14 Şubat 2008 Perşembe Günü Haberleri

14 Şubat 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Adıyamanda verimliliği artırma projesi sonuçlandı
Adıyaman'da verimliliği artırma projesi sonuçlandı
Milli Prodüktivite Merkezi (MPM) ve Ticaret Sanayi Odası işbirliği ile kamu ve özel kuruluşlara yönelik verilen 'Verimliliği Arttırma' projesi sonuçlandı.
Edremit Ticaret Odası Kültür ve Turizm Bakanına şilt verdi
Edremit Ticaret Odası Kültür ve Turizm Bakanı'na şilt verdi
İstanbul'da açılan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat (EMITT) Fuarı'nda Edremit Ticaret Odası, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'a şilt verdi.
Sevgililer Gününde baba oldu
Sevgililer Günü'nde baba oldu
İzmir'de görev yapan Komiser Gülden Bilen ile Başkomiser Cüneyt Bilen çiftinin Sevgililer Günü'nde doğan kızları aileyi sevince boğdu.
YÖK Başkanvekilliği'ne İzzet Özgenç seçildi YÖK Başkan Vekilliği'ne, oy birliği ile İzzet Özgenç seçildi.
Başbakan Erdoğan: "Ar-Ge cumhuriyet tarihinin en büyük kaynağını ayırdık" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, günümüzde sanayi ve mülkiyet haklarının ülkelerin ciddi hazineleri haline geldiğini be..
Türk Diyanet Vakıf-Sen: 'Türban serbestîsinin arkasında art niyet aramak insafa aykırı'
Türk Diyanet Vakıf-Sen: "Türban serbestîsinin arkasında art niyet aramak insafa aykırı"
Türk Diyanet Vakıf-Sen Kayseri Şube Başkanı Adem Çavuşoğulları, türban yasağının kaldırılmasına ilişkin yapılan çalışmaların arkasında rejim tehdidi görmenin akla ve mantığa aykırı olduğunu söyledi.
DSP'li Yağız sordu: "AK Parti'nin 'AK'ı Ak Güvercinden mi alıntı" DSP İstanbul Milletvekili Süleyman Yağız, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin kısaltmasında yer alan 'AK' ifadesinin, Bülent Ecevi..
AK Partili Hüsnü Tuna, Disiplin Kurulu'na sevkedildi AK Parti Konya Milletvekili Hüsnü Tuna, "Hedefimiz kamuda da başörtüsünün serbest bırakılması" şeklindeki sözleri nedeniyle 'uyarı' istemi..
Bu gençler duvarları güzel boyuyor
Bu gençler duvarları güzel boyuyor
Yerleşim merkezlerinde duvarlar başta olmak üzere; elektrik panoları, tarihi mekanlar ve otobüs durakları gibi muhtelif yerlere yazılan kötü yazılarla, hiç de iç açıcı olmayan sembol ve şekiller, gözü rahatsız ettiği...
Turizmde Kentsel Ölçekte Markalaşma Stratejileri programı tanıtımı Bursa'da yapılacak Türkiye Turizm Stratejisi 2023 ve Türkiye Turizm Stratejisi Eylem Planı kapsamında Kentsel Ölçekte Markal..
Tersanelerde yaşanan işçi ölümleri tabutla protesto edildi Tersaneler bölgesinde önceki gün meydana gelen iş kazasında bir işçinin daha hayatını kaybetmesinin ardından olayın yaşandığı Dearsa..
Türban eyleminde öğrenciler, 'Ortadoğuda kan var neredesin Tayyip' pankartı taşıdı
Türban eyleminde öğrenciler, "Ortadoğu'da kan var neredesin Tayyip" pankartı taşıdı
Türkiye'nin gündeminde türban tartışmaları devam ederken, bazı öğrenci grupları türbanı bahane ederek bilinen eylemlerini gerçekleştiriyor.
28 Mart olaylarıyla ilgili davada mütaala veren savcı, Baydemir'e ceza istedi Diyarbakır'da 28 Mart olaylarında göstericilerle yaptığı görüşmelerdeki açıklamaları nedeniyle hakkında 5 yıl ile..
Sahte polis kimliğiyle vatandaşları dolandıran zanlı son işinde yakalandı
Sahte polis kimliğiyle vatandaşları dolandıran zanlı son işinde yakalandı
İzmir'de kendini polis olarak tanıtıp vatandaşları dolandırdığı iddia edilen zanlı, son işinde yakayı ele verdi. İki hafta içinde üç kişiyi dolandırdığı ileri sürülen A.Ö. (46) hakkında 59 suç kaydı bulunduğu öğrenildi.
Şırnak'ta 2 araç kundaklandı Şırnak'ta kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce 2 araç kundaklandı.
DTP'li Batman Belediye Başkanı Kalkan, 10 ay hapis cezasına çarptırıldı Los Angeles Times Gazetesi'nde yayımlanan röportajı nedeniyle, terör örgütünün propagandasını yaptığı iddiasıyla yargıl..
Cumhurbaşkanı Gül, Esad ile telefonla görüştü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad ile telefonla görüştü. İki lider görüşmede, Lübnan'daki son durum ve Ortadoğu Barış S..
Kastamonuda kaza: 2 ölü, 2 yaralı
Kastamonu'da kaza: 2 ölü, 2 yaralı
Kastamonu'da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Futbol Federasyonu'nun başkanını ve yönetimini yenilendi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Genel Kurulu'nda Hasan Doğan, başkan seçilirken, hazırladığı yönetim ve denetim kurulu listeleri dele..
Menekşe'den Daha Güçlüyüm Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı, Birbirine Çok Yakışan Güzel Bir Çift. Çok Güzel Bir Kadın ve Yakışıklı Bir Erkek Aşık Olmuş, Evlenmiş.Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı, Birbirine Çok Yakışan Güzel Bir Çift. Çok Güzel Bir Kadın ve Yakışıklı Bir Erkek Aşık Olmuş, Evlenmiş.
Türkiye'nin Yeni İmaj Çalışmaları Akmerkez'de Bir Mağaza Girişinde Namaz Kılındı, Mersin'de Etek Giyen Öğrencilere Kezzap Atıldı..Akmerkez'de Bir Mağaza Girişinde Namaz Kılındı, Mersin'de Etek Giyen Öğrencilere Kezzap Atıldı..
Sivasta, 14 Şubat Sevgililer Gününde 11 çift nikah kıydırdı
Sivas'ta, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde 11 çift nikah kıydırdı
Sivas'ta, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde 11 çift nikah kıydırdı. Özellikle bugün için nikah tarihi alan yaşlı bir çift de rahatsızlandığı için nikah kıydırmaya gelemedi. Yaşlı çifti haber yapmak için nikah memurluğuna...
Başbakan Erdoğan, AB Boru Hatları Temsilcisi'ni kabul etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AB Boru Hatlarından Sorumlu Özel Koordinatörü Jozias Van Aartsen'i kabul etti.
Konya'da 7 yıl sonra aydınlatılan cinayetin zanlısı tutuklandı Konya'da 2001 yılında bir minibüs şoförünün boğularak öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan kişi tutuklandı.
Piyasaya sahte tarihi eser sürerek dolandırıcılık yapan şebeke çökertildi Afyonkarahisar'da piyasaya altın görünümlü sahte tarihi eser sürmek suretiyle dolandırıcılık yapan şebeke çökertildi.
Başbakan Erdoğan, AB Boru Hatları Temsilcisi ile görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği (AB) Nabucco Özel Koordinatörü Jozias Van Aartsen'i kabul etti.
Milli Eğitim Bakanlığı Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürü Acır:  'Meslek liselerine rağbet artacak'
Milli Eğitim Bakanlığı Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürü Acır: "Meslek liselerine rağbet artacak"
Milli Eğitim Bakanlığı Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürü Hüseyin Acır, Hatay'ın İskenderun ilçesinde meslek lisesi müdür ve öğretmenleri ile toplantı düzenledi.
Vakıflar Kanunu Tasarısı'nda değişiklik yapıldı TBMM Genel Kurulu'nda görüşülen vakıflar Yasa Tasarısı'nın, 'İktisadi işletme ve şirket kurulması' başlıklı 26. maddesi değiştirilerek kabul e..
YÖK Genel Kurulu Toplantısı Sona Erdi YÖK Genel Kurulu Toplantısı Sona Erdi.
YÖK: 2009 öğretim döneminde uygulanacak şekilde yeni kapsamlı bir çalışma yapılacak Yüksek Öğretimi Kurumu (YÖK) Genel Kurulu, katsayı konusunda 2009 öğretim yılında uygulamaya konulacak biçi..
Cilvegözünde 'Darbe' operasyonu
Cilvegözü'nde "Darbe" operasyonu
Hatay'ın Reyhanlı ilçesi Cilvegözü Sınır Kapısı'nda "Darbe" operasyonunda Suriye plakalı bir TIR'da yapılan aramada maddi değeri yaklaşık 2 milyon YTL tutarında çeşitli antika ve tarihi eşyalar ele geçirildi.
Tacizci bir yıl sonra yakalandı
Tacizci bir yıl sonra yakalandı
Antakya'da kadınlara tacizde bulunduğu iddia edilen bir kişi yakalandı.
PTT Rize Başmüdürlüğünde, müdürler toplantısı yapıldı
PTT Rize Başmüdürlüğü'nde, müdürler toplantısı yapıldı
PTT Rize Başmüdürlüğü'nde, müdürler toplantısı yapıldı
Vakfıkebirde kurtuluş coşkusu
Vakfıkebir'de kurtuluş coşkusu
Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinin düşman işgalinden kurtarılışının 90. yıldönümü törenlerle kutlandı. Vakfıkebir'in düşman işgalinden kurtarılışının 90. yıldönümü Hükümet Konağı önündeki törenlerle kutlandı.
Seda makyajsız yakalandı Sabahların Sultanı Seda Sayan, Eşi Onur Şan ile Çıktığı Gece Gezmesinde Kameralara İşte Böyle Yakalandı
Vekilden Aşk Şiiri! DSP İstanbul Milletvekili Süleyman Yağız'ın Sevgililer Günü Şiirini Çok Seveceksiniz:) Ötleğen Etme Beni!
merkez Bankası Faiz İndirdi Merkez Bankası Gecelik Borçlanma Faizini 25 Baz Puan Düşürdü.
YÖK Genel Kurulu sona erdi; Katsayı konusu gündeme gelmedi Yükseköğretim Kurulu(YÖK) Genel Kurulu sona erdi. Toplantıda gündeme gelmesi beklenen katsayı değişikliğinin yapılmadığı bildirildi.
Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, faiz oranlarını yüzde 0,25 indirdi Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (PPK), gecelik borçlanma faiz oranlarını çeyrek (0,25) puan indirdi. Buna göre..
Yönetmen Olarak Festivalde Madonna'nın Yönetmenlığını Üstlendığı 'Fılth And Wısdom', Berlın Fılm Festıvalı'nde Gösterıme GırdıMadonna'nın Yönetmenlığını Üstlendığı 'Fılth And Wısdom', Berlın Fılm Festıvalı'nde Gösterıme Gırdı
Pakistanlı Göstericiler Danimarka Bayrağı Yaktı Danimarka'da Hz. Muhammed'e Hakaret İçeren ve Müslümanları Rencide Eden Karikatürleri Çizenlerden Birine Saldırı Planının Ortaya Çıkarılmasında..
Merkez Bankası Gecelik Faizi 0.25 Puan Düşürdü(1) Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Şubat ayı olağan toplantısında gecelik borçlanma faiz oranını 0.25 puan indirdi. Böylece gecelik borçl..
İşte Bakanın Ölümden Döndüğü An... Yalova'da Helikopterin Arkasına Yöneldi, Pervaneden Korumalar Kurtardı
Erdoğan'ı protesto Mu Ettiler Tarkan ve Hülya Avşar, Başbakan Erdoğan?ın da Katıldığı Ödül Törenine Gelmedi
Mehmet Ağar Yargılanacak Susurluk Kapsamında 'Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurmak' İddiasıyla Hakkında dava Açılıyor.
Başbakan Erdoğan, Nabucco Özel Koordinatörü Aartsen'i Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AB Nabucco Özel Koordinatörü Van Aertsen'i Başbakanlık Merkez Bina'da kabul etti.
Görüşmey..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10