20 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

20 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Neşet Ertaş Konseri 9 Martta Yapılacak Sanatçı Neşet Ertaş'ın, Anadolu Gösteri ve Kongre Merkezi'nde Yapılması Planlanan Konseri 9 Marta Ertelendi.
Borsa ilk yarıda 384 puan azaldı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi haftanın üçüncü gününün ilk seansını dünkü kapanışa göre 384 puan değer kaybederek 45.865 puandan ..
Yetişkinlere Okuma-yazma Kursu
Yetişkinlere Okuma-yazma Kursu
- Denizli Belediyesi, Okuma Yazma Bilmeyen ya da Geliştirmek İsteyen Yetişkinlere Yönelik Ücretsiz Okuma Yazma Kursu Açtı. 16 Kursiyerin Katıldığı Kursta, Birinci Kademeyi Bitirenlere Sertifika, İkinci Kademeyi...
38 Beldeyeye İndirim Müjdesi
38 Beldeyeye İndirim Müjdesi
- İzmir Büyükşehir Belediyesi, İlk Kademe Belediyelerinde Bina Yapacak Vatandaşlardan Aldığı Katılım Payı Ücretlerinde Yüzde 60 İndirime Gitti. Başkan Aziz Kocaoğlu'nun Talimatıyla Gerçekleştirilen İndirim, Beldelerde...
Anadolu Gençlik Derneği, '250 Bin Şehide, 250 Bin Hatim” Kampanyasına Destek Bekliyor
Anadolu Gençlik Derneği, "250 Bin Şehide, 250 Bin Hatim” Kampanyasına Destek Bekliyor
- Anadolu Gençlik Derneği (Agd) Malatya Şube Başkanı Tayyar Emre, Başlattıkları 250 Bin Şehide 250 Bin Hatim Kampanyasına İlgi Beklediklerini Bildirdi.
Aktif İstihdam Tedbirleri Hibe Planı
Aktif İstihdam Tedbirleri Hibe Planı
- Türkiye İş Kurumu (İşkur)aydın İl Müdürü Zafer Alıcı, İşkur Tarafından Kadın ve Gençlerin İstihdamı ve İşgücü Piyasasına Katılımını Artırmak Amacıyla Başlatılan "Aktif İstihdam Tedbirleri Hibe Planı" Kapsamında...
Sokak Çocuklarına Destek
Sokak Çocuklarına Destek
- İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin İlköğretim Okulları ile Liselerde Yürüttüğü Sağlık Kampanyalarında Gönüllü Olarak Çalışan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun Eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu, Sokak Çocuklarını...
Konyada 'Eğitime Yüzde 100 Destek' Devam Ediyor
Konya'da "Eğitime Yüzde 100 Destek" Devam Ediyor
- Konya'da 85 Yaşındaki Vesile Sağergun, Ana Okulu Yaptırılması İçin 300 Bin YTL Bağışta Bulundu.
Sp Adana İl Başkanı Cengil: "İki Yeni İlçe, Adana'nın Yararına Bir Yarış Başlatacak" - Saadet Partisi (Sp) Adana İl Başkanı Sıtkı Cengil, Kurulacak 2 Yeni İlçenin Adana'nın Yararına Bir Yarış..
Karşıyaka Belediyesi Öğrencilere Çevre ve Tüketici Eğitimi Verdi
Karşıyaka Belediyesi Öğrencilere Çevre ve Tüketici Eğitimi Verdi
- Karşıyaka Belediyesi Öğrencilere €œçevre ve Tüketici” Eğitimi Verdi. Karşıyaka Belediyesi Çevre Müdürlüğü'nün Desteği ve Karşıyaka Kadın Meclisi Çevre ve Tüketici Komisyonlarının İşbirliğiyle Düzenlenen Toplantı...
Evsiz Göçmen Prense Komşu Oldu
Evsiz Göçmen Prense Komşu Oldu
Belçika'da Fas Asıllı Evsiz Bir Kişi, Kraliyet Sarayı'nın Yani Başına Kendi Gecekondusunu 'Kondurunca' Tüm Dikkatleri Üzerine Topladı.
'Pekin Olimpiyatlarına siyaset karışıyor'
"Pekin Olimpiyatları'na siyaset karışıyor"
Çin'in başkenti Pekin'de 8-24 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek olan 29. Olimpiyat Oyunları'nın sponsorları, etkinliklerin politize edilmemesi gerektiğini açıkladı.
Babacan:" Rusya'nın da Nabucco'ya katılmasını istiyoruz" (1) Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un daveti üzerine 2 günlük resmi ziyaret amacıyla Moskova'da bulunan Dışişleri Bakanı ve AB..
Gana lideri Kufuor, Bush'u, eski köle kalesinde karşıladı Gana Cumhurbaşkanı John Kufuor, ABD Başkanı George W. Bush'u, Amerika'ya köle olarak gönderilen Afrikalıların tutulduğu kalede karşıl..
Kar kalınlığının 1 metreye ulaştığı Koyulhisarda belediye ekipleri kar temizleme çalışması yaptı
Kar kalınlığının 1 metreye ulaştığı Koyulhisar'da belediye ekipleri kar temizleme çalışması yaptı
Sivas'ın Koyulhisar ilçesinde kar kalınlığı 1 metreye ulaştı. İlçede belediye ekipleri kar temizleme çalışması yaptı.
Domuz avına çıkan turistler köylüleri memnun etti
Domuz avına çıkan turistler köylüleri memnun etti
Isparta'da, tarım alanlarıyla yaban hayatına verdiği zarardan dolayı köylüler tarafından sürekli şikayet konusu olan domuzların avlanması için yabancı ülkeden avcılar davet edildi.
Erdoğanın Yerine Atama Hızla Yapılacak
Erdoğan'ın Yerine Atama Hızla Yapılacak
Talim Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Erdoğan'ın görevden alınması ile ilgili sorulara Hüseyin Çelik, 'Atamayı Yakında yaparız. Hiçbir makam boş kalmaz' şeklinde karşılık verdi.
Çayın Fazlası Zarar Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürü Dr. Meltem Çağlar, Kansere, Parkinsona, Diyabete, Osteoporoza ve Yaşlanmanın Gecikmesine Kadar Birçok Hastalığa İyi Gelen Çayın..
Disk: Türkiye Ucuz Emek Cenneti İşçilerin Cehennemi Oldu Disk Genel Başkanı Süleyman Çelebi, Tersanelerde İki İşçinin Daha Yaşamını Yitirmesi ve Güvenlik Güçlerinin Tekel İşçilerine Yönelik S..
Çığ sebebiyle kapanan demiryolu ulaşıma açıldı Çığ düşmesi sebebiyle 3 gündür ulaşıma kapanan Erzincan-Erzurum demiryolu yapılan çalışma sonucu ulaşıma açıldı.
Rize'de kar nedeniyle kapalı köy sayısı 320'den 289'a düştü Doğu Karadeniz'de etkili olan kar yağışı sonrası Rize merkez ve ilçelere bağlı 289 köy yolu ulaşamı kapalı bulunuyor.
DTPli Sebahat Tuncel Hakkında Fezleke
DTP'li Sebahat Tuncel Hakkında Fezleke
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, 'Terör Örgütü PKK'nın Propagandasını Yaptığı' Gerekçesiyle DTP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel'in 'Dokunulmazlığının Kaldırılması' İçin Fezleke Hazırladı.
Diyaliz Hastasının İmdadına Kar Tilkileri Yetişti Erzurum'un Çat İlçesine Bağlı Çukurçayır Köyü'nde Oturan, Diyaliz Hastası 28 Yaşındaki Özkan Şahin'in İmdadına Yöre Halkının 'Kar Tilkisi' Ad..
Borçlar Kanunu Alt Komisyona Havale Edildi TBMM Adalet Komisyonu'nda, "Borçlar Kanunu Tasarısı" AKP, CHP ve MHP'li Üyelerin Oylarıyla Bir Alt Komisyona Havale Edildi. Komisyon Tasarıyı Yargıt..
TBMM Başkanı Toptan, Bayburt'un kurtuluşunu kutladı TBMM Başkanı Başkanı Köksal Toptan, Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluş yıldönümünü, yayımladığı bir mesajla kutladı.
CHP'li Topuz: Hipermarketler Yasa Tasarısı Meclis Gündemine Getirilmeli CHP Muğla Milletvekili Fevzi Topuz, Hipermarketler Yasa Tasarısı'nın Derhal Meclis Gündemine Getirilmesini İstedi. Topu..
Antalya, 5 yeni ilçeye kavuşuyor Antalya, 5 yeni ilçeye kavuşuyor. Muratpaşa, Konyaaltı ile Kepez'in dışında Aksu ve Döşemealtı da ilçe statüsüne kavuşuyor. Yeni düzenleme ile Antalya'nın nüf..
Hakkari'de zimmetine para geçiren banka müdürü tutuklandı Hakkari'nin Yüksekova ilçende zimmetine para geçiren banka müdürü tutuklandı.
Şeker, Kanser Dostu
Şeker, Kanser Dostu
Prof. Dr.ahmet Aydın, Karbonhidratlar Bakımından Zengin Gıdaların, Özellikle de Şekerin Kanseri Beslediğine Dikkat Çekerek, Un ve Şekerden Kaçınarak Bol Sebze ve Meyve Tüketilmesi Uyarısında Bulundu.
Kuru sıkı tabancayla kampüse girmeye çalışan öğrenci gözaltına alındı Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü'ne belinde kuru sıkı tabancayla girmeye çalışan üniversitenin öğrencisi gözaltına a..
Ekonomide Kızılca Kıyamet Martta Kopacak
'Ekonomide Kızılca Kıyamet Mart'ta Kopacak'
Unakıtan, ABD'de Başlayan Mortgage Krizinin Etkilerinin Mart Ayında Avrupa Bankalarının Zararlarını Açıklamasıyla Devam Edeceğini Söyledi ve Yaşanacak Durumu, 'Kızılca Kıyamet Kopacak' Diye Anlattı.
Aliağa Ticaret Odası'nın Emlakçılık kursları başladı Aliağa Ticaret Odası ile TÜPRAŞ Aliağa Halk Eğitimi Merkezi arasında kentin ihtiyacına yönelik eğitim programları düzenlenmesine ilişkin p..
Unakıtan: '10 Milyar Dolarlık Yabancı Sermaye Garanti' Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Hiç Özelleştirme Olmasa Dahi Türkiye'nin Bu Yıl 10 Milyar Dolarlık Yabancı Sermayeyi Garantilemiş Durumda ..
Gs'li Uğur Uçar Ameliyat Oldu Galatasaray'ın, Turkcell Süper Lig'de Konyaspor ile Yaptığı Maçta Sağ Diz Kapağından Sakatlanan Uğur Uçar Ameliyat Oldu.
Biz AB Üyesi Olmak İstiyoruz
Biz AB Üyesi Olmak İstiyoruz
Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, "Biz AB Üyesi Olmak İstiyoruz. Genciz, Yakışıklıyız ve de Çok Çalışkanız" Dedi.
Hawaii de Obamanın
Hawaii de Obama'nın
ABD'de Partilerin Başkan Adaylarının Belirlenmesi İçin Yapılan Ön Seçimlerde Demokrat Parti'de Barack Obama, Hawaii Eyaletinde de Rakibi Hillary Clinton'ı Yenerek Art Arda 10. Zaferini Kazandı.
Seçimin Galibi Sarkisyan
Seçimin Galibi Sarkisyan
Ermenistan'da Dün Yapılan Cumhurbaşkanı Seçiminin Resmi Olmayan Kesin Sonuçları Açıklandı. Adaylardan Başbakan Serj Sarkisyan Aldığı Yüzde 52.86 Oy Oranıyla Seçimi İlk Turda Kazandı.
İngiltere Göçmen Vergisi Alacak
İngiltere Göçmen Vergisi Alacak
İngiltere'ye Göç Eden Kişilerden Ülkeye Gelişlerinde Göç Vergisi Alınacağı ve Bu Paranın Eğitim ve Sağlık Hizmetleri İçin Kullanılacağı Bildirildi.
Seks Yap Boşanma
Seks Yap Boşanma
Boşanmalara Çare Arayan Kilise Cemaat Üyelerinin Düzenli Seks Yapmaları İçin Rehber Yayınladı.
Sumatrada 7,6lık Deprem
Sumatra'da 7,6'lık Deprem
Endonezya'nın Güney Batısında 7.6 Büyüklüğünde Şiddetli Deprem Meydana Geldi.
Hakkaride Olumsuz Hava Şartları Etkisini Sürdürüyor
Hakkari'de Olumsuz Hava Şartları Etkisini Sürdürüyor
- Hakkari'de Yoğun Kar Yağışı ve Olumsuz Hava Şartları Yüzünden 98 Köy Yolu ile 323 Mezra Yolu Ulaşıma Kapanırken, Çarşı Merkezinden Evlerine Gitmeye Çalışan Vatandaşlar, Araçları Yolda Kalan Bazı Sürücüler İse Büyük...
Sara Hastasının Dramı
Sara Hastasının Dramı
- Balıkesir'in Edremit İlçesinde, Bir Sara Hastası Yürürken Nöbet Geçirinde Yol Ortasına Yığıldı. İşsiz ve Parasız Adam, Gazetecilerin Kendi Aralarında Topladığı Parayla Memleketine Gönderildi.
Bakan Çelik: "Ttk'ya Yakın Zamanda Atama Yapılacak" Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Talim ve Terbiye Kurulu (Ttk) Başkanı Prof. Dr. İrfan Erdoğan'ın Görevinden Ayrılması ile İlgili Olarak ..
Yemeği Beğenmeyen İmam Nikahlı Kocanın, Eşini ve Çocuğunu Dövdüğü İddia Edildi - Sivas'ta İmam Nikahlı Bir Kişi, Yaptığı Yemeği Beğenmeyen Eşini ve Çocuğunu Darp Ettiği İddiasıyla Gözaltına A..
Ankara Devlet Tiyatrosu, €œbir Mahalle Ki” Adlı Oyunuyla Kütahyaya Geliyor
Ankara Devlet Tiyatrosu, €œbir Mahalle Ki” Adlı Oyunuyla Kütahya'ya Geliyor
- Münir Canar’ın Yazıp Yönettiği €œbir Mahalle Ki" Adlı Oyunun 26 Şubat Günü Kütahyalı Sanatseverlerle Buluşacağı Bildirildi.
Pot Üstüne Pot Korel; Bakan Ertuğrul Günay'a 'Sizden Korktum', Beyoğlu Belediye Başkanı'na 'Beyoğlu Ahmet' Dedi...
Türk Kızı Sinem ABD'de Zirveyi Zorluyor Sinem Saniye Her Yıl Binlerce Kişinin Katıldığı Billboard Dünya Beste Yarışmasında İkinciliği Kazanınca Amerikalı Müzik Otoritelerinin Gözdesi Haline G..
seks Karşılığı ev Kiralanır! Ev Kirasını Yatırmak için Banka Kuyruğunda Bekleme Dönemi Bitti... Kız Öğrenciler Artık Kiralarını Ev Sahibine Bizzat Ödüyor!
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10