uğradı Elektrik Mühendisleri Odası (Emo), Elektrik Borsası Olarak Bilinen Dengeleme-uzlaştırma Sistemi ile 2007 Yı..
Böceklerin Cinsel Yaşamı Oyuncu Isabella Rossellini'nin İlginç Filmi Berlin Film Festivali'nde Gösterildi ve Büyük İlgi Gördü
Yılın İlk Ay Tutulması Bu Gece Tam Ay Tutulması Şeklinde Meydana Gelecek Tutulma Türkiye'den de İzlenebilecek
'120', Devleri Solladı Cephane Taşırken Donarak Ölen 120 Çocuğun Öyküsünü Anlatan Film, Şimdiden İki Dev Yapımı Geride Bıraktı
Erdoğan'ın Övündüğü Rakamlara O Sevinemedi 'Hükümetin, Hadiselerin Arkasından Değil, Önünden Gitmesi Gerekir'
'AKP'ye Oy Verdiğime Pişman Olmak Üzereyim' Yapımcı ve Yönetmen Sinan Çetin, Ak Parti?ye Verdiği Açık Desteği Geri Çekmek Üzere... Peki Ama Neden?
Gölyaka İlçesinde İlkbaharda 4 Firma Temel Atacak
Gölyaka İlçesi'nde İlkbaharda 4 Firma Temel Atacak
- Düzce'nin Gölyaka İlçesi Belediye Başkanı Nihat Çelik, İlçede İlkbaharda Temel Atma Seviyesine Gelecek 4 Yatırım Olduğunu, Bunlardan Bir Tanesinin İse Düzce'nin En Büyük Yatırımı Olacağını Söyledi.
Salon Sporu Kulüplerine 200 Bin YTLlik Malzeme Yardımı
Salon Sporu Kulüplerine 200 Bin YTL'lik Malzeme Yardımı
- Adana'da, İl Özel İdaresi Bütçesinden 13 Salon Sporu Kulübüne 200 Bin YTL'lik Malzeme Yardımı Yapıldı.
Akçaabat İlçesinde Yapılacak Hastanenin 3. Kez İhalesi Yapılacak
Akçaabat İlçesinde Yapılacak Hastanenin 3. Kez İhalesi Yapılacak
- Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Tarafından Trabzon’un Akçaabat İlçesindeki Karayolları 105. Şube Şefliği’nin Bulunduğu Alana Yapılacak Olan Hastanenin 15 Nisan 2008 Tarihinde Üçüncü Kez İhalesinin Yapılacağı Öğrenildi.
Keskten Sosyal Güvenlik Yasa Tasarına Tepki
Kesk'ten Sosyal Güvenlik Yasa Tasarı'na Tepki
Ordu'da Kamu Emekçileri Sendikası Konfederasyonu (Kesk), Halen TBMM Gündeminde Bulunan Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı'nı Protesto Etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10