15 Şubat 2008 Cuma Günü Haberleri

15 Şubat 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Camiden ayakkabı çalarken suçüstü yakalandı Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde bir camiden ayakkabı çalan kişi, cami görevlileri tarafından suçüstü yakalanarak polise teslim edildi.
Sokak ortasında vuruldu Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde bir kişi, çocuklarıyla tartıştığı öğrenilen şahıs tarafından sokak ortasında vuruldu. Hastanaye kaldırılan yaralının sağlık durumu..
Durakta yolcu değil otomobil var
Durakta yolcu değil otomobil var
Şehir içi trafiğinde özellikle kent merkezinde yolların yetersizliğine bir de sürücü ve yayalardan kaynaklanan hatalar da eklenince trafik kimi zaman çekilmez hale geliyor. Adana'da yayalar en çok kırmızı ışıkta geçme,...
Bbg Evinde Böyle Seviştiler! Almanya'daki 'Biri Bizi Gözetliyor' (Bbg) Programında İki Yarışmacı Yatakta Kameralara Fena Yakalandı.Almanya'daki 'Biri Bizi Gözetliyor' (Bbg) Programında İki Yarışmacı Yatakta Kameralara Fena Yakalandı.
Dünya Devi 12 Şirketten Küresel Isınmayla Mücadele İçin Bildirge Dünyanın Önde Gelen 12 Şirketi, Küresel Isınmayla Mücadele İçin Bildirge İmzaladı.
Hazine Haftaya 3 Milyar 972 Milyon YTL İç Borç Ödeyecek Hazine, Gelecek Hafta Şubat Ayının En Büyük İç Borç Ödemesini Gerçekleştirecek.
İMKB 1. Seansta 189,07 Puan Azaldı İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 189,07 Puan Azalarak 45.304,59 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 0,42..
Ödülü Hangi Güzel Alacak? Setlerin Beş Güzeli Ödül İçin Yarışıyor. Nurgül Yeşilçay mı Özgü Namal mı Ödüle Daha Yakın?Setlerin Beş Güzeli Ödül İçin Yarışıyor. Nurgül Yeşilçay mı Özgü Namal mı Ödüle Daha Yakın?
Bakanlığa kullanılan ambalajla ilgili bilgi verilecek Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Kilci, ambalaj üreticileri ve ambalajlı ürünleri piyasaya sürenlerin, Şubat ..
Maliye Bakanı Unakıtan: 'Türkiyeye giren yabancı sermaye 2007 yılında 22 milyar dolar oldu'
Maliye Bakanı Unakıtan: "Türkiye'ye giren yabancı sermaye 2007 yılında 22 milyar dolar oldu"
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Türkiye'ye giren yabancı sermayenin 2007 yılında 22 milyar dolara ulaştığını söyledi.
Dış Haberler Gündemi - Viyana'da Türklerin yoğun olarak yaşadığı onuncu bölgede bulunan Knöll sokağında iki binada birden yangın çıktı. Knöll sokağı 43 numaralı bina da Sivaslı Perier ailesin..
Sivaslı Perier Ailesinden 32 Kişi Yaşıyor
Sivaslı Perier Ailesinden 32 Kişi Yaşıyor
Viyana'da Türklerin Yoğun Olarak Yaşadığı Onuncu Bölgede Bulunan Knöll Sokağında İki Binada Birden Yangın Çıktı.
Bush'tan Çin'e destek: ''Pekin Olimpiyatları'na gideceğim'' İnsan hakları ihlalleri, özgürlükleri engelleyen kısıtlamalar, Tibet ve Darfur gibi konulardan dolayı uluslar arası kamuoyunun eleş..
Clinton, Ohio ve Pennsylvania'da farklı önde Quinnipiac Üniversitesi tarafından yapılan bir anket, Ohio ve Pennsylvania eyaletlerinin Hillary Clinton için, yarışa dönüş eyaletleri olabileceği..
Çevre için modern tehdit; "e-çöp" Gelişen teknoloji ve hayatın her alanını kapsamaya başlayan teknolojik aletler, çevreyi yeni bir sorunla karşı karşıya bırakıyor; "e - çöp". Sadece ABD'de he..
Bill Clinton'ın başkanlık kampanya yöneticisi Obama'yı destekliyor Son 8 önseçimin sekizini de kazanarak adaylık yolunda büyük bir ivme kazanan Barack Obama, önceki gün sembolik değeri yüksek..
Türkiyenin Tarihindeki En Büyük Satış
Türkiye'nin Tarihindeki En Büyük Satış
Migros Türk'ün Yüzde 51'lik Bölümünün Londra Merkezli Fon Şirketi Bc Partners'e Satılması, İngiltere'de de Yankı Buldu.
Azerbaycan İran'a doğal gaz sevkıyatına başladı Azerbaycan devlet gaz şirketi (Azerigaz) tarafından yapılan açıklamada, Azerbaycan'ın İran'a doğal gaz ihraç etmeye başladığı bildirildi. Azeri..
Bursa'da 24 köye doğal arıtma tesisi kurulacak Bursa İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Altuntaş, 24 köye doğal arıtma tesisi kurulacağını açıkladı. Altuntaş, İznik ve Uluabat gölleri ile Ni..
Şırnak'ın Cizre ilçesinde sadece bir kısım esnaf kepenk kapattı Terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın Kenya'da yakalanmasının yıldönümünde Şırnak'ın Cizre ilçesinde bazı esnaflar kepenk kap..
Marmara'da Ürküten Tabaka! Marmara Denizi'ndeki Beyaz Jelimsi Tabaka Korkutuyor!
Türk Telekom kupayı unuttu, Banvit'e konsantre oldu. OPEL Türkiye Kupası'nı müzesine taşıyan Türk Telekom'da bu başarı unutuldu.
Ayağı kesilen dağ keçisi 2 gün yaşayabildi Adıyaman'da köylüler tarafından yaralı halde bulunan dağ keçisi, 7 veteriner tarafından ameliyat edildikten 2 gün sonra öldü.
SunExpress, Pazar günleri 29 YTLye uçuracak
SunExpress, Pazar günleri 29 YTL'ye uçuracak
SunExpress, yolcularına hesaplı uçuş fırsatı sağlayacak "Pazar Güneşi" adlı yeni bir kampanya başlattı. 29 Mart 2008 tarihine kadar yapılacak tüm iç hat uçuşlarında geçerli olacak kampanyada, yalnızca pazar günleri...
Katsayıda Asıl Mağdur Kim 10 Yıldır Tartışılan Katsayı Konusu, YÖK Kararıyla Bir Yıl Daha Değişmeyecek.
B12 Eksikliğine Dikkat Beslenmedeki Yetersizlikler Sonucu Ortaya Çıkan B12 Vitamini Eksikliğinin, Özellikle Çocuklarda Nörolojik Bozukluklara Neden Olduğu Bildirildi.
Aıds Aşısı Araştırmalarında Çıkmaza Girildiyeni Nobel Ödüllü Biyolog Profesör David Baltimore, Bilim Adamlarının, Aıds Aşısının Geliştirilmesine Yönelik Çalışmalarda Çıkmaza Girdiğini Söyledi..
Ablasının Kemik İliğiyle Şifa Buldu Muğla'nın Milas İlçesi'nden 9 Yaşındaki Ayşe Alina Akar, Ablası 21 Yaşındaki Kıymet Akar'ın İliği ile Şifa Buldu. Ege Üniversitesi Hastanesi Pediatrik Kemi..
Gribe Karşı Aşısız Koruma
Gribe Karşı Aşısız Koruma
Bilim Adamları, Organizmanın "Doğal Anti-virüs Sistemi"ni Güçlendirerek Grip ve Diğer Ölümcül Virüslerle Baş Edebilmesini Sağlayacak Bir Mekanizma Keşfettiler.
Hareketli Yaşam Genç Bırakıyor İngiltere'de Yapılan Bir Araştırmayla Fiziksel Aktivitenin, Kişilerin Genç Kalmasında Etkili Olduğu Belirlenerek Fiziksel Olarak Daha Aktif Olanların İkiz Karde..
Sevgililer Günü'nde 'Kırık Kalpler Gecesi' Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde Sevgililer Günü'nü Yalnız Geçirenleri Teselli Etmek İçin Victoria Cafe'de 'Kırık Kalpler Gecesi' Düzenlendi.
Almanya'da Türklerin Yaşadığı Binada Yine Yangın Almanya'nın Baden-württemberg Eyaletindeki Aldingen Kentinde, Çoğunlukla Türklerin Oturduğu Bir Binada Yangın Çıktı.
Elazığda Terör Operasyonu: 21 Gözaltı
Elazığ'da Terör Operasyonu: 21 Gözaltı
Elazığ'ın Arıcak İlçesinde Düzenlenen Operasyonda, 7'si Kadın 21 Kişi Gözaltına Alındı.
Ablasının kemik iliğiyle şifa buldu
Ablasının kemik iliğiyle şifa buldu
Milaslı Ayşe Alina Akar (9), ablası Kıymet Akar'dan (21) nakledilen ilikle şifa buldu. Sakarya İlköğretim Okulu 2. sınıf öğrencisi Ayşe'ye, Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi Pediatrik Kemik İliği Nakil Ünitesi'nde...
Çiğli Belediyesi konteyner yıkama ve yol süpürme aracı aldı
Çiğli Belediyesi konteyner yıkama ve yol süpürme aracı aldı
Daha temiz bir ilçe için harekete geçen Çiğli Belediyesi, konteynır yıkama ve yol süpürme aracı satın aldı. Yıkama aracı her gün mahallelerde gezerek konteynırları yıkarken yol süpürme aracı da sokakların temizliğini...
Sempatizanların kepenk kapatma girişimleri, Hakkari'de fiyaskoyla sonuçlandı Terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın Kenya'da yakalanarak Türkiye'ye getirilişinin yıldönümünde Hakkari..
Güneydoğu'da 3 gün kar yağışı bekleniyor Diyarbakır başta olmak üzere bölge illerinde yarından itibaren 3 gün boyunca kar beklendiği bildirildi. Diyarbakırlılar, gündüze karla uyandı.
Karı-koca sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek öldü
Karı-koca sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek öldü
Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde yalnız yaşayan yaşlı karı-koca sobadan sızan karbonmoniksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti. Sabah saatlerinde eve gelen bakıcı, ev sahiplerinin baygın olduğunu görünce durumu...
Terör örgütünün kepenk kapatın propagandası Diyarbakırda tutmadı
Terör örgütünün 'kepenk kapatın' propagandası Diyarbakır'da tutmadı
Terör örgütü PKK'nın Abdullah Öcalan'ın Kenya'da yakalanarak Türkiye'ye getirilişinin yıldönümü nedeniyle güvenlik güçleri alarma geçti. Terör örgütünün çağrısına rağmen Diyarbakır'da sadece Bağlar beldesinde bazı...
Okula gidebilmek için 4 kilometrelik karlı yolda yürüyorlar
Okula gidebilmek için 4 kilometrelik karlı yolda yürüyorlar
Sakarya'nın Karapürçek ilçesine bağlı Kanlıçay köyünde elektriği ve suyu olmayan bağ evinde yaşayan ailenin 2 çocuğu, derslerini lüks ışığında yaparken okula gidebilmek için de karlı yolda 4 kilometre yol yürüyor.
Belende esrar ve kaçak sigara ele geçirildi
Belen'de esrar ve kaçak sigara ele geçirildi
Hatay'ın Belen ilçesinde esrar ve kaçak sigara ele geçirildi. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına aldı.
CHP Malatya İl Başkanı Celal Berktaş yeniden aday oldu
CHP Malatya İl Başkanı Celal Berktaş yeniden aday oldu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Celal Berktaş, Cumartesi günü yapılacak kongrede yeniden aday olacağını açıkladı. Berktaş dışında adaylığını açıklayan başka bir isim ise olmadı.
Tekel işçileri işyeri terk etmeme eylemi başlatıyor Tekel işçilerinin özelleştirme karşıtı eylemleri devam ediyor. İşçiler bir gün süreyle işyerini terk etmeme eylemi yapacak.
Nusaybin esnafı, PKK sempatizanlarının 'kepenk kapatın' uyarısını ciddiye almadı Mardin'in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK sempatizanlarının esnafa kepenk kapattırma girişimi fiyaskoyla s..
Diyarbakır Barosu: "Başörtüsü bireysel özgürlüktür" Diyarbakır Barosu, başörtüsünün bireysel bir özgürlük olduğunu vurgulayarak, yasağın karşısında olduğunu açıkladı.
Ankarada Filistin Zirvesinde konuşan Babacan: 'Annapolis bir fırsat'
Ankara'da Filistin Zirvesi'nde konuşan Babacan: "Annapolis bir fırsat"
Ankara'da düzenlenen 'Filistin Zirvesi'nde konuşan Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Annapolis sürecini, kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak gördüklerini söyledi.
'Kızlarım Genelevde Sermaye Olamaz' Hülya ve Filmde Hayat Kadınını Canlandıracak Olan Helin'e Annelerinden İzin Çıkmadı..Hülya ve Filmde Hayat Kadınını Canlandıracak Olan Helin'e Annelerinden İzin Çıkmadı..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10