15 Şubat 2008 Cuma Günü Haberleri

15 Şubat 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Talat: 'Biz Çifte Standarttan Mustarip Bir Halkız' KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Yaptığı Açıklamayla Çok Önemli Bir Konuya İşaret Ettiğini Belirt..
Aldingen kundakçısı yakalandı Almanya'nın Baden-Württemberg eyaletindeki Aldingen kasabasından dün gece meydana gelen yangın olayının faili yakalanarak gözaltına alındı.
Adanada kaçak silah operasyonu
Adana'da kaçak silah operasyonu
Adana İl Jandarma Komutanlığı, düzenlediği operasyonlarda bol miktarda silah ve mühimmat ele geçirdi. Konuyla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.
Denizlide tüp satışlarına sıkı takip
Denizli'de tüp satışlarına sıkı takip
Denizli Belediyesi, tüp satış ruhsatı olmayan 16 bakkal ve ruhsatı olup da mevzuat hükümlerine uymayan üç işyerine 150'şer YTL para cezası kesti.
Denizlili idarecilere göre en büyük problem altyapı eksikliği ve sosyal sıkıntılar Denizli Özel Servergazi Ufuk Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı zümresinin 36 öğrencisi, belediye başkanları ve d..
DİSK Genel Kurulu'nda tepkiyle karşılaşan Bakan Faruk Çelik konuşmasını güçlükle bitirdi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel..
Alman bankacı, dedesine yardımcı olan genci bulup teşekkür etti
Alman bankacı, dedesine yardımcı olan genci bulup teşekkür etti
Alman bankacı, tatil süresince dedesine yardımcı olan Manavgatlı Sinan'ı çalıştığı iş yerinde bularak teşekkür etti.
Aile danışma merkezlerine eşim bileziklerimi değiştirmiyor boşanacağım diye başvuran aileler var
Aile danışma merkezlerine 'eşim bileziklerimi değiştirmiyor boşanacağım' diye başvuran aileler var
Isparta'da Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan 'Aile Danışma Merkezi' ailelere ekonomik, toplumsal, kültürel ve psikolojik sorunlarla baş edebilmeleri konusunda destek oluyor.
Şiir kitabının basımı için Başbakan Erdoğandan yardım istedi
Şiir kitabının basımı için Başbakan Erdoğan'dan yardım istedi
Antalya'nın Manavgat ilçesinde yaşayan Aşık Hasan, çıkaracağı ikinci şiir kitabına yerel yönetimlerin destek vermesi için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım istedi.
Tzob, Yeni Hayvancılık Destekleme Sistemini Olumlu Buldu Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Değiştirilmesi Düşünülen Hayvancılık Destekleme Sistemini, Desteklemede Azalma Olmaması Kaydıyla Genel..
MHP: "Mutabakat ve süreç devam ediyor" Üniversitelerde uygulanan başörtüsü yasağının kaldırılmasını öngören Anayasa değişikliğinden sonra YÖK Kanunu'nun Ek-17. maddesinde değişiklik yapılıp y..
DP Genel Başkan Yardımcısı Erdil: 'Türbana siyasi olarak bakılmamalı'
DP Genel Başkan Yardımcısı Erdil: "Türbana siyasi olarak bakılmamalı"
Demokrat Parti (DP) Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Sabri Erdil, Türkiye'de türban sorunu bulunduğunu söyleyerek, türbana siyasi olarak bakılmaması gerektiğini söyledi.
Kapatılacak Belde Belediyelerine MHP'den de Destek Hükümetin Kapatmak Üzere Kolları Sıvadı Belde Belediyeleri, Meclis'te CHP'nin Yanı Sıra MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır ve Tunceli Bağım..
Bakan Günay: 'İzmir EXPO 2015 bir Türkiye projesidir'
Bakan Günay: "İzmir EXPO 2015 bir Türkiye projesidir"
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İzmir'in EXPO 2015 adaylığında yalnız olmadığını, hazırladığı "Herkes için Sağlık" konulu temanın rastgele seçilmediğini söyledi.
"Örtülü Af Yargıyı ve Toplumu Kaosa Sürükleyecek" Yargıtay, Geçtiğimiz Hafta Yürürlüğe Giren "Temel Ceza Kanunlarına Uyum Amacıyla Çeşitli Kanunlarda ve Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapı..
Yaralı taristlerin isimleri belli oldu (2) Antalya'nın Finike ilçesinde BIMA-therm-Tours Firması'na ait tur otobüsünün devrilmesi sonucu yaralanan turistlerin sayısının 15 olduğu bildirildi. ..
SPK'dan Teb Yatırım'a 10 Bin YTL Para Cezası Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Etrade Institutional Securities'in, Teb Yatırım ile Arasında Yazılı Sözleşme Olmaksızın Global Yatırım Holding Hiss..
Çevreyi Kirleten Tesislere, Bakanlıktan Ani Denetimler Çevre ve Orman Bakanlığı Çevreyi Kirleten Tesislere Yedi Coğrafi Bölgede Eş Zamanlı Olarak Baskın Tarzında Ani Denetimlerde Bulunacak.
İplik Fareleri Operasyonu Ankara Emniyet Müdürlüğü Hastanelerden Çeşitli Medikal Malzemeleri Çalıp, Özel Firmalara Pazarlayan Bir Çeteyi Çökertti. İplik Fareleri Adlı Operasyonda Çaldıkları A..
Okul Tatili İçin Açıklama
Okul Tatili İçin Açıklama
İstanbul Valisi, Meteorolojinin Haftasonu İçin Kar Yağışı Uyarısı Yaptığını Ancak Okulların Tatil Edilip Edilmeyeceği ile İlgili Verilecek Kararın Öğrencilere Bir Gün Önce Haber Verileceğini Açıkladı.
Holosko: Aldığım Paranın Hakkını Vereceğim
Holosko: 'Aldığım Paranın Hakkını Vereceğim'
Beşiktaş'ın, Sezonun Devre Arasında Vestel Manisaspor'dan Transfer Ettiği Slovak Futbolcu Filip Holosko, 'Aldığım Paranın Hakkını Vereceğim' Dedi.
Toptan: "Cumhuriyetin Kazanımlarından Kimse Ödün Vermez" TBMM Başkanı Köksal Toptan, Türkiye'de Kendine Özgü Bir Laiklik Anlayışı ve Uygulaması Bulunduğunu Belirterek, Bunun Tehlikeye Düşmesi..
İMKB 2. Seansa Düşüşle Başladı İMKB Ulusal 100 Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 276,54 Puan Azalarak 45.028,05 Puandan Başladı.
Vali Güler: "Dua Edelim İstanbul'a Kar Yağsın" İstanbul Valisi Muammer Güler, 'Hep Beraber Dua Edelim, İstanbul'a Hızlı Bir Kar Yağsın. Daha Sonrasını Düşünürüz' Dedi.
Greenspan: "ABD Durgunluğun Eşiğinde Bulunuyor" Eski ABD Merkez Bankası Başkanı Alan Greenspan, ABD Ekonomisinin Durgunluğun Eşiğinde Bulunduğunu Söyledi.
Cildinizi Derinden Nemlendirin Soğuk ve Kuru Kış Aylarındacildinizin Susuzluğunu Giderin, Cildinizi Derinden Nemlendirin…
Biz Aşka Yakın Yaşıyoruz! 20 Yıl Sonra Kameralar Karşında Buluşan Türkan Şoray ve Cihan Ünal, 'Biz Aşka Yakın Yaşıyoruz' Dedi..20 Yıl Sonra Kameralar Karşında Buluşan Türkan Şoray ve Cihan Ünal, 'Biz Aşka Yakın Yaşıyoruz' Dedi..
Borsa, ikinci seansın başlarında satıcılı seyrediyor İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, ikinci seansın başlarında satıcılı seyrediyor. Bileşik Endeks, seansın başlar..
Alacaklarını tahsil edemeyen Araban esnafı, iflasın eşiğine geldi
Alacaklarını tahsil edemeyen Araban esnafı, iflasın eşiğine geldi
Gaziantep'in Araban ilçesinde işsizlik nedeniyle esnaflar, alacaklarını tahsil edemez; borç ve dükkan kiralarını ödeyemez hale geldi.
Erkunt Tarım Makineleri Sanayi Yurt İçi Satış Sorumlusu Saylan: 'Avrupalılar Türkün ürettiği traktörü beğeni ile izliyor'
Erkunt Tarım Makineleri Sanayi Yurt İçi Satış Sorumlusu Saylan: "Avrupalılar Türk'ün ürettiği traktörü beğeni ile izliyor"
Erkunt Tarım Makineleri Sanayi Yurt İçi Satış Sorumlusu Tolga Saylan, Avrupalıların Türk'ün ürettiği Türk gibi güçlü traktörü beğeni ile izlediğini söyledi.
Kosova bağımsızlık öncesi "siyah kırmızı" renklere büründü Kosova, bağımsızlık ilanı öncesi "siyah kırmızı Arnavut" bayraklarıyla süslendi. Bağımsızlık öncesi caddelerde hazırlıkların yapıldı..
Sapık Yakıcı Maddeyi Pantolonlulara da Atmış
Sapık Yakıcı Maddeyi Pantolonlulara da Atmış
Mersin'in Tarsus İlçesinde Mini Etekli Olduğu için Kız Öğrencilerin Bacaklarına Kezzap Atıldığı Haberlerine Mersin Valisi Hüseyin Aksoy'dan da Yalanlama Geldi.
Marmara Üniversitesi, başörtüsü konusunda YÖK Kanunu'nun ilgili maddelerindeki değişikliği bekleme kararı aldı Marmara Üniversitesi Senatosu, üniversitelerde başörtüsü yasağının kaldırılmasın..
Sanayi ve Ticaret Bakanı Çağlayan Balıkesir'e gidiyor Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Balıkesir-Çanakkale Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen 'İstişare ve Değerlendirme Toplantısı..
Dünyanın En Güzel Yatları Türklerden
Dünya'nın En Güzel Yatları Türklerden
2. Avrasya Boat Show Fuarının Açılışında Konuşan Tüzmen, Dünyanın En Güzel Yatlarını Türk Firmalarının Yaptığını Söyledi.
Fransız İş Adamlarının Türkiye Çıkarması
Fransız İş Adamlarının Türkiye Çıkarması
Fransa Dış Ticaret Bakanı, Enerji ve Ulaşım Sektörü Başta Olmak Üzere Kalabalık Bir İşadamı Heyetiyle Türkiye'ye Geliyor.
Kilerden Migrosa Cevap
Kiler'den Migros'a Cevap
Kiler Holding Perakende Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kiler, Koç Holding Üst Yöneticisi (Ceo) Bülent Bulgurlu'nun, Migros'un Satış Sürecinde Kiler'in Yerine İlişkin Yaptığı Açıklamayı Üzüntüyle Karşıladığını...
Muğla Üniversitesi Rektörü Oktik, hakkında çıkan haberle ilgili konuşmak istemedi
Muğla Üniversitesi Rektörü Oktik, hakkında çıkan haberle ilgili konuşmak istemedi
Zaman gazetesinde bugün yayımlanan kendisi ve oğlu hakkındaki haberle ilgili görüşlerini almak istediğimiz Muğla Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şener Oktik, görüşme talebimizi kabul etmedi. Rektörlük makamında diğer...
Cumhurbaşkanı Gül, BAE Ekonomi Bakanı Alqasimiyi kabul etti
Cumhurbaşkanı Gül, BAE Ekonomi Bakanı Alqasimi'yi kabul etti
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Ekonomi Bakanı Sheikha Lubna bint Khalid Alqassimi ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü'nde kabul etti.
Canlı Yayında Ağladı Esra Ceyhan, Canlı Yayında Gözyaşlarını Neden Tutamadı? İşte O Görüntüler...
Mühendisten Etek Altı Site Kendisi Bilgisayar Mühendisi. Ancak Öyle Bir Site Kurdu Ki. Onbinlerce Üye Siteye Fotoğraf Gönderme Yarışında...
En seksi Meslek 24 Meslek Arasında Yapılan Ankette Hangisi Bir Numara Oldu? İşte İlginç Anketin, İlginç Soruları...
Eğitimli Seks İşçileri Antalya'da Fuhuş Operasyonu... Yabancı Uyruklu Öğretmen, Hemşire, Modacı Fuhuş Yaparken Yakalandı
Seks Fuarına Büyük İlgi! Meksika'da Düzenlenen Geleneksel 'Seks ve Eğlence Fuarı', Bu Yıl da Renkli Görüntülere Sahne Oldu. Foto Galeri
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10