13 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

13 Şubat 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dört Yıldızlı Otelde 'nataşa' Skandalı Mimar Rus Sevgilisi ile Taksim'de Bir Otelde Yer Ayırtan Mehmet Alan'ın Rezervasyonu 'Davetliniz Rus' Denilerek Kabul Edi..
Mardin'de 2006-2007 eğitim öğretim yılında 6 bin 466 öğrenci okula kazandırıldı Mardin'de, Haydi Kızlar Okula kampanyasıyla 2006 -2007 eğitim ve öğretim yılında 4 bin 17 kız, 2 bin 449 erke..
Liranın Değeri Daha Çok Düşecek! Türk Lirasının Kısa Vadede Daha da Düşmesi Bekleniyor
Laiklik Mitingine Katılan Kadınlara ??kokoş?? Dedi. Merve Kavakçı, Okyanus Ötesinden Türban Tartışmalarına Katıldı
Çatışma Mı; Yıkım mı Diyarbakır'da Yıkıma Karşı Çıkanlar, Polis ve Yıkım Ekiplerine Taşla Saldırdı. Polisler de Bakın Nasıl Karşılık Verdi?
Neden Her Fırsatta Medyaya Saldırıyor Başbakan Dün ve Bugün Yaptığı Konuşmaların Büyük Bölümünü Medyayla Kavgaya Ayırdı.
'Sıfatın Ne Senin! ' Yargıtay Onursal Başsavcısı Sabih Kanadoğlu'na AKP'den Yanıt Geldi.
Belçika Heyeti Sabancı Cinayetine İlişkin Bilgi Alıyor Terörist Fehriye Erdal'ın, Sabancı Holding Otomotiv Grubu Başkanı Özdemir Sabancı Cinayetiyle İlgili Yargılamasının Ön Hazırlıklarını Sü..
Uluslararası Borsalar Uluslararası Piyasalarda Bugün ABD Doları, Önemli Para Birimleri Karşısında Kararsız Bir Seyir İzlerken, Altın Fiyatları Düştü.
'İsrail Türkiye ile Uydu Anlaşmasını Batırabilir' Haaretz Gazetesi, Barak'ın Ankara Ziyaretinde Ofek Casus Uydusunun Satışının Ele Alındığını Ancak İsrail'in Hassas Askeri Tesislerinin Gözetl..
TBMM Çevre Komisyonu'nda "Cargıll" Tartışması Meclis Çevre Komisyonu'nda, AKP Bursa Milletvekili Mehmet Altan Karapaşaoğlu Tarafından Verilen Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanunu'nda Değiş..
Tskb 2008'de Üç Halka Arz Gerçekleştirecek Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (Tskb) Genel Müdürü Halil Eroğlu, Halka Arz İçin Ellerinde Üç Firma Bulunduğunu, Yılın İkinci Yarısına Doğru Bu Halka..
İzmir polisinden İdol operasyonu; 7 bin 108 parça tarihi eser ele geçirildi, 15 kişi gözaltına alındı
İzmir polisinden 'İdol' operasyonu; 7 bin 108 parça tarihi eser ele geçirildi, 15 kişi gözaltına alındı
Tarihi eser kaçakçılarına yönelik olarak İzmir Mali Polisi tarafından İstanbul, İzmir, Manisa, Aydın, Ankara, Kahramanmaraş ve Afyonkarahisar'da eşzamanlı düzenlenen ve "İdol" ismi verilen operasyonda 7 bin 108 parça...
Bursalı işadamından yerel gazetelere Ben kaçakçıyım ilanı
Bursalı işadamından yerel gazetelere 'Ben kaçakçıyım' ilanı
İzinsiz olarak 1983 yılında açtığı su kuyusu nedeniyle geçtiğimiz günlerde yeniden karakolluk olan Bursalı işadamı Fahrettin Gülener, olanlara kızarak yerel gazetelere "Kendi ihbarımdır: Ben bir kaçakçıyım" şeklinde ilan...
Bayındırlık Bakanı Özak: "Tapu kadastroda bahşişe de rüşvete de yer yok" Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, tapu kadastroda ''bahşiş-rüşvet'' tartışmalarına son noktayı koyarak, ''..
Psikolog Kurt: "Tektaş yüzükle bir tek gülün manevi değeri aynı" Psikolog Ahmet Kurt, tek taş yüzükle bir tek gülün manevi değerinin aynı olduğunu belirterek, "Sevgi pahalı şey almakla ölçülm..
Göstericilere müdahale sırasında bıçaklanan iki polis (2) PKK terör örgütünün elebaşı Abdullah Öcalan'ın yakalanışının 10. yıldönümü öncesi gösteri yapmak isteyen gruba müdahale eden iki poli..
Giresunda, Gelir Getirici Proje Bürosu kuruldu
Giresun'da, 'Gelir Getirici Proje Bürosu' kuruldu
Giresun'da, sosyal güvencesi olmayan fakir ve yardıma muhtaç insanların iş sahibi olabilmesi amacıyla Gelir Getirici Proje Bürosu (GGPB) kuruldu.
Her Memura Genel Sağlık Sigortası
Her Memura Genel Sağlık Sigortası
TBMM Komisyonu, Anayasa Mahkemesinin İptal Kararının Ardından Yürürlüğü Ertelenen Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Yasasında Değişiklik Öngören Tasarıya İlişkin Raporunu Tamamladı.
Karadeniz'deki Hitler'in denizaltılarının ilk görüntüleri basına dağıtıldı Hitler'in Karadeniz'in dibindeki batık denizaltılarının ilk görüntüleri elde edildi. Batık araştırmacısı Selçuk Kola..
Suluova'da doğal gaz için mart ayında ilk kazma vuruluyor Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) tarafından 10.02.2006 tarihinde ihalesi yapılan Amasya-Tokat doğalgaz dağıtım ve şebeke inşaa..
Doğumevine dalan pitbull, yaşlı kadını hastanelik etti
Doğumevine dalan pitbull, yaşlı kadını hastanelik etti
Zeytinburnu'ndaki Semiha Şakir Doğumevi Hastanesi'ne gelinini doğuma getiren Fehiman Özcan isimli kadın, bekleme salonundayken otomatik kapıdan içeriye dalan pitbull cinsi bir köpeğin saldırısına uğradı. Köpekle...
Doların Sırları
Doların Sırları
Doların Üzerindeki İşaretlerin Sırrı Çok Yorumlandı. Ama Aslı Nedir? İşte Amerikan Tarihçilerin Yorumu.
Başbakan Erdoğandan medyaya sert eleştiri: 'Halkın seçtiği ellere hakaret edemezsiniz. Yaparsanız cevabını bulursunuz'
Başbakan Erdoğan'dan medyaya sert eleştiri: "Halkın seçtiği ellere hakaret edemezsiniz. Yaparsanız cevabını bulursunuz"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, basının yaptığı eleştirilere kızmadıklarını belirterek, "411 el kaosa kalkmaz. Siz kaosun tarafı oldunuz. Hala da olmaya devam ediyorsunuz. Halkın seçtiği ellere hakaret...
Soylu: 'YÖK Hemen Kaldırılmalı' Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Süleyman Soylu, 'Başörtüsü Sorununun Çözümü İçin YÖK'ü Hemen Kaldırmak Gerekmektedir' Görüşünü Savundu.
Erdoğan: "Bizim İlkelerimizde Başı Örtülü, Açık Diye Ayrım Olamaz" AK Parti Genel Başkanı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Bizim İlkelerimizde Başı Örtülü, Başı Açık Diye Bir Ayrım Yoktur Olam..
İstanbul'daki Kundaklama Eylemlerine 46,5 Yıl İstendi İstanbul'da Bir Belediye Otobüsü ile 1 Otomobilin Kundaklanması Eylemlerine İlişkin, 6'sı Üniversite Öğrencisi 9 Kişi Hakkında 7,5 Yıldan..
İş Kazalarına Karşı Yaptırımlar Geliyor Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İş Kazalarını Önleme Konusunda, İstihdam Paketi İçerisinde, Yeterli Olmayan Yaptırımları Yeterli Hale Ge..
IMF Başkanı Strauss-kahn: Zor Döneme Girildi İşbirliğiyle Atlatılmalı Uluslararası Para Fonu Başkanı Dominique Strauss-kahn, Hindistan Uluslararası Ekonomik Araştırmalar Merkezi Tarafından Ye..
Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü: "301 Basın Özgürlüğünün Düşmanı" Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü, 2008 Yıllık İfade Özgürlüğü Raporu'nda, 2007 Yılının Türkiye'de Hrant Dink Cinayeti Ne..
Egede Türk F-16lara Taciz
Ege'de Türk F-16'lara Taciz
Genelkurmay Başkanlığı, Yunanistan'a ait uçakların, Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu yapan Türk uçaklarına, dün 3 kez önleme yaptığını bildirdi
Ege'de Türk F-16'lara Taciz Genelkurmay Başkanlığı, Yunanistan'a ait uçakların, Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu yapan Türk uçaklarına, dün 3 kez önleme yaptığını bildi..
Dpt Müsteşarı 9. Kalkınma Planını Anlatacak Finans Klüp, Kadir Has Üniversitesi ve Finans Enstitüsü Tarafından Ortaklaşa Düzenlenen "2008â–2010 Türkiye Ekonomisi ve Beklentiler" Başlıklı Semp..
Başbakan Erdoğan: "Laikliği Baykal Yozlaştırıyor" (1) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı "Laiklik Laiklik Diyerek" Laikliği Yozlaştırmakla Suçladı.
Öymen: Çarşaf'ın Arkasında Rejim Değişikliği Var Öymen, Başbakan Erdoğan'ın, 'Biz Bu Yola Çıkarken, Demokrasiye İnananların Yaptığını Yaptık, Beyaz Çarşaflarla Yola Çıktık' Sözlerinin Arkasın..
Kaçak Kömür Çıkarınca Kamu Hizmeti Cezası Aldı
Kaçak Kömür Çıkarınca Kamu Hizmeti Cezası Aldı
Zonguldak'ta, Kaçak Kömür Çıkardığı Gerekçesiyle Yargılanan Bir Kişinin Aldığı 2 Ay 15 Gün Hapis Cezası, 37 Gün Kamuda Çalışma Cezasına Dönüştürüldü.
Ediz Hundan Rehabilitasyon Merkezinde Kalan Gençlere Anlamlı Hediye
Ediz Hun'dan Rehabilitasyon Merkezinde Kalan Gençlere Anlamlı Hediye
Yeşilçam'ın Ünlü Aktörlerinden Ediz Hun, Şahsi Kütüphanesinden 200 Kitabı İstanbul Gençlik Rehabilitasyon ve Meslek Edindirme Merkezi'nde (İsmem) Yaşamını Sürdüren Gençlere Hediye Etti.
İstanbul Valisi Muammer Güler: İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul'da Sabah Saatlerinde Etkili Olan Kar Yağışının Durduğunu Belirterek, "Keşke Kar Artarak Devam Etse de Hayatı Biraz Etkil..
Bakan Çelik Başörtü Tartışmalarını Değerlendirdi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Başörtüsünün Üniversitelerde Serbest Bırakılmasını Öngören Yasal Düzenlemelerden Sonra Yaşanan ..
Kalp Yetmezliği Riski Artıyor
Kalp Yetmezliği Riski Artıyor
Çabuk Yorulma ve Nefes Darlığıyla Kendini Gösteren Kalp Yetmezliği Hastalığının Türkiye'de 1 Milyona Yakın İnsanda Görüldüğü Tahmin Ediliyor.
Vali Güvenç: 'İhtiyaçlara sığınma yerine mevcut imkanlarda rantabl çalışmalı'
Vali Güvenç: "İhtiyaçlara sığınma yerine mevcut imkanlarda rantabl çalışmalı"
Erzurum Valisi Celalletin Güvenç, kamu kurum amirlerine seslenerek, "İhtiyaçlara sığınma yerine, mevcut imkanların ne kadar rantabl kullanıldığı önemlidir." dedi.
4. Ulusal Uyku Kongresi Bu Yıl Antalya'da Yapılıyor Uyku ve Uyku Bozukluklarının Araştırıldığı Laboratuvarlarda Çalışan Teknisyenleri Buluşturmayı Amaçlayan Uyku Teknisyenleri Derneği (Ulted)..
Ana Yüreği Kızını Hayata Döndürdü
Ana Yüreği Kızını Hayata Döndürdü
Antalya'da, 6 Ay Önce Karaciğer Yetmezliği Nedeniyle 16 Yaşındaki Kızını Kaybeden Bir Anne, 7 Yaşındaki Diğer Kızına İse Karaciğeriyle Hayat Verdi.
Uşak'ta lise ve ilköğretimdeki kız öğrenciler futbol müsabakalarında karşılaşacak Milli Eğitim Bakanlığı Okuliçi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik Dairesi Başkanlığı'nın 2007-2008 eğitim öğretim ..
Konyaspor, Galatasarayı yenerek kötü gidişata son vermek istiyor
Konyaspor, Galatasaray'ı yenerek kötü gidişata son vermek istiyor
Konyaspor Kulübü Başkanı Mustafa Yayla, "Kötü günler Galatasaray maçından alınacak iyi bir sonuçla, kötü gidişat geride kalacak" dedi.
Eskrimde Balkan Şampiyonası Sırbistan'da başlayacak Eskrimde Yıldızlar ve Gençler Balkan Şampiyonası 16-17 Şubat tarihlerinde Sırbistan'ın Zrenjanin kentinde düzenlenecek. Kafile Başkanlığını..
Malatyaspor futbolcusu Ramazan Kahyanın bir oğlu oldu
Malatyaspor futbolcusu Ramazan Kahya'nın bir oğlu oldu
Malatyaspor oyuncularından Ramazan Kahya ile eşi Çiğdem Kahya'nın bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Bebeğe, Adem adı verildi.
Eski Dep Milletvekili Leyla Zana, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'na İfade Verdi Eski Dep Milletvekili Leyla Zana Hakkında Başlatılan 5 Ayrı Soruşturma Dolayısıyla Diyarbakır Cumhuriyet Ba..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10